Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχει κάποιος Browser που να είναι full screen δηλαδή ούτε κουμπιά ούτε status bar.
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει τη μπάρα του chrome στο κάτω μέρος..

πάμε στο chrome://flags/

κάνουμε αναζήτηση το 'Chrome Home'

και το βάζουμε 'Ενεργή'.

 

Thank you Dr. Android

Ποποποπο άψογος φίλε μου... Ότι ήθελα πάντοτε από τον Chrome

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που ανοίγετε την εφαρμογή βγάζει κάτι σαν animation που δείχνει τη μπάρα να πηγαίνει από πάνω προς τα κάτω;

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, κάθε φορά μου το κάνει αυτό. Ουσιαστικά εμφανίζεται η μπάρα στο πάνω μέρος για ελάχιστο, και μετέπειτα μεταφέρεται κάτω.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σπαστικό είναι όταν γράφεις στην μπάρα και αυτή πάει πάνω κάτω όλη την ώρα. Κατά τα άλλα πολύ βολικό

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, κάθε φορά μου το κάνει αυτό. Ουσιαστικά εμφανίζεται η μπάρα στο πάνω μέρος για ελάχιστο, και μετέπειτα μεταφέρεται κάτω.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Τελικα το κανει.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι η αλήθεια είναι ότι έχει τα θεματάκια του...αλλά όπως λέει είναι στις πειραματικές ρυθμίσεις..
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Kι εμενα δεν λειτουργησε 100% καλα και επστρεψε στη θεση της. Κριμα παντως γιατι βολευει τρελα...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα ότι πλέον ο Firefox δεν παίζει YouTube και γενικά βιντεακια στο background. Παρατηρησε κανείς από πότε σταμάτησε;
Link to comment
Share on other sites

Βολεύει όντως η μπάρα του Chrome στο κάτω μέρος αλλά αν κάνεις swipe up πλέον δε σου εμφανίζει σε καρτέλες όλα τα tabs που έχεις ανοιχτά. Και είναι ο λόγος που ξαναγύρισα στη default ρύθμιση.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Βολεύει όντως η μπάρα του Chrome στο κάτω μέρος αλλά αν κάνεις swipe up πλέον δε σου εμφανίζει σε καρτέλες όλα τα tabs που έχεις ανοιχτά. Και είναι ο λόγος που ξαναγύρισα στη default ρύθμιση.

Το ίδιο έκανα και εγώ. Κατά λάθος τραβούσα προς τα πάνω όταν έκανα scroll και ήταν ενοχλητικό. Ελπίζω να το διορθώσουν

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα ότι πλέον ο Firefox δεν παίζει YouTube και γενικά βιντεακια στο background. Παρατηρησε κανείς από πότε σταμάτησε;

ειχα διαβασει οτι θα εφτιαχνε απο την 53, αν εκανες update δοκιμασε, αν οχι, κανε update και δοκιμασε

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έκανα και εγώ. Κατά λάθος τραβούσα προς τα πάνω όταν έκανα scroll και ήταν ενοχλητικό. Ελπίζω να το διορθώσουν

Όχι δεν κατάλαβες, όπως είναι κανονικά ο Chrome αν κάνεις swipe down στη μπάρα τότε σου εμφανίζει σε καρτέλες όλα τα tabs που έχεις ανοιχτά.

Όταν αλλάξεις τη μπάρα και τη βάλεις στο κάτω μέρος πλέον χάνεις αυτή τη δυνατότητα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κατάλαβες, όπως είναι κανονικά ο Chrome αν κάνεις swipe down στη μπάρα τότε σου εμφανίζει σε καρτέλες όλα τα tabs που έχεις ανοιχτά.

Όταν αλλάξεις τη μπάρα και τη βάλεις στο κάτω μέρος πλέον χάνεις αυτή τη δυνατότητα.

Το ίδιο λέμε :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ειχα διαβασει οτι θα εφτιαχνε απο την 53, αν εκανες update δοκιμασε, αν οχι, κανε update και δοκιμασε

 

Σήμερα έκανε πάλι αναβάθμιση στην 53.0.2 αλλά συνεχίζει να μην υποστηρίζει αυτή τη λειτουργία, μήπως το αφαίρεσαν γενικά;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο YouTube το χρησιμοποιούσα, υπάρχει κανένας άλλος browser που να υποστηρίζει αναπαραγωγη στο παρασκήνιο;

 

Edit: Μόλις είδα ότι σε desktop mode παίζει κανονικά στο παρασκήνιο

Edited by TypeRS
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο via, μήπως χρησιμοποιεί mobile έκδοση να παρουσιάζει τις σελίδες; είναι πολύ μικρό μέγεθος

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο via, μήπως χρησιμοποιεί mobile έκδοση να παρουσιάζει τις σελίδες; είναι πολύ μικρό μέγεθος

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι ακριβώς εννοείς ;

Μπορείς να επιλέξεις και desktop προβολή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο YouTube το χρησιμοποιούσα, υπάρχει κανένας άλλος browser που να υποστηρίζει αναπαραγωγη στο παρασκήνιο;

 

Edit: Μόλις είδα ότι σε desktop mode παίζει κανονικά στο παρασκήνιο

O Opera λες; Ο Firefox μέχρι πριν 2 μήνες έπαιζε βιντεο στο παρασκήνιο αλλά από μια ενημέρωση και μετά σταμάτησε :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...