Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες λέω να το δώσω το iPhone4. Με κουράζει, είχα 2μιση χρόνια το 2G και τώρα θέλω μια αλλαγή.

 

Πόσο να το δώσω; Μιλαω για 2 μηνών 16άρι + bumper, κανενα χτυπημα πουθενα τίποτα.

 

500 μια χαρα το βρισκω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μην πεσεις κατω απο 550.

ετσι πιστευω.

και εγω τα ειχα ολα τα κινητα iPhone απο την 1.0.1 μεχρι το 4αρι.

 

αν θες μια αποψη...

παρε το Palm Pre 2.

 

εκτος αν θες μεγαλη οθονη....

:D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην Ελλαδα πωλειτε ξεκλειδωτο.Οσο για το σερβις δεν θυμαμαι καλα τι παιζει,αυτο που θυμαμαι ειναι οτι εχει αναφερθει η λυση στης πιο πισω σελιδες,αν ψαξεις θα το βρεις.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Στο προγραμμα καιρου απ'οτι βλεπω δεν εχει ολες τις πολεις της Ελλαδας.

Υπαρχει τροπος να βαλουμε καποια που δεν εχει?

Ευχαριστω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Στο προγραμμα καιρου απ'οτι βλεπω δεν εχει ολες τις πολεις της Ελλαδας.

Υπαρχει τροπος να βαλουμε καποια που δεν εχει?

Ευχαριστω.

Δοκιμασε με ταχυδρομικο κωδικα. Αυτο εχει να κανει με τη yahoo που δεν εχει μαλλον σταθμους σε ολες τις περιοχες, και παιρνει δεδομενα διασπαρτα. Νομιζω με τκ, ακομα και αν δεν εχει, θα σου δειξει την πιο κοντινη προβλεψη που θα σε καλυπτει.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε με ταχυδρομικο κωδικα. Αυτο εχει να κανει με τη yahoo που δεν εχει μαλλον σταθμους σε ολες τις περιοχες, και παιρνει δεδομενα διασπαρτα. Νομιζω με τκ, ακομα και αν δεν εχει, θα σου δειξει την πιο κοντινη προβλεψη που θα σε καλυπτει.

Ουτε με Τ.Κ. βγαζει κατι.Σ'ευχαριστω παντως. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ουτε με Τ.Κ. βγαζει κατι.Σ'ευχαριστω παντως. :)

 

Δοκίμασε να γράψεις την πόλη σου με αγγλικους χαρακτήρες

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να γράψεις την πόλη σου με αγγλικους χαρακτήρες

Με αγγλικους την ειχα γραψει ετσι κι αλλιως.Thanks.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε με ταχυδρομικο κωδικα. Αυτο εχει να κανει με τη yahoo που δεν εχει μαλλον σταθμους σε ολες τις περιοχες, και παιρνει δεδομενα διασπαρτα. Νομιζω με τκ, ακομα και αν δεν εχει, θα σου δειξει την πιο κοντινη προβλεψη που θα σε καλυπτει.

 

Με ταχυδρομικό κώδικα βρίσκει μόνο πόλεις ή περιοχές στις Η.Π.Α. όπως π.χ. αν γράψεις 11105 θα σου εμφανίσει τον καιρό στην Αστόρια στην Νέα Υόρκη. Στην Ελλάδα πρέπει να γράψεις την πόλη με Λατινικούς χαρακτήρες, π.χ. αν θέλεις να βρεις τον καιρό στη Ρόδο θα γράψεις Rhodes, Greece. Πάντως η μητρική εφαρμογή του καιρού δεν έχει όλες τις πόλεις της Ελλάδος.

Edited by samichri
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα, Εχω ενα προβλημα με το iphone 4 εχω την 4.1 jailbreak..Κ πριν 2 μερες ειχα προβλημα με το cydia γιατι δοκιμαζω διαφορες sources.. Κ ειπα να το κανω παλι restore 4.1 για να το κανω παλι jailbreak ξεκινησα το restore k μου εβγαλε προβλημα το itunes αφου εχει περασει την 4.1 1014 error νομιζω κ μου εχει κολλησει στο recovery mode ηξερα για το recboot για να το βγαλω απο το recovery mode αλλα δεν δουλευει στο 4 κ δεν μου το βγαζει.. ξερει καποιος καποια λυση ? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα, Εχω ενα προβλημα με το iphone 4 εχω την 4.1 jailbreak..Κ πριν 2 μερες ειχα προβλημα με το cydia γιατι δοκιμαζω διαφορες sources.. Κ ειπα να το κανω παλι restore 4.1 για να το κανω παλι jailbreak ξεκινησα το restore k μου εβγαλε προβλημα το itunes αφου εχει περασει την 4.1 1014 error νομιζω κ μου εχει κολλησει στο recovery mode ηξερα για το recboot για να το βγαλω απο το recovery mode αλλα δεν δουλευει στο 4 κ δεν μου το βγαζει.. ξερει καποιος καποια λυση ? ευχαριστω

Δεν ξερω αν θα πιασει, αλλα ειχα παθει το ιδιο σε ενα 3g. Το tinyumbrella προγραμμα μου το εβγαλε απο το recovery mode. Δοκιμασε να το συνδεσεις. Ισως πιασει.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα, Εχω ενα προβλημα με το iphone 4 εχω την 4.1 jailbreak..Κ πριν 2 μερες ειχα προβλημα με το cydia γιατι δοκιμαζω διαφορες sources.. Κ ειπα να το κανω παλι restore 4.1 για να το κανω παλι jailbreak ξεκινησα το restore k μου εβγαλε προβλημα το itunes αφου εχει περασει την 4.1 1014 error νομιζω κ μου εχει κολλησει στο recovery mode ηξερα για το recboot για να το βγαλω απο το recovery mode αλλα δεν δουλευει στο 4 κ δεν μου το βγαζει.. ξερει καποιος καποια λυση ? ευχαριστω

 

Με tiny umbrella γίνεται εύκολα έξοδος από recovery.

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Με tiny umbrella γίνεται εύκολα έξοδος από recovery.

 

Δεν το βλεπει οτι ειναι συνδεμενο το iphone 4 :S

Στην οθονη του κινητου εχει μεινει το κλασικο σημα το usb

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλεπει οτι ειναι συνδεμενο το iphone 4 :S

Στην οθονη του κινητου εχει μεινει το κλασικο σημα το usb

 

Το iTunes το έχεις κλειστό;

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Το iTunes το έχεις κλειστό;

 

το δοκιμασα με ανοιχτο itunes κ κλειστο :S ειναι σαν να μην το βλεπει καθολου:worry:

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα με ανοιχτο itunes κ κλειστο :S ειναι σαν να μην το βλεπει καθολου:worry:

 

Περίεργο έχω κάνει restore πάνω από 10 φορές και μένα μου βγαζε το 1014 error που σημαίνει ότι δεν έκανε update το baseband. Με tiny umbrella το έβγαζα από recovery.

Έχεις τη τελευταία έκδοση του tiny umbrella?

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα την v4.1.13 αλλα δεν το βλεπει καθολου το κινητο ουτε τα windows βλεπουν οτι συνδεθηκε καποια συσκευη.. Με το 3gs που ειχα κανει απειρες φορες δεν ειχα προβλημα..

 

Περίεργο έχω κάνει restore πάνω από 10 φορές και μένα μου βγαζε το 1014 error που σημαίνει ότι δεν έκανε update το baseband. Με tiny umbrella το έβγαζα από recovery.

Έχεις τη τελευταία έκδοση του tiny umbrella?

 

Καλα δεν γινεται αυτο ξεκολλησε μονο του χωρις να κανω κατι παρολο που του αλλαξα θεση σε usb θυρα κ το αλλαξα παλι κ ανοιξε.. ευχαριστω για τον χρονο σου

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα ,να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση Μηνύματος!
Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν γινεται αυτο ξεκολλησε μονο του χωρις να κανω κατι παρολο που του αλλαξα θεση σε usb θυρα κ το αλλαξα παλι κ ανοιξε.. ευχαριστω για τον χρονο σου

 

Τέλος καλό όλα καλά... και μόλις θα έγραφα να δοκιμάσεισ άλλη θύρα USB.

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβασα την εκδοση 10.1 itunes και δεν μου την ανοιγει λεει καποια αρχεια δεν υπαρχουν και να ξαναδοκιμασω.τι να κανω ξερει κανεις?το εχει παρουσιασει και σε κανεναν αλλο το προβλημα αυτο?(εχω windows7)
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβασα την εκδοση 10.1 itunes και δεν μου την ανοιγει λεει καποια αρχεια δεν υπαρχουν και να ξαναδοκιμασω.τι να κανω ξερει κανεις?το εχει παρουσιασει και σε κανεναν αλλο το προβλημα αυτο?(εχω windows7)

Δοκιμασε να το κατεβασεις ξανα αν ειναι.

http://2.s07.flagcounter.com/count/DymW/bg=ffffff/txt=ffffff/border=ffffff/columns=1/maxflags=1/viewers=3/labels=0/

http://s07.flagcounter.com/count/DymW/bg=ffffff/txt=ffffff/border=ffffff/columns=1/maxflags=1/viewers=3/labels=0/

 

Το οποιο θα πει;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα ξανα και τωρα μου ανοιγει ενα παραθυρο gathering quick time information και εμεινε εκει ποση ωρα σαν να κολησε

 

τπτ δεν εγινε ακομη παταω να ανοιξει την εγκατασταση και μου λεει για το quick time.βοηθεια !!!!

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα ,να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση Μηνύματος!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο την ωρα που παταμε report a problem σε μια λανθασμενη αγορα ποσο καιρο κανει η μηλοεταιρια να επαναφερει τα χρηματα διοτι το εστειλα 4 5 μερες τωρα και τιποτα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!επειδη σκεφτωμαι να παρω το κινητο θα ηθελα μια γνωμη!απο ολα που με απασχολει περισσοτερο ειναι κατα ποσο ειναι ασφαλες για την υγεια η θεση της εξωτερικης κεραιας!ερχεται σε αμεση επαφη με το δερμα!κατι τετοιο δεν εγκυμωνει κινδυνους?υπαρχει κατι να διαβασω γιαυτο το θεμα στο νετ?γνωριζει κανεις κατι?
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες μου είχε εμφανίσει 2-3 φορές το παρακάτω μήνυμα. Ήμουν στην 4.0.1 με jailbreakme. Τις πρώτες 1-2 φορές απλά το σύνδεσα στο itunes και ήταν οκ. Την τελευταία φορά όμως αναγκάστηκα να κάνω restore και πήγα στην 4.1 γιατί δε με άφηνε να κάνω τίποτα. Μπλόκαρε εντελώς το τηλέφωνο. Επισυνάπτω τις παρακάτω φωτο.

 

Και στην 4.1 όμως μου το έκανε μια φορά χθες αυτό, αλλά ευτυχώς με το που το σύνδεσα στο itunes, όλα οκ, επανήλθε κανονικά χωρίς restore. Γιατί συμβαίνει αυτό; Φοβάμαι πάρα πολύ ότι μπορεί να μου το ξανακάνει αυτό... Φταίει το jailbreak ή είναι κάποιο πρόβλημα που θέλει αποκατάσταση συσκευής (δηλαδή σέρβις); :confused: Το έπαθα σε περιοχή που δεν έχω καλό σήμα. Κάνει αναζήτηση, λέει κάποια στιγμή Καμιά υπηρεσία και κολλάει εκεί. Και μετά εμφανίζει τα παρακάτω μηνύματα...

 

http://img2.imageshack.us/img2/5706/img0113.png http://img97.imageshack.us/img97/789/img0114a.png

Επανέρχομαι στο ίδιο μήνυμα... Το είχα πάει τότε στον ΓΕΡΜΑΝΟ, περίμενα 15 μέρες και τελικά απλά.. μου έκαναν μια αναβάθμιση στο ίδιο iPhone τονίζοντας ότι δε βρήκαν κάποια βλάβη!!! Τους είπα ότι το παραλαμβάνω με επιφύλαξη, επειδή είναι γνωστό πρόβλημα στο google και ότι η μόνη λύση είναι η αντικατάσταση συσκευής!

 

Πράγματι το «επισκευασμένο» iphone κράτησε μόλις 3 μέρες. Μετά άρχισε πάλι τα ίδια. Μάλιστα αυτό το Σ/Κ είμαι εκτός σπιτιού μου αρκετά μακριά και έχω μείνει 2 μέρες χωρίς τηλέφωνο!! Πώς θα με αποζημιώσει εμένα τώρα ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ; Και τι θα κάνω; Θα περιμένω άλλες 15 μέρες για να το ελέγξουν; Έχω δικαίωμα να ζητήσω ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ; Είμαι πάρα πολύ εκνευρισμένος... :mad::mad:

 

Εννοείται ότι το iPhone είναι «καθαρό» χωρίς jailbreak και τέτοια. Οπότε δεν φταίει σε καμία περίπτωση το jailbreak.

Edited by minovg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο την ωρα που παταμε report a problem σε μια λανθασμενη αγορα ποσο καιρο κανει η μηλοεταιρια να επαναφερει τα χρηματα διοτι το εστειλα 4 5 μερες τωρα και τιποτα

 

Αν εννοείς αγορά εφαρμογής από το apple store μέσω του itunes, έχω την εντύπωση ότι τα χρήματα δεν τα παίρνει η apple αλλά οι δημιουργοί της εφαρμογής. Μπορεί όμως να κάνω και λάθος. Πάντως σε κάποιο πρόβλημα λειτουργίας σε μία εφαρμογή που είχα αγοράσει, μου απάντησε ο δημιουργός της εφαρμογής και όχι η apple.

Edited by samichri
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...