Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά τι ακριβώς σημαίνει Αγγικό και Γαλλικό Unit; Και από που το βλέπουμε; Ή μήπως παίζει ρόλο από που το πήραμε; Εγώ που το πήρα από clove.uk έχω Αγγλικό;

Προφανώς. Έχεις συσκευή που προοριζόταν για την Αγγλία.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ξέρουμε SAR, ψάχνω στο google και μου βγάζει αποτελέσματα για το παλιό,

ευχαριστώ

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά ξέρουμε SAR, ψάχνω στο google και μου βγάζει αποτελέσματα για το παλιό,

ευχαριστώ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3850726#post3850726

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

:kill::shoot::rocket:

Πάει το κινητάκι μου παιδιά!!! Να'ταν κι' άλλο!!!!

Μου το μάτιασαν! Τα γνωστά ...το άφησα για λίγο στον ουρανό του αυτοκινήτου, πιάνω την κουβέντα, τα είπαμε, τα συμφωνήσαμε, μπαίνω μέσα, βάζω μπροστά φεύγω!

Το παίρνω χαμπάρι γυρίζω πίσω άφαντο το τηλέφωνο. Παίρνω τηλέφωνο ...κλειστό!

Αυτό ήταν!

Α! Τράκαρα και μετά!

Σήμερα ήταν η μέρα μου!!!

Συγνώμη στους διαχειριστές για το chat αλλά κάπου ήθελα να πω τον πόνο μου!

Περιμένω και δύο screen saver σήμερα αύριο όποιος τα θέλει μου στέλνει PM.

Το έχασα Καπανδρίτι και μένω Πειραιά

Γεια σας!

3>4
Link to comment
Share on other sites

 

Είναι σίγουρο; Αν ναι και αυτό καβουρδιστήρι σαν το Atrix γμτ...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

απορώ γιατί ορισμένοι ρωτάτε συνέχεια για το sar.όλα έχουν πάρει έγκριση και είναι μέσα στα αποδεκτά όρια.αν εσύ μιλάς από το πρωί μέχρι το βράδυ τότε έχεις πρόβλημα όσο και να είναι το sar. Η ακτινοβολία που δεχόμαστε από διάφορες συσκευές καθημερινά όλο το 24 ωρο είναι μια άλλη συζήτηση που ξεφεύγει από τους σκοπούς αυτού του νήματος οπότε και δεν θα επεκταθώ.αν σου αρέσει το κινητό χτυπά το...ότι είναι να πάθεις με ένα άλλο κινητό τα ίδια θα πάθεις και με αυτό....

Αν λόγω δουλειάς-γυναίκας-φίλων είσαι αναγκασμένος να μιλάς με τις ώρες θα σου πρότεινα ένα hands free.

 

 

Sent from my MB525 using Tapatalk

Edited by saltofx_v
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι σίγουρο; Αν ναι και αυτό καβουρδιστήρι σαν το Atrix γμτ...

 

Δεν το έχω διασταυρώσει, ωστόσο θα μπορούσε να το απαντήσει αυτό κάποιος κάτοχος διαβάζοντας το βιβλιαράκι του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

απορώ γιατί ορισμένοι ρωτάτε συνέχεια για το sar.όλα έχουν πάρει έγκριση και είναι μέσα στα αποδεκτά όρια.αν εσύ μιλάς από το πρωί μέχρι το βράδυ τότε έχεις πρόβλημα όσο και να είναι το sar. Η ακτινοβολία που δεχόμαστε από διάφορες συσκευές καθημερινά όλο το 24 ωρο είναι μια άλλη συζήτηση που ξεφεύγει από τους σκοπούς αυτού του νήματος οπότε και δεν θα επεκταθώ.αν σου αρέσει το κινητό χτυπά το...ότι είναι να πάθεις με ένα άλλο κινητό τα ίδια θα πάθεις και με αυτό....

Αν λόγω δουλειάς-γυναίκας-φίλων είσαι αναγκασμένος να μιλάς με τις ώρες θα σου πρότεινα ένα hands free.

 

 

Sent from my MB525 using Tapatalk

 

Αυτα που αναφερεις ειναι αληθεια αλλα το κινητο καλως ή κακως το εχεις συνεχως σε μια τσεπη, στο τσαντακι, δεν "τρως" ακτινοβολια μονο οταν μιλας...:wacko:

 

ΥΓ. Βγηκε η διαφημιση του κινητου...αρα καπου τωρα ξεκιναει η επισημη κυκλοφορια του στην Ελλαδα...

Edited by miketra
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

:kill::shoot::rocket:

Πάει το κινητάκι μου παιδιά!!! Να'ταν κι' άλλο!!!!

Μου το μάτιασαν! Τα γνωστά ...το άφησα για λίγο στον ουρανό του αυτοκινήτου, πιάνω την κουβέντα, τα είπαμε, τα συμφωνήσαμε, μπαίνω μέσα, βάζω μπροστά φεύγω!

Το παίρνω χαμπάρι γυρίζω πίσω άφαντο το τηλέφωνο. Παίρνω τηλέφωνο ...κλειστό!

Αυτό ήταν!

Α! Τράκαρα και μετά!

Σήμερα ήταν η μέρα μου!!!

Συγνώμη στους διαχειριστές για το chat αλλά κάπου ήθελα να πω τον πόνο μου!

Περιμένω και δύο screen saver σήμερα αύριο όποιος τα θέλει μου στέλνει PM.

Το έχασα Καπανδρίτι και μένω Πειραιά

Γεια σας!

 

κριμα φιλε μου, οτι και να πω ειναι λιγο. να εισαι εσυ καλα παντως και τα κινητα πανε και ερχονται.

 

Υ.Γ. την επομενη φορα λιγο πιο προσοχη, εχει αγριαψει η εγκληματικοτητα, προχτες σε ενα φιλο μου, που μενει αθηνα και αυτος, του ανοιξαν το αυτοκινητο και πηραν ολο το ραδιο-dvd- Tft που ειχε μεσα, αξιας 500 ευρω.

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

:kill::shoot::rocket:

Πάει το κινητάκι μου παιδιά!!! Να'ταν κι' άλλο!!!!

Μου το μάτιασαν! Τα γνωστά ...το άφησα για λίγο στον ουρανό του αυτοκινήτου, πιάνω την κουβέντα, τα είπαμε, τα συμφωνήσαμε, μπαίνω μέσα, βάζω μπροστά φεύγω!

Το παίρνω χαμπάρι γυρίζω πίσω άφαντο το τηλέφωνο. Παίρνω τηλέφωνο ...κλειστό!

Αυτό ήταν!

Α! Τράκαρα και μετά!

Σήμερα ήταν η μέρα μου!!!

Συγνώμη στους διαχειριστές για το chat αλλά κάπου ήθελα να πω τον πόνο μου!

Περιμένω και δύο screen saver σήμερα αύριο όποιος τα θέλει μου στέλνει PM.

Το έχασα Καπανδρίτι και μένω Πειραιά

Γεια σας!

πολύ κρίμα φίλε...λυπάμαι, μεγάλη γκαντεμιά..τουλάχιστον είσαι εσυ καλά...αυτό να σκέφτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το βρηκα μεταχειρισμενο!! να το παρω?

εγγυηση θα εχω κανονικα ή κανει νουμερα η αντιπρωσοπεια

το εω γιατι πρεπει να ειναι αγορασμενο απο εξωτερικό

 

απο expansys ειναι αγορασμενο.

εχει εγγυηση εδω?

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

παιδια το βρηκα μεταχειρισμενο!! να το παρω?

εγγυηση θα εχω κανονικα ή κανει νουμερα η αντιπρωσοπεια

το εω γιατι πρεπει να ειναι αγορασμενο απο εξωτερικό

 

απο expansys ειναι αγορασμενο.

εχει εγγυηση εδω?

 

Αφού είναι κινητό μηνός, τι το συζητάς? Εγγύηση θα έχει κανονικά εφόσον παραλαβεις

την απόδειξη αγοράς, δεν έχει σημασία από που θα το πάρεις, ισχύει κανονικά εγγύηση για δύο χρόνια με την απόδειξη

 

Sent from my MB525

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

εγώ το defy απο pixmania το πήρα (απο Γαλλία) δυο φορές το έχω πάει στην αντιπροσωπεία με απόδειξη γαλλική και χωρίς κανενα πρόβλημα :happy:
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Ευχριστώ πολυ

θα το παρω λοιπον

 

edit: τωρα το παρελαβα.

πρωτη αποψη θετικη αν και λιγο μεγαλο (το ηξερα αυτο)

παντος ως πρωην χρηστης iphone 4s εχουν καμποση διαφορα στην ποιοτητα κατασκευής

θα επανελθω με τα νεοτερα!

 

εχει κανεις ροοτ?

ειναι ευκολο?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Ευχριστώ πολυ

θα το παρω λοιπον

 

edit: τωρα το παρελαβα.

πρωτη αποψη θετικη αν και λιγο μεγαλο (το ηξερα αυτο)

παντος ως πρωην χρηστης iphone 4s εχουν καμποση διαφορα στην ποιοτητα κατασκευής

θα επανελθω με τα νεοτερα!

 

 

 

Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου και ειδικά αυτό που λες για τη διαφορά στην ποιότητα κατασκευής, γιατί δεν κατάλαβα πώς το εννοείς. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου και ειδικά αυτό που λες για τη διαφορά στην ποιότητα κατασκευής, γιατί δεν κατάλαβα πώς το εννοείς. :)

στο iphone δεν κουνακει απολυτως τιποτα εδω κατι απειροελαχιστο παιζει.

ειμαι ψειρας βεβαια!!

Link to comment
Share on other sites

στο iphone δεν κουνακει απολυτως τιποτα εδω κατι απειροελαχιστο παιζει.

ειμαι ψειρας βεβαια!!

Μη μου πείς για την υποδοχή της σίμ??

Έλα, εντάξει.....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μη μου πείς για την υποδοχή της σίμ??

Έλα, εντάξει.....

στο σημειο πανω εκει που τελειωνει το κεβλαρ το κοματακι το λεπτο παιζει ενα χιλιοστο του χιλιοστου!!!

στην υποδοχη της σιμ δεν κουναει τιποτα

παντως το κινητο ειναι πολυ ομορφο

αν εβγαζαν το ιδιο αλλα με 3'' - 3.5'' για να εχει μικροτερο μεγεθος θα ηταν το ομορφοτερο ever!!

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα δεν παιζει αυτο που λες.

Η τουλαχιστον δεν καταλαβαινω κατι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα δεν παιζει αυτο που λες.

Η τουλαχιστον δεν καταλαβαινω κατι.

και σε εμενα μην φανταστεις μονο αν το πιεσω δεν παιζει μονο του

εχεις κανει root?

Πιο προγραμμα εχεις βαλει να κλεινει τα data?

το apndroid δεν δουλευει καλα

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Μανωλη, δεν κλεινω καθολου τα data.Ουτε ξερω αν υπαρχει τετοιο προγραμμα.

Αυτο που λες παντως με την πιεση εκει στο κεβλαρ μου κανει εντυπωση. Ειμαι και εγω παρα πολυ ψειρας, αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παίδες πάντως και εγώ που το έχω γύρω στις 3 εβδομάδες μπορώ να πώ ότι θέμα hardware το κινητό είναι οκ..αλλά τολμώ να πώ οτι κάποια πράγματα με απογοήτευσαν..

1) Η κάμερα έχει πολύ μέτρια ποιότητα κυρίως στις σκοτεινές/ νυχτερινές φωτογραφίες όπου βγαίνουν πολύ θολές και το χρώμα είναι λίγο "ξεπλημένο". 'Ομως αυτό δεν ισχύει καθόλου για το βίντεο..το βίντεο που τραβάει το κινητό είναι πραγματικά απίστευτο..καθαρό χωρίς κολήματα και ζωντανά χρώματα.

2)Το wifi είναι υπερβολικά αδύναμο..η μόνη στιγμή που πιάνει 4/4 στην δύναμη σήματος είναι όταν το έχω δίπλα στο router. Στο 1 μέτρο μακρία πάει 3/4 , στα 5 μέτρα 2/4 και στα δέκα μέτρα είτε 1/4 είτε χάνεται το σήμα..πραγματικά δεν ξέρω αν φταίει hardware ή software αλλά πραγματικά είναι πολύ μικρή η εμβέλεια του..και μιλάω για σήμα στο ίδιο δωμάτιο..αν πάω σε άλλο δωμάτιο και κλείσω την πόρτα και μέσα απο τους τοίχους δεν πιάνει καθόλου.

3)Αυτό το σημείο που παίζει λίγο το πλαστικό το κάνει και σε μένα στην πάνω αριστερή μερια που δένει το κέβλαρ ακριβώς κάτω απο την κάμερα και λίγο παίζει πάλι στην κάτω μεριά δεξία που δένει δίπλα απο το μικρόφωνο το πισινό..αλλά μιλάμε για κάτι που δεν το προσέχεις εκτός άμα ψαχτείς ή είσαι ψήρας...

πραγματικά έχω ψιλοαπελπιστεί παίδες και δεν ξέρω τι να κάνω..να το γυρίσω πίσω ως ελλατομάτικο? να ζητήσω τα λεφτά μου? να ζητήσω να μου στείλουν ένα άλλο ίδιο? ή μήπως υπάρχει τρόπος να τα φτιάξουμε αυτά? σόρρυ για την πίκρα παιδιά απλά δεν ξέρω που αλλού να ζητήσω βοήθεια..

Link to comment
Share on other sites

παίδες πάντως και εγώ που το έχω γύρω στις 3 εβδομάδες μπορώ να πώ ότι θέμα hardware το κινητό είναι οκ..αλλά τολμώ να πώ οτι κάποια πράγματα με απογοήτευσαν..

1) Η κάμερα έχει πολύ μέτρια ποιότητα κυρίως στις σκοτεινές/ νυχτερινές φωτογραφίες όπου βγαίνουν πολύ θολές και το χρώμα είναι λίγο "ξεπλημένο". 'Ομως αυτό δεν ισχύει καθόλου για το βίντεο..το βίντεο που τραβάει το κινητό είναι πραγματικά απίστευτο..καθαρό χωρίς κολήματα και ζωντανά χρώματα.

2)Το wifi είναι υπερβολικά αδύναμο..η μόνη στιγμή που πιάνει 4/4 στην δύναμη σήματος είναι όταν το έχω δίπλα στο router. Στο 1 μέτρο μακρία πάει 3/4 , στα 5 μέτρα 2/4 και στα δέκα μέτρα είτε 1/4 είτε χάνεται το σήμα..πραγματικά δεν ξέρω αν φταίει hardware ή software αλλά πραγματικά είναι πολύ μικρή η εμβέλεια του..και μιλάω για σήμα στο ίδιο δωμάτιο..αν πάω σε άλλο δωμάτιο και κλείσω την πόρτα και μέσα απο τους τοίχους δεν πιάνει καθόλου.

3)Αυτό το σημείο που παίζει λίγο το πλαστικό το κάνει και σε μένα στην πάνω αριστερή μερια που δένει το κέβλαρ ακριβώς κάτω απο την κάμερα και λίγο παίζει πάλι στην κάτω μεριά δεξία που δένει δίπλα απο το μικρόφωνο το πισινό..αλλά μιλάμε για κάτι που δεν το προσέχεις εκτός άμα ψαχτείς ή είσαι ψήρας...

πραγματικά έχω ψιλοαπελπιστεί παίδες και δεν ξέρω τι να κάνω..να το γυρίσω πίσω ως ελλατομάτικο? να ζητήσω τα λεφτά μου? να ζητήσω να μου στείλουν ένα άλλο ίδιο? ή μήπως υπάρχει τρόπος να τα φτιάξουμε αυτά? σόρρυ για την πίκρα παιδιά απλά δεν ξέρω που αλλού να ζητήσω βοήθεια..

 

Γι αυτο λες συνεχεια για το κεβλαρ?

Φιλε, να σου πω την αληθεια, το δικο μου δεν εχει τετοιο θεμα, επομενως προτεινω να πας σε ενα σερβις.

Καταλαβαινω οτι ειναι ξενερωμα, αλλα καλυτερα τωρα που ειναι νωρις.

Πρωτες παρτιδες.... δυστυχως

..

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...