Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την καρτα πως την εκοψες? με τα εργαλeιακια που πουλουν στο ebay τι λενε?

 

Τα περισσότερα δουλεύουν. Εγώ την έκοψα με οδηγό (με πολλή-πολλή προσοχή φυσικά) και ένα χοντρό βιομηχανικό ψαλίδι.

 

Υπενθύμιση:

 

Έχω τα εξής 2 θέματα:

 

1. Όταν βάλω 2 folders με τραγούδια στο κινητό (μέσω itunes), αυτά σκορπίζουν και τα folders δεν διατηρούνται. Υπάρχει εφαρμογή να κάνει κάτι τέτοιο;

2. Πως προσθέτω ένα τραγούδι στη λίστα με τα ringtones; Η τωρινή λίστα έχει μόνο κάποια προεπιλεγμένα και δεν έχει επιλογή για εισαγωγή νέου.

 

Διευκρινίζω οτι δεν είναι jailbroken.

iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα περισσότερα δουλεύουν. Εγώ την έκοψα με οδηγό (με πολλή-πολλή προσοχή φυσικά) και ένα χοντρό βιομηχανικό ψαλίδι.

 

Υπενθύμιση:

 

Έχω τα εξής 2 θέματα:

 

1. Όταν βάλω 2 folders με τραγούδια στο κινητό (μέσω itunes), αυτά σκορπίζουν και τα folders δεν διατηρούνται. Υπάρχει εφαρμογή να κάνει κάτι τέτοιο;

2. Πως προσθέτω ένα τραγούδι στη λίστα με τα ringtones; Η τωρινή λίστα έχει μόνο κάποια προεπιλεγμένα και δεν έχει επιλογή για εισαγωγή νέου.

 

Διευκρινίζω οτι δεν είναι jailbroken.

 

Σ αυτο το blog http://carpenoctum.gr/category/iphone/hints-and-tips/page/2/

Θα βρεις απαντήσεις και στα δυο ερωτήματα σου στα ελληνικά.

Περιέχει πολλα πράγματα για αρχάριους αλλα και πιο έμπειρους χρήστες iPhone.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν υπαρχει το κινητο σε καποιο vodafone shop???το περιμενω εδω και 10 μερες περιπου σε 3 βονταφον στα β.π αλλα υπαρχει ελλειψη λενε.εντυπωση μου κανει...

 

Παρτο απο την Cosmote μωρε .. η απο το oteshop .. σε 2 μερες στην πορτα σου!

λες και ειναι αποκλειστικοτητα της vodafone..

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια καλισπερα εχο ενα προωβλιμα και δεν μπορω να το λισω μονοσ μου σας παρακαλω οπιως ξερει να με βωιθισει οταν παο να σινδεσο το τιλεφονο στο itunes μου βγαζι ενα πλεσιο και γραφι

 

This iphone cannot be used because the apple mobile Device service is not started

 

Σας παρακαλο οπιως ξερη ας μου πει τι να κανω δεν ξερω αγγλικα και δεν μπορω να το διαβασω σας ευχαριστο πολυ SOS

Link to comment
Share on other sites

Μια υπενθύμιση:

 

:!:Να προσπαθείτε να ποστάρετε ουσιώδεις δημοσιεύσεις,που να περιέχουν είτε απορίες,είτε πληροφορίες.Βραχείς απαντήσεις του ύφους "σ'ευχαριστώ" και "thanx!",δεν εξυπηρετούν τη λειτουργία του θέματος,ενω μπορούν να πραγματοποιηθούν και μέσω ΠΜ.:!:

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Παιδεια καλισπερα εχο ενα προωβλιμα και δεν μπορω να το λισω μονοσ μου σας παρακαλω οπιως ξερει να με βωιθισει οταν παο να σινδεσο το τιλεφονο στο itunes μου βγαζι ενα πλεσιο και γραφι

 

This iphone cannot be used because the apple mobile Device service is not started

 

Σας παρακαλο οπιως ξερη ας μου πει τι να κανω δεν ξερω αγγλικα και δεν μπορω να το διαβασω σας ευχαριστο πολυ SOS

 

Καλημερα, υπαρχει μια περιπτωση οταν συνδεσες το iphone στο itunes καποιο προγραμμα που εχεις για προστασια για ιους να το μπλοκαρε.. Δοκιμασε να το απενεργοποιησεις για λιγο αυτο το προγραμμα προστασιας κανε ενα restart τον υπολογιστη ανοιξε το itunes και συνδεσε το παλι..Δεν ειμαι σιγουρος αλλα κατι τετοιο λενε σε καποιες σελιδες στο ιντερνετ.. Κατι λεει και εδω μια λυση http://support.apple.com/kb/HT1747

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και λύσεις στα ελληνικά για όσους δεν τα καταφέρνουν με τα αγγλικά. Ριξτε μια ματια εδω

http://www.apple.com/gr/support/

 

Το πιθανότερο είναι αυτο που λέει ο Ηλίας.

Όμως φίλε setter θα σε βοηθήσει αν διαβάσεις τις σελίδες του ελληνικού site της apple αλλα και το blog που εδωσα μερικά μηνύματα πιο πίσω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σ αυτο το blog http://carpenoctum.gr/category/iphone/hints-and-tips/page/2/

Θα βρεις απαντήσεις και στα δυο ερωτήματα σου στα ελληνικά.

Περιέχει πολλα πράγματα για αρχάριους αλλα και πιο έμπειρους χρήστες iPhone.

 

Βρήκα απάντηση για τα ringtones, αυτό που δεν βρίσκω πουθενά είναι πως θα οργανώσω την μουσική μου βιβλιοθήκη στο iphone. Δηλαδή μόνο χύμα περνάνε τα τραγούδια;

iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα απάντηση για τα ringtones, αυτό που δεν βρίσκω πουθενά είναι πως θα οργανώσω την μουσική μου βιβλιοθήκη στο iphone. Δηλαδή μόνο χύμα περνάνε τα τραγούδια;

 

Αυτο το αναλαμβάνει το iTunes. Απλα πρέπει να δουλεψεις λίγο γιατί προφανώς τα τραγούδια σου δεν περιέχουν tags, δηλαδή ετικέτες.

 

Αφου τα περάσεις στο iTunes, θα επιλεξεις τα τραγούδια που θες να συμπεριλαβεις σ ένα άλμπουμ, για παράδειγμα "ελαφρολαϊκά". Όπως είναι επιλεγμένα θα κανείς δεξι κλικ και απο το μενου που θα σου βγάλει θα επιλεξεις info.

Θα σε ρωτήσει αν θες οι αλλαγές να ισχύουν για όλα τα τραγούδια που επελεξες.

Θα επιλεξεις ναι και στην συνέχεια θα δώσεις σαν όνομα album το "ελαφρολαϊκά"

Αυτομάτως όταν στο iPhone επιλέγεις album ελαφρολαικα θα ακούς τα τραγούδια που έχεις στο άλμπουμ που εφτιαξες.

 

Στα info μπορείς να βάλεις όνομα τραγουδιστή, τίτλο τραγουδιού, φωτογραφία του καλλιτέχνη κλπ.

 

Στα αγορασμενα albums, όλα αυτα τα στοιχεια περιέχονται. Στα τραγούδια ομως που έχεις στο pc σου πρέπει να φτιάξεις εσυ tags όπως σου περιέγραψα.

 

Αν μάθεις να το κανείς σωστά, θα έχεις με το iTunes την καλύτερα οργανομενη μουσικη βιβλιοθήκη.

 

Θα μπορείς να επιλέγεις να φτιαχνεις λίστες με διάφορα κριτήρια. Για παράδειγμα σε χρόνο μηδέν φτιαχνω λίστες με βάση το είδος της μουσικη, τους τραγουδιστές κλπ.

Αξίζει τον κόπο να το εκμεταλευτεις και να ξεφυγεις απο τον πρόχειρο τροπο των WM η symbians με φακέλους.

 

Στο αυτοκίνητο μου ακούω μουσικη αποκλειστικά απο το iPhone με το οποίο συνδέεται το car stereo είτε με το USB καλώδιο είτε με ΒΤ.

Ο λόγος είναι αυτές οι ευκολίες δημιουργίας λίστας on the go.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Xθες είδα ότι μπορείς να κάνεις εύκολα τις ληστές σου κανονικά άλμπουμ προς πώληση στο itunes,και μου φάνηκε πολύ καλό.

 

Πως μπορούμε να στέλνουμε feedback στην apple για προτάσεις και προτιμήσεις μας για το ios;

Edited by inactiveaccount54432
Link to comment
Share on other sites

παιδια παρακαλω μια βοηθεια:

εχω whats up και τις δυο τελευταιες φορες που εβαλα καρτα 10 ευρω μεσα σε ελαχιστο χρονο μου μηδενισε τις μοναδες ενω συνομιλω σχεδον αποκλειστικα με whats up και εχω αγανακτησει. Υποψιαζομαι οτι μου τρωει μοναδες μεσω ιντερνετ γιατι μπαινω συνεχως με wifi στο σπιτι και το γραφειο. Υπαρχει περιπτωση να ανοιγει το ιντερνετ της κοσμοτε εστω και αν ειναι σε wifi χωρις να το γνωριζω και να καταναλωνει τις μοναδες απο κει ? και αν ναι με ποιο τροπο μπορω να το απενεργοποιησω? στις ρυθμισεις δε βρηκα ακρη. Μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα ή κατι σχετικο? Το παραξενο ειναι οτι εχω το κινητο μηνες και μου το παρουσιασε τις μονο τις τελευταιες 2 βδομαδες 2 φορες. Μπας και εχει καποια σχεση με τα mb που κερδισα απο το reload it? δε ξερω τι αλλο να υποθεσω

ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

παιδια παρακαλω μια βοηθεια:

εχω whats up και τις δυο τελευταιες φορες που εβαλα καρτα 10 ευρω μεσα σε ελαχιστο χρονο μου μηδενισε τις μοναδες ενω συνομιλω σχεδον αποκλειστικα με whats up και εχω αγανακτησει. Υποψιαζομαι οτι μου τρωει μοναδες μεσω ιντερνετ γιατι μπαινω συνεχως με wifi στο σπιτι και το γραφειο. Υπαρχει περιπτωση να ανοιγει το ιντερνετ της κοσμοτε εστω και αν ειναι σε wifi χωρις να το γνωριζω και να καταναλωνει τις μοναδες απο κει ? και αν ναι με ποιο τροπο μπορω να το απενεργοποιησω? στις ρυθμισεις δε βρηκα ακρη. Μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα ή κατι σχετικο? Το παραξενο ειναι οτι εχω το κινητο μηνες και μου το παρουσιασε τις μονο τις τελευταιες 2 βδομαδες 2 φορες. Μπας και εχει καποια σχεση με τα mb που κερδισα απο το reload it? δε ξερω τι αλλο να υποθεσω

ευχαριστω

Το σίγουρο είναι ότι όταν βρίσκεσαι εκτός wifi κατεβάζει.

Γιατί δεν αγοράζεις αυτο το πακετακια της cosmote με τα δωρεάν ΜΒ ώστε να καλυπτεσαι για τα βασικά.

Για να το τσεκαρεις βάλε μια νέα κάρτα και μηδενίσε το μετρητή αστο μια δυο μέρες και δες ποσά ΜΒ έχει κατεβάσει.

Επίσης τσεκαρε τις ρυθμίσεις των εφαρμογών που ανανεώνουν τα δεδομένα τους.

 

Σε καμία περίπτωση δεν χρησιμοποιεί το 3G εφόσον είσαι σε wifi.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σε καμία περίπτωση δεν χρησιμοποιεί το 3G εφόσον είσαι σε wifi.

 

Διατηρω μια αμφιβολια ως προς αυτο. Και αυτο γιατι, αν εχεις ανοιχτο wifi και εg δεδομενα, και πατησεις στο sleep button για να κλεισει η οθονη, οταν μετα πατησεις το home button για ν'ανοιξει, επανω δειχνει για 1-2 δευτερολεπτα το σημα το 3g, και μετα γυριζει σε wifi. Αρα μηπως οσο ειναι σε sleep mode, ολα τα push λειτουργουν με το 3g; Παιρνει μπρος δλδ;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

μα δε χρειαζομαι πακετακι , μου αρκει που μπαινω με wifi. To ερωτημα μου ειναι πως και γιατι συνδεεται με το δικτυο της κοσμοτε και γιατι αφαιρει μοναδες χωρις να το γνωριζω. Υποψιαζομαι οτι οταν εκανα reload it και κερδισα καποια δωρεαν mb μου ανοιξε χωρις να το καταλαβω το ιντερνετ και αφαιρει απο κει καθε φορα που μπαινω ή οταν γινονται ενημερωσεις απο εφαρμογες που τρεχω κλπ. Το ζητημα ειναι πως το απενεργοποιω γιατι μεσα απο τις ρυθμισεις δεν εχω βρει κατι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει μια υπηρεσια απο μονη της ν ανοιξει τα δεδομενα μιας συσκευης. Αυτο το κανει ο χρηστης. Πηγαινε Ρυθμισεις->Γενικα->Δικτυο και εκει δες αν τα δεδομενα ειναι ανοιχτα. Αν ναι, τοτε κλειστα.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Διατηρω μια αμφιβολια ως προς αυτο. Και αυτο γιατι, αν εχεις ανοιχτο wifi και εg δεδομενα, και πατησεις στο sleep button για να κλεισει η οθονη, οταν μετα πατησεις το home button για ν'ανοιξει, επανω δειχνει για 1-2 δευτερολεπτα το σημα το 3g, και μετα γυριζει σε wifi. Αρα μηπως οσο ειναι σε sleep mode, ολα τα push λειτουργουν με το 3g; Παιρνει μπρος δλδ;

 

Αν έχει ρυθμίσεις για λειψη mail ανα χρονικά διαστήματα ναι θα συμβεί αυτο. Αλλα και πάλι θα είναι περιορισμένα τα data αφου για να κατεβάσει συνημενα η φωτο, θα πρέπει να το κάνει ο ίδιος.

 

Επίσης τα push notifications που δέχεται ενω βρίσκεται σε sleep, δεν είναι αξία λόγου.

 

Γενικα πάντως όσοι δεν έχουν έστω ένα πακετακι των 60MB, που καλύπτει άνετα αυτα που είπα προηγουμένως και κοστιζει αν δεν κανω λαθος 3-4 €, καλο είναι να διακόψουν εντελώς τα data απο τον πάροχο γιατί οι χρεώσεις είναι τρελές.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα κερδισει 100 mb απο το reload it για μια βδομαδα και μου εφαγε 10 ευρω σε 24 ωρες!!!!

αν κλεισω τα data απο τις ρυθμισεις τι επιπτωσεις θα εχω? εννοω ιντερνετ θα μπαινει κανονικα μεσω wifi ? δε θα εχω τα πush notifications ή κατι αλλο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Απλα δε θα εχεις δεδομενα περαν του wifi. Το ενα ειναι ανεξαρτητο απο το αλλο. Μηπως επειδη κερδισες τα 100mb, ανοιξες τα δεδομενα για να τα καταναλωσεις, αλλα δεν καταλαβες πως τελειωσαν και με την παραπανω χρηση στα εφαγε τα χρηματα; Γιατι οποιος δεν εχει δεδομενα, χρεωνεται ακριβα για οτι κατεβασει.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Για αυτούς που έχουν εμπειρία στα iPhone, έχω το 4 εδώ και 3-4 μήνες περίπου και η μπαταρία τις τελευταίες μέρες έχει εξασθενήσει σημαντικά. Και δεν είναι ότι το έχω επί ώρες στο φορτιστή. Είναι φυσιολογικό αυτό? Και επειδή δεν είναι εναλλάξιμη, τι λύσεις υπάρχουν?

 

Ευχαριστώ.

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Για αυτούς που έχουν εμπειρία στα iPhone, έχω το 4 εδώ και 3-4 μήνες περίπου και η μπαταρία τις τελευταίες μέρες έχει εξασθενήσει σημαντικά. Και δεν είναι ότι το έχω επί ώρες στο φορτιστή. Είναι φυσιολογικό αυτό? Και επειδή δεν είναι εναλλάξιμη, τι λύσεις υπάρχουν?

 

Ευχαριστώ.

Οταν λες σημαντικα πως το θετεις; Κανεις την ιδια χρηση που εκανες με πιο πριν; Θες να μας δωσεις ενα παραδειγμα;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Απλα δε θα εχεις δεδομενα περαν του wifi. Το ενα ειναι ανεξαρτητο απο το αλλο. Μηπως επειδη κερδισες τα 100mb, ανοιξες τα δεδομενα για να τα καταναλωσεις, αλλα δεν καταλαβες πως τελειωσαν και με την παραπανω χρηση στα εφαγε τα χρηματα; Γιατι οποιος δεν εχει δεδομενα, χρεωνεται ακριβα για οτι κατεβασει.

 

ετσι πρεπει να εγινε! μονο που δεν μπορουσα να φανταστω οτι αν και εμπαινα ΜΟΝΟ με wifi εντουτοις καταναλωνονταν τα δεδομενα επειδη ηταν ανοιχτα. Πραγματικα απιστευτη χρεωση.. 10 ευρω σε 24 ωρες! ελεος δηλαδη με αυτες τις χρεωσεις απο την πισω πορτα.. τωρα εκλεισα τα δεδομενα απο τις ρυθμισεις και ελπιζω να μην ξανασυμβει καμια στραβη! ναστε καλα βρε παιδια

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες σημαντικα πως το θετεις; Κανεις την ιδια χρηση που εκανες με πιο πριν; Θες να μας δωσεις ενα παραδειγμα;

 

Eυχαριστώ για το ενδιαφέρον.

 

Η χρήση του είναι πάνω κάτω η ίδια (αν εξαιρέσεις την πρώτη εβδομάδα που το έλιωσα). Όταν λέω σημαντικά εννοώ ότι μέχρι τώρα έβγαζε με το ζόρι 2 μέρες, τώρα στο τέλος της πρώτης μέρας θέλει πάλι φόρτηση. Το μόνο επιλήψιμο από μεριάς μου είναι ότι κάποιες φορές το φορτίζω όταν πάω για ύπνο και το βγάζω όταν ξυπνάω (6 ώρες αυτό το διάστημα). Αλλά αυτό το έκανα και στα τόσα άλλα κινητά που είχα και δεν είχα πρόβλημα.

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για το ενδιαφέρον.

 

Η χρήση του είναι πάνω κάτω η ίδια (αν εξαιρέσεις την πρώτη εβδομάδα που το έλιωσα). Όταν λέω σημαντικά εννοώ ότι μέχρι τώρα έβγαζε με το ζόρι 2 μέρες, τώρα στο τέλος της πρώτης μέρας θέλει πάλι φόρτηση. Το μόνο επιλήψιμο από μεριάς μου είναι ότι κάποιες φορές το φορτίζω όταν πάω για ύπνο και το βγάζω όταν ξυπνάω (6 ώρες αυτό το διάστημα). Αλλά αυτό το έκανα και στα τόσα άλλα κινητά που είχα και δεν είχα πρόβλημα.

Δεν εχει να κανει με τις ωρες. Εγω μερικες φορες, αν με παρει ο υπνος για τα καλα, το αφηνω και 10 ωρες. (Ειμαι καπως υπναρας :P)

Απλα να ξερεις πως οση περισσοτερη ωρα εισαι με 3g, αντι wifi, οσο πιο πολυ ωρα φορτωνεις βαριες εφαρμογες, τοσο λιγοτερο θα κρατησει η μπαταρια. Μου εχει τυχει κι εμενα να την κρατησω 2 μερες, γιατι ημουν σπιτι και ολη μερα με wifi, και μου εχει τυχει να την εχω για 6 ωρες γιατι ημουν μονο με 3g, και αυτο εναλλασομενο με gprs. Επισης να δεις τι γινεται με τα push, με τα location. Ολα αυτα επηρεαζουν.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

επισης ρυθμισε τον φωτισμο της οθονης στο αυτοματο ή σε χαμηλο και αραιωσε τη συχνοτητα ληψης των mail. Μπορεις και να το βαζεις σε sleep mode πιο γρηγορα πχ στο 1 λεπτο αχρησιας. Για τα παιχνιδια δεν το συζηταμε, τρωνε τρομερα τη μπαταρια

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Για τα παιχνιδια δεν το συζηταμε, τρωνε τρομερα τη μπαταρια

 

ακριβως..μιση ωρα με angry birds τρωει περιπου 20-22% μπαταρια.χωρια που η πλατη του κινητου ψηνει σουβλακια!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...