Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα ως δια μαγείας έφτιαξε το πρόβλημα με το ξυπνητήρι στο iPhone 4 με iOS 4.1 που έχω!!!

Καλημέρα σε όλους..ευτυχής κάτοχος του iPhone4 πρώτη φορά με iPhone γενικά..το έχω εδώ και 6 μέρες και είμαι απόλυτα..γοητευμένος..χρόνια χρήστης των Nokia/Samsung αυτό με το iPhone4 δεν το είχα δει ποτέ. Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ θέμα με το σήμα και το ξυπνητήρι μου με την OS 4.01 μου δούλεψε μια χαρά ..ενεργοποιώ απλά την Χρήση σε Πτήση και χτυπά κανονικά το πρωί στην ώρα που έχω καθορίσει. Η οθόνη του δεν παίζεται ο browser απλά αξεπέραστος..συγχαρητήρια στην Apple για την φιλοσοφία που έχει στην ακρίβεια και ταυτόχρονα στην αμεσότητα , όλα είναι πολύ απλά για την καθημερινή χρήση. Στα αρνητικά θα έβαζα ότι το κινητό γλιστράει πολύ εύκολα και θέλει προσοχή..με ένα bumper όμως όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση παιδες αν ξερετε.

 

Με το iphone 3G που ειχα οταν το συνδεα με το laptop και ανοιγα internet tethering μεσα σε 3-4 sec ημουν ετοιμος και surfara κανονικα

 

Τωρα με το 4 ενεργοποιω το internet tethering αλλα τζιφος..για να δω internet πρεπει να ανοιξω το itunes.... μετα αν το κλεισω συνεχιζω και εχω net κανονικα... Εχετε καμια ιδεα??

 

Cosmote εχω αν και δεν νομιζω οτι παιζει ρολο. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδες αν ξερετε.

 

Με το iphone 3G που ειχα οταν το συνδεα με το laptop και ανοιγα internet tethering μεσα σε 3-4 sec ημουν ετοιμος και surfara κανονικα

 

Τωρα με το 4 ενεργοποιω το internet tethering αλλα τζιφος..για να δω internet πρεπει να ανοιξω το itunes.... μετα αν το κλεισω συνεχιζω και εχω net κανονικα... Εχετε καμια ιδεα??

 

Cosmote εχω αν και δεν νομιζω οτι παιζει ρολο. Ευχαριστω

 

 

Πραγματικά τώρα που το λες και εγώ αν δεν έχω ανοιχτό το iTunes δεν μπαίνει...:blink:

Αν το ανοίξω και το κλείσω όλα καλά όπως και σε σένα... Και εγώ cote έχω..

Εξήγηση δεν έχω αλήθεια...

 

Ίσως με goolge - άρισμα να βρεις κάτι.. Έχω δεν έχω ανησυχήσει και ιδιαίτερα για να το ψάξω... Εξάλλου το iTunes είναι μόνιμα ανοιχτό...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Googlarisa αλλα ολοι λενε για utilities και μαιμουδιες για να παιξει. Με ανησυχει που στο 3 δουλευε χωρις itunes...για να δουμε μηπως καποιος εχει καμια ιδεα

 

Το χρειαστηκα χτες σε πισι φιλου που δεν ειχε itunes και την πατησαμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους..ευτυχής κάτοχος του iPhone4 πρώτη φορά με iPhone γενικά..το έχω εδώ και 6 μέρες και είμαι απόλυτα..γοητευμένος..χρόνια χρήστης των Nokia/Samsung αυτό με το iPhone4 δεν το είχα δει ποτέ. Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ θέμα με το σήμα και το ξυπνητήρι μου με την OS 4.01 μου δούλεψε μια χαρά ..ενεργοποιώ απλά την Χρήση σε Πτήση και χτυπά κανονικά το πρωί στην ώρα που έχω καθορίσει. Η οθόνη του δεν παίζεται ο browser απλά αξεπέραστος..συγχαρητήρια στην Apple για την φιλοσοφία που έχει στην ακρίβεια και ταυτόχρονα στην αμεσότητα , όλα είναι πολύ απλά για την καθημερινή χρήση. Στα αρνητικά θα έβαζα ότι το κινητό γλιστράει πολύ εύκολα και θέλει προσοχή..με ένα bumper όμως όλα καλά.

Μωρε μια χαρα ειναι το bumper αλλα χανει ολη την ομορφια του το κινητο...και εγω του το εχω επανω αλλα οκ...χανει σε ομορφια...αλλα απο το να ειναι γρατζουνισμενο...καλυτερα ετσι...

www.tplanet.eu

 

Ελληνικά Tutorials και Video Tutorials για web και όχι μόνο

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν δεν κανω jailbreak, μπορω κ παλι να μετατρεπω ταινιες κ να τις περναω στο κινητο? αν ναι πως?
:D
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν δεν κανω jailbreak, μπορω κ παλι να μετατρεπω ταινιες κ να τις περναω στο κινητο? αν ναι πως?
φυσικα μπορεις η μετατροπη ταινιων για να τις περνας στο μηλο δεν εχει καμια σχεση με το jb:) .Το καλυτερο προγ για αυτη τη δουλεια ειναι το VIDEORA που δουλευει τελεια σε αιποντ ακομα και στο αιφον και ειναι και δωρεαν .καντο google search:happy: και θα το βρεις με τη πρωτη..
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση:

 

θέλω να κάνω format στο laptop μου. πως θα γίνει όταν ξαναβαλω το iTunes να έχει ακριβώς οσα apps έχω κ τώρα;

αυτή τη στιγμή έχω κατεβάσει apps για 3 διαφορετικούς λογαριασμούς. μέχρι πόσους μπορώ σε ενα iphone; Αλλα κ το αντίθετο, πόσα iPhone για ενα λογαριασμό

???

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν δεν κανω jailbreak, μπορω κ παλι να μετατρεπω ταινιες κ να τις περναω στο κινητο? αν ναι πως?

 

Δες και αυτό :

Κατεβάστε δωρεάν το MacX Video Converter Pro για PC και Mac έως τις 15 Νοεμβρίου

http://www.pcsteps.gr/miscellaneous/67-free-software/730-macx-videoconverter-free-download

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Σκεφτομαι να παρω το iphone4 και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος τροπος να το παρεις πιο φτηνα απο οτι το πουλανε στα καταστηματα της Ελλαδας.

Και κατι ακομα.

Το 16 g ειναι αρκετο για να μη σερνεται το τηλ.?

Link to comment
Share on other sites

Σερνεται;;; Κανενα δε σερνεται. Δεν εχει σχεση η χωρητικοτητα. Apple=ποιοτητα. Κολληματα μηδενικα, ανυπαρκτα.
Link to comment
Share on other sites

Σερνεται;;; Κανενα δε σερνεται. Δεν εχει σχεση η χωρητικοτητα. Apple=ποιοτητα. Κολληματα μηδενικα, ανυπαρκτα.

 

Βοηθε εσυ?:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για Κρήτη πιο θεωρείται καλύτερο πρόγραμμα για gps; Έχω δοκιμάσει το navigon και το tomtom και φαίνεται καλύτερο το navigon απλά πότε πότε με βάζει μέσα από κάτι άκυρα στενά χωρίς να υπάρχει λόγος.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για Κρήτη πιο θεωρείται καλύτερο πρόγραμμα για gps; Έχω δοκιμάσει το navigon και το tomtom και φαίνεται καλύτερο το navigon απλά πότε πότε με βάζει μέσα από κάτι άκυρα στενά χωρίς να υπάρχει λόγος.

 

Mls Destinator

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βοηθε εσυ?:)

:O:cool:

Mls Destinator

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχει σε κανένα «μαγαζάκι» αυτό; :worry::shifty:

Link to comment
Share on other sites

:O:cool:

 

Yπάρχει σε κανένα «μαγαζάκι» αυτό; :worry::shifty:

 

Αυτο Όχι Όλα τα υπολοιπα ναι.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:O:cool:

 

Yπάρχει σε κανένα «μαγαζάκι» αυτό; :worry::shifty:

 

Αυτο Όχι Όλα τα υπολοιπα ναι.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Υπάρχει κι αυτό ... στο (ποιο) γνωστό μαγαζάκι ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα τρελαθώ! Πώς γίνεται να βλέπω τα properties των φωτογραφιών που έχω στο κινητό? Μέγεθος, ανάλυση κτλ. Κατεβάζω ξεχωριστό πρόγραμμα? Βοηθήστε με πριν το ανταλλάξω με κινητό των 50 ευρώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα τρελαθώ! Πώς γίνεται να βλέπω τα properties των φωτογραφιών που έχω στο κινητό? Μέγεθος, ανάλυση κτλ. Κατεβάζω ξεχωριστό πρόγραμμα? Βοηθήστε με πριν το ανταλλάξω με κινητό των 50 ευρώ!

 

Δεν μπορεις .Μονο οταν της περασεις στο pc μπορεις να τα δεις αυτα.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...