Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι γνωμη εχετε για αυτην την καρτουλα?

http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Photography/Memory-Cards/Transcend-MicroSDHC-Class-4-with-SDadapter-32GB-TS32GUSDHC4.htm

 

το ξερω οτι ειναι καλυτερα να παρω μια 16αρα class 10 σε αυτα τα λεφτα περιπου αλλα τα 32gb μετρανε..

 

Εγώ έβαλα την class 4 για να βαλω class 10 και διάφορα δεν είδα μόνο κάτι ψιλά σε antutu test χτυπά την είναι οκ ;)

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείται να μου προτείνετε κάποια θήκη εκτός της neo hybrid?

 

Εγω τοσο καιρο ειχα μια barely there και μια noname σαν της samsung. Πολυ καλες αλλα με το βγαλε βαλε τις εκοψα...συνεπως αν δεν εχεις βγαλε/βαλε ειναι μια λυση. Τωρα πηρα μια σιλικονης αλλα ειναι και λεπτη και δεν ειναι το αντιαισθητικο πλαστικο των παλιων τηλεκοντρολ http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=54573

 

 

Επισης δες και της incipio για το s2.

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα την class 4 για να βαλω class 10 και διάφορα δεν είδα μόνο κάτι ψιλά σε antutu test χτυπά την είναι οκ ;)

 

Εχεις και συ την 32αρα δλδ?οκ φιλε μου θα την χτυπησω..πιστευω μονο οταν γεμισει τοτε θα φανει η διαφορα στο οτι θα αργει να φορτωσει,σε σχεση με μια class 10.

Link to comment
Share on other sites

1) Εχει αγορασει κανεις την αυθεντικη αυτη θηκη ; http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005G3GCW6/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i2?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0B2X4DR8EPJNGZF2QHD7&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

 

Δειχνει πολυ ποιοτικη.

 

2) Εχει αγορασει κανεις την μεγαλυτερη αυθεντικη μπαταρια με το αναλογο back cover ; Εχει σοβαρη διαφορα στην αυτονομια ; http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005UY1MEE/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0B2X4DR8EPJNGZF2QHD7&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια εχει διαφορα ναι...

απλα οποια θηκη εχεις τωρα δεν θα κανει μετα.. επειδη το πισω μερος του κινητου θα γινει ενιαιο

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

http://www.cosmodata.gr/product/64815/

παίδες τί λέτε γι αυτην εδώ; την τσιμπάω όπως είναι;

Got to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, ACT NORMAL

OBEY THE LAW

and repeat after me

I AM FREE

Link to comment
Share on other sites

ξερετε αν μπορω να βρω handsfree με ενα ακουστικο?

 

Γνήσιο δεν νομίζω να υπάρχει. Εγώ έκοψα αυτό που είχε μέσα και το έκανα μονό :D

Link to comment
Share on other sites

Γνήσιο δεν νομίζω να υπάρχει. Εγώ έκοψα αυτό που είχε μέσα και το έκανα μονό :D

και λειτουργει κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

ξερετε αν μπορω να βρω handsfree με ενα ακουστικο?

 

Έχει ο αδερφός μου ένα της Samsung, με ένα ακουστικό (λευκό) αλλά το καλώδιο σύνδεσης με τη συσκευή είναι κοντύτερο από το κανονικό. Μοιάζει ακριβώς όπως τα ακουστικά του σ2.

Link to comment
Share on other sites

και λειτουργει κανονικα?

 

Κανονικότατα. Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου αλλά δουλεύει κανονικά. Το ίδιο είχα κάνει και σε ακουστικά htc χωρίς κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα. Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου αλλά δουλεύει κανονικά. Το ίδιο είχα κάνει και σε ακουστικά htc χωρίς κανένα πρόβλημα

το εκοψα κ δουλευει μια χαρα! σε ευχαριστω για την ιδεα!:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει ο αδερφός μου ένα της Samsung, με ένα ακουστικό (λευκό) αλλά το καλώδιο σύνδεσης με τη συσκευή είναι κοντύτερο από το κανονικό. Μοιάζει ακριβώς όπως τα ακουστικά του σ2.

ειναι original samsung?

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις την αυθεντικη αυτη θηκη ; http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005G3GCW6/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i2?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0B2X4DR8EPJNGZF2QHD7&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

Δειχνει πολυ ποιοτικη.

 

 

Αυτή η θήκη δεν κάνει για την μπαταρία 2000mah της Samsung?Γενικά θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει θήκη για αυτην την μπαταρία!

Edited by Panos1987
Link to comment
Share on other sites

44 ευρώ είναι αρκετά, νομίζω, αλλά και από Amazon.de τόσο βγαίνει (λίγο πιο πολύ).

 

Που ειδες 44 , 29 ευρω εχει το dock station :)

Link to comment
Share on other sites

Mόλις παράγγειλα από αυτόν την SGP Neo Hybrid Series (την είχα και στο παλιότερο Sii μου και θεωρώ ότι είναι η καλύτερη θήκη που έβαλα ποτέ σε κινητό) σε ασημί αυτή τη φορά, πιστεύω ότι θα ταιριάξει κουτί με τη λευκή συσκευή. Κόστος; Μόλις 7,59 ευρώ αλλά αναφέρει ότι "This item is not genuine SGP". Η συσκευασία βέβαια περιλαμβάνει και προστατευτική ζελατίνα οθόνης κι έτσι πιστεύω ότι θα είναι μια καλή αγορά, θα δείξει.

 

Όπως και νά'χει ενημερώνω για τον πωλητή και την αγορά/ποιότητά της γενικότερα μόλις την παραλάβω..:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Mόλις παράγγειλα από αυτόν την SGP Neo Hybrid Series (την είχα και στο παλιότερο Sii μου και θεωρώ ότι είναι η καλύτερη θήκη που έβαλα ποτέ σε κινητό) σε ασημί αυτή τη φορά, πιστεύω ότι θα ταιριάξει κουτί με τη λευκή συσκευή. Κόστος; Μόλις 7,59 ευρώ αλλά αναφέρει ότι "This item is not genuine SGP". Η συσκευασία βέβαια περιλαμβάνει και προστατευτική ζελατίνα οθόνης κι έτσι πιστεύω ότι θα είναι μια καλή αγορά, θα δείξει.

 

Όπως και νά'χει ενημερώνω για τον πωλητή και την αγορά/ποιότητά της γενικότερα μόλις την παραλάβω..:)

 

Έχω πάρει κι εγώ από εκεί, είναι 100% fake. Νομίζω πως οι original ήταν/είναι σε προσφορά στο http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s2.html

 

Για εμένα η καλύτερη είναι η Ultra Capsule που φοράει το κινητό τώρα. ;)

Akism :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει κι εγώ από εκεί, είναι 100% fake.

 

Προσωπικά δεν με καίει και τόσο αφού να σου πω την αλήθεια όταν έβαλα τη γνήσια SGP την πρόσεχα για γρατζουνιές περισσότερο απ'το ίδιο το τηλέφωνο..:lol:

 

Αλήθεια, και μιας την έχεις ήδη δει δηλαδή, δείχνει πολύ "Κινεζιά";;:O

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν με καίει και τόσο αφού να σου πω την αλήθεια όταν έβαλα τη γνήσια SGP την πρόσεχα για γρατζουνιές περισσότερο απ'το ίδιο το τηλέφωνο..:lol:

 

Αλήθεια, και μιας την έχεις ήδη δει δηλαδή, δείχνει πολύ "Κινεζιά";;:O

 

Όχι, είναι αρκετά καλό αντίγραφο.

Akism :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Όχι, είναι αρκετά καλό αντίγραφο.

 

Καλοδεχούμενη λοιπόν, δεν κρέμομαι και πολύ σ'αυτήν για την προστασία της συσκευής πάντως, για παν ενδεχόμενο την παράγγειλα.. έτσι κι αλλιώς έχω και ευρύχωρη θήκη τύπου "τσέπης" που μπαίνει το τηλέφωνο μέσα (θα χωράει και με την προαναφερθείσα θήκη τοποθετημένη) για όταν το κουβαλάω μέσα σε τσαντάκια κλπ.. άσε που όσο έχω το τηλέφωνο στα χέρια μου προσέχω σαν να κρατάω βόμβα νιτρογλυκερίνης..:lol:

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλοδεχούμενη λοιπόν, δεν κρέμομαι και πολύ σ'αυτήν για την προστασία της συσκευής πάντως, για παν ενδεχόμενο την παράγγειλα.. έτσι κι αλλιώς έχω και ευρύχωρη θήκη τύπου "τσέπης" που μπαίνει το τηλέφωνο μέσα (θα χωράει και με την προαναφερθείσα θήκη τοποθετημένη) για όταν το κουβαλάω μέσα σε τσαντάκια κλπ.. άσε που όσο έχω το τηλέφωνο στα χέρια μου προσέχω σαν να κρατάω βόμβα νιτρογλυκερίνης..:lol:

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου!:)

 

Ο συγκεκριμένος πωλητής έχει αυθεντικά SGP προϊόντα.

http://myworld.ebay.com/wowsomethingnew/?_trksid=p4340.l2559

Έχω ψωνίσει πολλές φορές από αυτόν και είναι πάντα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...