Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα τελευταία δεν Έχω κάνει τίποτα. Απλώς πριν Ένα χρόνο Απο άλλον λογαριασμό Είχα βάλει Κάτι εφαρμογές στο δικο μου κινητο.

 

Αλλά δεν νομίζω να Εχει σχέση. Αφού δούλευε κανονικά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δε ξέρω τι συμβαίνει, αν βρεις πάντως λύση πέστην και σε μένα γιατί έχω κι εγώ το ίδιο (άλυτο) πρόβλημα... Σε μένα συνέβη πάντως όταν πέρασα και σε δεύτερο iPhone (στου αδερφού μου) τις ίδιες εφαρμογές με τον ίδιο λογαριασμό... Δε ξέρω αν παίζει ρόλο ή είναι σύμπτωση...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone?cid=CDM-US-DM-P0009931-CONS&cp=em-P0009931-CONS-B&sr=em

 

παιδια αυτο τι πεζει?τι τειμες ειναι αυτες?

μπορει να μου εξιγισει καπειος

ευχαριστο

Link to comment
Share on other sites

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone?cid=CDM-US-DM-P0009931-CONS&cp=em-P0009931-CONS-B&sr=em

 

παιδια αυτο τι πεζει?τι τειμες ειναι αυτες?

μπορει να μου εξιγισει καπειος

ευχαριστο

 

αυτες ειναι τιμες για το iPhone 3Gs και 4 με συνδεση στη AT&T.

Link to comment
Share on other sites

AT&T ειναι καπια ετερια κηνητης?

 

http://www.att.com/

ειναι μια απο τις εταιριες κινητης τηλεφωνιας των ΗΠΑ. Καλο θα ειναι να ψαξεις λιγο και στο google γιατι ολα αυτα που ρωτας ειναι διαθέσιμα στο νετ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με gaming μου την ξεζουμίζει την μπαταρία. Angry birds τίποτα high-tech. Νορμάλ είναι? Εσάς πόσο σας βγάζει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με gaming μου την ξεζουμίζει την μπαταρία. Angry birds τίποτα high-tech. Νορμάλ είναι? Εσάς πόσο σας βγάζει?

 

Ετσι ειναι και παιχνιδια να μην παιζεις οταν η οθονη ειναι ανοιχτη τρωει πολυ μπαταρια με τα παιχνιδια τρωει ακομα περισσοτερο/ Μην σε ανυσηχει

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

αυτο το παιχνιδι ειναι απιστευτα μπαταριοφαγο:p μην ανησυχεις

 

 

Που να βγει και το rage δηλαδή! Πάντως τη μέρα την έχω σίγουρα μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

η καμερα του πως βγαζει? μπορει καποιος να ανεβασει μια φωτο?

 

Ρίξε μια ματιά εδώ.

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

παιδιά βιντεοκλήση μπορώ να κάνω η να δεχτώ από το iphone 4? και δεν εννοώ facetime, απλή βιντεοκλήση μέσω 3g. δηλαδή να καλέσω ένα άλλο κινητό που υποστηρίζει βιντεοκλήση(πχ ericsson ή νόκια) και να μιλάω.νομίζω το facetime δουλέβει μόνο μεταξύ iphone4 και 3gs ε?(μέσω twic από cydia)
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

παιδιά βιντεοκλήση μπορώ να κάνω η να δεχτώ από το iphone 4? και δεν εννοώ facetime, απλή βιντεοκλήση μέσω 3g. δηλαδή να καλέσω ένα άλλο κινητό που υποστηρίζει βιντεοκλήση(πχ ericsson ή νόκια) και να μιλάω.νομίζω το facetime δουλέβει μόνο μεταξύ iphone4 και 3gs ε?(μέσω twic από cydia)

 

Όχι, μόνο facetime παίζει μεταξύ iPhone 4 με wi-fi.

 

Για twic από cydia για το iPhone 3Gs δεν ξέρω να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

σε εσάς δουλέβει το my3g και το 3g unrestrictor? εμένα κανένα δεν δουλέβει στην 4.1 που είμαι. ενώ δείχνει το σήμα 3g με βγάζει μύνημα να συνδεθώ με wifi... γιατί;

 

στο 3g unrestrictor μου βγάζει απλά το μύνημα αφου πατήσω το facetime call(που το έχω βάλει στο πρόγραμμα) ότι h facetime κλήση απέτηχε... μήπως δεν έχω τίποτα ρυθμίσεις σωστά; έχω whats up

 

edit: τελικά έπρεπε να μου ενεργοποιήσουν το ίντερνετ από την κοσμοτέ! ξέρει κανένας που στέλνω το info για να δω πόσα mb έχω ακόμα;

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

σε εσάς δουλέβει το my3g και το 3g unrestrictor? εμένα κανένα δεν δουλέβει στην 4.1 που είμαι. ενώ δείχνει το σήμα 3g με βγάζει μύνημα να συνδεθώ με wifi... γιατί;

 

στο 3g unrestrictor μου βγάζει απλά το μύνημα αφου πατήσω το facetime call(που το έχω βάλει στο πρόγραμμα) ότι h facetime κλήση απέτηχε... μήπως δεν έχω τίποτα ρυθμίσεις σωστά; έχω whats up

 

edit: τελικά έπρεπε να μου ενεργοποιήσουν το ίντερνετ από την κοσμοτέ! ξέρει κανένας που στέλνω το info για να δω πόσα mb έχω ακόμα;

αν και το iphone εχει απο την μανα του προγραμμα για να βλεπεις τα mb στειλε EY στο 1256

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι συμβαίνει, αν βρεις πάντως λύση πέστην και σε μένα γιατί έχω κι εγώ το ίδιο (άλυτο) πρόβλημα... Σε μένα συνέβη πάντως όταν πέρασα και σε δεύτερο iPhone (στου αδερφού μου) τις ίδιες εφαρμογές με τον ίδιο λογαριασμό... Δε ξέρω αν παίζει ρόλο ή είναι σύμπτωση...

 

 

Έλα. Βρήκα λύση!!! Κανε uninstall το ship finder !!! Ναι την εφαρμογη !!!

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα αφορά το iphone 4 που σκοπεύω να αγοράσω.

Έχω το iphone 3g και έχω αγοράσει καμιά 80αριά εφαρμογές. Αν συνδέσω το iphone 4 στον υπολογιστή , αυτές θα μεταφερθούν και σε αυτό (μέσω του itunes);

 

Ακολούθως θα μπορώ να συγχρονίζω τις επαφές και το ημερολόγιο (από το Outlook 2007) και στα 2 τηλέφωνα;

 

Ευχαριστώ

Edited by rov
Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα αφορά το iphone 4 που σκοπεύω να αγοράσω.

Έχω το iphone 3g και έχω αγοράσει καμιά 80αριά εφαρμογές. Αν συνδέσω το iphone 4 στον υπολογιστή , αυτές θα μεταφερθούν και σε αυτό (μέσω του itunes);

 

Ακολούθως θα μπορώ να συγχρονίζω τις επαφές και το ημερολόγιο (από το Outlook 2007) και στα 2 τηλέφωνα;

 

Ευχαριστώ

 

Ναι και στις δύο απορίες, χωρίς κανένα πρόβλημα..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρατηρησει κανεις κιτρινη οθονη στο iphone 4?Μολις παρελαβα το δικο μου ειναι ΠΟΛΥ ΚΙΤΡΙΝΗ σε σχεση με το παλιο μου 3gs...Ετσι ειναι ολες η ετυχε σε μενα?Μπορω να το αλλαξω??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρατηρησει κανεις κιτρινη οθονη στο iphone 4?Μολις παρελαβα το δικο μου ειναι ΠΟΛΥ ΚΙΤΡΙΝΗ σε σχεση με το παλιο μου 3gs...Ετσι ειναι ολες η ετυχε σε μενα?Μπορω να το αλλαξω??

 

κάπου διάβασα ότι αν το δουλέψεις με full φωτεινότητα καμιά 2-3 μέρες θα φτιάξει.είναι επειδή είναι καινούργιο,και η κόλλα δεν στέγνωσε(κάτι τέτοιο). λιώστο δηλαδή 2-3 μέρες και μετά σύγκρινέ το με άλλα iphone4 σε κανά κατάστημα ή αλλού.

εγώ που είχα το 3gs δεν είχα τέτοιο πρόβλημα πάντως.

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως γινεται να εχω το e mail απενεργοποιημενο και οποτε θελω εγω να ανοιγει?να μην με εχει μεσα δηλαδη οταν παταω το κουμπι του e mail
Link to comment
Share on other sites

Έλα. Βρήκα λύση!!! Κανε uninstall το ship finder !!! Ναι την εφαρμογη !!!

Το εμαθα Δογγανε, το διαβασα στο iphonehellasforum!!!

 

 

Sending via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ειδα μια εφαρμογή στο iTunes, που στο update της λέει support iOS 4.2. Λέτε να είμαστε προ των πυλών;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ειδα μια εφαρμογή στο iTunes, που στο update της λέει support iOS 4.2. Λέτε να είμαστε προ των πυλών;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μέχρι το τέλος του μήνα, η τελευταία ενημέρωση, είναι ότι υα έχει βγει :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...