Jump to content

iOS 5


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και τις 2 γραμμες και τις 2 #...

 

Ουσιαστικά η δίεση επενεργοποιεί τη γραμμή, οπότε είτε έχεις τη γραμμή με δίεση είτε σβήσεις όλη τη γραμμή είναι το ίδιο.

Δοκίμασες να σβήσεις απλά μόνο τη δίεση;

 

Σου ξαναγράφω τις γραμμές για να τις έχεις προσβάσιμες.

#74.208.10.249 gs.apple.com

#127.0.0.1 gs.apple.com

 

Καλή επιτυχία!

http://d2ffutrenqvap3.cloudfront.net/items/0H2C0G0e1g3S2M3s2C3Z/iphones9web3.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 794
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αλλαζει κατι εαν το βαλεις σε airplane mode ? εκτος απο το οτι ειναι σαν να εινια κληστο ? απο θεμα καταναλωσεις κλπ κλπ

 

υποθετικα δεν "καιει" τιποτα :)

Link to comment
Share on other sites

ρε γμτ τι κολημα εχουν φαει εκει στην apple και δεν κανουν το ξυπνητηρι να βαραει με κλειστο το κινητο?

αν ειναι δυνατον.υπαρχει καμια πληροφορια μπας και αλλαξει κατι?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

ρε γμτ τι κολημα εχουν φαει εκει στην apple και δεν κανουν το ξυπνητηρι να βαραει με κλειστο το κινητο?

αν ειναι δυνατον.υπαρχει καμια πληροφορια μπας και αλλαξει κατι?

 

Νομίζω χρόνια τώρα κ σε κανένα smartphone δε βαράει το ξυπνητήρι αν είναι κλειστή η συσκευή.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω χρόνια τώρα κ σε κανένα smartphone δε βαράει το ξυπνητήρι αν είναι κλειστή η συσκευή.

 

σε αυτο που λες εχεις δικιο γιατι και μια φιλη μου εχει samsung galaxy 2 και οταν το ειχε πρωτο παρει δεν ηρθε στην δουλεια γιατι δεν χτηπισε που το ειχε κληστο :p

LG GT 505/// IPHONE 4S 16GB BLACK
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω χρόνια τώρα κ σε κανένα smartphone δε βαράει το ξυπνητήρι αν είναι κλειστή η συσκευή.

 

εγω οταν το 1 πηρα και ειχα την 3.+ κατι εκδοση δε θυμαμαι να μη βαρουσε αν η συσκευη ηταν κλειστη

οσον αφορα το airplane mode σε ενα βραδυ μου καταναλωσε 1%

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

εγω οταν το 1 πηρα και ειχα την 3.+ κατι εκδοση δε θυμαμαι να μη βαρουσε αν η συσκευη ηταν κλειστη

οσον αφορα το airplane mode σε ενα βραδυ μου καταναλωσε 1%

 

Στο iPhone, από το πρώτο κιόλας μοντέλο, σίγουρα δε δούλευε το ξυπνητήρι αν ήταν κλειστή η συσκευή.

Ανεξαρτήτως firmware.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω χρόνια τώρα κ σε κανένα smartphone δε βαράει το ξυπνητήρι αν είναι κλειστή η συσκευή.

 

Στο nokia 5800 χτυπαει παντως ...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω χρόνια τώρα κ σε κανένα smartphone δε βαράει το ξυπνητήρι αν είναι κλειστή η συσκευή.

 

φιλε μου στο blackberry μου μια χαρα βαραει το ξυπνητηρι με κλειστο το τηλεφωνο. αυτο που λες πρωτη φορα το ακουω.

μπορει σε καποια ναι αλλα αυτο που λες εδω και χρονια πρωτη φορα το ακουω εγω

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Παντως σιγουρα σε iOS και android το ξυπνητηρι δεν δουλευει με τιποτα με την συσκευη κλειστη!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Παντως σιγουρα σε iOS και android το ξυπνητηρι δεν δουλευει με τιποτα με την συσκευη κλειστη!

 

τοτε η εγω δε θυμαμαι καλα η μπερδεψα τις συσκευες μου

anyway ειναι ισως καπως αστειο να λεγεται μια συσκευη smart κ να μη δουλευει το ξυπνητηρι η να δουλευει υπο προυποθεσεις

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθέσουμε πως είναι smartphones, και τα θέλεις ανα πάσα στιγμή πανέτοιμα, τότε νομίζω πως βολεύει πολύ η λειτουργία "αεροπλάνου". Αν είναι σωστή και η εξοικονόμηση ενέργειας, τότε γιατί να μην το χρησιμοποιήσει κάποιος?

 

Επίσης, αν σκεφτώ το πόσο χρόνο θέλει ένα σύγχρονο smartphone να boot-άρει, τότε φαντάζομαι θα είχε θέμα συγχρονισμού το ξυπνητήρι.

Από την άλλη, όταν θέλω το κινητό-υπολογιστή-ξυπνητήρι-μουσικό αναπαραγωγέα κλειστό, το θέλω κλειστό. Δεν θέλω να κάνει τίποτα. Δεν είναι κακή λογική των κατασκευαστών αυτό!

Υπάρχουν φυσικά και τα παλιά κλασσικά ξυπνητήρια!

Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγο τα φωτα σας, εκανα συγχρονισμο τις φωτογραφιες μεταξυ πσ και κινητου, και πειραξα τον φακελο που λεει να κανει συγχρονισμο, γτ ειχα πολλους φακελουσ οποτε εβαλα ολεσ τις φωτος σε εναν φακελο. αλλα για καποιο λογο δημιουργηθηκαν αλμπουμ στο κινητο τα οποια τωρα δν μπορω να τα σβησω, ουτε καν καθε μια φωτο ξεχωριστα. Ξερει κανεις πως γινεται?
Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγο τα φωτα σας, εκανα συγχρονισμο τις φωτογραφιες μεταξυ πσ και κινητου, και πειραξα τον φακελο που λεει να κανει συγχρονισμο, γτ ειχα πολλους φακελουσ οποτε εβαλα ολεσ τις φωτος σε εναν φακελο. αλλα για καποιο λογο δημιουργηθηκαν αλμπουμ στο κινητο τα οποια τωρα δν μπορω να τα σβησω, ουτε καν καθε μια φωτο ξεχωριστα. Ξερει κανεις πως γινεται?

 

Τις μόνες φωτογραφίες που μπορείς να σβήσεις από το κινητό, είναι αυτές στο Camera Roll (αυτές που έχεις τραβήξει εσύ δλδ).

Όποιες δεν θες στο κινητό σου, αφαίρεσε τις από το φάκελο που έχεις επιλέξει να συγχρονίζει.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το iphonedelivery...και δεν το βρίσκω ούτε στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων ούτε στο bitesms...

Στην 4.1 μέχρι χτές το έβλεπα και δούλευε μια χαρά...πρέπει να κάνω κάτι άλλο για να το ενεργοποιήσω ή είμαι τόσο τυφλός και δεν βλέπω τις ρυθμίσεις του? :p

 

Επίσης στο mystrings...πως αλλάζουμε τα ελληνικά??? (edit...fixed!!!)

Edited by non_serviam_
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το iphonedelivery...και δεν το βρίσκω ούτε στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων ούτε στο bitesms...

Στην 4.1 μέχρι χτές το έβλεπα και δούλευε μια χαρά...πρέπει να κάνω κάτι άλλο για να το ενεργοποιήσω ή είμαι τόσο τυφλός και δεν βλέπω τις ρυθμίσεις του? :p

 

Επίσης στο mystrings...πως αλλάζουμε τα ελληνικά???

 

δεν σου κρασάρει τα sms? εγώ όταν το πέρασα και πήγαινα να ανοίξω τα sms δεν μου τα άνοιγε!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν σου κρασάρει τα sms? εγώ όταν το πέρασα και πήγαινα να ανοίξω τα sms δεν μου τα άνοιγε!!!!

 

Όχι δε μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα,εμένα το θέμα μου είναι οτι ενω μου το δείχνει οτι είναι εγκατεστημένο,δεν μπορώ να το βρω να το ενεργοποιήσω!

Link to comment
Share on other sites

Στην θέση σου θα εκανα ένα reinstall και θα έβλεπα αν θα μου δούλευε τοτε. Ρε παιδια χρησιμοποιείτε σιγουρα το επίσημο repo (iphonedelivery.advinux.com/cydia) γτ σε εμενα δουλεύει τέλεια το iphonedelivery!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Από χθες το απόγευμα «τρέχω» στην έκδοση 5.1 Beta 3. Από άποψης μπαταρίας, φαίνεται αρκετά έως πολύ καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

Στην θέση σου θα εκανα ένα reinstall και θα έβλεπα αν θα μου δούλευε τοτε. Ρε παιδια χρησιμοποιείτε σιγουρα το επίσημο repo (iphonedelivery.advinux.com/cydia) γτ σε εμενα δουλεύει τέλεια το iphonedelivery!

 

Ναι αυτό το repo έβαλα,το έκανα και reinstall,το έκανα και uninstall και μετά πάλι απο την αρχή...τίποτα...αρνείται πεισματικά να εμφανιστεί!!!

 

edit:

Λοιπόν για όσους έχουν πρόβλημα...στην αρχή έκανα το κλασικό...κατέβαζε το repo και μετά με search έψαχνα το iphonedelivery και το έκανα install...σε κάποια στιγμή μπήκα μέσα στο repo (iphonedelivery.advinux.com/cydia) και το έψαξα και είδα οτι είχε και άλλη iphonedelivery εφαρμογή και έκανα εγκατάσταση αυτή και ω του θαύματος εμφανίστηκε!!!!

Αφού εμφανίστηκε με τα πολλά...δεν δούλευε!!!Με νέους πειραματισμούς άνοιξα και έκλεισα και ξανα άνοιξα το κουμπί που έλεγε use Ms (semi tether) και ΝΑΙ επιτέλους δούλεψε!!!!!

Edited by non_serviam_
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το repo έβαλα,το έκανα και reinstall,το έκανα και uninstall και μετά πάλι απο την αρχή...τίποτα...αρνείται πεισματικά να εμφανιστεί!!!

 

edit:

Λοιπόν για όσους έχουν πρόβλημα...στην αρχή έκανα το κλασικό...κατέβαζε το repo και μετά με search έψαχνα το iphonedelivery και το έκανα install...σε κάποια στιγμή μπήκα μέσα στο repo (iphonedelivery.advinux.com/cydia) και το έψαξα και είδα οτι είχε και άλλη iphonedelivery εφαρμογή και έκανα εγκατάσταση αυτή και ω του θαύματος εμφανίστηκε!!!!

Αφού εμφανίστηκε με τα πολλά...δεν δούλευε!!!Με νέους πειραματισμούς άνοιξα και έκλεισα και ξανα άνοιξα το κουμπί που έλεγε use Ms (semi tether) και ΝΑΙ επιτέλους δούλεψε!!!!!

Τωρα πως το εχεις και δουλευει?Σ'εμενα ακομα δεν λειτουργει σωστα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το repo έβαλα,το έκανα και reinstall,το έκανα και uninstall και μετά πάλι απο την αρχή...τίποτα...αρνείται πεισματικά να εμφανιστεί!!!

 

edit:

Λοιπόν για όσους έχουν πρόβλημα...στην αρχή έκανα το κλασικό...κατέβαζε το repo και μετά με search έψαχνα το iphonedelivery και το έκανα install...σε κάποια στιγμή μπήκα μέσα στο repo (iphonedelivery.advinux.com/cydia) και το έψαξα και είδα οτι είχε και άλλη iphonedelivery εφαρμογή και έκανα εγκατάσταση αυτή και ω του θαύματος εμφανίστηκε!!!!

Αφού εμφανίστηκε με τα πολλά...δεν δούλευε!!!Με νέους πειραματισμούς άνοιξα και έκλεισα και ξανα άνοιξα το κουμπί που έλεγε use Ms (semi tether) και ΝΑΙ επιτέλους δούλεψε!!!!!

 

Εχεις το 4 ή το 4s?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...