Jump to content

Ενσύρματα ακουστικά (Hands free)


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το bangood δεχεται μονο καρτα και οχι paypal.ενω το vikcmall δεχεται paypal.πηρα και απο τα δυο .σημερα παρελαβα τα pistons 3 απο banggood..καταπληκτικα

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το συγκεκριμενο μαγαζι δεχεται paypal??

Τα pistons 3 παρήγγειλα 2 φορές από banggood μια στα 11 ευρω μια στα 9. Ποτε τα παρήγγειλες και σου ήρθαν?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 577
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα σας κύριοι/ες.

5 Χρόνια κράτησαν τα Sony ακουστικά που ήταν μαζί με το x10 mini pro στην συσκευασία!

Προχτές με αποχαιρέτισαν ξαφνικά και τώρα νιώθω ένα τεράστιο κενό .

Ψάχνω τον αντικαταστάτη τους!

Θα ήθελα τις γνώμες, εμπειρίες, προτάσεις, τιμες και ονόματα προιόντων! Ενημερωτικά ψάχνω Sony και πάλι για ευνόητους λόγους, αλλά είμαι ανοιχτός για κάτι νέο-διαφορετικό.

In ear κατά προτίμηση.

Δεν εχω paypal οπότε θα ήθελα να αγοράσω από Ελλάδα και όχι από εξωτερικό

(συσκευή moto G 1gen)

 

Ευχαριστώ!

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος να μου προτεινει κατι σε μη in ear;

Sennheiser MX 365. Δεν τα αλλάζω με τίποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,εχω ακουσει-διαβασει πολυ καλα λογια για αυτα τα ακουστικα https://www.google.gr/search?q=Xiaomi+piston3&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=FYZ0VsWSMYnkaM_bsLAI#q=Xiaomi+Piston+3+Reddot+Design .Θα ηθελα την γνωμη σας καθως και απο ποιο σαιτ θεωρειται καλητερα να τα παραγγειλω... Edited by giannis_24
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κατι αξιολογο σε ψειρες στην ελληνικη αγορα αυτη τη στιγμη ;

http://www.e-shop.gr/samsung-hs330-stereo-headset-for-galaxy-s4-white-bulk-p-TEL.013917

http://www.e-shop.gr/samsung-headphone-eo-ig900bw-for-galaxy-s5-g900f-white-p-TEL.017268

Και τα δυο τα εχω πιστευω ειναι απο τα καλυτερα που εχω ακουσει και πιστεψε εχω πολλα ακουστικα ειδικα με τον fiio e17 που εχω παιζουν απιστευτα και σε τρελες εντασεις.Αυτα που ακουμε απο το τηλ ειναι το 30 με 40% της αποδοσεις που εχουν.

Edited by jonakic
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,δυστυχως σημερα ενα ακομα ζευγαρι ακουστικα που ειχα παρει....αυτα τα κινεζικα χαλασε το ακουστικο που ειναι διπλα στο πληκτρο.Εχω χαλασει 4-5 ζευγαρια τετοια,2 samsung.Θελω να ειναι γερα και να μη χαλανε.Μεχρι 20€ αυστηρα.Προτεινετε λυσεις αμεσα γιατι ειναι η τελευταια μερα που θα ειναι ανοιχτα τα μαγαζια και θα ανοιξουν ξανα τη Δευτερα.Καλες γιορτες σε ολους

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,δυστυχως σημερα ενα ακομα ζευγαρι ακουστικα που ειχα παρει....αυτα τα κινεζικα χαλασε το ακουστικο που ειναι διπλα στο πληκτρο.Εχω χαλασει 4-5 ζευγαρια τετοια,2 samsung.Θελω να ειναι γερα και να μη χαλανε.Μεχρι 20€ αυστηρα.Προτεινετε λυσεις αμεσα γιατι ειναι η τελευταια μερα που θα ειναι ανοιχτα τα μαγαζια και θα ανοιξουν ξανα τη Δευτερα.Καλες γιορτες σε ολους

 

 

Πήρα τα iLuv Neon από τα Public, στα 19€ αν θυμάμαι καλά.

Δεν μπλέκονται γιατί είναι πλακέ και ο ήχος είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τα iLuv Neon από τα Public, στα 19€ αν θυμάμαι καλά.

Δεν μπλέκονται γιατί είναι πλακέ και ο ήχος είναι μια χαρά.

 

Ο ηχος ειναι μια χαρα αλλα απο θεμα αντοχης απο τα χειροτερα που εχω πιασει ποτε. Τα συγκεκριμενα ακουστικα μονο μοστρα ειναι, συν του οτι κατα καιρους τα βρησκεις και στα 12-15 ευρω στα ιδια καταστηματα που τα πουλανε 20.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση ίσως χαζή με άλλα κινητά όπως Microsoft 640 xl είναι συμβατά;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση ίσως χαζή με άλλα κινητά όπως Microsoft 640 xl είναι συμβατά;

 

πρεπει να ειναι απλα ισως να μην σου δουλευουν τα πληκτρα της εντασης.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

έχω τα xiaomi piston 3 αλλά τα ear buds πραγματικά γλιστράνε αρκετά κατά το τρέξιμο...υπάρχουν ανταλλακτικά ear buds που να μην γλιστράνε τόσο? αν ναι που μπορώ να τα βρω? δεν θέλω να αλλάξω ακουστικά
Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος ειναι μια χαρα αλλα απο θεμα αντοχης απο τα χειροτερα που εχω πιασει ποτε. Τα συγκεκριμενα ακουστικα μονο μοστρα ειναι, συν του οτι κατα καιρους τα βρησκεις και στα 12-15 ευρω στα ιδια καταστηματα που τα πουλανε 20.

 

Έτσι ακριβώς.χτες τα πεταξα μετά από έναν χρόνο πολύ ήπιας χρήσης....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ψάχνω ένα καλό handsfree, με καλή ποιότητα ήχου (για ομιλία και μουσική), με εύχρηστα κουμπάκια διαχείρισης μουσικής που να συνεργάζεται με android λειτουργικό και που τα ακουστικά του να ΜΗΝ είναι in ear, θέλω κάτι κλασικό, δεν βολεύομαι καθόλου με τα άλλα.
Link to comment
Share on other sites

παρακολουθω ενα σιτε με θεμα τα ακουστικα ηχο κλπ τα XiaoMi Design 1MORE Piston ειναι πολυ καλα χωρις να ειναι in ear

 

Sennheiser MX 170 και αυτα σαν κλασσικο ακουστικο ! φθηνο στα 6μιση ευρω!

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν το έχω αποκλείσει, απλά θα προτιμούσα να κάνω την αγορά από εδώ.

Βρήκα αυτά εδώ: http://www.ctd.gr/Product.asp?ID=18281&ref=bestprice.gr

αλλά δεν έχω ιδέα αν αξίζουν...:dizzy:

Link to comment
Share on other sites

Θα τα έπαιρνα αν είχαν διαφορετικού τύπου ακουστικά, δεν τα μπορώ αυτά τα in ear, δεν μου κάθονται καλά...

Γι' αυτό ψάχνω από τα άλλα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...