Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα πρόσφατα το sygic europe+ hud που ήταν σε προσφορά + ένα κωδικό για 25% έκπτωση οπότε βγήκε γύρω στα 25€. Το θέμα είναι πως δεν είμαι σίγουρος ότι το χρειάζομαι. Συνήθως χρησιμοποιώ το google maps, το οποίο κλειδώνει ακαριαία και όταν χρειαστώ κάτι εκτός χώρας το here maps μια φορά που χρειάστηκε. Σκέφτομαι σοβαρά το refund. Ζητάω την άποψη σας μήπως εσείς ξέρετε καλύτερα ή να μου πείτε μια γνώμη παραπανω.. Ευχαριστώ.

Αν δεν έχεις καταλάβει διαφορά στην χρήση Google maps/Here με το Sygic, τότε ναι σαφώς και έκανες λάθος αγορά, αφού δεν απευθύνεται σε σένα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμα πολύ, υπάρχει καμία πρόχειρη περίπτωση στην οποία κανείς χρειάστηκε το sygic πχ έναντι των άλλων; Ή απλά μιλάμε για καλύτερες δρομολογήσεις; Γιατί εδώ και καιρό έχω παρακολουθηςει το νήμα και το έχω διαβαςει όλο και έχω καταλάβει πως δεν βγαίνει άκρη για το ποιο είναι το καλύτερο. Η αλήθεια είναι πως το here maps μου φαίνεται πιο φτωχό αλλά στο google έχει τύχει να βρω ότι χρειαστώ. Απλά κολλάει καμία φορά στιγμιαία, λόγω σήματος προφανώς και χάνεις καμία στροφή σε κανα στενό , αν είναι πυκνοχτισμένη η περιοχή. Edited by georgegr3
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα κινητα παιρνουν τηλεφωνο, ολα τα αυτοκινητα σε πηγαινουν απο το Α στο Β, ολα τα ρουχα καλυπτουν τη γυμνια μας. Το γιατι διαλεγουμε καποιο απ ολα ειναι εντελως προσωπικο ή και τυχαιο.
Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρο αλλά οι περισσότεροι έχουν υπερτουμπανα και όχι 3310. Γι αυτό ρώτησα επειδή υπάρχουν κάποιοι που ξέρουν καλύτερα από μένα..
Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρο αλλά οι περισσότεροι έχουν υπερτουμπανα και όχι 3310. Γι αυτό ρώτησα επειδή υπάρχουν κάποιοι που ξέρουν καλύτερα από μένα..

 

Το πρόβλημα ξεκινάει από το ότι (σύμφωνα με τα λεγόμενά σου) έκανες μια αγορά χωρίς να το ψάξεις καθόλου το ζήτημα. Αν καλύπτεσαι από το google maps κακώς αγόρασες το Sygic. Refund μπορείς να τους στείλεις κάποιο email και να ζητήσεις εξηγώντας τους λόγους.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρω σε προηγούμενη απάντηση πως έχω διαβάσει σχεδόν όλο το νήμα καθώς το παρακολουθώ μήνες τώρα γιατί είχε ενδιαφέρον, χωρίς να έχω σκοπό να αγοράσω κάτι. Είχα πρόβλημα εδώ κ 2 μήνες σχεδόν με το στίγμα του κινητού. Οποιοδήποτε πρόγραμμα gmaps, here, waze κλπ όταν χρησιμοποιούσα wifi ή δεδομένα με έδειχνε σε λάθος τοποθεσία. Βασικά όχι πολύ λάθος αλλά συνέχεια 1 χλμ μακριά από τη θέση μου. Αν χρησιμοποιούσα GPS τότε όλα καλά. Επειδή δεν μπορούσε ν βοηθήσει κανενας στο

νήμα του G2 αλλά και γενικότερα με ψάξιμο στο google, είπα να αγοράσω το sygic για να εκμεταλλευτώ την προσφορά. Το πρόβλημα λύθηκε στη συνέχεια γι αυτό και οι ερωτήσεις.

Edited by georgegr3
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρω σε προηγούμενη απάντηση πως έχω διαβάσει σχεδόν όλο το νήμα καθώς το παρακολουθώ μήνες τώρα γιατί είχε ενδιαφέρον, χωρίς να έχω σκοπό να αγοράσω κάτι. Είχα πρόβλημα εδώ κ 2 μήνες σχεδόν με το στίγμα του κινητού. Οποιοδήποτε πρόγραμμα gmaps, here, waze κλπ όταν χρησιμοποιούσα wifi ή δεδομένα με έδειχνε σε λάθος τοποθεσία. Βασικά όχι πολύ λάθος αλλά συνέχεια 1 χλμ μακριά από τη θέση μου. Αν χρησιμοποιούσα GPS τότε όλα καλά. Επειδή δεν μπορούσε ν βοηθήσει κανενας στο

νήμα του G2 αλλά και γενικότερα με ψάξιμο στο google, είπα να αγοράσω το sygic για να εκμεταλλευτώ την προσφορά. Το πρόβλημα λύθηκε στη συνέχεια γι αυτό και οι ερωτήσεις.

 

Απ' όσο ξέρω χωρίς χρήση του δέκτη GPS κανένα πρόγραμμα πλοήγησης δεν ξεκινά καν την πλοήγηση. Ότι αφορά την ακρίβεια του στίγματος μέσω data/wifi αυτή παίζει ανάλογα με την περιοχή στην οποία βρίσκεσαι και δε νομίζω ότι μπορεί να θεωρηθεί αξιόπιστη για πλοήγηση. Όταν δηλαδή η ακρίβεια της θέσης σου είναι σε μια ακτίνα 50-60 μέτρων, πως θα κάνεις πλοήγηση μέσα στην πόλη;

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα.......θα ηθελα την βοηθεια σας για ενα παλιο θα ελεγα gps που ξεθαψα μετα απο 4-5 χρονια......βεβαια δεν ξερω αν ειναι η καταλληλη ενοτητα αυτη για να με βοηθησετε και παρακαλω τους αρμοδιους αν δεν ειναι εδω η σωστη ενοτητα να το μεταφερουν!!! λοιπον μετα απο 4-5 χρονια ξεθαψα ενα gps vector της εταιριας Dis βεβαια εκανα μια μικρη αρχη για να βρω τις αναβαθμισεις για τους χαρτες αλλα η συγκεκριμενη σελιδα δεν ανοιγει και επισης δεν γνωριζω αν ειναι εφικτο να εγκαταστησω καποιας αλλη εταιριας χαρτες (γιατι για αναβαθμιση λογισμικου δεν το καταφερνω).....και εδω θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας γιατι ειναι κριμα να το πεταξω σε μια ακρη.......! οποτε αν μπορει καποιος να με βοηθησει σε αυτην την αναβαθμιση θα το εκτιμουσα πολυ!!!! σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα.......θα ηθελα την βοηθεια σας για ενα παλιο θα ελεγα gps που ξεθαψα μετα απο 4-5 χρονια......βεβαια δεν ξερω αν ειναι η καταλληλη ενοτητα αυτη για να με βοηθησετε και παρακαλω τους αρμοδιους αν δεν ειναι εδω η σωστη ενοτητα να το μεταφερουν!!! λοιπον μετα απο 4-5 χρονια ξεθαψα ενα gps vector της εταιριας Dis βεβαια εκανα μια μικρη αρχη για να βρω τις αναβαθμισεις για τους χαρτες αλλα η συγκεκριμενη σελιδα δεν ανοιγει και επισης δεν γνωριζω αν ειναι εφικτο να εγκαταστησω καποιας αλλη εταιριας χαρτες (γιατι για αναβαθμιση λογισμικου δεν το καταφερνω).....και εδω θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας γιατι ειναι κριμα να το πεταξω σε μια ακρη.......! οποτε αν μπορει καποιος να με βοηθησει σε αυτην την αναβαθμιση θα το εκτιμουσα πολυ!!!! σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Καλησπερα η dis πλεον δεν υπαρχει εχει κατεβασει ρολα εδω και αρκετα χρονια ,χαρτες για αυτην την συσκευη δεν θα βρεις.

Πιθανων να μπορεις να ξεκλειδωσεις την συσκευη και να περασεις αλλο προγραμμα χαρτη ,εγω εχω χρονια να ασχοληθω με

pna συσκευες και δεν μπορω να βοηθησω περισσοτερο.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Απ' όσο ξέρω χωρίς χρήση του δέκτη GPS κανένα πρόγραμμα πλοήγησης δεν ξεκινά καν την πλοήγηση. Ότι αφορά την ακρίβεια του στίγματος μέσω data/wifi αυτή παίζει ανάλογα με την περιοχή στην οποία βρίσκεσαι και δε νομίζω ότι μπορεί να θεωρηθεί αξιόπιστη για πλοήγηση. Όταν δηλαδή η ακρίβεια της θέσης σου είναι σε μια ακτίνα 50-60 μέτρων, πως θα κάνεις πλοήγηση μέσα στην πόλη;

 

Έγραψα και παραπάνω πως μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα google maps και here χωρίς GPS, όπως νομίζω και όλοι. Δεν τα έχεις χρησιμοποιήσει μάλλον. Έχω πολλά GB, οπότε με βολεύουν παρά πολύ. Επίσης, δεν ξέρω το συμβαίνει με αλλους, αλλά δεν είχα.κανένα πρόβλημα με την πλοήγηση μέχρι στιγμής, παρόλο τα άπειρα στενά δρομάκια της Θεσσαλονίκης. Οπότε υποθέτω ότι υπάρχει τρομερή ακρίβεια. Ευχαριστώ πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα και παραπάνω πως μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα google maps και here χωρίς GPS, όπως νομίζω και όλοι. Δεν τα έχεις χρησιμοποιήσει μάλλον. Έχω πολλά GB, οπότε με βολεύουν παρά πολύ. Επίσης, δεν ξέρω το συμβαίνει με αλλους, αλλά δεν είχα.κανένα πρόβλημα με την πλοήγηση μέχρι στιγμής, παρόλο τα άπειρα στενά δρομάκια της Θεσσαλονίκης. Οπότε υποθέτω ότι υπάρχει τρομερή ακρίβεια. Ευχαριστώ πάντως..

Ξέχνα το αυτό που λες, δεν ισχύει, μην επιμένεις. Με GPS έκανες πλοήγηση

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι κάνω λαθος. Στη συσκευή μου έχω επιλεγμένο την εύρεση τοποθεσίας βάση δικτύων δεδομένων και wifi. Αν λοιπόν έχω κλειστό ίντερνετ τότε δεν βρίσκει το στίγμα μου και επίσης βγάζει σφάλμα δικτύου αν επιλέξω για πλοήγηση. Τεσπα δεν έχει και πολυ σημασία, έτσι και αλλιώς τη γνώμη σας για το sygic σε σχέση με τα δωρεαν ήθελα να ρωτήσω για να μην το αγοράσω τσάμπα.. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα.......θα ηθελα την βοηθεια σας για ενα παλιο θα ελεγα gps που ξεθαψα μετα απο 4-5 χρονια......βεβαια δεν ξερω αν ειναι η καταλληλη ενοτητα αυτη για να με βοηθησετε και παρακαλω τους αρμοδιους αν δεν ειναι εδω η σωστη ενοτητα να το μεταφερουν!!! λοιπον μετα απο 4-5 χρονια ξεθαψα ενα gps vector της εταιριας Dis βεβαια εκανα μια μικρη αρχη για να βρω τις αναβαθμισεις για τους χαρτες αλλα η συγκεκριμενη σελιδα δεν ανοιγει και επισης δεν γνωριζω αν ειναι εφικτο να εγκαταστησω καποιας αλλη εταιριας χαρτες (γιατι για αναβαθμιση λογισμικου δεν το καταφερνω).....και εδω θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας γιατι ειναι κριμα να το πεταξω σε μια ακρη.......! οποτε αν μπορει καποιος να με βοηθησει σε αυτην την αναβαθμιση θα το εκτιμουσα πολυ!!!! σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!

 

Δες στην κατηγορία για εξειδικευμένες συσκευές gps.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι κάνω λαθος. Στη συσκευή μου έχω επιλεγμένο την εύρεση τοποθεσίας βάση δικτύων δεδομένων και wifi. Αν λοιπόν έχω κλειστό ίντερνετ τότε δεν βρίσκει το στίγμα μου και επίσης βγάζει σφάλμα δικτύου αν επιλέξω για πλοήγηση. Τεσπα δεν έχει και πολυ σημασία, έτσι και αλλιώς τη γνώμη σας για το sygic σε σχέση με τα δωρεαν ήθελα να ρωτήσω για να μην το αγοράσω τσάμπα.. Ευχαριστώ.

 

Προφανώς τότε τις εφαρμογές αυτές τις χρησιμοποιούσες περισσότερο σαν χάρτη και όχι για πλοήγηση. Διότι η ακρίβεια του στίγματος χωρίς τη χρήση του δέκτη είναι κλαύτα. Η εκτός κι αν αρκείσαι σε πλοήγηση χονδρικά και στο περίπου. Επίσης το goole maps δε ξέρω τι κάνει αλλά το HERE δε σε αφήνει να ξεκινήσεις πλοήγηση με ανενεργό το δέκτη GPS. Αλλά αν έκανες πλοήγηση με "τρομερή ακρίβεια" τότε ο δέκτης GPS ήταν ενεργός, και απλά δεν το αντιλαμβανόσουν. Υπάρχουν 3 modes για location. GPS only, Battery Saving(μόνο με δίκτυα) και high accuracy( συνδυασμός των προηγούμενων 2). Μάλλον χρησιμοποιείς high accuracy.

 

Τι εννοείς να μην αγοράσεις το Sygic τσάμπα; Αφού από τα πρώτα σου ποστ είπες ότι το αγόρασες και το μετάνιωσες. Και επιπλέον, δεδομένου ότι το έχεις δουλέψει περιμένεις από τρίτους να σου πουν αν είναι "καλό" και αν έχει διαφορές από το google maps και το HERE; Αλλά μου κάνει εντύπωση που λες ότι το μετάνιωσες καθώς το Sygic δίνει μια εβδομάδα δωρεάν trial. Μάλλον κάπου μπερδεύεσαι.

 

 

Edit: Τώρα που το δοκίμασα ούτε το google maps κάνει πλοήγηση χωρίς GPS. Οπότε μάλλον σα χάρτη τις χρησιμοποιούσες τις εφαρμογές και όχι σαν πλοηγούς.

Edited by tsabasid

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος στο sygic να δειχνει πολυ χαμηλα τον δρομο και σε ποια λωριδα πρεπει να βρισκεται το αυτοκινητο πανω σε μια γεφυρα με πολλες λωριδες?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος στο sygic να δειχνει πολυ χαμηλα τον δρομο και σε ποια λωριδα πρεπει να βρισκεται το αυτοκινητο πανω σε μια γεφυρα με πολλες λωριδες?

Γενικά δεν δέχεται τόσο πείραγμα το sygic.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος στο sygic να δειχνει πολυ χαμηλα τον δρομο και σε ποια λωριδα πρεπει να βρισκεται το αυτοκινητο πανω σε μια γεφυρα με πολλες λωριδες?

 

Να σου κάνει μεγάλο ζουμ δε ξέρω αν γίνεται. Αλλά ότι αφορά τις λωρίδες, συνήθως ενεργοποιείται το lane assist που σου λέει σε ποια λωρίδα να μείνεις, κάποια στιγμή πριν τη στροφή.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς τότε τις εφαρμογές αυτές τις χρησιμοποιούσες περισσότερο σαν χάρτη και όχι για πλοήγηση. Διότι η ακρίβεια του στίγματος χωρίς τη χρήση του δέκτη είναι κλαύτα. Η εκτός κι αν αρκείσαι σε πλοήγηση χονδρικά και στο περίπου. Επίσης το goole maps δε ξέρω τι κάνει αλλά το HERE δε σε αφήνει να ξεκινήσεις πλοήγηση με ανενεργό το δέκτη GPS. Αλλά αν έκανες πλοήγηση με "τρομερή ακρίβεια" τότε ο δέκτης GPS ήταν ενεργός, και απλά δεν το αντιλαμβανόσουν. Υπάρχουν 3 modes για location. GPS only, Battery Saving(μόνο με δίκτυα) και high accuracy( συνδυασμός των προηγούμενων 2). Μάλλον χρησιμοποιείς high accuracy.

 

Τι εννοείς να μην αγοράσεις το Sygic τσάμπα; Αφού από τα πρώτα σου ποστ είπες ότι το αγόρασες και το μετάνιωσες. Και επιπλέον, δεδομένου ότι το έχεις δουλέψει περιμένεις από τρίτους να σου πουν αν είναι "καλό" και αν έχει διαφορές από το google maps και το HERE; Αλλά μου κάνει εντύπωση που λες ότι το μετάνιωσες καθώς το Sygic δίνει μια εβδομάδα δωρεάν trial. Μάλλον κάπου μπερδεύεσαι.

 

 

Edit: Τώρα που το δοκίμασα ούτε το google maps κάνει πλοήγηση χωρίς GPS. Οπότε μάλλον σα χάρτη τις χρησιμοποιούσες τις εφαρμογές και όχι σαν πλοηγούς.

 

Φίλε μπορεί και να κάνω λάθος. Μια συζήτηση ήθελα να κάνω και πήρε λάθος μονοπάτια. Χρησιμοποιώ καιρό το gmaps, Μπορεί να με μπέρδεψε όμως το γεγονός ότι έχω στη τοποθεσία την επιλογή εξοικονόμηση ενέργειας τώρα. Γι αυτό είπα ότι δεν χρησιμοποιεί GPS.

Έχω γράψει και στο φορουμ του G2 για ένα π πρόβλημα που είχα, γιατί εδώ και 2 μήνες δεν έβρισκε με τίποτα την τοποθεσία μου και βασικά με τοποθετούσε πάντα 1,2 χλμ μακριά από την ακριβή μου τοποθεσία, αλλά τελικά έφταιγε είχα κλείσει την τοποθεσία από τις google services.

 

Αυτό ήταν το έναυσμα για να αγοράσω τι sygic, που το έχω στο κινητό μου εγκατεστημένο εδώ και ένα χρόνο. Όπως καταλαβαίνεις, δεν φτάνει να καταλάβω τις δυνατότητες του σε μια βδομαδα, ειδικά αν μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα το είχα χρησιμοποιήσει κάνα 2 φορές για μια απλή πλοήγηση. Να πω για το route 66 που έδινε trial για 1 μηνα να πω εντάξει κατάλαβα τι γίνεται. Δεν το αγόρασα όμως, αν και μου άρεσε πιο πολύ, γιατί έλεγε πλήρης αναβαθμίσεις χαρτών για 2 χρονια. Και μετά τι;

 

Τεσπα, δεν ειμαι επαγγελματιας οδηγός, ούτε καθημερινός θα ελεγα, οπότε το δοκιμαστικό 7 ημερών πριν κάνα χρονο δεν μου εφτασε επ ουδενί. Γι αυτό το λόγο ζήτησα και απόψεις για να πάρω refund, όχι για να μου πείτε να μην το αγοραζα. Και τώρα που μιλαμε, εκτός βάσης είμαι και χωρίς αυτοκίνητο και ουσιαστικά δεν το χρησιμοποίησα κιόλας. Ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο σου/σας.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο refund μιλάμε για εφαρμογή που αγοράστηκε πριν ένα χρόνο;;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο refund μιλάμε για εφαρμογή που αγοράστηκε πριν ένα χρόνο;;

Δεν αγοράστηκε πριν ένα χρόνο. Εγκαταστάθηκε πριν ένα χρόνο, δουλευτηκε το full trial για 7 ημερες και χρησιμοποιήθηκε τον υπόλοιπο καιρό μερικές φορές για πλοήγηση χωρίς φωνητικές οδηγίες. Αγοράστηκε πριν 6 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγοράστηκε πριν ένα χρόνο. Εγκαταστάθηκε πριν ένα χρόνο, δουλευτηκε το full trial για 7 ημερες και χρησιμοποιήθηκε τον υπόλοιπο καιρό μερικές φορές για πλοήγηση χωρίς φωνητικές οδηγίες. Αγοράστηκε πριν 6 μέρες.

Όχι, δεν μπορείς να πάρεις refund.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγοράστηκε πριν ένα χρόνο. Εγκαταστάθηκε πριν ένα χρόνο, δουλευτηκε το full trial για 7 ημερες και χρησιμοποιήθηκε τον υπόλοιπο καιρό μερικές φορές για πλοήγηση χωρίς φωνητικές οδηγίες. Αγοράστηκε πριν 6 μέρες.

 

Γενικά το sygic αποτελεί μια πλήρη πρόταση offline πλοήγησης. Έχει τα πάντα από features . Οι δρομολογησεις του δεν είναι πάντα οτι καλύτερο αλλά σε κανένα πρόγραμμα δεν είναι. Έχοντας δοκιμάσει και τα 2 θα έλεγα ότι προτιμώ το route 66 για τις λίγο πιο ορθολογικές δρομολογησεις του καθώς και την απεικόνιση των εναλλακτικών διαδρομών στο χάρτη για να διαλέξεις.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το sygic αποτελεί μια πλήρη πρόταση offline πλοήγησης. Έχει τα πάντα από features . Οι δρομολογησεις του δεν είναι πάντα οτι καλύτερο αλλά σε κανένα πρόγραμμα δεν είναι. Έχοντας δοκιμάσει και τα 2 θα έλεγα ότι προτιμώ το route 66 για τις λίγο πιο ορθολογικές δρομολογησεις του καθώς και την απεικόνιση των εναλλακτικών διαδρομών στο χάρτη για να διαλέξεις.

Πόσο κοστίζει το root 66?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν μπορείς να πάρεις refund.

Στο site του sygic λέει πως μπορω. Γι αυτό μιλούσα για refund. Ξέρεις κάτι άλλο;

 

 

 

Πόσο κοστίζει το root 66?

 

15 Η Ελλάδα και 20 η Ευρώπη. Να σου πω και εμένα μου άρεσε παραπάνω, γιατί με βόλεψε και ο τρόπος αναζήτησης. Κατευθείαν αυτό που θέλεις και όχι πρώτα χώρα και πόλη. Δοκίμασε το έχει δοκιμαστικό η περίοδο για 30 μέρες.

Edited by georgegr3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...