Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλή Κυριακή σε όλους..δυο ερωτήσεις σε σχέση με δυο εφαρμογές που αγόρασα.κατέβασα την SMS Reports έχω αριθμό Cosmote μου ήρθε αναφορά παράδοσης και θα ήθελα να ξέρω αν χρεώνεσαι κάθε φορά...και η άλλη είναι η Movie Player..δοκίμασα να την αξιοποιήσω μέσω του iTunes αλλά παρά τις οδηγίες που είχε η εφαρμογή δεν κατάφερα να κάνω κάτι..μπορώ δηλαδή να περάσω βίντεο και ταινίες που έχω εγκαταστήσει στο PC στο iPhone και να τις παίζει;

 

Όσον αφορά στον movie player (είναι λίγο καλύτερος από τον buzz) αλλά τις ταινίες τις περνάς με τον ίδιο τρόπο: Με ανοιχτό το itunes πατάς το tab εφαρμογές. Οι εφαρμογές που κάνουν διαχείρηση αρχείων (docs to go, movie player, buzz player κ.α.) εμφανίζονται ξεχωριστά στο κάτω μέρος του tab "εφαρμογές". Επιλέγεις τον movie player και κάνεις add το video που θέλεις.

iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τρόπος να γράφω sms με μικρά γράμματα και τόνους και να τα λαμβάνει και ο άλλος έτσι? Όπως έχουν τα νόκια δηλαδή πλήρη υποστήριξη μηνυμάτων. Δε με ενδιαφέρει να το σπάει κάτω από 70 χαρακτήρες μιας και έχω to unlimited της vodafone. Καλό το iphone αλλά τα στοιχειώδη που έχουν τα άλλα τηλέφωνα δεν τα έχει και πρέπει να ψάχνεις εφαρμογές στο Google μήπως και βρεις αυτό που έχουν τα άλλα by default.

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά τι κάνετε όλα καλά?? πιστεύω καλά !!! Θέλω τις άποψης σας μου ήρθε η αναβαθμίσει την συνδέσεις μου θέλω να μου πείτε αν είναι καλο το iphone 4 αξίζει να το πάρω?? έχεις ενσωματωμένο gps όχι το A-gps που λειτουργεί με internet?? δηλαδή λειτουργεί και χωρίς 3g? μπορείτε να μου πείτε?

 

ευχαριστώ!!!

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά τι κάνετε όλα καλά?? πιστεύω καλά !!! Θέλω τις άποψης σας μου ήρθε η αναβαθμίσει την συνδέσεις μου θέλω να μου πείτε αν είναι καλο το iphone 4 αξίζει να το πάρω?? έχεις ενσωματωμένο gps όχι το A-gps που λειτουργεί με internet?? δηλαδή λειτουργεί και χωρίς 3g? μπορείτε να μου πείτε?

 

ευχαριστώ!!!

 

φυσικα και εχει gps και μπολικα προγραμματα που λειτουργουν χωρις συνδεση στο ιντερνετ..και σε jailbreak συσκευη τα περνας τζαμπα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντήσει αύριο πάω να το παραγγείλω ελπίζω να μην έχω και εγώ πρόβλημα με το παιδί ποιο πάνω....αλλα μήπως ξέρετε αν ήρθε τελικά σε άσπρο χρώμα
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Το SBSettings, σε οσους εκαναν jb στην 4.2.1, λειτουργει κανονικα; Γιατι εμενα, αν και εχω ορισει στα toggles να μου δειχνει το phone, δε θελει να το εμφανισει με τιποτα. Εχει κανεις κατι παρομοιο; Εχω δοκιμασει και να του κανω επανεγκατασταση, αλλα τα ιδια...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Το SBSettings, σε οσους εκαναν jb στην 4.2.1, λειτουργει κανονικα; Γιατι εμενα, αν και εχω ορισει στα toggles να μου δειχνει το phone, δε θελει να το εμφανισει με τιποτα. Εχει κανεις κατι παρομοιο; Εχω δοκιμασει και να του κανω επανεγκατασταση, αλλα τα ιδια...

 

Κανονικά λειτουργεί ναι..Κάνε μια απεγκατάσταση κάνα-δυο επανεκκινήσεις,μετά install και πάλι κάνα-δυο επανεκκινήσεις..

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να γράφω sms με μικρά γράμματα και τόνους και να τα λαμβάνει και ο άλλος έτσι? Όπως έχουν τα νόκια δηλαδή πλήρη υποστήριξη μηνυμάτων. Δε με ενδιαφέρει να το σπάει κάτω από 70 χαρακτήρες μιας και έχω to unlimited της vodafone. Καλό το iphone αλλά τα στοιχειώδη που έχουν τα άλλα τηλέφωνα δεν τα έχει και πρέπει να ψάχνεις εφαρμογές στο Google μήπως και βρεις αυτό που έχουν τα άλλα by default.

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

 

φιλε μου κανονικα τα γραφεις, δε χρειαζεται ειδικη εφαρμογη, και μεγαλα και μικρα και με τονισμο και ανευ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κανονικα τα γραφεις, δε χρειαζεται ειδικη εφαρμογη, και μεγαλα και μικρα και με τονισμο και ανευ

Σ ευχαριστώ για την απάντηση.

Απλά το θέμα μου μου είναι ότι εγώ τα γράφω μικρά και ο άλλος τα λαμβάνει κεφαλαία. Στα ελληνικά, γιατί αγγλικά όπως τα γράφω έτσι πάνε.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...εχω ενα iphone 3gs me σ 4.2.1 το εκαννα jailbreak με το greenpois0n

αλλα δεν εχω καθολου σημα..τι γινεται; μπορειτε να βοηθησετε;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις πως γίνεται να αποφύγουμε τις mobile εκδοχές των διαφόρων sites? Πχ μπαίνω στη σελίδα swatch και με πετάει στην έκδοση για κινητά. Πολυ σπαστικο κ δεν εχει επιλογή να δω κανονικά τη σελίδα.
Link to comment
Share on other sites

Σε πετάει κατευθείαν αν και δεν έχεις εγκαταστήσει την mobile εκδοχή ; Εμένα συνήθως μου βγάζει επιλογη για εγκατάσταση κ αν πατησω Όχι με οδηγεί στη νορμαλ .πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι σε γενικές γραμμες η mobile είναι ΠΟΛΥ πιο βολικη για το iPhone

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ζητήσω απο κάποιο συνφορουμιτη με έκδοση 4,2,1 και πάροχο cosmote στο iphone του αν γίνεται να μπει σε αύτη τη διαδρομή στον σκληρό του υπολογιστη (C:\Users\UserName\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Carrier Support) με τον οποίο εχει κάνει είτε τον πρώτο του συγχρονισμό ή την αναβάθμιση του κινητού του και να ανεβάσει το αρχείο του εδω αντικαθιστώντας το σημείο που γράφει user name με το δικό του.

 

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια σας

Edited by big
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν εχω ενα promo code για μι αεφαρμογη που τον βαζω στο appstore για να κανω download το app?
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν εχω ενα promo code για μι αεφαρμογη που τον βαζω στο appstore για να κανω download το app?

Στην επιλογή που λέει redeem φίλε μου(είναι δεξιά εκεί που λέει το Mail σου..)

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Στην επιλογή που λέει redeem φίλε μου(είναι δεξιά εκεί που λέει το Mail σου..)

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα ένα πρόγραμμα που να μπορώ να βάζω της φωτογραφίες σε φακέλους και αν υπάρχει δωρεάν
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα ένα πρόγραμμα που να μπορώ να βάζω της φωτογραφίες σε φακέλους και αν υπάρχει δωρεάν

 

Και με το ituneς μπορείς να το κάνεις αυτό..Μόνο να είναι σε φακέλους οι φωτογραφίες σου σε ενδιαφέρει;

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μπορώ να τις οργανώσω αυτές που είναι στο άλμπουμ κάμερα και να τις βάζω σε φακέλους
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μπορώ να τις οργανώσω αυτές που είναι στο άλμπουμ κάμερα και να τις βάζω σε φακέλους

 

Για δωρεάν δεν έχω κάτι υπόψιν..Πολύ καλή εφαρμογή είναι η ''My photo albums'' αλλά κοστίζει 0.79€

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

μια απορια ενας φιλος μου μου εστειλε κατι αρχεια ηχου στην εφαρμογη what's up app πως τα αποθηκευω στην συσκευει η να τα μεταφερω εστω στον υπολογιστη?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εκανα install σε καποια updates και δεν μου φορτωσανε καθολου.Εχουν κολησει στην μπαρα (για φορτωμα) εδω και μερες και φυσικα δεν μπορω να τα ανοιξω.Εχω 4.1 εκδοση

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εκανα install σε καποια updates και δεν μου φορτωσανε καθολου.Εχουν κολησει στην μπαρα (για φορτωμα) εδω και μερες και φυσικα δεν μπορω να τα ανοιξω.Εχω 4.1 εκδοση

Κανε ενα restart του κινητου. Κολλαει μερικες φορες.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Φίλος με σπασμενη οθωνη Iphone 4 ρωτάει που μπορεί να απευθυνθει για να του κανουν επιτοπου άμεση επισκευη που να ειναι ομως επισημο σερβις ωστε να μην χασει την εγγυηση και ποσο περιπου στοιχιζει!

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φίλος με σπασμενη οθωνη Iphone 4 ρωτάει που μπορεί να απευθυνθει για να του κανουν επιτοπου άμεση επισκευη που να ειναι ομως επισημο σερβις ωστε να μην χασει την εγγυηση και ποσο περιπου στοιχιζει!

 

Ευχαριστω

Επιτοπου δε νομιζω να γινεται καπου, τουλαχιστον στα επισημα. Θα πρεπει να το αφησει. Αν το εχει παρει απο Ελλαδα, τοτε ή εκει που το αγορασε ή λογικα στο istorm αν το παει θα πρεπει να του την κανουν τη δουλεια.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...