Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες εχω μια απορια....Ειμαι κατοχος του τηλεφωνου απο την Τριτη οπου και του περασα κατευθειαν 4.1.1, εχω ομως προβλημα με το wifi ειμαι στα 2 μετρα και δεν εχει full σημα, ενω στο διπλα ακριβως δωματιο εχει μονο μια μπαρα και μερικες φορες αποσυνδεεται απο το ρουτερ.Εχει τυχει σε κανεναν σας? Αν ναι το λυσατε και πως?Αν ειναι θεμα hardware μηπως να το γυρισω στο πλαισιο μεχρι την τριτη? Edited by nikosm10

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι θέμα της jelly bean. Η ένταση του wifi έπιασε πολύ από την Ics. Δεν είναι hardware το πρόβλημα

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω μια απορια....Ειμαι κατοχος του τηλεφωνου απο την Τριτη οπου και του περασα κατευθειαν 4.1.1, εχω ομως προβλημα με το wifi ειμαι στα 2 μετρα και δεν εχει full σημα, ενω στο διπλα ακριβως δωματιο εχει μονο μια μπαρα και μερικες φορες αποσυνδεεται απο το ρουτερ.Εχει τυχει σε κανεναν σας? Αν ναι το λυσατε και πως?Αν ειναι θεμα hardware μηπως να το γυρισω στο πλαισιο μεχρι την τριτη?

 

Μπορείς να κάνεις ένα τεστ ταχύτητας και θα δεις ότι κατεβάζει σε πολύ καλή ταχύτητα άσχετα με τις μπάρες που δείχνει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειραζει τι δειχνει,το θεμα ειναι οτι μου κανει αποσυνδεσεις σε αποσταση ενος δωματιου.....Αν ειναι θεμα JB αναγκαστικα περιμενουμε τη γοογλε για update οποτε δεν τιθεται θεμα συσκευης.Ευχαριστω για τις απαντησεις σας....

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειραζει τι δειχνει,το θεμα ειναι οτι μου κανει αποσυνδεσεις σε αποσταση ενος δωματιου.....Αν ειναι θεμα JB αναγκαστικα περιμενουμε τη γοογλε για update οποτε δεν τιθεται θεμα συσκευης.Ευχαριστω για τις απαντησεις σας....

 

Όταν το δουλεύεις ή όταν έχεις σβηστή την οθόνη κάνει αποσυνδέσεις;

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε το εξής: Settings>WiFi>(το πλήκτρο του μενού)Advanced>Avoid Poor Connections ξετσεκαρε το.
Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

τωρα εχω codename, ειναι πιο γρηγορη απο την aokp που ειχα για 8 ολοκληρους μηνες!! η πιο smooth απο ολες νομιζω ειναι η CM10. η Codename βασιζεται σε CM10 αλλα εχει παρει κι απο την aokp, ωστοσο ειναι πιο γρηγορη και πληρης..δεν της λειπει σχεδον τιποτα. ο κερνελ που εχει πρεπει να ειναι καλος κι εχει η ρομ ηδη διαφορες ρυθμισεις, οπως για τα χρωματα της οθονης, δυναμη δονησης, fast usb charge κλπ, ωστοσο εγω απο συνηθειο πλεον χρησιμοποιω παντα franco και ειμαι ευχαριστημενος.

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση Νικο. Απο οσο διαβαζω κι εγω ο kernel του Franco ειναι μαλλον ο καλυτερος, οπως δηλωνουν σχεδον ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το δουλευω σε αποσταση 6-7 μετρων απο ρουτερ μου κανει αποσυνδεσεις....επισης εχω ξετικαρει απο την αρχη το avoid poor connections οπως αναφεροταν και σε προηγουμενες σελιδεσ αλλα διαφορα δεν ειδα καθολου....τι να πω...δεν μου εχει ξανατυχει τοσο αδυναμο wifi σε συσκευη....

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο work in progress απο την Google για το θέμα του WiFi ? Πήρε το μάτι κανενός τίποτα στους XDA ?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

nikosm10 εχω αναφερει κ εγω το προβλημα με το wifi σε προηγουμενες σελιδες... Εχω κ εγω αποσυνδεσεις αλλα ευτυχως οχι σε αποσταση ενος δωματιου. Απο τα δυο κ πανω κανει αποσυνδεσεις οταν οι αλλες συσκευες που εχω πιανουν για πλακα το σημα. Ειναι μακραν το χειροτερο wifi που εχω συναντησει σε συσκευη! Δυστυχως δεν το ειχα δοκιμασει αρκετα με την ics οταν πηρα την συσκευη για να καταλαβω αν ηταν θεμα hardware ή οχι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Να ρωτησω κατι?Ειμαι με JB 4.1.1 και rooted.Εχω εγκατεστημενη την εφαρμογη MyBackup Pro και οταν παω μεσω της εφαρμογης και απο το MyToolbox και κανω Freeze την εφαρμογη με τους Χαρτες της Google αν κανω επαννεκινηση το κινητο..νασου παλι οι χαρτες φαντη-μπαστουνι!!Αν δεν κανω επαννεκινηση ολα καλα!Αυτο συμβαινει μονο με το συγκεκριμενο προγραμμα(χαρτες).

Μηπως καποιος που να ξερει τι μπορει να φταιει?Ευχαριστω.

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Να ρωτησω κατι?Ειμαι με JB 4.1.1 και rooted.Εχω εγκατεστημενη την εφαρμογη MyBackup Pro και οταν παω μεσω της εφαρμογης και απο το MyToolbox και κανω Freeze την εφαρμογη με τους Χαρτες της Google αν κανω επαννεκινηση το κινητο..νασου παλι οι χαρτες φαντη-μπαστουνι!!Αν δεν κανω επαννεκινηση ολα καλα!Αυτο συμβαινει μονο με το συγκεκριμενο προγραμμα(χαρτες).

Μηπως καποιος που να ξερει τι μπορει να φταιει?Ευχαριστω.

 

Απλά η Google έχει μια μανία να σε παρακολουθεί :lol: οι χάρτες είναι βασικό στοιχείο

 

Η λύση είναι να πάρεις τις ρωσικές συσκευές που υπόσχονται ότι είναι απαλλαγμένες από τη Google

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα. μολις εκανα αγορα ενος Galaxy Nexus Titanium το οποιο αυριο μεθαυριο θα εχω στα χερια μου.

 

ειμαι πρωταρης στα android κινητα και εδω και 1 βδομαδα εχω ριξει αρκετα διαβασμα στο forum αλλα ομολογω οτι εχω μπερδευτει πολυ καθως θα πιασω στα χερια μου πρωτη φορα android κινητο και μιας και ειμαι περιεργος τυπος θελω και εγω αρχικα να το αναβαθμισω στο τελευταιο firmware ελπιζοντας απο οτι καταλαβα να ειναι yakjuxw και να μην χρειαστει να κανω μετατροπη:( , να δοκιμασω το λεγομενο root και εχει ο θεος ενα καρο προβληματα και αποριες που θα συναντησω ...

 

για αρχη λοιπον εχω μια απορια. ειμαι με ενα Nokia N95 8gb. υπαρχει δυνατοτητα μεταφορας των επαφων μου απο το Nokia στο νεο μου Samsung η πρεπει να τις περασω μια μια με το χερι ?

 

PS: μια ερωτηση που μεχρι τωρα δεν βρηκα απαντηση η δεν την καταλαβα καθως διαβαζα ολους τους οδηγους του φορουμ.

καθε φορα που καποιος αναβαθμιζει στην νεα εκδοση android χανει αρχεια, επαφες, launcher, προγραμματα, ρυθμισεις, παιχνιδια, φωτογραφιες, τροποποιημενα menu/προγραμματα κτλ η τελος παντων καποια απο τα αναφερθεν ? πρεπει προηγουμενως να κανει backup, μετα να αναβαθμισει και μετα να κανει restore ολα τα παραπανω? αλλα ετσι δεν ξαναπερνιουνται στο κινητο αρχεια και δεδομενα/ρυθμισεις τα οποια συσχετιζονταν με την προηγουμενη εκδοση του λειτουργικου η καπου το χανω ?

 

By the way ελπιζω να εκανα την καλυτερη δυνατη αγορα σε αυτα τα χρηματα καθως ηθελα ενα κινητο να μην ξεπερνα τα 400 ευρω (θα μου δωσει ο father 200euros για να μου παρει το Nokia :p , το οποιο ομολογω δεν θελω να το αποχαιρετησω μιας και με εβγαλε ασπροπροσωπο τοσα χρονια, αλλα ηρθε η ωρα για μεταβαση σε android)

Edited by ikskarda
Link to comment
Share on other sites

ειμαι πρωταρης στα android κινητα και εδω και 1 βδομαδα εχω ριξει αρκετα διαβασμα στο forum αλλα ομολογω οτι εχω μπερδευτει πολυ καθως θα πιασω στα χερια μου πρωτη φορα android κινητο και μιας και ειμαι περιεργος τυπος θελω και εγω αρχικα να το αναβαθμισω στο τελευταιο firmware ελπιζοντας απο οτι καταλαβα να ειναι yakjuxw και να μην χρειαστει να κανω μετατροπη:( , να δοκιμασω το λεγομενο root και εχει ο θεος ενα καρο προβληματα και αποριες που θα συναντησω ...

 

για αρχη λοιπον εχω μια απορια. ειμαι με ενα Nokia N95 8gb. υπαρχει δυνατοτητα μεταφορας των επαφων μου απο το Nokia στο νεο μου Samsung η πρεπει να τις περασω μια μια με το χερι ?

 

PS: μια ερωτηση που μεχρι τωρα δεν βρηκα απαντηση η δεν την καταλαβα καθως διαβαζα ολους τους οδηγους του φορουμ.

καθε φορα που καποιος αναβαθμιζει στην νεα εκδοση android χανει αρχεια, επαφες, launcher, προγραμματα, ρυθμισεις, παιχνιδια, φωτογραφιες, τροποποιημενα menu/προγραμματα κτλ η τελος παντων καποια απο τα αναφερθεν ? πρεπει προηγουμενως να κανει backup, μετα να αναβαθμισει και μετα να κανει restore ολα τα παραπανω? αλλα ετσι δεν ξαναπερνιουνται στο κινητο αρχεια και δεδομενα/ρυθμισεις τα οποια συσχετιζονταν με την προηγουμενη εκδοση του λειτουργικου η καπου το χανω ?

 

Κατάλαβες ότι άλλο το root και άλλο ο οδηγός για να κάνεις τη μετατροπή και δεν έχει καμία σχέση το ένα με το άλλο ε;

 

Για να περάσεις τις επαφές σου μπορείς να της αποθηκεύσεις σ' ένα αρχείο csv και μετά να το περάσεις στο gmail σου και από κει θα κάνεις μετά συγχρονισμό στο κινητό σου και θα περαστούν όλα. Παίζει να υπάρχει κι άλλος τρόπος με κανένα πρόγραμμα ίσως, αλλά δεν γνωρίζω. Ίσως σου πει κάποιο άλλο παιδί.

 

Στα της αναβάθμισης τώρα, όχι, τίποτα δεν σβήνεται. Σου έρχεται η ειδοποίηση, πατάς install και τελείωσες.

Αυτό που λες το κάνεις αν αλλάξεις rom, όπου κάνεις φορματ και μετά μέσω titanium backup ξαναπερνάς τις εφαρμογές που είχες αποθηκεύσει μαζί με τα δεδομένα τους. Σ' αυτήν την διαδικασία, για να μην συμβεί αυτό που λες, απλά δεν περνάς αρχεία και εφαρμογές του συστήματος (έχει την συγκεκριμένη επιλογή το titanimum), αλλά μόνο τις εφαρμογές σου, αυτές που κατέβασες από μαρκετ δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

το csv αρχειο μπορεις να το κανεις import απο τον υπολογιστη σου στο gmail (το οποιο υποχρεωτικα πρεπει να φτιαξεις για να εχεις προσβαση στο μαρκετ) και πλεον οι επαφες σου να περασουν στο google account σου

 

μολις παρεις τη συσκευη στα χερια σου κανεις sign in και οι επαφες σου κατεβαινουν αυτοματα

 

αυτο θα σου δωσει τα εξης πλεονεκτηματα :

 

1) η επιπλεον επεξεργασια που μπορει να χρειαστεις να κανεις , ειναι σαφως πιο ευκολη στο pc

 

2) σε περιπτωση απωλειας του κινητου ή αγορα νεας συσκευης δε θα χρειαστει να ανησυχεις για τις επαφες σου , αφου θα βρισκονται στους server της google

ξανακανεις δηλαδη sign in σε αλλη συσκευη και τις εχεις παλι :)

 

και καθε νεα επαφη που θα προσθετεις θα την αποθηκευεις σαν google contact για να αποθηκευεται εκει και να μη τη χασεις ποτε

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Karx ευχαριστω για τις απαντησεις σου, καταλαβα τι παιζει με τα updates και το backup ετσι οπως το περιεγραψες.

τωρα μενει να βρω την διαδικασια να παρω τις επαφες μου απο το Nokia να τις αποθηκευσω και να τις συγχρονισω με το google gmail μου και το κινητο.

 

PS: ωραια αφου βγηκε και το νεο update με το που το παρω θα του περασω πρωτα την νεα αναβαθμιση και μετα θα αρχισω τα σκαλισματα :D

 

Με το Nokia PC suite εκανα εξαγωγη των επαφων μου απο το N95 σε μορφη .csv και μετα Import στο gmail και ολα καλα εχω τις επαφες μου.

 

και καθε νεα επαφη που θα προσθετεις θα την αποθηκευεις σαν google contact για να αποθηκευεται εκει και να μη τη χασεις ποτε

 

τωρα μενει να δω αυτο πως γινεται μεσα απο το κινητο. δηλαδη οταν γνωρισω εναν ανθρωπο και μου δωσει τον αριθμο του,θα παω στο κινητο θα κανω προσθηκη της νεας επαφης και εκει θα με ρωτησει σαν τι να τον αποθηκευσω και θα επιλεξω google contact?

ο συγχρονισμος μετα με τις επαφες στο gmail πως γινεται ? θα ζητησει προσβαση στο ιντερνετ εκεινη την ωρα η μπορω οποιαδηποτε στιγμη να πατησω εγω συγχρονισμο επαφων με το gmail και να περαστουν/σβηνουν οι νεες/παλιες επαφες?

 

PS: που να παρω και το κινητο να δεις αποριες :blink:

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Με το Nokia PC suite εκανα εξαγωγη των επαφων μου απο το N95 σε μορφη .csv και μετα Import στο gmail και ολα καλα εχω τις επαφες μου.

 

 

 

τωρα μενει να δω αυτο πως γινεται μεσα απο το κινητο. δηλαδη οταν γνωρισω εναν ανθρωπο και μου δωσει τον αριθμο του,θα παω στο κινητο θα κανω προσθηκη της νεας επαφης και εκει θα με ρωτησει σαν τι να τον αποθηκευσω και θα επιλεξω google contact?

ο συγχρονισμος μετα με τις επαφες στο gmail πως γινεται ? θα ζητησει προσβαση στο ιντερνετ εκεινη την ωρα η μπορω οποιαδηποτε στιγμη να πατησω εγω συγχρονισμο επαφων με το gmail και να περαστουν/σβηνουν οι νεες/παλιες επαφες?

 

PS: που να παρω και το κινητο να δεις αποριες :blink:

 

Ακριβως οπως τα ειπες ειναι για τις νεες επαφες.

Συγχρονισμο κανεις οποτε θες αλλα στη JB νομιζω κανει και μονο του οταν θα συνδεθεις στο ιντερνετ.Παλιοτερα υπηρχε ρυθμιση για το ποτε θες να κανει συγχρονισμο αλλα δε το βλεπω πια...

Link to comment
Share on other sites

ωραιος σε ευχαριστω για την απαντηση και για την διευκρινηση για το συγχρονισμο.

σκοπευω μονο root να κανω στο κινητο για να εχω τον "ελεγχο" ως superuser μονο , δε θελω να βαλω custom Rom, ουτε bootloader και τα σχετικα, αν τα λεω καλα και δεν τα εχω μπερδεψει. τα updates μου να περναω οποτε βγαινουν διχως προβλημα και να το χαρω σαν phone και μετα σαν smartphone :p

 

εχω διαβασει http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=324085 και http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=287456 και τωρα θελω να διαβασω τις 281 σελιδες μεχρι στιγμης του thread

Edited by ikskarda
Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το συγχρονισμο επαφων..

 

μπορεις γενικα να εχεις κλειστο το συγχρονισμο, και οποτε εχεις ιντερνετ (αφου πας πχ σπιτι σου, ή αν εχεις 3g ) να κανεις push sync μονο για τις επαφες σου , οποτε και θα ενημερωνονται και στο gmail σου

 

Ακριβως οπως τα ειπες ειναι για τις νεες επαφες.

Συγχρονισμο κανεις οποτε θες αλλα στη JB νομιζω κανει και μονο του οταν θα συνδεθεις στο ιντερνετ.Παλιοτερα υπηρχε ρυθμιση για το ποτε θες να κανει συγχρονισμο αλλα δε το βλεπω πια...

 

μπορεις χειροκινητα να κανεις push sync ξεχωριστα ειτε για τις επαφες , ειτε για το gmail , ειτε για το calendar, ειτε για οτιδηποτε αλλο λογαριασμο (και υποκατηγορια αυτου) εχεις εσυ

 

αν κλεισεις το συγχρονισμο γενικα στη συσκευη σου μπορεις να συγχρονιζεις συγκεκριμενα πραγματα που θες εσυ χειροκινητα , εγω προσωπικα ετσι το κανω

 

http://i1098.photobucket.com/albums/g375/qsisvts/Screenshot_2012-09-10-12-52-50.png

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί έδωσε την 4.1.1 η Samsung. Μόλις έγινε η αναβάθμιση.

 

Ωραία... Νωρίς νωρίς το βγάλανε τα παλικάρια!!! Αλλά και πάλι τι να λέει. Για μένα όποιος πήρε nexus οφείλει μόνο και μόνο για την αγορά του να το κάνει google branded. Ε όχι στο κινητό που θεωρείται ότι θα τα παίρνει όλα πρώτο να περιμένεις κιόλας πότε θα θελήσει η samsung...

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ωραία... Νωρίς νωρίς το βγάλανε τα παλικάρια!!! Αλλά και πάλι τι να λέει. Για μένα όποιος πήρε nexus οφείλει μόνο και μόνο για την αγορά του να το κάνει google branded. Ε όχι στο κινητό που θεωρείται ότι θα τα παίρνει όλα πρώτο να περιμένεις κιόλας πότε θα θελήσει η samsung...

 

κωστα δε νομιζω να παιρνει κανενας nexus με σκοπο να το αφησει οπως το πηρε! :lol: αν οχι google branded, καποια custom τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

κωστα δε νομιζω να παιρνει κανενας nexus με σκοπο να το αφησει οπως το πηρε! :lol: αν οχι google branded, καποια custom τουλαχιστον

 

Καλά μην το λες... Υπάρχουν πολλοί που δεν ασχολούνται καν ή θεωρούν τη διαδικασία πολύ πολύπλοκη για να την κάνουν. Κρίμα όμως να έχεις τέτοιο τηλέφωνο και να είναι "μπλοκαρισμένο"

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να χτυπήσω ξύλο (νοκ νοκ) αλλά εμένα ρε παιδιά το κινητό δεν έχει πρόβλημα με το wifi. Μια χαρά σήμα έχω και 10 μέτρα μακριά από το ρούτερ, με 3-4 τοίχους ανάμεσα. Μήπως είναι θέμα συσκευής ή ρούτερ;

Σίγουρα δεν έχω κάνει ακριβείς μετρήσεις και συγκρίσεις, αλλά μεγάλο πρόβλημα όπως τα παιδιά που λένε πιο πάνω, δεν έχω...

 

Σημ. : Είμαι με στοκ 4.1.1

Edited by ptmax13

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Να χτυπήσω ξύλο (νοκ νοκ) αλλά εμένα ρε παιδιά το κινητό δεν έχει πρόβλημα με το wifi. Μια χαρά σήμα έχω και 10 μέτρα μακριά από το ρούτερ, με 3-4 τοίχους ανάμεσα. Μήπως είναι θέμα συσκευής ή ρούτερ;

Σίγουρα δεν έχω κάνει ακριβείς μετρήσεις και συγκρίσεις, αλλά μεγάλο πρόβλημα όπως τα παιδιά που λένε πιο πάνω, δεν έχω...

 

ουτε εγω εχω.. μπορει να μη μου δειχνει οτι εχω φοβερο σημα μες στο σπιτι, αλλα τελικα πιανει μεχρι το γκαραζ και μεχρι το απεναντι στενο που παρκαρω καμια φορα

 

σε σπιτι φιλου πιανει (οπως και τα υπολοιπα κινητα της παρεας) κανονικα στο υπογειο , ενω το ρουτερ ειναι στο ισογειο

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...