Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει αγορασει καποιος external battery ή κατι αντιστοιχο γιατι η μπαταρια πεφτει γρηγορα; :-(

 

Εχω πάρει αυτό πέρσυ το Νοέμβριο, και είναι super. Βγάζει τουλάχιστον 10 πληρεις φορτίσεις του desire s που έχω, άνετα.

 

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B004SHJCVO/ref=mp_s_a_3?qid=1338754729&sr=8-3

Edited by kted
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

 

φίλε Pulptsars ζήτησες να σου προτείνουμε κάποια "όχι μέτρια",

εγώ σου έστειλε την καλύτερη επιλογή που παίζει στην αγορά.

τα δικά σου link είναι με κάρτες class 4-6 γιαυτό είναι και ποιο φτηνές.

τώρα ως αφορά την έκπτωση δεν ξέρω καθόλου αν ισχύει η όχι ας απαντήσει κάποιος που έχει αγοράσει κάτι

Link to comment
Share on other sites

φίλε Pulptsars ζήτησες να σου προτείνουμε κάποια "όχι μέτρια",

εγώ σου έστειλε την καλύτερη επιλογή που παίζει στην αγορά.

τα δικά σου link είναι με κάρτες class 4-6 γιαυτό είναι και ποιο φτηνές.

τώρα ως αφορά την έκπτωση δεν ξέρω καθόλου αν ισχύει η όχι ας απαντήσει κάποιος που έχει αγοράσει κάτι

 

ναι κώστα και καλά έκανες απλά , για τώρα δεν είμαστε για τόσο ακριβά....

κάτι καλό και φτηνό γενικά αν παίζει , θα ήθελα...

Link to comment
Share on other sites

ναι κώστα και καλά έκανες απλά , για τώρα δεν είμαστε για τόσο ακριβά....

κάτι καλό και φτηνό γενικά αν παίζει , θα ήθελα...

 

εγώ έχω αυτή και είναι πολύ καλή.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0058TUDGE/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω αυτή και είναι πολύ καλή.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0058TUDGE/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Πήγα να την παραγγείλω κ έχει έξοδα αποστολής 25 λίρες..Υπάρχει καμία "παράκαμψη" γι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και στην Ελλάδα σε καλή τιμή. Samsung MicroSDHC Card 16GB Class 6

Αν θες ρίξε μια ματιά και σε αυτές:

Sandisk MicroSDHC Card Ultra 16GB Bi-colored Class 10

Samsung MicroSDHC Card 16GB Class 10 Plus

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και στην Ελλάδα σε καλή τιμή. Samsung MicroSDHC Card 16GB Class 6

Αν θες ρίξε μια ματιά και σε αυτές:

Sandisk MicroSDHC Card Ultra 16GB Bi-colored Class 10

Samsung MicroSDHC Card 16GB Class 10 Plus

 

Αυτή παρήγγειλα τελικά.ελπίζω να ειναι καλή γιατί με τα έξοδα αποστολής βγαίνει στα 26. http://www.mgmanager.gr/kingston_microsd_16gb_class_10_sd_adapter_sdc1016gb/el/pid/5176/

Edited by drstavros
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και στην Ελλάδα σε καλή τιμή. Samsung MicroSDHC Card 16GB Class 6

Αν θες ρίξε μια ματιά και σε αυτές:

Sandisk MicroSDHC Card Ultra 16GB Bi-colored Class 10

Samsung MicroSDHC Card 16GB Class 10 Plus

Καλησπερα φιλε μου.

 

Να σου κανω μια ερωτηση...??

Γιατι οι δυο πρωτες καρτες εχουν ιδια τιμη ενω η μια ειναι Class 6 και η αλλη Class 10...??

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω... Τιμολογιακή πολιτική της κάθε εταιρίας ίσως. Δεν πιστεύω να μην είναι κάποια από αυτές γνήσια επειδή στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω κάνει αγορές και πάντα όλα ήταν εντάξει.

Πάντως έχω ακούσει ότι η Samsung Class 10 είναι πολύ καλή και φυσικά η Sandisk φημίζεται για τις κάρτες της οπότε δεν έχω κάτι άλλο να πω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/160773592402?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

εξαιρετικο dock station,μου ηρθε σε 4 μερες.

Φορτιζει ταυτοχρονα και τη δευτερη ματαρια.[μονο με το ρευμα]

Επισης Synchronize and charge your phone with Laptop

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω... Τιμολογιακή πολιτική της κάθε εταιρίας ίσως. Δεν πιστεύω να μην είναι κάποια από αυτές γνήσια επειδή στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω κάνει αγορές και πάντα όλα ήταν εντάξει.

Πάντως έχω ακούσει ότι η Samsung Class 10 είναι πολύ καλή και φυσικά η Sandisk φημίζεται για τις κάρτες της οπότε δεν έχω κάτι άλλο να πω.

Καταλαβαινω τι λες.

 

Ο καθενας ομως δεν θα διαλεγε την μεγαλυτερη κλαση αν ηταν στην ιδια τιμη...?? Εκτος απροοπτου βεβαια...

 

Η Samsung Class 10 ειναι η τριτη που εβαλες...??

Αρα καποια αναμεσα στις δυο Class 10 ετσι...??

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ο καθένας θα διάλεγε την κάρτα με το μεγαλύτερο Class αλλά υπάρχουν και ορκισμένοι οπαδοί εταιριών που δεν αλλάζουν μάρκα και ας είναι ονομαστικά κατώτερη σε Class (το τονίζω το ονομαστικά).

Ναι, η Samsung Class 10 είναι η τρίτη και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Για την Sandisk επίσης ισχύει ότι είπα και πιο πάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ο καθένας θα διάλεγε την κάρτα με το μεγαλύτερο Class αλλά υπάρχουν και ορκισμένοι οπαδοί εταιριών που δεν αλλάζουν μάρκα και ας είναι ονομαστικά κατώτερη σε Class (το τονίζω το ονομαστικά).

Ναι, η Samsung Class 10 είναι η τρίτη και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Για την Sandisk επίσης ισχύει ότι είπα και πιο πάνω.

Σ'ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.

 

Κι εγω πιστευω οτι θα παρω μια απο τις δυο με Class 10.

Η βασικη τους διαφορα ειναι η ταχυτητα ετσι (6 με 10 εννοω)...??

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτή είναι η μόνη διαφορά τους. Η ταχύτητα τους αναγράφεται συνήθως στα επίσημα sites ή και στα κουτιά των καρτών.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτή είναι η μόνη διαφορά τους. Η ταχύτητα τους αναγράφεται συνήθως στα επίσημα sites ή και στα κουτιά των καρτών.

Αυτο ηξερα κι εγω και με βαση αυτο θα επιλεξω κυριως λογω ταινιων.

 

Σ'ευχαριστω πολυ και παλι, να'σαι καλα.

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να την παραγγείλω κ έχει έξοδα αποστολής 25 λίρες..Υπάρχει καμία "παράκαμψη" γι αυτό;

 

εγώ θυμάμαι 3 λίρες είχα πληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.πηρα εχτες ενα bluetooth handsfree (son ericson wm600) το οποιο ναι μεν το ταιριασα αλλα δεν μου εμφανιζει το ονομα καλουντος στην οθονη του handfree.το εχει κανεις?εχει το ιδιο θεμα?και αν ναι υπαρχει λυση?γιατι εμενα μου κανει για ασυμβατοτητα ως προς αυτο το κομματι.
Link to comment
Share on other sites

Nαι το ειδα και μου κανει εντυπωση τι bug ειναι αυτο με την αναγνωριση απο την στιγμη που αναγνωριζει την γραμματοσειρα
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω... Τιμολογιακή πολιτική της κάθε εταιρίας ίσως. Δεν πιστεύω να μην είναι κάποια από αυτές γνήσια επειδή στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω κάνει αγορές και πάντα όλα ήταν εντάξει.

Πάντως έχω ακούσει ότι η Samsung Class 10 είναι πολύ καλή και φυσικά η Sandisk φημίζεται για τις κάρτες της οπότε δεν έχω κάτι άλλο να πω.

συμφωνώ για τις Samsung όσο και για τις SanDisk. Πρώτη επιλογή για μένα.

 

 

 

Αυτή παρήγγειλα τελικά.ελπίζω να ειναι καλή γιατί με τα έξοδα αποστολής βγαίνει στα 26. http://www.mgmanager.gr/kingston_microsd_16gb_class_10_sd_adapter_sdc1016gb/el/pid/5176/

Φίλε μου χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, έχω διαβάσει ότι οι Kingston class 10 μειονεκτούν σε ταχύτητα (και αρκετά μάλιστα) σε σχέση με αντίστοιχη SanDisk (κυρίως) και Samsung επίσης.

 

Όσο αφορά την SanDisk είναι πρώτη και καλύτερη απ' όσο γνωρίζω εγώ, και ιδιαιτέρως στις class 10.

 

 

ευχαριστω παιδια.κριμα να χανει αυτη την λειτουργια...

Κάποιο παλικάρι που πήρε αυτές τις μέρες το galaxy s3 έγραψε ότι του εμφανίζει κανονικά το όνομα του καλούντα στην οθόνη του mw600, οπότε σίγουρα δεν είναι πρόβλημα του Bluetooth.

Πιθανολογώ ότι το έφτιαξαν ή στο s3 ή στην ice cream 4.0.4 που φοράει το s3.

Και στο δικό μου s2 ισχύει ότι και σε σας (έχω ice cream 4.0.3).

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.πηρα εχτες ενα bluetooth handsfree (son ericson wm600) το οποιο ναι μεν το ταιριασα αλλα δεν μου εμφανιζει το ονομα καλουντος στην οθονη του handfree.το εχει κανεις?εχει το ιδιο θεμα?και αν ναι υπαρχει λυση?γιατι εμενα μου κανει για ασυμβατοτητα ως προς αυτο το κομματι.

 

μονο το νουμερο εμφανιζει...το εχω και εγω.

 

μόνο τον αριθμό όπως είπε κ o φίλος από πάνω..

 

ευχαριστω παιδια.κριμα να χανει αυτη την λειτουργια...

 

παντως για οποιον θελει εγω εχω αυτο σε samsung galaxy s2 kai deixnei kai to onoma

http://europe.nokia.com/support/product-support/nokia-bh-902

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...