Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελευταιο μου post απο το σπιτι! Θα τα λεμε απο το κινητο (wind σ'αγαπαω :D )

 

365 ειναι πολλες;;;;;;;;

 

ΟΧΙ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελευταιο μου post απο το σπιτι! Θα τα λεμε απο το κινητο (wind σ'αγαπαω :D )

 

365 ειναι πολλες;;;;;;;;

 

ΟΧΙ!!!!!!!!!

 

Kαλος πολίτης !!! αλλαξε το " Περιοχή: Θεσσαλονίκη (επιτέλους!!) "

καν'το: Περιοχή: Στρατοπεδο:χχχχ :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια. πηρα τεσσερα μικρα λουκετακια για τα πραματα μου. το κα8ε λουκετακι εχει τρια κλειδια. αλλα διαπιστωνω οτι ολα τα κλειδια ανοιγουν τα λουκετακια. ετσι ειναι ολα ή απλα πηρα μαπα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια. πηρα τεσσερα μικρα λουκετακια για τα πραματα μου. το κα8ε λουκετακι εχει τρια κλειδια. αλλα διαπιστωνω οτι ολα τα κλειδια ανοιγουν τα λουκετακια. ετσι ειναι ολα ή απλα πηρα μαπα?

 

Χε χε!!!

Πολύ συχνό φαινόμενο!

Δεν είναι τίποτα, άλλωστε μην περιμένεις ότι τα λουκέτα παρέχουν καμιά ασφάλεια της προκοπής.

Και ανοίγουν με ξένα κλειδιά, και σπάνε για πλάκα με ξιφολόγχες και διάφορα άλλα.

Γενικά φρόντισε να μην έχεις μαζί σου πράγματα αξίας(ή αν έχεις να τα κουβαλάς συνεχώς πάνω σου) και γενικά να μην προκαλείς;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι, απλα δεν το καταλαβα, γιατι στο site της στρατολογιας δεν ειδα τιποτα απ ολα αυτα,

ο φιλος πιο πανω λεει οτι ειναι μεχρι 31 οκτωβριου για την Β ΕΣΣΟ, Ο bourinos αναφερει οτι αυτο ειναι για την Α ΕΣΣΟ, οποτε να υποθεσω οτι για την Β ΕΣΣΟ υπαρχει ακομα χρονος, ξερει κανεις ποτε ειναι η προθεσμια? 15 Νοεμβρη πχ?

Συγνωμη, αλλα δεν τα γνωριζω αυτα ΚΑΘΟΛΟΥ, και στο site βλεπω μονο για Δ' ΕΣΣΟ 2007

 

Mε συγχωρείς φίλε μου έκανα λάθος, εννοούσα την Α' ΕΣΣΟ (Φεβρουαρίου), η Β' ΕΣΣΟ είναι τον Μαϊο, μέχρι τον Ιανουάριο έχεις προθεσμία για τη Β'.Αν σε ενδιαφέρει η Α' προλαβαίνεις oριακά!

Link to comment
Share on other sites

365 ειναι πολλες;;;;;;;;

... ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ!!!!:tease:

(καλός πολίτης φίλε!:))

Link to comment
Share on other sites

Mε συγχωρείς φίλε μου έκανα λάθος, εννοούσα την Α' ΕΣΣΟ (Φεβρουαρίου), η Β' ΕΣΣΟ είναι τον Μαϊο, μέχρι τον Ιανουάριο έχεις προθεσμία για τη Β'.Αν σε ενδιαφέρει η Α' προλαβαίνεις oριακά!

 

Τυπικά έπρεπε να την έχεις κόψει ήδη καθώς η προθεσμία ήταν ως το τέλος Οκτωβρίου.Όταν πήγα εγώ να την κόψω στη στρατολογία ήταν περίπου 20 Οκτώβρη και με ρώτησαν αν ήθελα να μπω στην ΕΣΣΟ του Νοεμβρίου επομένως πήγαινε αυτές τις μέρες στη στρατολογία και δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.Θα καταταγείς άνετα!

Απότι κατάλαβα,παρακαλάνε για να καταταγείς διακόπτωντας την αναβολή σου!:X

Link to comment
Share on other sites

Στισ 8 το πρωί πάω και εγώ στο Παρανέστι.

καλή συνέχεια παιδιά

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε όλοι μαζί θα φύγετε ρε σεις; :p

Καλή θητεία να έχετε όλοι και να δείτε που ο καιρός θα περάσει χωρίς να το πάρετε χαμπάρι ;)

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ΣΚ έχει επισκεπτήριο και το Σάββατο, ή μόνο Κυριακή;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ΣΚ έχει επισκεπτήριο και το Σάββατο, ή μόνο Κυριακή;

 

Εμείς είχαμε μόνο Κυριακή.

Αλλά ίσως παίζει ανάλογα με το στρατόπεδο

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κι'εμεις κυριακη ειχαμε..αλλα εχω ακουσει οτι υπαρχει και Σαββατο.οπως τα ειπε ο ddr2 ειναι αναλογα τα κεφια του Διοικητη!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην Π. Αεροπορία (κέντρο εκπαίδευσης-Τρίπολη) επισκεπτήριο έχει μόνο την Κυριακή.

 

( Την Τρίπολη ούτε να την δω δεν θέλω :wacko:! (λόγω στρατιωτικών υποχρεώσεων :O) )

Link to comment
Share on other sites

arithmos dipsifios politis ipopsifios :D
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Κεμχ εδω..ολα πολυ καλα προς το παρον!

 

Ακόμα ο Καραμέρος, ή άλλαξε;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

arithmos dipsifios politis ipopsifios :D

Αυτά τα λέτε μεταξύ σας για να παρηγορίεστε?

Αν δεν μπει ο τελευταίος μήνας και να έχετε να παίρνετε καμια 15αρια μέρες άδεια απολύσεως, ειστε ακόμα φαντάροι. :p

Link to comment
Share on other sites

κανεις για Τριπολη???

αυριο την κανω κι εγω παιδες!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κανεις για Τριπολη???

αυριο την κανω κι εγω παιδες!!

 

Βασίλη καλή θητεία!:D

Και στην άδεια ορκομωσίας να κάνουμε mini-meeting!:p:)

Link to comment
Share on other sites

Καλη θητεία billy :cool:

 

Βασίλη καλή θητεία!:D

Και στην άδεια ορκομωσίας να κάνουμε mini-meeting!:p:)

 

ευχαριστω!! θα σας ενημερωνω για τα γεγονοτα εντος.:happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα λέτε μεταξύ σας για να παρηγορίεστε?

Αν δεν μπει ο τελευταίος μήνας και να έχετε να παίρνετε καμια 15αρια μέρες άδεια απολύσεως, ειστε ακόμα φαντάροι. :p

 

vasika..ekei pou eimai tora, den paizoun 15 meres adeia apoliseos..alla me ton tropo pou ipologizontai ekei diafores adeies ego tha exo 'apolithei' sti xeiroteri 2 mines prin tin episimi imerominia :D

vevaia to kinigao oste na 'apolitho' tin epomeni vdomada me mia extra adeioula pou isos paiksei ;)

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...