Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάκη ποσό πήγε το μαλλί;;;

 

Αν θυμάμαι καλά λίγο κάτω απ'τα 12 ευρώ..;

 

Εννοείται πως είναι κάτι που το κρατάς και για επόμενες συσκευές πάντως, εκτός βέβαια κι αν πας στο Siii που εκεί νοικιάζεις ρεμίζα με το μήνα..:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όλες οι πτώσες του κινητού μου προήλθαν όταν έβγαζα το κινητό από θήκες τύπου pouch. Τις σταμάτησα όταν πήρα το s και προτίμησα τις barely. Δεν μου έχει πέσει κινητό από τότε.

 

Είναι τύπου pouch η θήκη που πήρα αλλά οκ..δεν είναι και μανταλάκι που κρατώ και θα μου πέφτει το κινήτο... Γενικά μόνο αυτό το είδος θήκης χρησιμοποιώ για τα κινητά μου εγώ,με βολεύουν πολύ...;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχετε βρει καπάκια για την μπαταρία 2000mah εκτός του λευκού και του μαύρου!:blink: εχω βρει μόνο για την 1650mah ...Για ρίξτε καμία ιδέα(url)..:)
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια, σημερα παρελαβα το extended battery kit απο Play247 και εχω την εντυπωση οτι το αυτοκολλητακι της ασφαλειας ηταν κομμενο ηδη απο την κατω πλευρα, γιατι αναρωτηθηκα πως ανοιξε τοσο ευκολα :confused: :confused: Μεσα ηταν ολα οκ, λετε να εχει παιχτει καμια στραβη?:confused:

 

Edit: Το καπακι το περιμενα σαγρε αλλα τελικα ειναι ιδιο με το προηγουμενο. Καμια σχεδον διαφορα, μονο ελαχιστα στο παχος. Η μπαταρια βγαζει μιση μερα παραπανω ανετα :)

http://i45.tinypic.com/2chm2z8.jpg

Edited by lostdmd
Link to comment
Share on other sites

.....γι'αυτό και την παράγγειλα λευκή αυτή τη φορά, μέσα απ'τις εικόνες η ΕΧ δείχνει και πιο λεπτή..

 

Σήμερα λοιπόν παράλαβα και την SGP Neo Hybrid EX και την έβαλα μόλις, σαφώς έχει καλύτερη εφαρμογή από την imitation που παράγγειλα πρώτα και νομίζω ότι δεν πρόκειται να την ξαναβγάλω όσο έχω το Sii στα χέρια μου. Μου αρέσουν δύο πράγματα. Το ότι στο λευκό (με τη λευκή σιλικόνη) έκαναν το λευκό μου Galaxy κατάλευκο αφού κάλυψαν το χρωμιωμένο περίβλημα της οθόνης και το ότι κάνοντας ένα μικρό εξόγκωμα στο πάνω και πίσω μέρος της συσκευής, δεν αφήνουν το εξόγκωμα της κάμερας να ακουμπάει κάτω όταν αφήνω τη συσκευή με την πλάτη σε επίπεδη επιφάνεια. Σημαντικό για μένα μιας και το σημείο ήταν ιδιαίτερα επίφοβο..;)

 

Κατά τ'άλλα είναι ιδιαίτερα λεπτή, δεν ενοχλεί στο χέρι (αν και θα βρείτε μια μικρή διαφορά στο "πιάσιμο" στην αρχή), αφήνει το καπάκι της μπαταρίας ελεύθερο για να ακουμπάει η παλάμη, κάτι που μου αρέσει πολύ γιατί δεν γλυστράει απ'το χέρι όπως με τη σιλικόνη της SGP Neo Hybrid.. σίγουρα δεν προστατεύει το ίδιο σε ενδεχόμενη πτώση αλλά έτσι κι αλλιώς, προσέχουμε πάντα για να έχουμε.:lol:

 

Συν κάτι ακόμα, νομίζω ότι θα ταιριάξει "γάντι" και με τη 2000mAh μπαταρία και το νέο καπάκι της που έχω σκοπό να τοποθετήσω μελλοντικά σαν του φίλου lostdmd από πάνω (αφού συνδιάζεται εύκολα με αυτή τη θήκη).

 

Αυτάααα...:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Είπα να μοιραστώ την δική μου πρόταση για θήκη. Παρειγγειλα αυτήν εδώ http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=54520

...μου έφτασε χτες είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος. Το υλικό δέν είναι απλή σιλικόνη όπως οι παλιότερες ελαστικές ημιδιάφανες θήκες αλλά TPU (θερμοπλαστική πολυουρεθάνη). Έιναι ουσιαστικά το ελαστικό υλικό που βλέπουμε σε λουριά ρολογιών και σε σόλες παπουτσιών. Αφήνει μια αίσθηση ποιότητας στο χέρι ενώ όλα είναι κομμένα με ακρίβεια και δέν φάινεται καθόλου κινεζιά. Επιπλέον παρόλο που παχαίνει λίγο το κινητό δίνει πολύ καλύτερο "grip", δηλαδή πολύ πιο στιβαρό και δέν γλυστραει πλεον όπως το γυμνό sgsii.

Ως μειονεκτήματα μπορώ να πώ πως τα κουμπιά στο πλάι πατιούνται λίγο πιο δύσκολα και πως σε λευκό χρώμα που την πήρα εγώ αναμένεται να λερώσει πολύ γρήγορα.... ήδη απο την πρώτη μέρα είδα ένα σημάδι απο μπλέ μελάνι που μάλλον εμεινε στο χερι μου απο στυλο. Πιθανώς μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν γόμα :P

Την συνιστώ ανεπιφύλακτα!

 

Το κακό είναι πως επειδή είναι πολύ σφιχτή (πολύ καλό απο μια αποψη)... δέν θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί με την μπαταρία Samsung 2000 mAh. Αλήθεια ξέρουμε θήκες που ταιριάζουν με αυτή την μπαταρία (εκτός απο την SGP Neo hybrid)??? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συ-φορουμίτες,

 

Νέος στο club του galaxy s2, ψάχνω μία συσκευή bluetooth αλλά με clip, καθώς αυτά που στερεώνονται στο αυτί δε με βολεύουν καθόλου...

 

Εχει δοκιμάσει κάποιος κάτι; Πλησιάζω περισσότερο προς την i-tech με το 310Μ ή το 802 splash. Το πρώτο μονοφωνικό, το δεύτερο stereo και με ραδιο.

 

Για βοηθήστε ρε παιδιά με κανα δοκιμασμένο προιόν...

Edited by thriller
λάθος ορθογραφίας στον τίτλο: Bluetooth για Galaxy s2
Link to comment
Share on other sites

Για εμένα το καλύτερο είναι το Plantronics Explorer M50...

Ρίξε μια ματιά: http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Bluetooth-Headsets/Plantronics-Bluetooth-Explorer-M50-and-Car-Charger-8.htm και http://www.mobilecenter.gr/index.php?target=products&product_id=33782

 

Σήμερα λοιπόν παράλαβα και την SGP Neo Hybrid EX και την έβαλα μόλις, σαφώς έχει καλύτερη εφαρμογή από την imitation που παράγγειλα πρώτα και νομίζω ότι δεν πρόκειται να την ξαναβγάλω όσο έχω το Sii στα χέρια μου. Μου αρέσουν δύο πράγματα. Το ότι στο λευκό (με τη λευκή σιλικόνη) έκαναν το λευκό μου Galaxy κατάλευκο αφού κάλυψαν το χρωμιωμένο περίβλημα της οθόνης και το ότι κάνοντας ένα μικρό εξόγκωμα στο πάνω και πίσω μέρος της συσκευής, δεν αφήνουν το εξόγκωμα της κάμερας να ακουμπάει κάτω όταν αφήνω τη συσκευή με την πλάτη σε επίπεδη επιφάνεια. Σημαντικό για μένα μιας και το σημείο ήταν ιδιαίτερα επίφοβο..;)

 

Κατά τ'άλλα είναι ιδιαίτερα λεπτή, δεν ενοχλεί στο χέρι (αν και θα βρείτε μια μικρή διαφορά στο "πιάσιμο" στην αρχή), αφήνει το καπάκι της μπαταρίας ελεύθερο για να ακουμπάει η παλάμη, κάτι που μου αρέσει πολύ γιατί δεν γλυστράει απ'το χέρι όπως με τη σιλικόνη της SGP Neo Hybrid.. σίγουρα δεν προστατεύει το ίδιο σε ενδεχόμενη πτώση αλλά έτσι κι αλλιώς, προσέχουμε πάντα για να έχουμε.:lol:

 

Συν κάτι ακόμα, νομίζω ότι θα ταιριάξει "γάντι" και με τη 2000mAh μπαταρία και το νέο καπάκι της που έχω σκοπό να τοποθετήσω μελλοντικά σαν του φίλου lostdmd από πάνω (αφού συνδιάζεται εύκολα με αυτή τη θήκη).

 

Αυτάααα...:)

 

Φίλε μου μπορείς να μας δώσεις ένα link από που την αγόρασες;

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μπορείς να μας δώσεις ένα link από που την αγόρασες;

 

Ασφαλώς, από αυτόν την πήρα που έχει γνήσια προϊόντα SGP. Έκανε λίγες μερούλες να έρθει Κρήτη -από τις 6 του Σεπτέμβρη την έχω παραγγείλει- αλλά οκ, είναι άψογος από θέμα επικοινωνίας σε οτιδήποτε κι αν τον χρειαστείς!:)

Link to comment
Share on other sites

Sgp neo hybrid ex από που την πήρατε;;; τίποτα από Ελλάδα; εγώ πήρα μια casemate διάτρητη θέλω να βάλω κάτι για την κάμερα όμως

 

Swyped from my SII using tapatalk

Edited by vrwmiaris
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Sgp neo hybrid ex από που την πήρατε;;;

 

Ακριβώς από πάνω σου το γράφω βρε -πως να σε πω τώρα-..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλώς, από αυτόν την πήρα που έχει γνήσια προϊόντα SGP. Έκανε λίγες μερούλες να έρθει Κρήτη -από τις 6 του Σεπτέμβρη την έχω παραγγείλει- αλλά οκ, είναι άψογος από θέμα επικοινωνίας σε οτιδήποτε κι αν τον χρειαστείς!:)

 

+1, έχω ψωνίσει κι εγώ αρκετές φορές από τον συγκεκριμένο πωλητή. Είναι όλα original και έρχονται συστημένα, οπότε δεν παίζει να χαθεί κάτι στο ταχυδρομείο.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

έχει κάποιος να μου προτείνει θήκη για το χέρι σαν αυτή? http://www.belkin.com/IWCatProductPage.process?Product_Id=544787#

κάποια εμπειρία για φθηνή και καλή λύση? και αν υπάρχει κάτι σε ελληνικό μαγαζί?

ευχαριστώ.

Original Against the Machine
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια, σημερα παρελαβα το extended battery kit απο Play247 και εχω την εντυπωση οτι το αυτοκολλητακι της ασφαλειας ηταν κομμενο ηδη απο την κατω πλευρα, γιατι αναρωτηθηκα πως ανοιξε τοσο ευκολα :confused: :confused: Μεσα ηταν ολα οκ, λετε να εχει παιχτει καμια στραβη?:confused:

 

Eπιβεβαιώνω και ομολογώ ότι αν δεν είχα υπόψιν το ποστ σου δεν θα κοιτούσα ούτε εγώ την ταινία ασφαλείας που υπάρχει και στο πάνω αλλά και στο κάτω μέρος του κουτιού, και εντάξει. Στο κάτω είναι μια χαρά, στο πάνω μέρος όμως ήταν και η δική μου κομμένη κι αναρρωτιέμαι γιατί.. εννοείται απ'το Play247 κι εγώ.

Παρ'όλα αυτά αφού τσέκαρα τα ενδότερα και πείστηκα για τη γνησιότητα αλλά και για το ότι πρόκειται για καινούργιο πράγμα το κράτησα το πακέτο μιας και το περίμενα λίγες μέρες (ήρθε πριν λίγο με courrier) και τα τοποθέτησα μόλις.

 

Κι άλλη παρατήρηση, το πάνω μέρος του νέου καπακιού δεν κουμπώνει καλά, σαν να έχει την τάση να βγει από τη θέση του μιας και τα τρία αγκιστράκια που έχει δεν ασφαλίζουν καλά, δεν κάνουν καν αυτό το χαρακτηριστικό "κλικ" που κάνουν όλα τα υπόλοιπα στα πλαϊνά μέρη και στο κάτω.. στην αρχή μάλιστα τοποθετώντας το καπάκι πρώτα απ'την κάτω πλευρά -όπως είναι λογικό..- μου το πέταγε συνέχεια από πάνω ενώ τα αγκιστράκια έμπαιναν κανονικά μέχρι μέσα, μετά όμως δοκίμασα να τοποθετήσω πρώτα την πάνω πλευρά και μετά "τσαλακώνοντας/πιέζοντάς" το λίγο για να καταφέρω να κουμπώσω και τα κάτω, τοποθετήθηκε όπως όλα δείχνουν μια χαρά. Παρ'όλα αυτά δεν είμαι 100% σίγουρος ότι δεν θα ξαναξεκουμπώσει από πάνω.. είδωμεν. Πιστεύω πάντως ότι σε μία πτώση (φτου φτου μακρυά από εμάς) το καπάκι θα φύγει από τη θέση του ελαφρά την καρδίαν..

 

Παρατήρησες κι εσύ κάτι τέτοιο;

 

Κατά τ'άλλα μ'αρέσει πολύ που η συσκευή φάρδυνε λίγο, σίγουρα είναι αρκετά πιο βολική στο κράτημα κι έδεσε πολύ καλά και με την SGP hybrid EX, για να δούμε κι από αυτονομία τι ψάρια πιάνει..:)

 

 

Edit: Aπ'ότι φαίνεται υπάρχει θέμα με το λευκό κάλυμμα της 2000mAh μπαταρίας κι απ'ότι φαίνεται παρατηρείται σε αρκετές περιπτώσεις (πάντα με το λευκό), δείτε κι εδώ, έχει και βιντεάκι που δείχνει το πρόβλημα..

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει προβλημα και λυνεται. Προσοχη, εγω το σκεφτηκα χωρις βοηθεια αλλα επρεπε να παρω οδηγιες. Η διαδικασια ειναι απλη, ζεσταινεις το καπακι με πιστολακι ωστε το καπακι να γινει πιο "ελαστικο" και χωρις να καψεις τα χερια σου το λυγιζεις ελαφρα προς τα μεσα, το κανεις κοιλο δηλαδη. Λυγισμα ως εκει που φαινεται να αντεχει. Κανε το μερικες φορες να παρει μορφη και θα κουμπωσει σωστα μετα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει προβλημα και λυνεται. Προσοχη, εγω το σκεφτηκα χωρις βοηθεια αλλα επρεπε να παρω οδηγιες. Η διαδικασια ειναι απλη, ζεσταινεις το καπακι με πιστολακι ωστε το καπακι να γινει πιο "ελαστικο" και χωρις να καψεις τα χερια σου το λυγιζεις ελαφρα προς τα μεσα, το κανεις κοιλο δηλαδη. Λυγισμα ως εκει που φαινεται να αντεχει. Κανε το μερικες φορες να παρει μορφη και θα κουμπωσει σωστα μετα.

 

Bασικά κάπως έτσι το έκανα αλλά χωρίς το ζέσταμα, το λύγισα λίγο με το χέρι (ελαφριά για να μην του "σπάσω" το χρώμα) κι έτσι κούμπωσε περιμετρικά, απλώς δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι θα μείνει έτσι παρόλο που κράτησα και δούλεψα τη συσκευή για αρκετή ώρα και δεν δείχνει να φεύγει από τη θέση του μέχρι στιγμής. Σίγουρα θα του ρίξω ένα ελαφρύ λύγισμα και με το πιστολάκι πάντως για πιο σίγουρα. Ευχαριστώ!:)

 

Edit: DONE! (τα τυχερά άμα δουλεύεις σε αντιπροσωπεία αυτοκινήτων, δίπλα είναι το φανοποιείο κι έχει πιστολάκι σπέσιαλ :lol: ). Όντως κούμπωσε πολύ πιο εύκολα τώρα, για να μη σου πω καλύτερα κι απ'το εργοστασιακό..! :)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

E εγω αυτο ακριβως εκανα, του κανα αμιχες, δυσδιακριτες μεν, στο χρωμα :)

Δε δουλευω στο φανοποιειο :p Κουμπωσε καλα παντως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα γιατι μπορει να ηταν κομμενο, εφοσον μεσα ηταν ολα οκ :worry: Εννοειται πως και εγω την κρατησα αλλα αναρωτιεμαι γιατι μπορει να ηταν ετσι. Το προβλγμα με το καπακι το εχω, οπως και οι περισσοτεροι εξαλλου, αλλα οχι σε μεγαλο βαθμο μαι μαζι με τη θηκη δε μς ενοχλει καθολου. :)
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη στα κινητα μου γενικα δεν βαζω θηκες καθως προτιμω αλλα χρωματα απο το μαυρο και δεν μαρεσει να τα κρυβω, οι case mate θηκες ειναι αυτες απο υλικο ματ που λεμε;

Ψαχνω μια σε κοκκινο χρωμα γιατι αυτη που εχω τωρα σε μαυρο εχει καποιες μικροφθορες.Για αγορα απο το εσωτερικο ομως γιατι βαριεμαι να περιμενω την παραγγελια ναρθει. Παρολα αυτα και κοκκινο να μην βρω (αγαπημενος συνδυασμος μαυρο-κοκκινο) αν υπαρχουν αλλα χρωματακια δεν θα πω οχι.Απλα αυτη η αισθηση που αφηνει το ματ στο χερι....Ειναι απεριγραπτη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη στα κινητα μου γενικα δεν βαζω θηκες καθως προτιμω αλλα χρωματα απο το μαυρο και δεν μαρεσει να τα κρυβω, οι case mate θηκες ειναι αυτες απο υλικο ματ που λεμε;

Ψαχνω μια σε κοκκινο χρωμα γιατι αυτη που εχω τωρα σε μαυρο εχει καποιες μικροφθορες.Για αγορα απο το εσωτερικο ομως γιατι βαριεμαι να περιμενω την παραγγελια ναρθει. Παρολα αυτα και κοκκινο να μην βρω (αγαπημενος συνδυασμος μαυρο-κοκκινο) αν υπαρχουν αλλα χρωματακια δεν θα πω οχι.Απλα αυτη η αισθηση που αφηνει το ματ στο χερι....Ειναι απεριγραπτη

 

Οι barely there ειναι ετσι οι περισσοτερες. Υπαρχει και αλλο υλικο κατασκευης. Επισης υπαρχουν και αλλων εταιριων σε αυτο τον συνδυασμο υλικου διαστασεων. Για μενα δες μια και της incipio που το πιανει περιμετρικα το κινητο και ειναι και αυτο ματ. Εγω οσες εχω παρει ειναι απο το eclick μιας και με βολευει και η φυσικη του εδρα.

Link to comment
Share on other sites

Οι barely there ειναι ετσι οι περισσοτερες. Υπαρχει και αλλο υλικο κατασκευης. Επισης υπαρχουν και αλλων εταιριων σε αυτο τον συνδυασμο υλικου διαστασεων. Για μενα δες μια και της incipio που το πιανει περιμετρικα το κινητο και ειναι και αυτο ματ. Εγω οσες εχω παρει ειναι απο το eclick μιας και με βολευει και η φυσικη του εδρα.

 

ναι χαζεψα λιγο στο eclick και βρηκα μερικες ενδιαφερουσες.Απλα απο τις φωτο δεν μπορω να διακρινω το υλικο.Και αλλου αναφερεται σαν case mate, αλλου case mate barely there,case mate safe skin και εχω χασει την μπαλα. Αυτη που εχω εγω πρεπει να ειναι η case mate ultra slim και ουσιαστικα ειναι αυτη σε μαυρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι χαζεψα λιγο στο eclick και βρηκα μερικες ενδιαφερουσες.Απλα απο τις φωτο δεν μπορω να διακρινω το υλικο.Και αλλου αναφερεται σαν case mate, αλλου case mate barely there,case mate safe skin και εχω χασει την μπαλα. Αυτη που εχω εγω πρεπει να ειναι η case mate ultra slim και ουσιαστικα ειναι αυτη σε μαυρο.

 

Αν μπορεις να πας εκει, τις δοκιμαζεις αν θες και αποφασιζεις. Την ματ αποχρωση και υφη θα την βρεις σε αυτες που λενε rubber. Απλως καποιες φορες το description δεν ειναι και απολυτα σωστο.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις να πας εκει, τις δοκιμαζεις αν θες και αποφασιζεις. Την ματ αποχρωση και υφη θα την βρεις σε αυτες που λενε rubber. Απλως καποιες φορες το description δεν ειναι και απολυτα σωστο.

 

βρηκα ακριβως ποια εχω.

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=50463

 

Αν λοιπον μπορουσα να την βρω σε κοκκινο...:O

 

Στο γαλατσι ειναι η εδρα απο,τι βλεπω.

Σε ευχαριστω πολυ για αλλη μια φορα αγαπητε!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βρηκα ακριβως ποια εχω.

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=50463

 

Αν λοιπον μπορουσα να την βρω σε κοκκινο...:O

 

Στο γαλατσι ειναι η εδρα απο,τι βλεπω.

Σε ευχαριστω πολυ για αλλη μια φορα αγαπητε!!

 

Το κακό είναι ότι δεν καλύπτει την κάμερα, να μην ακουμπάει o φακός

 

Swyped from my SII using tapatalk

 

Έχω ψωνίσει αρκετά πραγματάκια από το μαγαζί αυτό.. Τελευταία πήρα Αυτή τη θήκη για το S2 μου.. είναι πολύ καλή.. σκληρή λαστιχένια.. Πέρασε το καλοκαίρι και δεν ξεχείλωσε ούτε στο ελάχιστο.. Δεν γλιστράει και το κινητό με τίποτα.. Όσο για τον φακό, όλες κάνουν μία πολύ μικρή καμπύλη, προκειμένου να μην ακουμπάει .. :happy: Εάν δεν βαριέσαι θα σου έλεγα να πας και να την πάρεις.. Υπάρχει βέβαια και το ebay.. :happy:

Edited by Giov87
Link to comment
Share on other sites

Έχω ψωνίσει αρκετά πραγματάκια από το μαγαζί αυτό.. Τελευταία πήρα Αυτή τη θήκη για το S2 μου.. είναι πολύ καλή.. σκληρή λαστιχένια.. Πέρασε το καλοκαίρι και δεν ξεχείλωσε ούτε στο ελάχιστο.. Δεν γλιστράει και το κινητό με τίποτα.. Όσο για τον φακό, όλες κάνουν μία πολύ μικρή καμπύλη, προκειμένου να μην ακουμπάει .. :happy: Εάν δεν βαριέσαι θα σου έλεγα να πας και να την πάρεις.. Υπάρχει βέβαια και το ebay.. :happy:

 

Καλη φαινεται. Δεν ειναι ομως το ματ ε? Ειναι σκληρη σιλικονη αν μπορω να διακρινω.

Αν μπορω να τις δοκιμασω ειναι μεγαλο συν του μαγαζιου αλλα βρηκα μια θηκη στο μαγαζι αυτο 19 ευρω και σε αλλο σκρουτζομαγαζο στα 14...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...