Jump to content

iOS 5


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανοίγεις την εφαρμογή καιρός και πατάς το i κάτω δεξιά. Απο το νέο μενού ενεργοποιεις την επιλογή τοπικός καιρός.

 

 

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

 

Αυτό το έχω κάνει είναι τσεκαρισμενο αλλά δεν βλέπει τα Γιάννενα.

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 794
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είσαι άτυχος. Δοκίμασα να βάλω χειροκινητα τα Γιάννενα αλλα δεν τη βρίσκει την πόλη για αυτο και δεν την εμφανίζει. Εγω μένω Άρτα και τόσο μέσω χειροκινητης αναζήτησης όσο και αυτόματα μου την εμφανίζει κανονικα.

Edit: φίλε μην ψάχνεις άδικα. Πολλοί αναφέρουν ότι το yahoo δεν έχει τα Ιωάννινα οπότε άδικος κόπος.

 

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

Είσαι άτυχος. Δοκίμασα να βάλω χειροκινητα τα Γιάννενα αλλα δεν τη βρίσκει την πόλη για αυτο και δεν την εμφανίζει. Εγω μένω Άρτα και τόσο μέσω χειροκινητης αναζήτησης όσο και αυτόματα μου την εμφανίζει κανονικα.

Edit: φίλε μην ψάχνεις άδικα. Πολλοί αναφέρουν ότι το yahoo δεν έχει τα Ιωάννινα οπότε άδικος κόπος.

 

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

 

Ατυχία :( ευχαριστώ πάντως.

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχω κάνει είναι τσεκαρισμενο αλλά δεν βλέπει τα Γιάννενα.

 

Δοκίμασε να βαλεις τον ταχυδρομικο κωδικα της περιοχης σου.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βαλεις τον ταχυδρομικο κωδικα της περιοχης σου.

 

Το δοκίμασα έτσι όπως λες βρίσκει τα Γιάννενα αλλά μου λέει ότι δεν πραγματοποιήθηκε ενημέρωση. Πω πω. Μέχρι και την Πρέβεζα έχει και όχι τα Γιάννενα. Anyway.

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχει χωριά της Άρτας και δεν βρίσκει τα γιάννενα! χαχαχα

Πάντως εχτές το βράδυ που ήμουν γιάννενα μου έκανε ενημέρωση στο iPhone μου..

Όπως επίσης πριν από λίγο καιρό που είχα μείνει πάλι γιάννενα και έβλεπα τον καιρό από το κινητό μου δε θυμάμαι να "έψαχνα" τα γιάννενα.. πρέπει να μου τα εμφάνιζε :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχει χωριά της Άρτας και δεν βρίσκει τα γιάννενα! χαχαχα

Πάντως εχτές το βράδυ που ήμουν γιάννενα μου έκανε ενημέρωση στο iPhone μου..

Όπως επίσης πριν από λίγο καιρό που είχα μείνει πάλι γιάννενα και έβλεπα τον καιρό από το κινητό μου δε θυμάμαι να "έψαχνα" τα γιάννενα.. πρέπει να μου τα εμφάνιζε :confused:

 

Τι να πω; Δεν ξέρω.

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω πως γίνεται να μην φαίνεται ο αριθμός των τευχών από τα περιοδικά που έχω κατεβάσει στο Κιόσκι..το 4 δεν μου φεύγει με τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πάω αρκετά συχνά Γιάννενα το έχω παρατηρήσει κι εγώ αυτό που λέτε για τον καιρό...

 

Δεν τα βρίσκει με τίποτα!!!

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν γραφω στη σωστη ενοτητα. Θελω να κατεβασω ενα ebook. επειδη ειμαι στη δουλεια θελω να το κατεβασω στο iphone. Μπορω μετα να το εχω και στο ipad???
Link to comment
Share on other sites

Όταν με στέλνουν μήνυμα ακούγεται ο ήχος 1.5 φορά. Σαν να μπερδεύεται. Το κάνει σε κανέναν άλλον ;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Όταν με στέλνουν μήνυμα ακούγεται ο ήχος 1.5 φορά. Σαν να μπερδεύεται. Το κάνει σε κανέναν άλλον ;

 

Κανε ενα restore θα στρωσει σιγουρα

 

 

Sent from my iPhone using Tapavlack

/Users/georgesfakianakis/Downloads/281wupg.png
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω πως γίνεται να μην φαίνεται ο αριθμός των τευχών από τα περιοδικά που έχω κατεβάσει στο Κιόσκι..το 4 δεν μου φεύγει με τίποτα...

Αν εννοείς το badge icon δεν είναι ο αριθμός των περιοδικών αλλά ο αριθμός των νέων τευχών (updates) για τα περιοδικά που έχεις κατεβάσει.

Link to comment
Share on other sites

καλή σας μέρα!! ήθελα να ρωτήσω, υπάρχει κάποιο link για να κατεβάσω την ios 5 για να κάνω update σε ένα ipod 4G χειροκίνητα? γιατί όσο προσπάθησα με το itunes μου έβγαζε συνεχώς μνμ σφάλματος: Connection time run out..
Link to comment
Share on other sites

χτες βραδυ εκανα την αναβαθμιση στο iphone 4 σε iOS 5 χωρις το παραμικρο προβλημα!!!!!Ωραιο το 5αρι λειτουργικο,αλλα μου αρεσει υπερβολικα και το SIRI!!!Οποτε βουρ για iphone 4s!!!!!!!Το πουλαω το 4αρι για οποιον ενδιαφερεται!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

χτες βραδυ εκανα την αναβαθμιση στο iphone 4 σε iOS 5 χωρις το παραμικρο προβλημα!!!!!Ωραιο το 5αρι λειτουργικο,αλλα μου αρεσει υπερβολικα και το SIRI!!!Οποτε βουρ για iphone 4s!!!!!!!Το πουλαω το 4αρι για οποιον ενδιαφερεται!!!!

 

Φίλε περίμενε μήπως μπει το siri και στο τεσσάρι και μην κανείς βιαστικές κινήσεις .Καλλυτερα εξοικονόμησε το χρήματα σου για το επόμενο iPhone.Προσωπική συμβουλή πάντα

Link to comment
Share on other sites

καλή σας μέρα!! ήθελα να ρωτήσω, υπάρχει κάποιο link για να κατεβάσω την ios 5 για να κάνω update σε ένα ipod 4G χειροκίνητα? γιατί όσο προσπάθησα με το itunes μου έβγαζε συνεχώς μνμ σφάλματος: Connection time run out..

 

Κατέβασε το από εδώ

Link to comment
Share on other sites

χτες βραδυ εκανα την αναβαθμιση στο iphone 4 σε iOS 5 χωρις το παραμικρο προβλημα!!!!!Ωραιο το 5αρι λειτουργικο,αλλα μου αρεσει υπερβολικα και το SIRI!!!Οποτε βουρ για iphone 4s!!!!!!!Το πουλαω το 4αρι για οποιον ενδιαφερεται!!!!

 

Στο είπα εγω χθές .Περιμενε.Μολις βγήκε το Siri για iPhone 4

http://9to5mac.com/2011/10/29/siri-hacked-to-fully-run-on-the-iphone-4-and-ipod-touch-iphone-4s-vs-iphone-4-siri-showdown-video-interview/

.δεν υπάρχει λόγος να αγοράζεις το 4S.Και το 4 μια χαρα κάνει την δουλειά του και τρέχει και πολύ smooth το iOS5

Link to comment
Share on other sites

Στο είπα εγω χθές .Περιμενε.Μολις βγήκε το Siri για iPhone 4

http://9to5mac.com/2011/10/29/siri-hacked-to-fully-run-on-the-iphone-4-and-ipod-touch-iphone-4s-vs-iphone-4-siri-showdown-video-interview/

.δεν υπάρχει λόγος να αγοράζεις το 4S.Και το 4 μια χαρα κάνει την δουλειά του και τρέχει και πολύ smooth το iOS5

 

Ποτε θα ξερουμε περισσοτερες πληροφοριες για κατεβασμα κλπ ?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ξερουμε περισσοτερες πληροφοριες για κατεβασμα κλπ ?

 

Σίγουρα μετα το jb του iPhone 4s

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..κατεβαζω το ios 5 για να το βαλω στο iphone4 και μου βγαζει σφαλμα..και μου λεει : connection network times out.. τι πρεπει να κανω? ευχαριστω προκαταβολικα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου θυμίζει αυτό που πάθαινα κι 'εγώ .Έφτανε στο 99% και έβγαζε αυτό αν θυμάμαι καλά μαζί με τον αριθμό του .Το έλυσα κλείνοντας το firewall & antivirus .

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

επειδή μπλέχτικα πάλι...

 

σε 4αρι, με 4,3,3 Jailbroken, κατεβάζω το ipsw 5.0, το κάνω shift restore και το περνάω...

μετα θα είναι κλειδωμένο πάλι και πρέπει να γίνει JB απο την αρχή? και κάτι άλλο που δεν κατάλαβα έχει βγεί JB για το 4αρι με την 5.0?? :O:O

 

Είδα οτι πολλοί το έχετε περάσει αλλά χάθηκα λίγο με τις beta - developers etc etc...

 

Thanx :)

"Imagination Im More Importnant Than Knowledge"

Albert...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...