Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το zoom μόνο με κάποια extra εφαρμογή. Έχω μια αλλα τραβά μόνο 640X480. Είναι η iFast Pro. Δεν ξέρω αν υπάρχει καποια άλλη.

Πιθανώς αργότερα σε κάποια άλλη έκδοση iOS να προστεθεί η δυνατότητα αυτή αν και για μένα δεν προσφέρει πολλά το ψηφιακό zoom.

 

Δεν θα σου πρότεινα να αγοράσεις μεταχειρισμένο απο το eBay. Είναι ρίσκο.

Υπάρχουν πολλά στις αγγελίες του myphone και σε καλές τιμές.

 

Σ ευχαριστω πολυ. θελω να ρωτησω και κατι αλλο. Η εφαρμογη java μπορει να εγκατασταθει? Οσο για τις αγγελιες εψαξα αλλα δεν καταφερα να τις βρω, αν εχεις το link προχειρο... και παλι ευχαριστω

Edited by dimitris33
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μια επισημανση για την capacitive οθονη, δε λειτουργει με θερμοτητα. λειτουργει με μια μεθοδο αγωγιμοτητας.

 

συρτε κατι μεταλλικο στην οθονη δουλευει κανονικα. ενα κουταλι πχ η κλειδια. ακομα κι αν δεν πιανετε με το χερι το κουταλι αλλα με κατι μη αγωγιμο

 

επισης στα χιονια την δουλευω με ζελατινα και γαντι χοντρο, και δουλευει διοτι το γαντι εχει λιγο βραχει.

SpringBored...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και ουτε θα ερθει νομιζω... βουρ για iPhone 5...

Ακριβώς άσπρο 4αρι δεν θα βγει (σύμφωνα με inside πηγές).

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Απ'ο,τι φαίνεται και το iphone 4 απέκτησε HDMI χωρίς όμως λειτουργία mirroring

 

http://store.apple.com/us/product/MC953ZM/A?fnode=MTc0MjU4NjE&mco=MTc5OTU4MjA

 

Ισως γίνει κάτι με JB(?)

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

είχα πατήσει μια επιλογή για να μην δουλεύει το itunes καθε φορά που συνδέω το μηλόφωνο με το μακ (μόνο για μεταφορά εικόνων κλπ) και ΄τωρα που θέλω να το συγχρονίσω δεν μου βγάζει το τηλέφωνο... :dizzy:

 

καμία ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει micro SIM της Wind για τη συσκευή μας; Το 3G Cosmote στην περιοχή μου είναι απαράδεκτο!!!

 

 

ναι εχει και εγω εχω αλλα θελει κανενα 18ευρω νομιζω!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στο forum..

δεν έχω ακόμα iphone αλλα ελπίζω..

θα πρέπει να πάρω άλλη sim? ποιο μικρή?

το τηλέφωνο έχει πρόβλημα με το σημα και θα πρέπει να πάρω κάποια θήκη?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στο forum..

δεν έχω ακόμα iphone αλλα ελπίζω..

θα πρέπει να πάρω άλλη sim? ποιο μικρή?

το τηλέφωνο έχει πρόβλημα με το σημα και θα πρέπει να πάρω κάποια θήκη?

 

Ναι θα χρειαστει αλλη sim πιο μικρη ή θα κοψεις αυτην που ήδη έχεις ,η συντριπτικη πλειοψηφια των κατόχων του κινητου δεν εχει αντιμετωπισει προβλημα με την κεραια.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο θέμα με το 3g και την βόνταφον?

δεν πιάνει σχεδόν καθόλου 3g , σε σημεία που το 3gs είχε καλό σήμα

 

Εγώ προσωπικά φίλε μου δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Αντιθέτως μάλιστα τολμώ να πω πως στις περιοχές που κινουμαι έχει βελτιωθεί η 3G κάλυψη (δεν γνωρίζω εάν αυτό οφείλεται στην Vodafone, στην συσκευή ή στον συνδυασμό των δύο). Ενδεχομένως να υπήρξε κάποια αλλαγή στις κεραίες που αποτελούν μέρος του 3G δικτύου στην περιοχή που βρίσκεσαι και ως εκ τούτου να εμφανίζονται τα προβλήματα που αναφέρεις. ;)

 

 

Sent from my iPhone 4 using tapatalk...

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο thread του iphone 4 και αυτό γιατί σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του. Είναι η πρώτη φορά σε όλη μου την ζωή που σκέφτομαι να αγοράσω iphone, μιας που για διάφορους λόγους, όπως η έλλειψη παραμετροποίησης κυρίως, με απωθούν από μία τέτοια κίνηση. Η κύρια συσκευή μου είναι το blackberry 9700 και έχω και το desire HD, από το οποίο όμως σε κάποιους τομείς δεν έμεινα ευχαριστημένος. Έχω χειριστεί αρκετά πάντως μέχρι τώρα 3GS και το 4, οπότε γνωρίζω πως είναι η εμπειρία χρήσης, κτλ. Δεν ξέρω αν θα την κάνω τελικά την κίνηση.

Σημαντικό είναι πάντως πως όσο προχωράνε οι εκδόσεις του ios, ακόμη και άτομα όπως εγώ που δεν συμπαθούσαμε καθόλου το iphone, βλέπουμε ένα "λιμάνι" προς αυτή την κατεύθυνση. ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα το πρωι το μηλοφωνακι..λοιπον απο το πρωι διαβαζω...:cry:

 

Εχω 3 αποριες εκανα ''σπασιμο'' με greenpoison αλλα εχω 1 προβλημα...δεν δεχετε λογαριασμο στο appstore,μολις βαλω ημερομηνια στο λαγαριασμο μου γραφει οτι η ηλικια μου ειναι μικροτερη...:X 1976 γεννηθεις ειμαι....

 

2η απορια αλλαξα sim αλλα ειχα επαφες στην αλλη κρτα,αλλα τις εχω κ στον υπολογιστη μου σε φακελο με ποιο τροπο τις περναω στο κινητο...?

 

3η απορια υπαρχει εφαρμογη να συνεχιζει να ''κατεβαζει κ να μην διακοπτετε μολις κλειδωσει το κινητο?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα το πρωι το μηλοφωνακι..λοιπον απο το πρωι διαβαζω...:cry:

 

Εχω 3 αποριες εκανα ''σπασιμο'' με greenpoison αλλα εχω 1 προβλημα...δεν δεχετε λογαριασμο στο appstore,μολις βαλω ημερομηνια στο λαγαριασμο μου γραφει οτι η ηλικια μου ειναι μικροτερη...:X 1976 γεννηθεις ειμαι....

 

2η απορια αλλαξα sim αλλα ειχα επαφες στην αλλη κρτα,αλλα τις εχω κ στον υπολογιστη μου σε φακελο με ποιο τροπο τις περναω στο κινητο...?

 

3η απορια υπαρχει εφαρμογη να συνεχιζει να ''κατεβαζει κ να μην διακοπτετε μολις κλειδωσει το κινητο?

Στο πρώτο δεν μπορώ να σε βοηθήσω κάτι κανεις λάθος.

 

Οι επαφές σου για να περάσουν στο iPhone θα πρέπει να είναι καταχωρημενες στον outlook η στο windows contacts. Επίσης αν περιέχονται στην sim τις περνάς με συγχρονισμο στον outlook που έχεις στο pc σου και πλέον θα συγχρονιζουν μέσω iTunes ώστε να έχεις τις ίδιες ακριβώς σε τηλέφωνο και υπολογιστη.

 

Για το τρίτο ναμιζω ότι υπάρχει κάτι στο Cydia.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πως περνάω τραγούδια απο το iTunes στο iPhone?

Μπορείς από την στιγμή που τον συνδέσεις στο Itunes και το βλέπει να πάρεις τα τραγούδια με drag & drop και να τα βάλεις στο Iphone .

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Έχω κοντά στις 25 φωτογραφίες στο κινητό και θέλω να σβησω κάποιες . Πως μπορώ να το κάνω αυτό ; Από το κινητό η από το iTunes γίνεται ? προσπάθησα από το κινητο και δεν μπόρεσα. Πάντως από τις λίγες μέρες που έχω το μηλαρακι είναι πολύ μπροστά η apple απο τις άλλες εταιρίες

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω κοντά στις 25 φωτογραφίες στο κινητό και θέλω να σβησω κάποιες . Πως μπορώ να το κάνω αυτό ; Από το κινητό η από το iTunes γίνεται ? προσπάθησα από το κινητο και δεν μπόρεσα. Πάντως από τις λίγες μέρες που έχω το μηλαρακι είναι πολύ μπροστά η apple απο τις άλλες εταιρίες

 

Απο το iTunes εφόσον τις περασες απ αυτο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά είναι κάποιες φωτογραφίες που τράβηξαν δοκιμαστικά και κάποια wallpaper που έχω κατεβάσει .δεν τις έχω περάσει απο το iTunes

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά είναι κάποιες φωτογραφίες που τράβηξαν δοκιμαστικά και κάποια wallpaper που έχω κατεβάσει .δεν τις έχω περάσει απο το iTunes

Στο camera roll, εκει που ειναι οι φωτο, επανω, εχει ενα φακελο με ενα βελακι. Πατησε το, επελεξε οσες θες, και μετα πατα delete.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Οκ φίλε μου το έκανα να είσαι καλά σε ευχαριστώ

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

3η απορια υπαρχει εφαρμογη να συνεχιζει να ''κατεβαζει κ να μην διακοπτετε μολις κλειδωσει το κινητο?

Για το itunes λες; Γιατι νομιζω πως το itunes, και να κλεισει η οθονη, δε σταματα να κατεβαζει.

 

Οκ φίλε μου το έκανα να είσαι καλά σε ευχαριστώ

 

Τιποτα! :D

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Για το itunes λες; Γιατι νομιζω πως το itunes, και να κλεισει η οθονη, δε σταματα να κατεβαζει.

 

 

 

Τιποτα! :D

 

cydia & installous σταματαει.....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο thread του iphone 4 και αυτό γιατί σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του. Είναι η πρώτη φορά σε όλη μου την ζωή που σκέφτομαι να αγοράσω iphone, μιας που για διάφορους λόγους, όπως η έλλειψη παραμετροποίησης κυρίως, με απωθούν από μία τέτοια κίνηση. Η κύρια συσκευή μου είναι το blackberry 9700 και έχω και το desire HD, από το οποίο όμως σε κάποιους τομείς δεν έμεινα ευχαριστημένος. Έχω χειριστεί αρκετά πάντως μέχρι τώρα 3GS και το 4, οπότε γνωρίζω πως είναι η εμπειρία χρήσης, κτλ. Δεν ξέρω αν θα την κάνω τελικά την κίνηση.

Σημαντικό είναι πάντως πως όσο προχωράνε οι εκδόσεις του ios, ακόμη και άτομα όπως εγώ που δεν συμπαθούσαμε καθόλου το iphone, βλέπουμε ένα "λιμάνι" προς αυτή την κατεύθυνση. ...

 

Προχώρησε φίλε μου με την αγορά και δεν θα χάσεις. Εμείς είμαστε εδώ για όποια απορία - βοήθεια χρειαστείς στην συνέχεια. ;)

 

Εξυπακούεται βέβαια πως πριν προβείς στην αγορά θα πρέπει να κάνεις την έρευνα αγοράς σου και να είσαι σίγουρος ότι η συγκεκριμένη συσκευή μπορεί να σου καλύψει τις δικές σου ανάγκες.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...