Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

wait wait το xloud εμενα το εχει πως γίνεται να το βαλανε στην 2.3.4 εγω στα στανταρ ξερω το ζοομ και το 3d panorama update facebook.

Εχεις δικιο τωρα που το βλεπω παλι,εχει και 3d για τις φωτο κ πατωντας το κουμπι να κλεισει το κινητο σου βγαζει υπομενου για screenshot της οθονης που βλεπεις στο κινητο

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια μην μπερδευεστε!!!!!2.3.4 δεν εχει βγει!!!!τον οκτωμβριο θα βγει!!!η τελευταια ειναι 2.3.3 εκδοση 4.στο 2.3.3 με εκδοση 3 δεν υπηρχε το xlound.μπα και εγω μεγαλη διαφορα δεν ειδα!!!!!!

 

Στο δικό μου με 2.3.3 στι ρυθμίσεις ήχου το xLOUD πάντως υπάρχει,εκτός αν μιλάτε για κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

ζητω ενα μεγαλο συγνωμη για το προηγουμενο μου post.υπαρχει η εκδοση 2.3.4 μολις την περασα!!!!και παλι συγνωμη!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το Xloud κάνει δουλειά μόνο όταν η μουσική ακούγεται από το ηχείο της συσκευής. Νομίζω άλλωστε αυτό υποσχόταν. Όταν ακούμε από ακουστικά δεν υπάρχει διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

διαβασα αυτο το ποστ στους xda :i was having this update (2.3.4)yesterday with pc companion..iam from greece but i thing my phone is from france..i did not get it from greece

επειδη εμενα ειναι σίγουρα απο γαλλια εχει κανει κανεις αναβαθμιση με γαλλικο build.prop?

 

γνωριζει κανεις πως να αλλαξουμε το build.prop? το ειχα κανει παλια στο χ10 μινι απο ελληνικα σε nordic για να περνω ποιο γρηγορα τα update αλλα δεν θυμαμαι την διαδιακασια

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η εμφανηση του μαρκετ μονο εμενα αλλαξε η και σε σας ? Αφου περασε τo update αλλαξε... Edited by ThanosDurex
Link to comment
Share on other sites

διαβασα αυτο το ποστ στους xda :i was having this update (2.3.4)yesterday with pc companion..iam from greece but i thing my phone is from france..i did not get it from greece

επειδη εμενα ειναι σίγουρα απο γαλλια εχει κανει κανεις αναβαθμιση με γαλλικο build.prop?

 

Αν είσαι root είναι πολύ απλό να αλλάξεις το build.prop ..... οπότε το κάνεις Ελληνικό...

 

:D

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

ζητω ενα μεγαλο συγνωμη για το προηγουμενο μου post.υπαρχει η εκδοση 2.3.4 μολις την περασα!!!!και παλι συγνωμη!!!

 

Καλημέρα, πως την περασες?? Για πες μας..

 

...Ακυρο την περασα και εγω μόλις, αλλα εγραφε οτι θα περασει την 4.0.1.A.0.283, νομιζοντας οτι ειναι νεα εκδοση για την 2,3,3

 

Και αν ξέρει καποιος πως μπορουμε να δουμε απο ποια χωρα ειναι το τηλ??

Edited by bpapad81
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πως την περασες?? Για πες μας..

 

Και αν ξέρει καποιος πως μπορουμε να δουμε απο ποια χωρα ειναι το τηλ??

 

Δες εδώ.... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1082368

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

 

Ok, το βρήκα ειμαι world generic.

Επισης αν ξερεις εσυ η κάποιος αλλος,

υπαρχει ενα widget που λεγεται κυκλοφορία... Τι ειναι ακριβώς και τι κανει?

το ανοιξα αλλα δεν κατάλαβα τίποτα:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Έχει αντιμετωπίσει κανένας πρόβλημα με την κάρτα sd; Κάποιες φορές δεν "βλέπει" το τηλέφωνο τις εφαρμογές που είναι περασμένες εκεί. Η αλλαγή με κάρτα άλλης εταιρίας θα μπορούσε να λύσει το πρόβλημα ή είναι πρόβλημα τηλεφώνου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει δει κανείς διαφορά στην ταχύτητα του τηλεφώνου κάνοντας καθαρή εγκατάσταση (σβήνοντας τα πάντα) σε σχέση με την εγκατάσταση μέσω OTA ή PCCompanion (που κρατάνε τα user data?)

 

Επίσης σχετικά με το update σε 2.3.4, εμένα δεν έχει βγάλει τίποτα ακόμη..

Κοίταξα το λινκ του ποστ #639, αλλά το δικό μου build δεν το έχει, για να δω που ανήκει το δικό μου τηλέφωνο (αν και κατα 90% θα πρέπει να είναι generic ελληνικό ή κάτι τέτοιο τέλως πάντων...)

Το customization version μου είναι το 1247-2368_R3D. Ξέρει κανείς τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

Ok, το βρήκα ειμαι world generic.

Επισης αν ξερεις εσυ η κάποιος αλλος,

υπαρχει ενα widget που λεγεται κυκλοφορία... Τι ειναι ακριβώς και τι κανει?

το ανοιξα αλλα δεν κατάλαβα τίποτα:blink::blink:

 

Για την κυκλοφορια ουτε εγω δεν ξερω πως δουλευει....;):(

 

Έχει αντιμετωπίσει κανένας πρόβλημα με την κάρτα sd; Κάποιες φορές δεν "βλέπει" το τηλέφωνο τις εφαρμογές που είναι περασμένες εκεί. Η αλλαγή με κάρτα άλλης εταιρίας θα μπορούσε να λύσει το πρόβλημα ή είναι πρόβλημα τηλεφώνου;

 

οτι καρτα εχω βαλει μεσα την δουλευε μια χαρα....

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

οτι καρτα εχω βαλει μεσα την δουλευε μια χαρα....

 

Εμένα δυστυχώς κατά διαστήματα "εξαφανίζει" τις εγκατεστημένες εφαρμογές και χρειάζεται δύο ή τρεις επανεκκινήσεις για να συνέλθει. Θα δοκιμάσω και με άλλες κάρτες και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

 

 

χαχαχα συμφωνα με το ποστ ειμαι Singapore Singtel Branded 1241-4324 τωρα πως γίνεται το κουτι απο εξω να ειναι FR (france)?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα συμφωνα με το ποστ ειμαι Singapore Singtel Branded 1241-4324 τωρα πως γίνεται το κουτι απο εξω να ειναι FR (france)?

 

Και εγω ειμαι Singapore Singtel Branded 1241-4324!.Τι σημαινει αυτο?.Δηλαδη εμεις ποτε θα την παρουμε πανω-κατω την αναβαθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι Singapore Singtel Branded 1241-4324!.Τι σημαινει αυτο?.Δηλαδη εμεις ποτε θα την παρουμε πανω-κατω την αναβαθμιση?

και εγω Singapore ειμαι και την πηρα εχτες μεσω PC Companion

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω Singapore ειμαι και την πηρα εχτες μεσω PC Companion

 

Μολις ξαναδοκιμασα αλλα τζιφος!

Δεν ξερω τι φταιει,βεβαια κ την 2.3.3 οταν σε μερικους μπηκε εμενα μου μπηκε μετα απο κανα 5νθημερο

παιζει κανα ρολο που η συνδεση ειναι voda?.αν κ δεν νομιζω μιας κ η συσκευη δεν ειναι αγορασμενη απο εκει

Απλα μου λεει τα γνωστα..εχετε το τελευταιο λογισμικο..

Link to comment
Share on other sites

world generic λεει εμενα κ την εχω παρει (την αναβαθμιση....:p) εδω κ 3 ημερες....
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

και εγω Singapore ειμαι και την πηρα εχτες μεσω PC Companion

 

λογικα θα ησουνα Singapore Generic 1247-1069 για αυτο την πηρες.ειναι 2 εκδοσεις Singapore Generic 1247-1069

- Singapore Singtel Branded 1241-4324

το θεμα ειναι καποιος που εχει κανει ροοτ να φτιαξει εναν οδηγο να κανουμε ροοτ το τηλεφωνο και στη συνεχεια να περασουμε ελληνικη εκδοση ή καλύτερα nordic.αλλα εδω μεσα δεν βλεπω πρόθυμους οποτε................

Edited by kasmpou
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι καποιος που εχει κανει ροοτ να φτιαξει εναν οδηγο να κανουμε ροοτ το τηλεφωνο και στη συνεχεια να περασουμε ελληνικη εκδοση ή καλύτερα nordic.αλλα εδω μεσα δεν βλεπω πρόθυμους οποτε................

 

Aκριβως και εγω αυτο λεω φιλε μου..Ποσες φορες το εχω πει και ολο πετανε ενα λινκ απο τους xda και ξανα λεω αν καποιο παιδι εδω μεσα δεν ξερει αγγλικα ? Τι γινεται ? Να παει να πνηγει ? Δεν κατηγορουμε κανεναν αλλα οκ...

 

Και επισης μου σημβαινει αυτο εδω μετα απο το update μου εβαλε ενα new market και οταν παω να μπω μου βγαζει το εξης μηνυμα:

 

Συνδεση στο Google

 

Eισαγατε εσφαλμενο κωδικο προσβασης η ο λογαριασμος σας εχει αλλαξει.Εισαγετε ξανα τον κωδικο προσβασης

 

Οναμα χρηστη:

********@youtube.com (που δεν μου λεει τιποτα ακριβως εμενα αυτο)

 

Κωδικος (που δεν θυμαμαι κατι τετοιο...)

 

Θα το εκτiμουσα αν καποιος με βοηθαγε....Καλη μερα :)

Edited by ThanosDurex
Link to comment
Share on other sites

Aκριβως και εγω αυτο λεω φιλε μου..Ποσες φορες το εχω πει και ολο πετανε ενα λινκ απο τους xda και ξανα λεω αν καποιο παιδι εδω μεσα δεν ξερει αγγλικα ? Τι γινεται ? Να παει να πνηγει ? Δεν κατηγορουμε κανεναν αλλα οκ...

 

Και επισης μου σημβαινει αυτο εδω μετα απο το update μου εβαλε ενα new market και οταν παω να μπω μου βγαζει το εξης μηνυμα:

 

Συνδεση στο Google

 

Eισαγατε εσφαλμενο κωδικο προσβασης η ο λογαριασμος σας εχει αλλαξει.Εισαγετε ξανα τον κωδικο προσβασης

 

Οναμα χρηστη:

********@youtube.com (που δεν μου λεει τιποτα ακριβως εμενα αυτο)

 

Κωδικος (που δεν θυμαμαι κατι τετοιο...)

 

Θα το εκτiμουσα αν καποιος με βοηθαγε....Καλη μερα :)

 

Εμενα χωρις να εχω κανει το update μου αλλαξε το market!!.τωρα ειναι πιο ''βαρυ'',κ τις περισοτερες φορες αν εχω απλο 3g για σημα δεν φορτωνει καθολου..λεει πως εληξε ο χρονος συνδεσης!!

Link to comment
Share on other sites

Aκριβως και εγω αυτο λεω φιλε μου..Ποσες φορες το εχω πει και ολο πετανε ενα λινκ απο τους xda και ξανα λεω αν καποιο παιδι εδω μεσα δεν ξερει αγγλικα ? Τι γινεται ? Να παει να πνηγει ? Δεν κατηγορουμε κανεναν αλλα οκ...

 

Και επισης μου σημβαινει αυτο εδω μετα απο το update μου εβαλε ενα new market και οταν παω να μπω μου βγαζει το εξης μηνυμα:

 

Συνδεση στο Google

 

Eισαγατε εσφαλμενο κωδικο προσβασης η ο λογαριασμος σας εχει αλλαξει.Εισαγετε ξανα τον κωδικο προσβασης

 

Οναμα χρηστη:

********@youtube.com (που δεν μου λεει τιποτα ακριβως εμενα αυτο)

 

Κωδικος (που δεν θυμαμαι κατι τετοιο...)

 

Θα το εκτiμουσα αν καποιος με βοηθαγε....Καλη μερα :)

 

 

οπως τα λες ενα λινκ μπορω να σου βρω και εγω για το οτιδήποτε, αλλα εδω ουσιαστικα ειμαστε για να βοηθαει ο ενας τον αλλο ωστε να γίνει ποιο λειτουργικη η συσκευη παραδειγμα ας δουνε λιγο το ποστ καποιοι απο χ10 μινι και galaxy s

για το δευτερο που λες αν καταλαβα σωστα σου ζηταει τουσ κωδικους να μπεις στο μαρκετ αμα δεν θυμασε κανε μια επαναφορα απο τον υπολογ. η μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων εγω αυτο θα εκανα.

Link to comment
Share on other sites

Aκριβως και εγω αυτο λεω φιλε μου..Ποσες φορες το εχω πει και ολο πετανε ενα λινκ απο τους xda και ξανα λεω αν καποιο παιδι εδω μεσα δεν ξερει αγγλικα ? Τι γινεται ? Να παει να πνηγει ? Δεν κατηγορουμε κανεναν αλλα οκ...

 

Και επισης μου σημβαινει αυτο εδω μετα απο το update μου εβαλε ενα new market και οταν παω να μπω μου βγαζει το εξης μηνυμα:

 

Συνδεση στο Google

 

Eισαγατε εσφαλμενο κωδικο προσβασης η ο λογαριασμος σας εχει αλλαξει.Εισαγετε ξανα τον κωδικο προσβασης

 

Οναμα χρηστη:

********@youtube.com (που δεν μου λεει τιποτα ακριβως εμενα αυτο)

 

Κωδικος (που δεν θυμαμαι κατι τετοιο...)

 

Θα το εκτiμουσα αν καποιος με βοηθαγε....Καλη μερα :)

youtube? καλα αυτο πως το εβγαλε? αν βαλεις το username σου και το password που εχεις απο το λογαριασμο σου στο gmail δεν μπαινεις παλι?αν εκανες το market update μπορεις να πας στις εφαρμογες, να βρεις το market και να πατησεισ καταργηση αναβαθμισης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...