Jump to content

[App Store] Εφαρμογές Γραφείου και Παραγωγικότητα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει καμια εφαρμογη για να παρακολουθω το internet μου για να μην ξεπερασω το οριο που εχω? Δηλαδη κατι σαν το 3g watchdog που εχει το Android? Ευχαριστω

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εφαρμογή για τις επαφές που να μπορείς να δημιουργήσεις ομάδες για μαζική αποστολή sms υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ψάχνω για μία εφαρμογή...... σαν ημερολόγιο, για εταιρική χρήση. Τι εννοώ;

 

Θέλω να μπορώ να σημειώνω, σήμερα «έλαβα τόσα», «έδωσα τόσα», «έστειλα εκείνο».... με δυνατότητα iCloud, εύκολης αναζήτησης και λοιπά και λοιπά. Κανείς καμια ιδέα (και όχι δεν θέλω το ενσωματωμένο calendar).

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για μία εφαρμογή...... σαν ημερολόγιο, για εταιρική χρήση. Τι εννοώ;

 

Θέλω να μπορώ να σημειώνω, σήμερα «έλαβα τόσα», «έδωσα τόσα», «έστειλα εκείνο».... με δυνατότητα iCloud, εύκολης αναζήτησης και λοιπά και λοιπά. Κανείς καμια ιδέα (και όχι δεν θέλω το ενσωματωμένο calendar).

 

Δεν θυμάμαι κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή αλλά υπάρχει κατηγορία στο MacAppstore που λέγεται better together και παρουσιάζει 2-3 τέτοιες εφαρμογές που είναι για iOS και MacOS.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παιδια καποια free εφαρμογη που να ανοιγει word,excel,powerpoint και pdf αρχεια υπαρχει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καποια free εφαρμογη που να ανοιγει word,excel,powerpoint και pdf αρχεια υπαρχει?

 

Και να κάνει κάποιες βασικές επεξεργασίες... Office Plus ;;; Το έχει δοκιμάσει κάποιος. Η free εκδοση δεν προσφέρει και πολλά!

Ή να έχει κάποιο άλλο να προτείνει...

Χρησιμοποιώ το files εγώ προσωπικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα, υπαρχει καποια εφαρμογη που να επιλεγω ενα νουμερο που με καλεσε να το βαλω οταν με καλει να με καλει αθορυβα?
Link to comment
Share on other sites

Στο appstore δεν θα βρεις κατι τετοιο, πρεπει να κάνεις jailbreak και να κατεβάσεις εφαρμογη απο cydia
Link to comment
Share on other sites

Στο appstore δεν θα βρεις κατι τετοιο, πρεπει να κάνεις jailbreak και να κατεβάσεις εφαρμογη απο cydia

 

ποια ειναι η εφαρμογη που κανει τετοιο πραγμα απο το cydia?

Link to comment
Share on other sites

για να μην παιδευεσαι με jailbreak και τα σχετικα, μπορεις να κατεβασεις ενα ringtone χωρις ηχο και να το βαλεις στο συγκεκριμενο ατομο να χτυπαει :D
Link to comment
Share on other sites

το iblacklist κανει πολλα περισσοτερα, για να μην εχεις προβληματα αγορασε την. Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και δωρεάν εφαρμογή αν δεν θελεις να αγοράσεις που το κάνει αυτο (και πολλά άλλα): Kuaidial
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις πέρασα την εφαρμογή Documents 2 και όποτε πάω να την τρέξω ξεκινάει και σταματάει. Την ξανατρέχω και ξανακλείνει. Το κάνει 2-3 φορές και μετά ξεκινάει και δουλεύει κανονικά. Μήπως ξέρει κανείς γιατί το κάνει αυτό; Το τηλέφωνο δεν έχει jailbreak
Link to comment
Share on other sites

Κανε μια επανεκκίνηση στο iPad σου και ξαναπροσπάθησε. Λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Σε android υπάρχουν οι εφαρμογές «Shape Match» και «Formula Match» που μπορούν να μετατρέψουν τα πρόχειρα σχήματα που σχεδιάζουμε στην οθόνη, σε άριστα γεωμετρικά σχήματα χωρίς ατέλειες, λύνοντας ταυτόχρονα όσους μαθηματικούς τύπους γράφουμε με το χέρι, ή με το πενάκι της συσκευής.

Για iPad υπάρχει κάτι παρόμοιο?

Eπίσης κάποιο εορτολόγιο για Ipad.

Edited by nemos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα ηθελα μια εφαρμογη φια pfd reading και μια για να κατεβαζει αρχεια office απο το internet και να τα ανοιγει

 

Καμια προταση?για ipad και τα δυο

Edited by margaritagr
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα μια εφαρμογη φια pfd reading και μια για να κατεβαζει αρχεια office απο το internet και να τα ανοιγει

 

Καμια προταση?για ipad και τα δυο

 

Goodreader ή Readdledocs την ίδια δουλειά κάνουν, δες ποιό είναι σε προσφορά.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για εγγραφή συνομιλίας υπάρχει στο iphone?

CallRec.me αν και απαντήθηκε.

Μπορείς να το δοκιμάσεις αφού είναι δωρεάν.

Δε χρειάζεται το κινητό να είναι jb.

Edited by eatmydust

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Να κανω μια ερωτηση ρε παιδια που με απασχολει καιρο. Για να διαβαζω και να συντασσω εγγραφα χρησιμοποιω το documents to go. εχω το εξης προβλημα: εχω ενα αρχειο word στο dropbox. το κατεβαζω στο αιπαντ και το ανοιγω με το documents to go. Ολα ωραια μεχρι εδω. μετα θελω να το σωσω με τις αλλαγες που εχω κανει και να το ανεβασψ ξανα στο dropbox. δυστυχως ομως, οταν το κανω open in dropbox ναι μεν το ανεβαζει, αλλα δεν αντικαθιστα το προηγουμενο αντιγραφο του αρχειου που υπηρχε, αλλα το ονομαζει αυτοματα ως πχ word (1).

Πψς μπορω να αποφυγω αυτο το πραγμα και να γινεται αυροματα αντικατασταση του παλαιου αρχειο απο το νεο που ανεβαζω?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

καλησπέρα,

καθ'ότι νέος... υπάρχει κάποια παραμετροποιήσιμη εφαρμογή για λήψη email. Με ενδιαφέρει να λαμβάνω τα mail με τίτλους ωστε να γίνετε οικονομία στα data. Ετσι θα χρεώνομαι εφόσον το ανοίξω

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...