Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν,με την πρώτη φόρτιση έχω τα εξής αποτελέσματα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,με την πρώτη φόρτιση έχω τα εξής αποτελέσματα

 

δεν ειναι καθολου καλοι οι χρονοι σου, αν σκεφτεις οτι δεν εισαι online

Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικα παντα , τελικα αξιζει κανεις να αλλαξει το 4αρι του για το 4s . Να πω την αληθεια εγω ειμαι μια χαρα βολεμενος με το απλο 4αρι μου και με ολα αυτα που διαβαζω εχει φοβηθει το ματι μου :ninja:

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι καθολου καλοι οι χρονοι σου, αν σκεφτεις οτι δεν εισαι online

ξεχασα να προσθεσω οτι χρησιμοποιησα wifi για 43 λεπτα συν 3 sms που εστειλα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σαν καινουριος χρηστης του κινητου, μπορειτε να μου λυσετε μια απορια. επειδη ειχα οτι appstore πανε αναλογα με την χωρα ππου εισαι και οτι μπορεις να κανεις αμερικανικο account ομως για να εχεις το αμερικανικο appstore, αξιζει να το κανεις; και αν ναι πως; δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα οταν βγει jailbreak θα το κανω, το αναφερω μηπως μεσω jailbreak μετα θα εχω προσβαση οπως και να χει σε ολες τις εφαρμογες.
Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικα παντα , τελικα αξιζει κανεις να αλλαξει το 4αρι του για το 4s . Να πω την αληθεια εγω ειμαι μια χαρα βολεμενος με το απλο 4αρι μου και με ολα αυτα που διαβαζω εχει φοβηθει το ματι μου :ninja:

 

Όχι δεν πιστεύω ότι αξίζει απο την στιγμή που έχεις το 4 να πας στο s.το s ειναι για όσους έχουν 3g or 3GS η αυτο θα ειναι το πρώτο τους iphone .

Γι ´ εμάς που έχουμε το τεσσαρι δεν βρίσκω της τεράστιες διάφορες για να τρέξουμε να το αγοράσουμε .εγω θα το πάρω πχ δώρο απο επιδότηση για την γυναίκα που θελει μηλοτηλεφωνο..

 

εγω περιμένω το 5πως και πως !!!

 

 

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν πιστεύω ότι αξίζει απο την στιγμή που έχεις το 4 να πας στο s.το s ειναι για όσους έχουν 3g or 3GS η αυτο θα ειναι το πρώτο τους iphone .

Γι ´ εμάς που έχουμε το τεσσαρι δεν βρίσκω της τεράστιες διάφορες για να τρέξουμε να το αγοράσουμε .εγω θα το πάρω πχ δώρο απο επιδότηση για την γυναίκα που θελει μηλοτηλεφωνο..

 

εγω περιμένω το 5πως και πως !!!

 

 

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

 

Συμφωνω... Κι απο οτι διαβαζω, το 5 (?) δε θα αργησει....

 

 

written on Tapatalk by my iPhone

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανενα νεο με τις κιτρινες οθονες?η απλ φυσικα αρνειται την υπαρξη του yellowgate αλλα εχουν μαζευτει ηδη χιλιαδες ποστ/παραπονα/ επιστροφες απο πελατες..
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω... Κι απο οτι διαβαζω, το 5 (?) δε θα αργησει....

 

 

written on Tapatalk by my iPhone

 

Οι διαφορές για κάποιον που έχει 4αρη δεν είναι φοβέρες... Υπάρχει σίγουρα έντονη η αίσθηση του "πιο γρήγορου" και το Siri (με ότι αυτό συνεπάγεται στο μέλλον!).

 

Το 5 (?) μη το περιμένετε πριν τον Ιούνιο του 2012...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το θέλει η κόρη μου, αλλά τώρα φοβήθηκα με όλα αυτά που διαβάζω. Σκόπευα να το πάρω και από Αμερική, οπότε η επιστροφή ή επιδιόρθωση θα είναι ακόμα πιο δύσκολη.:confused:
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Οι διαφορές για κάποιον που έχει 4αρη δεν είναι φοβέρες... Υπάρχει σίγουρα έντονη η αίσθηση του "πιο γρήγορου" και το Siri (με ότι αυτό συνεπάγεται στο μέλλον!).

 

Το 5 (?) μη το περιμένετε πριν τον Ιούνιο του 2012...

 

Μην σου πω και πιο αργά ...δηλαδή να έρθει Ελλάδα λιγο πριν τα Χριστουγεννα του '12..

 

Από εκεί και πέρα λίγους ανθρώπους με 4αρι βλέπω που θέλουν να πάνε σε 4S,και αυτό γιατί το 4αρι (ΙΜΗΟ) είναι το πιο ολοκληρωμένο Iphone!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εν μερη διαφωνω!!!Αν για καποιον δεν υπαρχει προβλημα στην τσεπη τοτε αξιζει και με το παραπανω η μεταβαση απο το 4 στο 4s!!!Για εμενα(και παντα συμφωνα με το δικο μου 4s) το καινουριο iphone ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει!!!!Διπυρινο-ποιοτητα κατασκευης κορυφαια-siri-μνημη 32gb & 64gb-icloud-app store-κορυφαια παρελκομενα.Το δικο μου τουλαχιστον δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα και με εχει ενθουσιασει!!!:p:p

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θα ήθελα να πω κι εγώ. Βέβαια εγώ πήγα από το 3GS στο 4S και η διαφορά όντως ήταν μεγάλη, αλλά το τηλέφωνο είναι πολύ γρήγορο, απροβλημάτιστο, το Siri είναι και χρήσιμο, εκτός από το να έχει πλάκα, η κάμερα και το HD video καταπληκτικά.

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..!! παιδια εγω εχω ενα χ8 με costum room overclock e.t.c. . . και οφειλω να πω δν μου ειναι αρκετο. . . . σκεφτομαι να μπω και εγω στον κοσμο του μηλου!!!!! καταφερα να ξεκλεψω λιγο απο τον χρονο μου ( τελευταια χρονια φετος και ειναι γ@@α . . . .) και διαβασα απο την αρχη ολες τις σελιδες. . . . . εγω σκεφτομουν να παρω το 4αρι μιας και η τσεπη μου δν σηκωνει το 4ς που κατα τα γραφομενα ειναι και το πιο ολοκληρωμενο μεχρι στιγμης. . . . αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι τι ακριβως ειναι η κιτρινη και τι η μπλε οθονη που αναφερετε. . .???

 

ευχαριστω. . .!! :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε αν μπορεις παρε το 4s που ειναι πιο καινουριο,θα σε καλυψει απολυτα!!!Το θεμα με τις οθονες ουσιαστικα δεν υπαρχει!!!!Λογω οτι η apple προμηθευεται οθονες απο διαφορετικους προμηθευτες εχουν καποιες διαφορες στην αποδοση των χρωματων η οποια φαινεται μονο αν εχεις διπλα διπλα iphone με διαφορετικες οθονες!!!Αλλιως δεν καταλαβαινεις τιποτα!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..!! παιδια εγω εχω ενα χ8 με costum room overclock e.t.c. . . και οφειλω να πω δν μου ειναι αρκετο. . . . σκεφτομαι να μπω και εγω στον κοσμο του μηλου!!!!! καταφερα να ξεκλεψω λιγο απο τον χρονο μου ( τελευταια χρονια φετος και ειναι γ@@α . . . .) και διαβασα απο την αρχη ολες τις σελιδες. . . . . εγω σκεφτομουν να παρω το 4αρι μιας και η τσεπη μου δν σηκωνει το 4ς που κατα τα γραφομενα ειναι και το πιο ολοκληρωμενο μεχρι στιγμης. . . . αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι τι ακριβως ειναι η κιτρινη και τι η μπλε οθονη που αναφερετε. . .???

 

ευχαριστω. . .!! :)

 

οποιος μπει στον κοσμο του μηλου, δεν θελει να ξαναβγει ποτε, ακομα και με κιτρινη οθονη.! :) κανονικα θα επρεπε να εχουν το λοττο για σημα.!

Link to comment
Share on other sites

φιλε αν μπορεις παρε το 4s που ειναι πιο καινουριο,θα σε καλυψει απολυτα!!!Το θεμα με τις οθονες ουσιαστικα δεν υπαρχει!!!!Λογω οτι η apple προμηθευεται οθονες απο διαφορετικους προμηθευτες εχουν καποιες διαφορες στην αποδοση των χρωματων η οποια φαινεται μονο αν εχεις διπλα διπλα iphone με διαφορετικες οθονες!!!Αλλιως δεν καταλαβαινεις τιποτα!!!

 

επετρεψε μου να διαφωνισω..αυτη τη φορα τα σκατωσαν καλα.οι κιτρινες οθονες ειναι εμφανεστατες!μπαμ κανουν.κ καποιες φαινονται κ σαν να εχουν κ χειροτερη ποιοτητα εικονας..απλα δες τα χιλιαδες ποστ παντου στο νετ, η πανε στο applestore του golden hall και θα δεις ποσο εμφανες ειναι στο μοντελο π εχουν εξω..εγω προσωπικα μαλλον αλλαζω γνωμη περι αγορας..700-800 ευρω ειναι πολλαααααααααααα για πειραματισμους..ειδικα για τηλεφωνο που το πιο ουσιαστικο του selling point ειναι η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

οποιος μπει στον κοσμο του μηλου, δεν θελει να ξαναβγει ποτε, ακομα και με κιτρινη οθονη.! :) κανονικα θα επρεπε να εχουν το λοττο για σημα.!

Αν όλοι εμείς οι καταναλωτές δεν ψάχνουμε για το καλύτερο δεν υάρχει εξέλιξη.

Διαφωνώ κάθετα.

Ο καταναλωτής πάντα πρέπει να επιλέγει αυτό που του προσφέρει περισσότερα από άποψη ποιότητας και τιμής.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ας κανω μια καπως περιεργη ερωτηση. Βλεπω οτι στο 4s που πηρα δε "γλυστραει" το δαχτυλο στην οθονη οπως στο 4αρι. Να σημειωσω οτι δεν εβαλα-εβγαλα screen protector. Για ποιο λογο μπορει να συμβαινει αυτο;
Link to comment
Share on other sites

εχω 2 4αρια και ειμουν ετοιμοσ για 4s αλλα και μονο που εκαναν την πατααααααταα να αφαιρεσουν την επιλογη 2g -3g απο τον κατοχο να το βαλουν στο μουσκιο δεν ...... να χασω αυτονομια ,σημα ,+διαφορα ψιλιπροβληματα που ακουω μονο για την καμερα και λιγο πιο γρηγορη φορτωση ?το siri περιτη βλακεια στην ελλαδιτσα Edited by STELIOS063
Link to comment
Share on other sites

Ας κανω μια καπως περιεργη ερωτηση. Βλεπω οτι στο 4s που πηρα δε "γλυστραει" το δαχτυλο στην οθονη οπως στο 4αρι. Να σημειωσω οτι δεν εβαλα-εβγαλα screen protector. Για ποιο λογο μπορει να συμβαινει αυτο;

 

Αυτο συμβαινει στην αρχη λογω της επικαλυψης που εχει η οθονη, αν προσεξεις δεν μενουν πολλες δαχτυλιες, στην πορεια θα φυγει.

S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

 

Πως γνωρίζει, το iphone 4S, το σημείο που κάποιος βρίσκεται κάθε φορά, ώστε να μπορεί να πραγματοποιεί τις εντολές που του έχεις ήδη θέσει μέσω siri;

Το είδα σε video και πραγματικά αξίζει τον κόπο!!!

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

μήπως γνωρίζει κάποιος να απαντήσει;;;:(

Link to comment
Share on other sites

μήπως γνωρίζει κάποιος να απαντήσει;;;:(

 

Ουσιαστικά είναι οι υπομνησεις που το κάνουν, στην Ελλάδα το Siri δεν υποστηρίζει υπηρεσίες τοποθεσίας.

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

μήπως γνωρίζει κάποιος να απαντήσει;;;:(

Καλησπέρα. Όπως προαναφέρθηκε, είναι οι υπομνησεις/reminders που το κάνουν αυτό και υποστηρίζεται κανονικά στην Ελλάδα. Μπορείς για παράδειγμα να του πεις να σου θυμίσει να κανείς κάτι όταν φτάσεις σπίτι. Αν δεν είναι περασμένη η διεύθυνση του σπιτιού στο αντίστοιχο contact, πρέπει να την περάσεις πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...