Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα θέλω βοήθεια , έχω περίπου στα 10 παιχνίδια και μόνο τα 2 έχουν ήχο ενώ είναι on ο ήχος στα παιχνίδια αυτά δεν παίζουν ήχο και στην αρχή είχαν τι έχει γίνεις ??

 

ανοιξε το παιχνιδι που δεν εχει ηχο και πατα το κουμπακι της εντασης της φωνης να την ανεβασεις οσο θελεις;)

 

εκανε την διαφορα η apple παλι.

 

GSMA: Πρώτη η HTC ως καλύτερος κατασκευαστής και το iPhone 4 Best Product of the year στα Global Mobile Awards

 

 

Δεν ιδρωνει το αυτι μου απο τετοια βραβεια ..την διαφορα η apple στο μηλο, την κανει μονο μεσω jb Γιωργο...

δεν ψαρωνουμε απο τετοιες "επιβραβευσεις"..το θεμα ειναι τι φτανει στα χερια μας απο αυτα τα προιοντα,σε τι τιμη και τι τελικα κανουν σχετικα με αυτα που μας υποσχονται οτι θα κανουν...

για να μην υπολογισω και ποσα λεφτα θα δωσουμε στις εφαρμογες που θα αγοραζουμε για να κανουμε ολα τα αυτονοητα που οι "πανεξυπνες "συσκευες μας (iphone,w7) δεν κανουν ...:mad:

ολοι κοιτανε σε μια κατευθυνση μονο και πουθενα αλλου.....στην τσεπη μας :cool:

 

την καλημερα μου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και που ήθελες να κοιτάνε βρε Δημήτρη.

Εσυ όταν παίρνεις μια δουλεια για χρήματα δεν την κανεις?

 

Το ότι το 50% των παρευρισκομένων σε μια τέτοια έκθεση που έχει σαν αντικείμενο τα κινητά τηλέφωνα, κρατούσαν iPhone δεν λέει τίποτα?

 

Δεν είμαι απ αυτούς που υιοθετούν χωρίς σκέψη τις απόψεις της apple, αλλα δεν μπορω να μην αναγνωρίσω ότι διαθέτει το πιο ολοκληρομενο προϊόν.

Φυσικά σε μια σύγκριση υπάρχουν πολλα σημεία που υπερτερούν άλλες συσκευές αλλα στην συνολική βαθμολογία κερδιζε το iPhone τουλαχιστον πριν την παρουσίαση των νεω μοντέλων.

Το αν θα συνεχίσει θα εξαρτηθεί απο το τι θα κάνει η apple τον Ιούνιο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα περί των αγορασμένων εφαρμογών του doganou, μεταφέρθηκαν εδώ..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3503945#post3503945

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Και που ήθελες να κοιτάνε βρε Δημήτρη.

Εσυ όταν παίρνεις μια δουλεια για χρήματα δεν την κανεις?

 

Το ότι το 50% των παρευρισκομένων σε μια τέτοια έκθεση που έχει σαν αντικείμενο τα κινητά τηλέφωνα, κρατούσαν iPhone δεν λέει τίποτα?

 

Δεν είμαι απ αυτούς που υιοθετούν χωρίς σκέψη τις απόψεις της apple, αλλα δεν μπορω να μην αναγνωρίσω ότι διαθέτει το πιο ολοκληρομενο προϊόν.

Φυσικά σε μια σύγκριση υπάρχουν πολλα σημεία που υπερτερούν άλλες συσκευές αλλα στην συνολική βαθμολογία κερδιζε το iPhone τουλαχιστον πριν την παρουσίαση των νεω μοντέλων.

Το αν θα συνεχίσει θα εξαρτηθεί απο το τι θα κάνει η apple τον Ιούνιο.

αν μεινει στις 3,5 ιντσες απλα δεν αλλαζω το 4αρι με την καμμια.

Αν ομως βαλει notifications και ελαχιστα μεγαλυτερη οθονη τοτε ειμαι απλα μεσα....

 

@ Δημητρη ,ωραιο αβαταρ.... :p

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Οι μικρές γρατζουνιές στην οθόνη του iPhone υπάρχει τρόπος να της διορθώσουμε;

Ίσα ίσα που φαίνεται αλλά μου την σπάει και μόνο που το ξέρω.....

Link to comment
Share on other sites

@tesalat Κωστα Εγω οτι κανω (εκτος απο Δουλεια Δουλεια .... Το κανω για να βοηθαω και να προσφέρω. Οσο μπορω τουλαχιστον...

Δεν θα παθαινανε τπτ αν δίνανε και Ενα trial mode στις εφαρμογες ώστε να δοκιμάζεις πριν αγοράσεις.

@Pic μητσαρα,μου την δινει να με κρίνουν σε Αυτα που λεω σκεφτομενοι το αβαταρ μου. Ετσι σκέφτονται πολλοι και δεν μπορω να δικαιολογουμαι συνεχως,θυμίζοντας συνεχως οτι Εγω δεν μιλαω και σκεφτομαι αλλα και κρίνω,αναλογα με τι συσκευη εχω.

Ολοι θα τα ακούνε παντα απο μενα αν Κατι δεν κανουν καλα.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη καλο θα ήταν να υπάρχει αυτή η δυνατότητα αλλα είναι διαδικαστικό το πρόβλημα που δεν το επιτρέπει.

Αν το ψάξει όμως κανείς βρίσκει βίντεο και reviews στο google οπότε δεν την πατάς εύκολα.

 

Τι έγινε τι βλεπω στο avatar το iPhone πουλησες η το hd2;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@Pic μητσαρα,μου την δινει να με κρίνουν σε Αυτα που λεω σκεφτομενοι το αβαταρ μου. Ετσι σκέφτονται πολλοι και δεν μπορω να δικαιολογουμαι συνεχως,θυμίζοντας συνεχως οτι Εγω δεν μιλαω και σκεφτομαι αλλα και κρίνω,αναλογα με τι συσκευη εχω.

Ολοι θα τα ακούνε παντα απο μενα αν Κατι δεν κανουν καλα.

 

ειναι εποχες που πρεπει να ακουμε γενικοτερα τι μας λενε ...

απο εκει και περα εγω δεν κρυβω πως θελω να αγορασω το Desire S.

Σαν δευτερο ομως και για να εχω ενα κινητο android.

 

 

Ειχα ηδη δωσει τον Οκτωμβρη αν θυμαμαι το 4αρι γιατι δεν μπορουσα να κανω jb και αυτο τα λεει ολα.

Τωρα για το 5αρι ακουγονται πολλα αλλα και παλι λεω μακαρι να βαλουν μεγαλυτερη οθονη.

Πραγματικα το ζηταω και το χρειαζομαι εχω βαρεθει το 3,5.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δημητηδες έχουμε βγει ήδη off topic. Μήπως να συνεχίσουμε στο περί ανέμων και υδάτων?
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δημητηδες έχουμε βγει ήδη off topic. Μήπως να συνεχίσουμε στο περί ανέμων και υδάτων?

 

 

Εσείς Εχετε βγει Οχι Εγω :p

Δεν έδωσα Κανενα τηλ. Εξήγησα στον μητσο γιατι το άλλαξα.

 

Για τις εφαρμογες δεν το Βλεπεις "καπως" να ψαχνεις για YouTube revieus για να δεις τι μπορουν να κανουν ;

Εγω θεωρω οτι το trial mode Ειναι το πιο τίμιο. Ειναι αδικο,η καλυτερα, απάτη Και εκμεταλευση,αυτο που γινεται στο app store.

Το μονο Καλο Ειναι οτι οι εφαρμογες του app store περνάνε απο εναν υποτυπώδη έλεγχο Συνηθως,Οποτε Ειναι λιγότερα τα ρίσκα σε σχεση (πχ) με το android market οπου γινεται μπαστε σκυλοι αλλέστε....:(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:!:Προς όλους:!:

 

Επειδή στις τελευταίες σελίδες παρατηρούνται δημοσιεύσεις που παραπέμπουν σε chatroom,βοηθήστε να αποσυμφορηθεί το θέμα,εξυπηρετώντας εμάς αλλα και χρήστες που αναζητούν χρήσιμες πληροφορίες.Υπάρχουν θέματα πιο κατάλληλα για αναλόγου ύφους συζητήσεις,π.χ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=254257&page=1039

 

Ευχαριστούμε

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να βάλω VoIP κάποιου φθηνού παρωχου και δε ξέρω ποια εφαρμογη SIP να κατεβασω.Εκτός απο το acrobits που κωστιζει 5 ευρω βρήκα μια που βγηκε πρόσφατα το go terhal.Είναι αξιόπιστο;Επίσης ξερει κάποιος κανένα VoIP πάροχο με φθηνές χρεώσεις για κινητά γιατί έχω βρει λίγους και δε ξέρω και αν είναι αξίζουν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να βάλω VoIP κάποιου φθηνού παρωχου και δε ξέρω ποια εφαρμογη SIP να κατεβασω.Εκτός απο το acrobits που κωστιζει 5 ευρω βρήκα μια που βγηκε πρόσφατα το go terhal.Είναι αξιόπιστο;Επίσης ξερει κάποιος κανένα VoIP πάροχο με φθηνές χρεώσεις για κινητά γιατί έχω βρει λίγους και δε ξέρω και αν είναι αξίζουν.

 

Φίλε μου,περισσότερες πληροφορίες μπορείς ν'αναζητήσεις στο αντίστοιχο section

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εαν θυμαμαι καλά ο Jobs είπε οτι facetime θα γίνεται το 2011 και μέσω 3G.

 

Εχουμε κανενα νεο;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εαν θυμαμαι καλά ο Jobs είπε οτι facetime θα γίνεται το 2011 και μέσω 3G.

 

Εχουμε κανενα νεο;

 

Όχι προς το παρών. Το θέμα δεν είναι η apple, αλλα αν το 3G μπορει να προσφέρει αναλογη ποιότητα με το wifi.

Προσωπικά το έχω χρησιμοποιήσει με 3G μέσω της εφαρμογής απο το cydian my3g.

Η ποιοτητα εξαρτάται απο το πόσο καλο σήμα έχει στην περιοχή που βρίσκεσαι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Όχι προς το παρών. Το θέμα δεν είναι η apple, αλλα αν το 3G μπορει να προσφέρει αναλογη ποιότητα με το wifi.

Προσωπικά το έχω χρησιμοποιήσει με 3G μέσω της εφαρμογής απο το cydian my3g.

Η ποιοτητα εξαρτάται απο το πόσο καλο σήμα έχει στην περιοχή που βρίσκεσαι.

 

Ναι το καταλαβαίνω αυτό, αλλά εάν η εταιρεία είπε οτι θα γίνει έτσι, πρέπει νομίζω να το τηρήσει...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ναι το καταλαβαίνω αυτό, αλλά εάν η εταιρεία είπε οτι θα γίνει έτσι, πρέπει νομίζω να το τηρήσει...

Ισως γινει και με την ελευση του 4.3, γιατι αν θυμαμαι καλα, ειχε αναφερθει οτι στο ipad πλεον το facetime ειχε δικη του εφαρμογη, οποτε μπορει να το "ανοιξουν" μαζι. Ειτε ακομη και με την ελευση του επομενου μοντελου, μιας και σε καθε μοντελο "ανοιγουν" και μερικες νεες ιδιοτητες.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Περιμ´ενω σε λίγες μέρες ένα iPhone 4 απο εξωτερικό. Η σύνδεση που έχω τώρα είναι cοσμοτε. Ξέρετε άμα διαθέτουν micro sim και πόσο στοιχίζει ?έχω ακούσει για περιπτώσεις που την κανείς μόνος σου αλλά φοβάμαι μην παει κάτι στραβα.
Link to comment
Share on other sites

Περιμ´ενω σε λίγες μέρες ένα iPhone 4 απο εξωτερικό. Η σύνδεση που έχω τώρα είναι cοσμοτε. Ξέρετε άμα διαθέτουν micro sim και πόσο στοιχίζει ?έχω ακούσει για περιπτώσεις που την κανείς μόνος σου αλλά φοβάμαι μην παει κάτι στραβα.

η micro sim κανει 5€. αλλα θα ειναι ξεκλειδωτο?

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα

 

Αν μπορεί κανένας να με βοηθήσει στο εξής , θα του ήμουν υπόχρεος: (έχω το 4, 16gb,jb)

 

Έχω φέρει ένα σκασμό φωτος από το iPhoto στο τηλέφωνο και έχει μειωθεί δραματικά η χωριτηκότητα του δίσκου. Μου έχουν μείνει μόνο 5 γίγα. Το θέμα είναι ότι το εικονίδιο με τον "κάδο απορριμάτων" έχει εξαφανιστεί (εμφανίζεται κανονικά όταν τραβώ νέες φωτο από την κάμερά του) και δε μπορώ να τις σβήσω.

 

-Από το iTunes δε γίνεται τίποτα.

 

-Το iPhoto βλέπει κανονικά τη συσκευή αλλά την παρουσιάζει με μηδέν περιεχόμενο. Σαν να μην υπάρχουν φωτο.

 

-Bootάρω από WINXP κι ενώ το βλέπει σαν φωτογραφική μηχανή, δε με αφήνει να κάνω τίποτα. Η επιλογή "εισαγωγή" είναι απενεργοποιημένη

 

Δοκίμασα να κάνω εισαγωγή από το Picasa . Mια από τα ίδια, δε βλέπει τίποτα παρά μόνο τη συσκευή.

 

Εχει κανείς καμια άλλη ιδέα???

Edited by apoapost
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το diskaid,δινεται σε trial για 14μερες (αν και καλα θα Ειναι να το αγοράσεις )

Και ψάξε στο root του τηλ σου στον φάκελο εγκατάστασης της εφαρμογης στο τηλέφωνο σου.

Απο Εκει Λογικα θα τις "δεις" Αρα θα Μπορεις και να τις αντιγραψεις στον υπολογιστη σου ;)

Ειναι Ενα must have tool και στοιχίζει τοσο λιγο(9.99$ αν θυμάμαι καλα)

 

Πες μας Τελικα τι έκανες ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα

 

Αν μπορεί κανένας να με βοηθήσει στο εξής , θα του ήμουν υπόχρεος: (έχω το 4, 16gb,jb)

 

Έχω φέρει ένα σκασμό φωτος από το iPhoto στο τηλέφωνο και έχει μειωθεί δραματικά η χωριτηκότητα του δίσκου. Μου έχουν μείνει μόνο 5 γίγα. Το θέμα είναι ότι το εικονίδιο με τον "κάδο απορριμάτων" έχει εξαφανιστεί (εμφανίζεται κανονικά όταν τραβώ νέες φωτο από την κάμερά του) και δε μπορώ να τις σβήσω.

 

-Από το iTunes δε γίνεται τίποτα.

 

-Το iPhoto βλέπει κανονικά τη συσκευή αλλά την παρουσιάζει με μηδέν περιεχόμενο. Σαν να μην υπάρχουν φωτο.

 

-Bootάρω από WINXP κι ενώ το βλέπει σαν φωτογραφική μηχανή, δε με αφήνει να κάνω τίποτα. Η επιλογή "εισαγωγή" είναι απενεργοποιημένη

 

Δοκίμασα να κάνω εισαγωγή από το Picasa . Mια από τα ίδια, δε βλέπει τίποτα παρά μόνο τη συσκευή.

 

Εχει κανείς καμια άλλη ιδέα???

 

iPhoto και winxp δεν πάνε μαζί εκτός αν έχεις hackintosh. Σε κάθε περίπτωση λογικά απο το iTunes όταν συνδέεις το κινητό στη καρτέλα photos επιλέγεις ποιά album θες να περάσουν από το picasa.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το diskaid,δινεται σε trial για 14μερες (αν και καλα θα Ειναι να το αγοράσεις )

Και ψάξε στο root του τηλ σου στον φάκελο εγκατάστασης της εφαρμογης στο τηλέφωνο σου.

Απο Εκει Λογικα θα τις "δεις" Αρα θα Μπορεις και να τις αντιγραψεις στον υπολογιστη σου ;)

Ειναι Ενα must have tool και στοιχίζει τοσο λιγο(9.99$ αν θυμάμαι καλα)

 

Πες μας Τελικα τι έκανες ;)

 

από App Store θα πάω ή από Cydia? Το θέμα είναι να τις σβήσω από το τηλέφωνο, στον Mac τις έχω και έκανα τη βλακεία και τις αντέγραψα όλες στο iphone

 

ευχαριστώ πολύ

 

Κατεβασε το diskaid,δινεται σε trial για 14μερες (αν και καλα θα Ειναι να το αγοράσεις )

Και ψάξε στο root του τηλ σου στον φάκελο εγκατάστασης της εφαρμογης στο τηλέφωνο σου.

Απο Εκει Λογικα θα τις "δεις" Αρα θα Μπορεις και να τις αντιγραψεις στον υπολογιστη σου ;)

Ειναι Ενα must have tool και στοιχίζει τοσο λιγο(9.99$ αν θυμάμαι καλα)

 

Πες μας Τελικα τι έκανες ;)

 

Mόλις με έσωσες!!!

 

Το κατέβασα, είδε το folder "φωτογραφίες", κλίκαρα και εμφάνισε σαν επιλογή όλη τη βιβλιοθήκη, το επέλεξα και πάτησα το τελευταίο εικονίδιο πάνω δεξιά που λέει "delete from device" και σβήστηκαν όλες.

 

Χίλια ευχαριστώ, να ' σαι καλά :):) :yahoo :yahoo:

 

Υ.Γ αν κάνω καμια άλλη πατάτα :O θα σε έχω υπόψη μου

 

iPhoto και winxp δεν πάνε μαζί εκτός αν έχεις hackintosh. Σε κάθε περίπτωση λογικά απο το iTunes όταν συνδέεις το κινητό στη καρτέλα photos επιλέγεις ποιά album θες να περάσουν από το picasa.

 

έχω iMac αλλά bootάρει και από WinXp (δεν τα χρησιμοποιώ , παρά ελάχιστα)

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα ,να χρησιμοποιείς την ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Περιμ´ενω σε λίγες μέρες ένα iPhone 4 απο εξωτερικό. Η σύνδεση που έχω τώρα είναι cοσμοτε. Ξέρετε άμα διαθέτουν micro sim και πόσο στοιχίζει ?έχω ακούσει για περιπτώσεις που την κανείς μόνος σου αλλά φοβάμαι μην παει κάτι στραβα.

 

Λογικα θα ειναι κλειδωμενο και θα θελει unlock αρα θα πρεπει να περιμενεις λιγο.. Οσο για την sim Μπορεις να την κοψεις ευκολα υπαρχουν οδηγιες στο ιντερνετ ειναι απλο, αρκει να εχεις μεταφερεις τις επαφες σου σε ενα αλλο κινητο για να εισαι απο την μερια σου ποιο σιγουρος..http://www.buy-microsim.com/pub/How%20to%20make%20MicroSIM%20-%20EN.pdf

Link to comment
Share on other sites

Mόλις με έσωσες!!!:up:

 

Το κατέβασα, είδε το folder "φωτογραφίες", κλίκαρα και εμφάνισε σαν επιλογή όλη τη βιβλιοθήκη, το επέλεξα και πάτησα το τελευταίο εικονίδιο πάνω δεξιά που λέει "delete from device" και σβήστηκαν όλες.

 

Χίλια ευχαριστώ, να ' σαι καλά :):) :yahoo :yahoo:

 

Υ.Γ αν κάνω καμια άλλη πατάτα :O θα σε έχω υπόψη μου

 

Στην διάθεση σου φιλε μου. Χαιρομαι που εβγαλες ακρη. :)

Λυσεις υπαρχουν για Ολα Αρκεί να δει την Καθε απορία / ερωτηση κάποιος που Ξερει αλλα και Θέλει να βοηθήσει.

Ετσι Ολοι Ειναι ευχαριστημένοι. :)

 

Το myphone ειχε πολλούς χρήστες σαν και μενα. Ολοι αυτο έκαναν ,να προσφέρουν βοηθεια οπου μπορουν. Οι περισσοτεροι εχουν, δυστυχώς ,κουραστεί γιατι δεν βρίσκουν ανταπόκριση και κατανοηση και εχουν σταματήσει.

Καποιοι ομως Ειναι ακομη Εδω και κρατάνε το φορουμ ψηλα στην προτίμηση των χρηστων ακομη και με τετοιες συνθήκες.

Ps

Αν και Καποιοι μας λενε γκρινιαρηδες.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...