Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To αφησα 3 μερες με ανοιχτη οθονη μηπως κ ξεκιτρινισει αλλα τιποτα...Παραμενει το ιδιο κιτρινη η οθονη του...Ρε παιδια κανεις αλλος δεν εχει το ιδιο προβλημα?400 σελιδες εχουμε γραψει...

1 περιπτωση θυμαμαι μονο με κιτρινη οθονη που του το άλλαξαν .(αν θυμαμαι καλα)

 

Μπορείς να τραβηξεις ενα print screen να δω

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1 περιπτωση θυμαμαι μονο με κιτρινη οθονη που του το άλλαξαν .(αν θυμαμαι καλα)

 

Μπορείς να τραβηξεις ενα print screen να δω

 

Νομίζω πως η "κιτρινίλα" δεν φαίνεται σε screenshot, μιας και έχει να κάνει με την οθόνη. Μόνο δίπλα-δίπλα λογικά μπορείς να κάνεις σύγκριση.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και φορές που δεν μπορείς να κάνεις restore και μένεις αναγκαστικά στο jb (πχ. καμένη ξαφνικά μπαταρία)

 

Mπορεις να βαλεις και τον φορτιστη

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Παιδες σημερα εψαχνα να αγορασω το iphone4 στο κεντρο της θεσσαλονικης και δεν μπορουσα να το βρω πουθενα ηθελα σκετη συσκευη ντουκου και τα λεφτα μπορει να με βοηθησει καποιος αν υπαρχει μαγαζι με αποθεμα???ευχαριστω!

 

Στον Γερμανο στο Mediterannean Cosmos και στο Vodafονε που πηγε ενας φιλος την πεμπτη το απογευμα υπηρχαν διαθεσιμα 32ΜΒ.Για 16 δεν ξερω για να μην τρεχεις ομως αδικα βρες τα τηλεφωνα τους και παρε ενα τηλ την Δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανο στο Mediterannean Cosmos και στο Vodafονε που πηγε ενας φιλος την πεμπτη το απογευμα υπηρχαν διαθεσιμα 32ΜΒ.Για 16 δεν ξερω για να μην τρεχεις ομως αδικα βρες τα τηλεφωνα τους και παρε ενα τηλ την Δευτερα.

 

GB έτσι; :O:O

 

Πάντα φιλικά! :):)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους προχθες αγορασα το iphone 4 επιτελους ειμαι χρηστης του ipad απο τοτε που βγηκε εχω μια απορια οταν εβαλα τον λογαριασμο μου απο το itunes στο iphone μου ζητησε επιβεβαιωση αλλα καλα μεχρι εκει μετα με παει να επιβεβαιωσω παλι την διαδικασια πληρωμης που μου ζηταει χανα ενα security code κατω απο τον αριθμο της καρτασ μου τι κωδικο πρεπει να βαλω εκει εχω δοκιμασει τα παντα!!!! please help!!!
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους προχθες αγορασα το iphone 4 επιτελους ειμαι χρηστης του ipad απο τοτε που βγηκε εχω μια απορια οταν εβαλα τον λογαριασμο μου απο το itunes στο iphone μου ζητησε επιβεβαιωση αλλα καλα μεχρι εκει μετα με παει να επιβεβαιωσω παλι την διαδικασια πληρωμης που μου ζηταει χανα ενα security code κατω απο τον αριθμο της καρτασ μου τι κωδικο πρεπει να βαλω εκει εχω δοκιμασει τα παντα!!!! please help!!!

 

πισω στην καρτα που εχεις δηλωσει γραφει ἠ ολοκληρο τον αριθμο της καρτας σου ἠ τα 4 τελευταια ψηφια του αριθμου.

Αμεσως μετα ακολουθουν 3 ψηφια τελευταια.

Αυτα τα τελευταια 3 ψηφια πρεπει να βαλεις για να γινει επιβεβαιωση της καρτας.

Αυτα τα ψηφια δεν ειναι τυπωμενα εμπρος ουτε και ειναι ο αριθμος της καρτας σου.

Ειναι μονο για επιβεβαιωση οπως τωρα που στο ζηταει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους προχθες αγορασα το iphone 4 επιτελους ειμαι χρηστης του ipad απο τοτε που βγηκε εχω μια απορια οταν εβαλα τον λογαριασμο μου απο το itunes στο iphone μου ζητησε επιβεβαιωση αλλα καλα μεχρι εκει μετα με παει να επιβεβαιωσω παλι την διαδικασια πληρωμης που μου ζηταει χανα ενα security code κατω απο τον αριθμο της καρτασ μου τι κωδικο πρεπει να βαλω εκει εχω δοκιμασει τα παντα!!!! please help!!!

 

Πίσω η κάρτα έχει ένα αριθμό μεγάλο και τελειώνει με 3 ψηφία λίγο πιο μακριά αυτά βάζεις

Link to comment
Share on other sites

Πίσω η κάρτα έχει ένα αριθμό μεγάλο και τελειώνει με 3 ψηφία λίγο πιο μακριά αυτά βάζεις

 

το κανω αυτο και μου βγαζει payment method declined και απο τον pc μπορω και αγοραζω κανονικα!!! θα τρελαθω πρωι πρωι!!!1:blink:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το κανω αυτο και μου βγαζει payment method declined και απο τον pc μπορω και αγοραζω κανονικα!!! θα τρελαθω πρωι πρωι!!!1:blink:

 

από το pc με το itunes καν το όχι από το iphone

Link to comment
Share on other sites

το κανω αυτο και μου βγαζει payment method declined και απο τον pc μπορω και αγοραζω κανονικα!!! θα τρελαθω πρωι πρωι!!!1:blink:

 

εαν δεν ειναι πιστωτικη και ειναι χρεωστικη εχει λεφτα μεσα?

αν ειναι χρεωστικη και δεν εχει λεφτα αυτη τη στιγμη που την δηλωνεις δεν θα την δεχτει.

Link to comment
Share on other sites

εαν δεν ειναι πιστωτικη και ειναι χρεωστικη εχει λεφτα μεσα?

αν ειναι χρεωστικη και δεν εχει λεφτα αυτη τη στιγμη που την δηλωνεις δεν θα την δεχτει.

 

Ειναι χρεωστικη και αυτην την στιγμη εχει μεσα κανα euro αλλα εκανα κανονικα αγορα απο το pc ενα προγραμματακι και μετα πηγα να κατεβασω απο το iphone κατι free και με αρχισε με τα δικα του!!! σασ ευχαριστω ολους για την βοηθεια..:)

 

Σας ζαλισα σημερα μια ακομη ερωτηση το iphone 4 εχει 2 ηχεια αν δεν κανω λαθος πρεπει να παιζουν και τα δυο κανονικα ετσι δεν ειναι γιατι το δικο μου το ενα απο τα δυο δεν παιζει αν ειναι χαλασμενο θα τρελαθω 2 ημερων κινητο!!!! :dash:

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα ,να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση Μηνύματος
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σας ζαλισα σημερα μια ακομη ερωτηση το iphone 4 εχει 2 ηχεια αν δεν κανω λαθος πρεπει να παιζουν και τα δυο κανονικα ετσι δεν ειναι γιατι το δικο μου το ενα απο τα δυο δεν παιζει αν ειναι χαλασμενο θα τρελαθω 2 ημερων κινητο!!!! :dash:

Λαθος κανεις. Ενα ηχειο και ενα μικροφωνο εχει απο κατω.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Λαθος κανεις. Ενα ηχειο και ενα μικροφωνο εχει απο κατω.

 

Ωραιος γιατι λεω γιατι δεν ακουγετε τιποτα απο το αλλο απλα το ψειριζω και λεω λες να ειναι χαλασμενο το ενα ηχειο!!! σε ευχαριστω πολυ!!!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ειναι χρεωστικη και αυτην την στιγμη εχει μεσα κανα euro αλλα εκανα κανονικα αγορα απο το pc ενα προγραμματακι και μετα πηγα να κατεβασω απο το iphone κατι free και με αρχισε με τα δικα του!!! σασ ευχαριστω ολους για την βοηθεια..:)

Ναι μου έχει τύχει και εμένα αυτό το πράγμα. Αγόρασα κάτι δεν εφταναν τα λεφτά μέσα στην προ πληρωμένη ,και μου είχε μπλοκάρει την επιλογή update/download app.

Μόλις βάλεις λεφτά στην κάρτα ,πήγαινε να μπεις να κάνεις update και θα σε βγάλει μόνο του στην επιλογή για billing information αν θυμάμαι καλά...

 

Και τώρα ας πουμε κι'εγω έτσι είμαι (αγορασα το Street Fighter 4 που έκανε 8€) και είχα 5 € και δεν μπορώ να κάνω update κάτι προγραμματακια που έχω μέσα,ούτε να κατεβάσω κάποιο free app.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρατηρησει κανεις κιτρινη οθονη στο iphone 4?Μολις παρελαβα το δικο μου ειναι ΠΟΛΥ ΚΙΤΡΙΝΗ σε σχεση με το παλιο μου 3gs...Ετσι ειναι ολες η ετυχε σε μενα?Μπορω να το αλλαξω??

 

Καμια δεκαρια 4αρια που περασαν απο τα χερια μου (δικα μου και φιλων), στα 3 η οθονη ηταν για κλαματα (στο θεμα της αποδοσης του λευκου). Φυσικα το ποσοστο ειναι πολυ μεγαλυτερο απο αυτο που νομιζουμε, απλα οι περισσοτεροι δεν το παρατηρουν η δεν τους ενδιαφερει.

Εγω γουσταρω εντελως ψυχρα χρωματα, αλλα αυτα ειναι γουστα...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να στείλω e-mail από το κινητό με 3G, αλλά όταν είναι σε wifi στέλνει κανονικά. λαμβάνω e-mail και με 3G και με wifi όμως. καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει?!
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να στείλω e-mail από το κινητό με 3G, αλλά όταν είναι σε wifi στέλνει κανονικά. λαμβάνω e-mail και με 3G και με wifi όμως. καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει?!

 

Δοκίμασε να ελέγξεις μην τυχόν ο outgoing server που έχεις ορίσει είναι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

στο iphone 4 βιντεοκλήσεις γίνονται μόνο μέσω internet;

 

Ναι εκτός και έαν κανείς jailbreak το iPhone. Όπου τότε υπάρχουν πολλές εφαρμογές που να σου προσφέρουν αυτη τη δυνατότητα

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ελέγξεις μην τυχόν ο outgoing server που έχεις ορίσει είναι λάθος.

 

Ναι είναι ok. Κάτι πρέπει να παίζει με το 3G γιατί όπως είπα με wifi είναιια χαρά.

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι ok. Κάτι πρέπει να παίζει με το 3G γιατί όπως είπα με wifi είναιια χαρά.

Τι mail είναι ρε Παναγιώτη ?Gmail,yahoo,hotmai ?

Για δοκίμασε να το ξανά στήσεις από την αρχή.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ibluenova λειτουργει στο iphone 4 γιατι το εγκατεστησα και οταν παω να το δουλεψω κολαει και με πεταει εξω. Υπαρχει αλλα προγραμμα για ξεκλειδωμα του bluetooth?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...