Jump to content

iOS 5


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 794
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τωρα πως το εχεις και δουλευει?Σ'εμενα ακομα δεν λειτουργει σωστα...

 

Αν εννοείς τι ρυθμίσεις έχω βάλει,λοιπόν...

Στυλ γνωστοποίησης = πλήρης οθόνη

δόνηση = off

ήχοι = έχω ενεργό τον ήχο γιατί απ' ότι θυμάμαι στην παλιά έκδοση έλεγε οτι αν το έχεις στο αθόρυβο μπορεί να μην λειτουργεί σωστά

τσεκάρισμα = on

use Ms (semi tether) = on (αυτό το έκλεισα και το ξανάνοιξα και τότε μου δούλεψε!!!!)

 

όλα τα υπόλοιπα τα έχω κλειστά

 

Εχεις το 4 ή το 4s?

 

το 4 έχω

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι διαπιστωσα το εξης... Εχω το 4s και εχω αγορασει απο cydia το lockinfo, απο το 4αρι μου ακομα, και ειπα να το βαλω γιατι με βολευει πολυ καλυτερα απο το notification center. Με το lockinfo λειτουργει μια χαρα, και φαινεται ποτε παραδοθηκε το καθε μηνυμα. Το κακο ειναι οτι λεει για ολα τα μηνυματα που εχουν σταλει... Αλλα λειτουργει.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα παιδια. Κατι ειχεε παρει το ματι μου πριν μερες οτι θα σε μελλοντικη αναβαθμιση του iOS, θα επαναφερουν τη δυνατοτητα απενεργοποιησης του 3G για το 4S.

Εχουμε κανα νεοτερο;;

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση φιλε μου.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Και για οποιον δεν το ειχε δει! Έτοιμο το celeste για το ios 5(εστω και σε beta). Οριστε και η ιστοσελιδα!! http://www.cocoanuts.co/
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Και για οποιον δεν το ειχε δει! Έτοιμο το celeste για το ios 5(εστω και σε beta). Οριστε και η ιστοσελιδα!! http://www.cocoanuts.co/

 

Να πουμε μονο οτι αν και beta ειναι διαθεσιμη μονο για αυτους που στο παρελθον ειχαν αγορασει την εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Απλα και μονο για να ξερετε ειχα αγορασει το celeste για το iOS 4 οποτε δοκιμαζω και το Celeste για το iOS 5 και δουλευει αψογα. Μαλιστα σημερα βγηκε και το update για το action menu και πλεον μπορω να στειλω τραγουδια μεσα απο την εφαρμογη του ipod! Ολα αυτα σε ενα iPhone 4!

 

Σταλθηκε απο το Hp Touchpad μου

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι καλά νέα αλλά εγώ δεν μπορώ ακόμη να κατανοήσω τους περιορισμούς αυτού του είδους.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα την νεα εκδοση απο το itunes σημερα το απογευμα και οταν εγινε το install και ανοιξα το τηλεφωνο

ειδα οτι ελειπαν τα παντα απο μεσα.Φωτογραφιες,μουσικη ακομα και οι επαφες!! :X:cry::cry:

μηπως εχουν αποθηκευτει πουθενα και δεν τα βρησκω?

σας παρακαλω αν ξερετε κατι περι του θεματος ενημερωστε με γιατι ειμαι απελπισμενος :(

Link to comment
Share on other sites

απο οσο θυμαμαι εκτος απο τα apps μου τιποτα αλλο δεν μου ειχε σβηστει.

το εκανες κανα restart μπας και στρωσει?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Έχει ενσωματωθεί στη 5.1 beta 3 νομίζω. Υπομονή να βγει η 5.1 final.

 

Yup, Φοράω την 5.1 beta 3 και υπάρχει η επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Και μπακαπ να ειχε κανει τις φωτογραφιες επρεπε μονος σου να τις κανεις αντιγραφη στο pc σου :(
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

δεν το ειχα σκευτει ρε παιδια..γιατι και αλλες φορες ειχα κανει update αλλα δεν μου ειχε διαγραφει τιποτα.

Και πιο πολυ με ενδιαφερουν οι επαφες.. :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα στο 4s. Δεν μου ανοίγει τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει. Τι κάνω τώρα ;
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα στο 4s. Δεν μου ανοίγει τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει. Τι κάνω τώρα ;

 

Δεν ανοίγει καμιά εφαρμογή εννοείς;;;

Εμένα είχε κολλήσει μια εφαρμογή μετά από update της, την διέγραψα και την κατέβασα πάλι και δούλεψε μια χαρά!

Διαφορετικά μονόδρομος το restore

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοίγει καμιά εφαρμογή εννοείς;;;

Εμένα είχε κολλήσει μια εφαρμογή μετά από update της, την διέγραψα και την κατέβασα πάλι και δούλεψε μια χαρά!

Διαφορετικά μονόδρομος το restore

 

 

Ευχαριστώ πολύ.Το θέμα ειναι οτι όλες δεν τρέχουν.Ακομα και αυτές που δεν εχουν γίνει update. facebook, twitter,skype,paypal,vrisko,teamviewer,xecurrency και πολλες αλλες δεν λειτουργουν. δεν ειναι λύση να τις διαγραψω και να τις κατεβασω παλι. Μαλλον παω για restore.Το θέμα ειναι γιατί γινεται αυτο.Ειναι θεμα ios ή θέμα εφαρμογων?

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.Το θέμα ειναι οτι όλες δεν τρέχουν.Ακομα και αυτές που δεν εχουν γίνει update. facebook, twitter,skype,paypal,vrisko,teamviewer,xecurrency και πολλες αλλες δεν λειτουργουν. δεν ειναι λύση να τις διαγραψω και να τις κατεβασω παλι. Μαλλον παω για restore.Το θέμα ειναι γιατί γινεται αυτο.Ειναι θεμα ios ή θέμα εφαρμογων?

 

το πιο πιθανο ειναι να μην εκατσε καλα η τελευταια αναβαθμιση που εκανες , κανε ενα backup και μετα restore και ολα θα ειναι ενταξει

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...