Jump to content

iOS 5


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 794
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο iphone 4 η 5.01 δουλευει καλα παιδια και αξιζει να αναβαθμιστει το κινητο? Στο ipad που την εχω βαλει παντως βλεπω καποιες μικρες διαφορες σε οτι αφορα την αυτονομια....
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει μια χαρά η 5.0.1 στο 4. Υπάρχει ένα μικρο θέμα με την αυτονομία αλλά σύντομα η 5.0.2 θα λύσει το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα κρασαρισματα σε ΟΕΜ εφαρμογές συνεχίζονται αμείωτο και με την 5.0.1

Στο iPhone4 μου κρασαρουν οι ρυθμίσεις και στο iPad 2 ο Safari.

Προφανώς δεν μπορούν να βρουν λύση γιατί λαμβάνουν τα crass report απο τις συσκευές.

Απο το iOS 3.0 εώς το 4.3.5 δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι τα γνωρίζουν αυτά, για αυτό και δεν έβγαλαν έτσι βιαστικά την 5.0.2

Πιστεύω ότι το επόμενο firmware θα είναι πιο ολοκληρωμένο!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι γιατι το θέμα παρατράβηξε, επιτελους ειναι απιστευτο οτι το 4αρι παει καλυτερα απο το 4S σε ότι αφροα το λειτουριγκο του, νομιζω οτι ευθυνεται ο σχεδιασμος του γιατ πλεον με περισσοτερες κεραιες εσωτερικα καταναλωνει μεγαλυτερη ισχυ...
Link to comment
Share on other sites

ποιο προβλημα με μπαταρια στην 5.01;

 

Και γω που νόμιζα ότι η δικιά μου πήγαινε καλά

 

[ATTACH]22726[/ATTACH]

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Και ακόμα πιο σημαντικό. Ο ih8sn0w έβγαλε τα decryption keys της 5.1 για το iPhone 4s. Το μοναδικό πράγμα που καθιστούσε αδύνατη την μεταφορά των απαραίτητων αρχείων για την ενεργοποίηση του siri σε όλες τις συμβατές συσκευές! Τώρα είναι απλά σειρά του Steven throughton να βγάλει το ανάλογο guide
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας Vodafone hotspot ελεύθερο ?

Μετα τα carriers uptade μοιράζει κανονικά και ελεύθερα την σύνδεση Ίντερνετ μου απο το

IPhone sto iPad 2 μέσω hotspot αλλα δεν περνάει το σήμα aGPS ξέρει κανείς κατι συγκεκριμένο ?

δεν πήρα το 3G iPad γιατί πίστευα ότι θα στέλνει το iPhone το σήμα gps και τώρα την πατησα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας Vodafone hotspot ελεύθερο ?

Μετα τα carriers uptade μοιράζει κανονικά και ελεύθερα την σύνδεση Ίντερνετ μου απο το

IPhone sto iPad 2 μέσω hotspot αλλα δεν περνάει το σήμα aGPS ξέρει κανείς κατι συγκεκριμένο ?

δεν πήρα το 3G iPad γιατί πίστευα ότι θα στέλνει το iPhone το σήμα gps και τώρα την πατησα.

 

Sorry αλλά αφού έχεις το gps στο iphone τι το θέλεις το agps στο iPad ??? Για πλοήγηση στο δρόμο???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Μόλις πήρα κι εγώ το 4σ . Ως καινούργιος χριστής του iphone έχω αρκετές απορίες.

1. Πάω να κάνω λογαριασμό στο APP STORE και μου ζητάει πιστωτική κάρτα. Πως μπορώ να συνδεθώ χωρίς πιστωτική?

2. Όταν είμαστε σε μια εφαρμογή και πατάμε το home button η εφαρμογή κλείνει? ή δουλεύει το παρασκήνιο?και αν ναι , πως την κλείνω?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη για τις γελοίες ερωτήσεις

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας θα σε παρακαλουσα να διαβασεις το manual του iphone ποθ υπαρχει online και στα ελληνικα και το link του υπαρχει στα bookmarks του κινητου σου! Κατα δευτερον για να φτιαξεις ενα free λογαριασμο θα πρεπει να αγορασεις μια free εφαρμογη μεσα απο το itunes και οταν σου ζητησει λογαριασμο εκει να του πεις οτι θελεις να δημιουργησεις καινουριο λογαριασμο. Οσο για τις εφαρμογες ναι μπαινουν σε λειτιυργια αναμονης αλλα δεν θα πρεπει να ανησυχεις ουτε για την μπαταρια ουτε για την αποδοση του κινητου σου μιας και ο τροπος που διαχειριζεται τη μνημη το iphone ειναι εκπληκτικος. Εαν παρολα αυτα θελεις να κλεισεις μια εφαρμογη αρκει απο οποθδηποτε να πατησεις δυο φορες το home button να κρατησεις πατημενο το εικονιδιο της εφαρμογης και να πατησεις μετα το κοκκινο μειον
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως μπορω να ακουω youtube ενω εχω ελαχιστοποιησει την εφαρμογη και κανω αλλες δουλειες πχ σερφαρισμα;

Εγω εχω βρει πολυ ανορθοδοξο τροπο.

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας θα σε παρακαλουσα να διαβασεις το manual του iphone ποθ υπαρχει online και στα ελληνικα και το link του υπαρχει στα bookmarks του κινητου σου! Κατα δευτερον για να φτιαξεις ενα free λογαριασμο θα πρεπει να αγορασεις μια free εφαρμογη μεσα απο το itunes και οταν σου ζητησει λογαριασμο εκει να του πεις οτι θελεις να δημιουργησεις καινουριο λογαριασμο. Οσο για τις εφαρμογες ναι μπαινουν σε λειτιυργια αναμονης αλλα δεν θα πρεπει να ανησυχεις ουτε για την μπαταρια ουτε για την αποδοση του κινητου σου μιας και ο τροπος που διαχειριζεται τη μνημη το iphone ειναι εκπληκτικος. Εαν παρολα αυτα θελεις να κλεισεις μια εφαρμογη αρκει απο οποθδηποτε να πατησεις δυο φορες το home button να κρατησεις πατημενο το εικονιδιο της εφαρμογης και να πατησεις μετα το κοκκινο μειον

Ευχαριστώ πολυ

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγο βοηθεια σας παρακλω.. κατεβαζω μεσω itunes το ios5 για τη συσκευη μου..το κατεβαζει φτανει στο τελος και μου βγαζει error..απο που να το κατεβασω ? μηπως να το κανω μεσω OTA ? και αν απο που γινεται?

 

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγο βοηθεια σας παρακλω.. κατεβαζω μεσω itunes το ios5 για τη συσκευη μου..το κατεβαζει φτανει στο τελος και μου βγαζει error..απο που να το κατεβασω ? μηπως να το κανω μεσω OTA ? και αν απο που γινεται?

 

ευχαριστω.

 

Κλείσε τα antivirus /firewall που έχεις και δοκιμάστε ξανά (κατά 95% θα στο κατεβάσει κανονικά )

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...