Jump to content

[App Store] Εφαρμογές Γραφείου και Παραγωγικότητα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς έχω Windows Pc, αλλά δοκίμασα το desktop 1Password. Πολύ καλό αυτό με το add-on στον browser.

Η αντίστοιχη εφαρμογή στο iPhone, έχει αυτήν την δυνατότητα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς έχω Windows Pc, αλλά δοκίμασα το desktop 1Password. Πολύ καλό αυτό με το add-on στον browser.

Η αντίστοιχη εφαρμογή στο iPhone, έχει αυτήν την δυνατότητα?

 

Όχι περνάς ότι θες χεράτα

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
mykeepass iphone 0,79€

keypass desktop freeware κορυφαιο

Το έχεις δοκιμάσει? δουλεύει καλά?

Δεν βλέπω να έχει κριτικές και τελεφταία ενημέρωση ήταν πριν 11 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Υπάρχει κάποιος TaskManager πουνα συγχρονίζει με google calendrar?

Γράφεται για κάποιους καλούς αλλά έχω μόλις έρθει από android και έχω κολλήσει με το google :(

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος TaskManager πουνα συγχρονίζει με google calendrar?

Γράφεται για κάποιους καλούς αλλά έχω μόλις έρθει από android και έχω κολλήσει με το google :(

 

όπως έχω ξαναγράψει, για μένα το pocket informant είναι το κορυφαίο. έχει μερικά ψιλοπροβλήματα αλλά αναβαθμίζεται και διορθώνεται διαρκώς. εμένα προσωπικά δε με έχει απογοητεύσει καθόλου μέχρι στιγμής και του κάνω αρκετά βαριά χρήση. στο συνιστώ χωρίς δεύτερη σκέψη

Edited by Akuma83

[sIGPIC][/sIGPIC]

_______________________________________

iPhone 4 32GB using AppleWeb HD v2.5.

bittenApple - Subscribe for the latest major news about Apple, guides, reviews, solutions and more!

Follow me on twitter.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Υπαρχει κατι αντιστοιχο του best profiles των symbian ;

Να μπορει να προγραματιζει αυτοματα την μεταβαση απο το ενα προφιλ στο αλλο.

Στο iphone αν θελω πχ 15.30 - 17.30 το τηλεφωνο να ειναι στο αθορυθο (χωρις πατηματος του κουμπιου στο πλαι), πως μπορει να γινει ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

ποια εφαρμογή είναι κατάλληλη για προβολή παρουσιάσεων powerpoint, .ppt;

 

μπορείς να δοκιμάσεις κάποια σουίτα προγραμμάτων office για το iphone όπως το quickoffice, docks on the go (αν θυμάμαι καλά το όνομα) ή κάτι αντίστοιχο (υπάρχει ανάλογη κατηγορία στο AppStore) από 'κει και πέρα μπορείς πάντα να καταλήξεις στην αντίστοιχη σουίτα της Apple το iWork ή μεμονωμένα στο Keynote

[sIGPIC][/sIGPIC]

_______________________________________

iPhone 4 32GB using AppleWeb HD v2.5.

bittenApple - Subscribe for the latest major news about Apple, guides, reviews, solutions and more!

Follow me on twitter.

Link to comment
Share on other sites

από office εφαρμογες η καλυτερη ειναι η quickoffice και φυσικά αν θελεις να επεργαζεσαι τα αρχεια, της apple οι εφαρμογες ειναι πολυ καλες
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

επειδη επεξεργαζομαι αρχεια θα πω και γω την γνωμη μου. μολις τελειωσα το συγκριτικο τεστ τριων εφαρμογων.

 

1. Office 2

2. Documents to Go

3. QuickOffice

 

τα δοκιμασα ολα κανα 20 λεπτο για να κανω εγγραφες excel - google docs synchronize - functions.

 

κατεληξα στο Office2.

 

Interface : Office2. απλο - γρηγορο με μια συντομευση που σε αφηνει να κρυβεις και να εμφανιζεις το πληκτρολογιο πολυ ευκολα και γρηγορα.

 

Speed: Office2. στο 3gs το quickoffice μου εκανε κολληματακια και το documents to go εκανε αρκετη ωρα να φορτωσει στην αρχη. το OFFICE2 δεν μου παρουσιασε καποιο προβλημα

 

Password: office2+quickoffice και τα δυο δινουν την δυνατοτητα να κλειδωσεις τα αρχεια σου. αλλα αν δεν κανω λαθος μονο το office2 σε αφηνει να βαλεις κωδικο και σε καθε αρχειο ξεχωριστα.

 

Design : quickoffice ποιο εντυπωσιακο απο αλλα, μετα το Documents to Go και τελευταιο το office2. Ισως για αυτο να ειναι και το πιο γρηγορο.

 

functions: δοκιμασα να κανω μια sum function σε ολα. στο office2 μου βγηκε πιο γρηγορα απο οτι στα αλλα. δεν προσπαθησα ομως και πολυ.

 

τιμη: αν δεν κανω λαθος ειναι και το φτηνοτερο.

the end..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
επειδη επεξεργαζομαι αρχεια θα πω και γω την γνωμη μου. μολις τελειωσα το συγκριτικο τεστ τριων εφαρμογων.

 

1. Office 2

2. Documents to Go

3. QuickOffice

 

τα δοκιμασα ολα κανα 20 λεπτο για να κανω εγγραφες excel - google docs synchronize - functions.

 

κατεληξα στο Office2.

 

Interface : Office2. απλο - γρηγορο με μια συντομευση που σε αφηνει να κρυβεις και να εμφανιζεις το πληκτρολογιο πολυ ευκολα και γρηγορα.

 

Speed: Office2. στο 3gs το quickoffice μου εκανε κολληματακια και το documents to go εκανε αρκετη ωρα να φορτωσει στην αρχη. το OFFICE2 δεν μου παρουσιασε καποιο προβλημα

 

Password: office2+quickoffice και τα δυο δινουν την δυνατοτητα να κλειδωσεις τα αρχεια σου. αλλα αν δεν κανω λαθος μονο το office2 σε αφηνει να βαλεις κωδικο και σε καθε αρχειο ξεχωριστα.

 

Design : quickoffice ποιο εντυπωσιακο απο αλλα, μετα το Documents to Go και τελευταιο το office2. Ισως για αυτο να ειναι και το πιο γρηγορο.

 

functions: δοκιμασα να κανω μια sum function σε ολα. στο office2 μου βγηκε πιο γρηγορα απο οτι στα αλλα. δεν προσπαθησα ομως και πολυ.

 

τιμη: αν δεν κανω λαθος ειναι και το φτηνοτερο.

the end..

 

To Pages/Numbers δεν το δοκίμασες; Σε iPad πάντως ήταν πολύ καλύτερο από το QuickOffice, αν και τα άλλα δεν τα ξέρω.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το Box.net (παρόμοιο με Dropbox) δίνει 50 Gb δωρεάν σε όσους ανοίξουν λογαριασμό μέχρι 2 Δεκ. Περισσότερες πληροφορίες εδώ

"Don’t be sad because it’s over. Smile because it happened"

---------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αν έχεις κάποιος να προτείνει εφαρμογή για επεξεργασία (.doc) κειμένου.

 

Καθώς και αν υπάρχει σαν εφαρμογή editor - compiler C γλώσσας προγραμματισού

Edited by DemetreKre
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα περιγράψω τι θέλω και ελπίζω να μπορέσετε να με κατατοπίσετε (μην βιαστείτε να απαντήσετε).

Εχω φτιαξει ενα ημερολογιο στο google (Calendar Google) και εκει βαζω διαφορες δουλειες/υποχρεωσεις/Υπενθυμισεις που χρειαζομαι. Κατεβασα και μια εφαρμογη απο το market μιας και το δικο μου κινητο ειναι android και κανω συγχρονισμο και βλεπω τα παντα και στο κινητο μου offline μεσω ενος widget.

Τωρα στα δυσκολα. Επειδη θελω αυτο το ημερολογιο να το μοιραζομαι με την γυναικα μου, θελω μια εφαρμογη αντιστοιχη με αυτη που εχω στο android (ή καποιο τροπο να κατεβαινουν και στο ημερολογιο του iphone) ωστε να το συγχρονιζει και αυτη μια φορα την ημερα και να τα βλεπει μετα offline.

Ουσιαστικα δηλαδη θελω να συγχρονισω το google calendar με το ημερολογιο του Iphone (3gs για να σας βοηθησω).

Πως γινετε αυτο?

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα περιγράψω τι θέλω και ελπίζω να μπορέσετε να με κατατοπίσετε (μην βιαστείτε να απαντήσετε).

Εχω φτιαξει ενα ημερολογιο στο google (Calendar Google) και εκει βαζω διαφορες δουλειες/υποχρεωσεις/Υπενθυμισεις που χρειαζομαι. Κατεβασα και μια εφαρμογη απο το market μιας και το δικο μου κινητο ειναι android και κανω συγχρονισμο και βλεπω τα παντα και στο κινητο μου offline μεσω ενος widget.

Τωρα στα δυσκολα. Επειδη θελω αυτο το ημερολογιο να το μοιραζομαι με την γυναικα μου, θελω μια εφαρμογη αντιστοιχη με αυτη που εχω στο android (ή καποιο τροπο να κατεβαινουν και στο ημερολογιο του iphone) ωστε να το συγχρονιζει και αυτη μια φορα την ημερα και να τα βλεπει μετα offline.

Ουσιαστικα δηλαδη θελω να συγχρονισω το google calendar με το ημερολογιο του Iphone (3gs για να σας βοηθησω).

Πως γινετε αυτο?

 

Δεν χρειάζεται κάποια εφαρμογή απλά ρυθμίζεις μέσα από τις "ρυθμίσεις>mail, επαφές, ημερολόγια" το gmail σαν ένα νεό λογαριασμό mail και ορίζεις να εισάγει μόνο το calendar. Οι ενημερώσεις έρχονται live χωρίς να χρειαστεί να ανοίξεις την εφαρμογή ημερολόγιο του iPhone. Επίσης τα ραντεβού είναι διαθέσιμα και offline για προβολή/αλλαγή.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα περιγράψω τι θέλω και ελπίζω να μπορέσετε να με κατατοπίσετε (μην βιαστείτε να απαντήσετε).

Εχω φτιαξει ενα ημερολογιο στο google (Calendar Google) και εκει βαζω διαφορες δουλειες/υποχρεωσεις/Υπενθυμισεις που χρειαζομαι. Κατεβασα και μια εφαρμογη απο το market μιας και το δικο μου κινητο ειναι android και κανω συγχρονισμο και βλεπω τα παντα και στο κινητο μου offline μεσω ενος widget.

Τωρα στα δυσκολα. Επειδη θελω αυτο το ημερολογιο να το μοιραζομαι με την γυναικα μου, θελω μια εφαρμογη αντιστοιχη με αυτη που εχω στο android (ή καποιο τροπο να κατεβαινουν και στο ημερολογιο του iphone) ωστε να το συγχρονιζει και αυτη μια φορα την ημερα και να τα βλεπει μετα offline.

Ουσιαστικα δηλαδη θελω να συγχρονισω το google calendar με το ημερολογιο του Iphone (3gs για να σας βοηθησω).

Πως γινετε αυτο?

 

http://michaelhyatt.com/how-to-setup-google-calendar-on-your-iphone-4.html

"Don’t be sad because it’s over. Smile because it happened"

---------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται κάποια εφαρμογή απλά ρυθμίζεις μέσα από τις "ρυθμίσεις>mail, επαφές, ημερολόγια" το gmail σαν ένα νεό λογαριασμό mail και ορίζεις να εισάγει μόνο το calendar. Οι ενημερώσεις έρχονται live χωρίς να χρειαστεί να ανοίξεις την εφαρμογή ημερολόγιο του iPhone. Επίσης τα ραντεβού είναι διαθέσιμα και offline για προβολή/αλλαγή.

 

 

σας ευχαριστω και τους 2!

:)

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Θέλω αν μπορεί κάποιος να προτείνει:

 

  • Μετρητή διάρκειας κλήσεων
  • Ειδοποίηση με φωτισμό οθόνης αναπάντητων, sms κτλ
  • Καλό ξυπνητήρι (στο οποίο η ένταση να μην ίδια με των κλήσεων)

Link to comment
Share on other sites

μετρητη κλησεων εχει το iphone.

εχει γινει κατι με το ξυπνητηρι ρε παιδια να χτυπαει οταν ειναι απενεργοποιημενο το τηλ?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

μετρητη κλησεων εχει το iphone.

 

Δείχνει μόνο λεπτά...

Εννοώ αν μιλήσεις 1 λεπτό και 60 δευτερόλεπτα θα εμφανίσει 2 λεπτα ??????

 

Ήθελα μετρητή να γράφει ακριβώς τις κλήσεις. Δεν υπάρχει ενημέρωση στο πρόγραμμα κινητής που έχω μέσω δικτύου...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...