Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
ποιο προγραμμα πλοηγησης εχετε δοκιμασει για το κινητο μας?

 

Όλα όσα αναφέρονται εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

 

Απευθύνσου εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα εγκατέστησα την παρακάτω custom rom πάνω απο την draco γιατι παρατήρησα οτι ήταν λίγο ασταθής.

με wipe κανονικά. τώρα προσπαθώ να εγκαταστήσω μερικά game οχι απο το μαρκετ απο την sd και μου λέει οτι θέλει latest firmware.

φαντάζομαι οτι δεν οφείλετε στην rom ... έχεις υπόψιν σου αν λύνεται το πρόβλημα αυτό και πως .

 

 

 

λοιπον εχω μερικα news σχετικα με την custom rom του genokolar (ναι ξερω οτι εχουν βγει πολλες αλλες αλλα ειναι σταθεροτατη χωρις κανενα προβλημα και δεν την αλλαζω για καμια αφου δεν διαβαζω και τα καλυτερα για τις αλλες).

 

εβγαλε νεο kernel (ουσιαστικα ειναι του http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1166560 απλα με μερικες αλλαγες προς σταθεροτητα πλευρα).

 

αφου ειπα να τον περασω ασχοληθηκα να περασω και την v8.4 (κι ας μην εχει σχεδον τιποτα σημαντικο) για να ειμαι fully updated!

 

το αποτελεσμα ειναι απο http://www.adslgr.com/forum/showpost...&postcount=375

να βγαζω πια min ~1850 (μια φορα μονο εγινε τοσο χαμηλο) εως και ~2150 (την πρωτη φορα μονο επιασα τοσο πολυ) με μεσο ορο (και γενικα σχεδον παντα βγαζει) 2030-2090.

το εχω τρεξει καπου 7 φορες.

 

θα ανεβασω πληρες πακετο με v8.4 & Gapps & new kernel.

 

θα δειτε κατι [1],[2],[3] (απλα ειναι η σειρα με την οποια θα πρεπει να τα περασετε!)

ολα κλασικα με το "install zip from sd card" (εγω εκανα ΠΡΩΤΑ wipe dalvik cache και ολα ειναι ΟΚ, αν δεν θελετε μην κανετε αλλα δεν εγγυώμαι τιποτα).

 

εχω αφερεσει (κλασικα) ολες τις extra εφαρμογες του

((για οσους εχουν βαλει τα προηγουμενα uploads μου αφαιρεσα επισης και το richpad, βαλτε ενα notepad της αρεσκιας σας, αλλα κρατησα το "power" μιας και ισως ειναι χρησιμο για καποιους (κανει restart, power off etc την συσκευη) που δεν βαζουν καποια αλλη εφαρμογη, αν δεν το θελετε η delete απο το zip η uninstall με το titanium)).

 

για τους νεους (η για οσους για καποιο λογο γουσταρουν να κανους full wipe): στα upload μου εχω αφαιρεσει το superuser, να ειναι ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ που θα βαλετε, να μην παραπονιεστε μετα οτι δεν ειναι rooted η δεν δουλευει η ταδε root required εφαρμογη

(το εκανα για να το δειχνει στο market και να εχετε ενημερωσεις για updates του αφου το βαλετε, αλλιως δεν θα ειχε).

 

μεγαλο μηνυμα ε?

 

μερικες πληροφοριες για τους νεους cpu governors: http://forum.xda-developers.com/show...147103&page=20

 

επισης θα εγκατασταθει μια εφαρμογη που ειναι με κινεζικα, αυτο υπαρχει για να εναλασει καποιος με την cm7 που εχει βγαλει ωστε να εχει και τα 2 εγκατεστημενα (πχ για να βλεπει πως παει η cm7 και να εχει την αλλη για stable) ΟΠΟΤΕ καλυτερα μην την πειραξετε (και μην την τρεξετε η αμα την τρεξετε μην πατησετε κατι τουλαχιστον... απλα αφηστε την εκει....

δεν εχω ασχοληθει ΚΑΘΟΛΟΥ με αυτο και ετσι δεν μπορω να βοηθησω οποτε και δεν ανεβαζω τα files που χρειαζονται κλπ.

αν καποιος θελει να ασχοληθει ας μου πει αλλα εγω απλα θα δοσω το link και θα ανεβασω το αρχειο (μην ξεχνατε οτι ειναι στα κινεζικα το site), περα απο αυτο ειστε μονοι σας ^^ .

 

Download link (B137 v8.4 & Gapps & new kernel) : http://www.megaupload.com/?d=V99GYVBN

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ξανακουσει να εχει καποιος αυτο το προβλημα... σιγουρα εκανες wipe σε data,cache,dalvik?

 

Ναι έψαξα και βρήκα και firm update της Huawei μήπως δεν είχα το τελευταίο αλλά τπτ

Link to comment
Share on other sites

τοτε δεν μπορω να σε βοηθησω μιας και σε μενα περαστικε μια χαρα!

 

απλα σιγουρεψου οτι τα εκανες ολα οπως τα λεει εδω: http://android.modaco.com/topic/341011-ultimate-guide-to-the-huawei-u8800/

Link to comment
Share on other sites

τοτε δεν μπορω να σε βοηθησω μιας και σε μενα περαστικε μια χαρα!

 

απλα σιγουρεψου οτι τα εκανες ολα οπως τα λεει εδω: http://android.modaco.com/topic/341011-ultimate-guide-to-the-huawei-u8800/

 

από αυτό το σαιτ έκανα το ρουτ...anyway θα το ψάξω να δω τι παίζει ευχαριστώ για τις απαντήσεις

και μια άσχετη ερώτηση τον cpu πόσο το ανεβάζεις οχι για να δεις επιδώσεις για χρήση γιατι στην draco παρατήρησα οτι όσο πιο υψηλά είχα την ταχύτητα τοσο πιο συχνά μου έκανε επανεκκινήσεις:O

Link to comment
Share on other sites

αν εκανες ΞΑΝΑ root δεν χρειαζεται... ειναι pre-rooted.

εγω τον εχω στα 1ghz 24/24. πολυ σπανια τον παω και 1.2 για κανενα πολυ βαρη game.

Link to comment
Share on other sites

έκανα αναγκαστικά γιατι έκανα αναβάθμιση και στο firmware και τα σκότωσε όλα έβαλα V100R001C00B136

οκ κάπου εκει εχω κατασταλάξει και εγω αντέχει και η μπαταριά ποιο πολύ

πρόβλημα στην ραμ βλέπω να παίζει περισσότερο με τα παιχνίδια παρά σε cpu από την μέχρι στιγμής εμπειρία μου και χρήση

Edited by hermhs
Link to comment
Share on other sites

autokiller memory optimiser. εγω ειμαι με το profile strict και δεν εχω ΠΟΤΕ κανενα προβλημα χαμηλης ram (γιατι αν εχεις 10-20mb κενα κολλαει και ειναι λογικο, με 80-100 κσι παραπανω ισως παει νερακι και μονο η gpu αργει λιγο ταχα σε πολυ βαρια).
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1112857

 

παιδια για οποιον ενδοιαφερεται αυτη η μοντα δουλευει αψογα(τουλαχιστον στο δικο μου)

αυτο που κανει ειναι να αλλαζει τα partition της εσωτερικη μνημης

δηλαδη τωρα εχω 2gb για εφαρμογες και 600μβ σαν internal sd που ειναι αχρηστα ετσι κ αλλιως

αφου εχω εξωτερικη καρτα μνημης

 

http://img812.imageshack.us/img812/6971/screenshot3yg.png

 

φιλε να σε ρωτησω λιγο που μπορω να βρω το θεματακι με ατ=υτην την γραμματοσειρα....?

κ κατι ακομα εγω εκανα partition κ εβαλα 1,2 για εφαρμογες κ 1,4 στην εσωτερικη μνημη μπορω να κανω τωρα απο πανω αυτο που εκανεσ εσυ για να μεγαλοσω την μνημη για εφαρμογες?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι όταν είναι root η συσκευή κάνει update μόνη της στις εφαρμογές όπως με την stock rom ή όχι??ΆΝ όχι υπάρχει τρόπος??

 

για να γινουν update οι εφαρμογες απο μονες τους πρεπει να εχει επιλεξει στην καθεμια να επιτρεπεται το αυτοματο update αλλιως πατας το market και εκει που λεει εφαρμογες σου εμφανιζει ποιες εχουν "ενημερωση" και πατας χειροκινητα στη καθεμια...

το root δε παιζει ρολο δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

Το λεω αυτο γιατι πριν αλλαξω rom σχεδον καθε μερα με ειδοποιουσε για ενημερωσεις

 

αλλο root και αλλο αλλαξες rom...

αυτο που παιζει να εγινε ειναι πως με την αλλαγη rom λογικα οι ρυθμισεις που ειχες για το market χαθηκαν και θελει απλα παλι να τις βαλεις να κανουν αυτοματο update...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι αλλο...θελω επεξεργαστω το αρχειο build.prop. αλλα δεν μπορω να το αποθηκευσω.καπου ειδα για αλλαγη των δικαιωματων σε 775 αλλα δεν ξερω πως να το κανω...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι αλλο...θελω επεξεργαστω το αρχειο build.prop. αλλα δεν μπορω να το αποθηκευσω.καπου ειδα για αλλαγη των δικαιωματων σε 775 αλλα δεν ξερω πως να το κανω...

 

ή με το "root explorer" ή με το "es explorer" αλλα πρεπει πριν το επεξεργαστεις ή γενικα το κλικαρεις να εχεις φροντισει να εχει αλλαξει η επιλογη για αυτα τα αρχεια σε "R/W" ωστε να μπορεις να τα επεξεργαστεις και να τα αποθηκευσεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Πριν απο δυο εβδομάδες αγόρασα κι εγώ το x5, κι είμαι πολύ ευχαριστημένος (μην το ματιάσω!!).

Μια βοηθεια χρειάζομαι, όντας τελείως newbie με το android και το rooting.

Μπορεί καποιος να γράψει έναν λεπτομερή και αναλυτικό οδηγό για rooting στο τηλέφωνο μας?

Που να εξηγεί βημα προς βήμα τί πρεπει να κανουμε? για παράδειγμα, απο πού να κατεβάσει το z4root, πού να το βάλει και πώς να το τρέξει, τί άλλες εφαρμογές χρειάζονται (πχ superoot etc), πώς γίνεται το unrooting , αν χρειάζεται κάποιου είδους backup πιο πριν ή μετά,και τέλος πως μετά μπορείς να χρησιμοποιείς τις εφαρμογές απο την sd card.

βρήκα στην πρωτη σελίδα του forum κατι παρόμοιο, αλλα νομίζω οτι προυποθέτει κάποιες γνώσεις (και δεν λειτουργεί και το link!!!).

κάτι αντίστοιχο υπάρχει για το κινητό μας στο site του modaco, αλλά είναι για το super boot, το οποίο από ότι διάβασα κάνει κάποιες μικροαλλαγές στο sw,σε αντίθεση με το z4root που δεν κάνει τίποτα.

Ευχαριστώ πολύ και προσμένω στην βοήθειά σας!

(και sorry για το μακροσκελές και σε κάποιο βαθμό χωσιματικό ποστ!αλλά θέλουμε να μάθουμε κι εμείς οι πρωτάρηδες!!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια εχω ενα ideos απο το εργοστασιο με γνησια μεσα ρομ και λοιπα και προσπαθω να περασω την ρομ στην αρχη..αν πατησω το πανω κουμπι της φωνης και το ανοιγμα μου ανοιγει το recovery Που εχει μεσα απο την μανα του...αλλα οταν βαζω το ζιπακι της ρομ μου λεει οτι δεν μπορει να γινει...δεν υπαρχει η εκγριση κατι τετοιο..στα αγγλικα...δεν εχω κανει τιποτα αλλο ουτε root Μονο το αρχειο ζιπ βαζω με σα στην sd και το βαζω...αλλα δεν...ουφ ειμαι ασχετος μηπως μπορει καποιος να βοηθησει??

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια εχω ενα ideos απο το εργοστασιο με γνησια μεσα ρομ και λοιπα και προσπαθω να περασω την ρομ στην αρχη..αν πατησω το πανω κουμπι της φωνης και το ανοιγμα μου ανοιγει το recovery Που εχει μεσα απο την μανα του...αλλα οταν βαζω το ζιπακι της ρομ μου λεει οτι δεν μπορει να γινει...δεν υπαρχει η εκγριση κατι τετοιο..στα αγγλικα...δεν εχω κανει τιποτα αλλο ουτε root Μονο το αρχειο ζιπ βαζω με σα στην sd και το βαζω...αλλα δεν...ουφ ειμαι ασχετος μηπως μπορει καποιος να βοηθησει??

 

root εκανες? διαβασε προσεκτικα την πρωτη σελίδα επίσης το recovery αυτο που θα ονομασεις bak δεν πρέπει να το έχεις μέσα για να μπορείς συνεχισεις sos αποθήκευσε το στο pc σου σε περιπτωση που δεν τα καταφερεις να το ξαναβαλεις στο τηλέφωνο.

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

καινουργιες rom για το Χ5

[ROM] void. (2.2.2; #eridanus) http://www.multiupload.com/B2PRIRY6PS

B137 r5: FLB Custom ROM http://loadbalancing.modaco.com/download.php?url=mu/LJT7BLV0J9

όποια και να περάσετε θέλει οπωσδήποτε το Perfect Recovery 4.0.0.5 version 4.0.0.5

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=629916&d=1308479410

αυτά προς το παρών ...

Πέλαγο να ζήσω δε θα βρω

σε ψυχή ψαριού κορμί γατίσιο

κάθε βράδυ βγαίνω να πνιγώ

πότε άστρα πότε άκρη της αβύσσου

Link to comment
Share on other sites

root εκανες? διαβασε προσεκτικα την πρωτη σελίδα επίσης το recovery αυτο που θα ονομασεις bak δεν πρέπει να το έχεις μέσα για να μπορείς συνεχισεις sos αποθήκευσε το στο pc σου σε περιπτωση που δεν τα καταφερεις να το ξαναβαλεις στο τηλέφωνο.

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Ναι εκανα root μπηκα μεσα στο προγραμμα του root Και εκανα στο κινητο..μου ζητησε να βαλω το usb debouging και το εβγαλα και μετα το εκανε...Αλλα οταν το εβαζα στον υπολογιστη δεν μπορουσε να βρει την καρτα μνημης και ετσι ξαναεβγαλα την επιλογη και την αναγνωρισε .. περασα μεσα το ζιπ οπως ηταν και αφου εβγαλα το usb εκανα το recovery Και την επιλογη για το update αλλα μου εβγαλε μηνυμα οτι δεν μπορει γιατι κατι δεν βρισκει...γμτ ......ουφφφφφ καμια ιδεα???

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκανα root μπηκα μεσα στο προγραμμα του root Και εκανα στο κινητο..μου ζητησε να βαλω το usb debouging και το εβγαλα και μετα το εκανε...Αλλα οταν το εβαζα στον υπολογιστη δεν μπορουσε να βρει την καρτα μνημης και ετσι ξαναεβγαλα την επιλογη και την αναγνωρισε .. περασα μεσα το ζιπ οπως ηταν και αφου εβγαλα το usb εκανα το recovery Και την επιλογη για το update αλλα μου εβγαλε μηνυμα οτι δεν μπορει γιατι κατι δεν βρισκει...γμτ ......ουφφφφφ καμια ιδεα???

INSTALL a Custom ROM on the Huawei IDEOS X5

 

1) Make sure you have ClockworkMod Installed

2) Download the ROM File you want (zip file) and place it on the ROOT of the SD Card.

3) Make sure you have take BACKUP (Contacts and anything you want to keep).

4) Power on your Phone while holding the VOL+ button to boot into ClockworkMod.

5) Go to Backup a Restore and Choose BACKUP. This will do a FULL BACKUP of your phone and save it to the SD Card.

6) Once backup is complete go back to the ClockworkMod Main Menu.

7) Choose Wipe Data/Factory Reset, then go back to main menu.

8) Choose Wipe Cache Partition, then go back to main menu.

9) Go to Advanced and choose Wipe Dalvik Cache, then go back to main menu.

10) Choose Install zip from SD Card and select the ROM you have placed on the SD Card.

11) Once installed go back to the ClockworkMod main menu and choose Reboot System Now.

12) Your phone will restart and may take a fair few minutes to boot up.

13) Enjoy your new ROM.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

INSTALL a Custom ROM on the Huawei IDEOS X5

 

1) Make sure you have ClockworkMod Installed

2) Download the ROM File you want (zip file) and place it on the ROOT of the SD Card.

3) Make sure you have take BACKUP (Contacts and anything you want to keep).

4) Power on your Phone while holding the VOL+ button to boot into ClockworkMod.

5) Go to Backup a Restore and Choose BACKUP. This will do a FULL BACKUP of your phone and save it to the SD Card.

6) Once backup is complete go back to the ClockworkMod Main Menu.

7) Choose Wipe Data/Factory Reset, then go back to main menu.

8) Choose Wipe Cache Partition, then go back to main menu.

9) Go to Advanced and choose Wipe Dalvik Cache, then go back to main menu.

10) Choose Install zip from SD Card and select the ROM you have placed on the SD Card.

11) Once installed go back to the ClockworkMod main menu and choose Reboot System Now.

12) Your phone will restart and may take a fair few minutes to boot up.

13) Enjoy your new ROM.

 

εκανα ακριβως αυτα και εχει κολλησει στην αρχικη οθονη που γραφει Ideos και δεν κανει τιποτα!!!!Τι κανω τωρα??

 

εκανα ακριβως αυτα και εχει κολλησει στην αρχικη οθονη που γραφει Ideos και δεν κανει τιποτα!!!!Τι κανω τωρα??

 

Λοιπον ολα καλα οκ αλλα το wifi παλι χανει το σημα...........σκατα...δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν δουλευει καλα.ουτε απο την μανα του ουτε απο αυτην την ρομ δουλευει...ουφ!!!καμια ιδεα???

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

εκανα ακριβως αυτα και εχει κολλησει στην αρχικη οθονη που γραφει Ideos και δεν κανει τιποτα!!!!Τι κανω τωρα??

 

εάν όταν περνάς το Perfect Recovery 4.0.0.5 Κολλάει στην οθόνη που γράφει IDEOS τότε έχεις την λεγόμενη black sheep συσκευή για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν περνάνε οι μόντες σε αυτές τις σησκευές .. δοκίμασε αυτό και λογικά θα είσαι οκ.. :wacko:

 

edit : άκυρο τώρα είδα ότι όλα καλα ..

Edited by amorf
ΕΔΙΤ
Link to comment
Share on other sites

Αλλη ερωτηση...εχω βαλει την ρομ που ειναι στο 1ο ποστ...ξαφνικα χανε το σημα της καρτας σιμ και δεν μπορω να κανω η να δεχτω κλησεις....μετα μου λεει οτι η εφαρμογη launcher εχει προβλημα και πρεπει να κλεισει....αυτο ξερει κανεις γιατι το κανει και πως φτιαχνει???Θα ειναι αρκετο να βαλω αλλο launcher η θα πρεπει να φλασαρω με αλλη ρομ????Ουφφφ

 

Λοιπον παιδια αυτο που συμβαινει ειναι ...Εχω ανοιχτο το τηλ και το δουλευω κανονικα...οταν ειναι να κλεισει στο λεπτο ας πουμε γιατι δεν εχω πατησει κατι στην οθονη κλεινει και μετα κολαει και κανει ρεσταρτ απο μονο του....(οταν παταω μια φορα το πανω να ανοιξει) δεν εχω πειραξει κατι στις ρυθμισεις...κλεινει και μετα μολις μια φορα για να ανοιξει απο την υπνοση ας το πουμε εμφανιζει το ideos και κανει ρεσταρτ...δεν μπορω να καταλαβω....του περασα το adw layncher να δω τι θα κανει!!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

 

Λοιπον παιδια αυτο που συμβαινει ειναι ...Εχω ανοιχτο το τηλ και το δουλευω κανονικα...οταν ειναι να κλεισει στο λεπτο ας πουμε γιατι δεν εχω πατησει κατι στην οθονη κλεινει και μετα κολαει και κανει ρεσταρτ απο μονο του....(οταν παταω μια φορα το πανω να ανοιξει) δεν εχω πειραξει κατι στις ρυθμισεις...κλεινει και μετα μολις μια φορα για να ανοιξει απο την υπνοση ας το πουμε εμφανιζει το ideos και κανει ρεσταρτ...δεν μπορω να καταλαβω....του περασα το adw layncher να δω τι θα κανει!!

Και να πω οτι το σφαλμα που μου εμφανιζει ειναι οτι το andoid app δεν ανταποκρινεται!!

 

Ειχα περασει το wefi μεσα και ειχε το wifi ανοιχτο και ρωτω...μηπως ειναι απο αυτο?????Εκλεισα το wifi και δεν το ξαναεκανε...απεγκατεστησα το wefi και ανοιξα τοwifi ξανα...για να δουμε!!!!Ουφφφ!!

 

Καμια απαντηση στον ασχετο??

 

Προς Διαχειριση...χιλια συγνωμη για τα ποστ μου αλλα ειμαι νεος και δεν γνωριζω καλα απο φορουμς...ζητω συγνωμη.....Δεν θα επαναλυφθει!!!

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...