Jump to content

Samsung S3650 Corby


LGKU990i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια να ρωτησω κατι ? το corby pro που δινει η vodafone εχει gps?και αν εχει πως λειτουργει ? ειναι δωρεαν οπως με windows η symbian λειτουργικα?

 

Έχει το google maps που κατεβάζει τους χάρτες από το internet οπότε σε χρεώνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 197
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Παιδιά μία βοήθεια, έχω κάρτα μνήμης και usb αντάπτορα, πώς περνάω στο corby παιχνίδια που έχω κατεβάσει στο pc (είναι συμπιεσμένα σε μορφή .jar);
Link to comment
Share on other sites

Όμορφο κινητό... Είναι εύκολο στη χρήση όμως? Άρεσε στη μητέρα μου αλλά δεν ξέρω αν θα μπορούσε να το χρησιμοποιήσει...?
Power is how fast you hit the wall, torque is how far you take the wall with you.
Link to comment
Share on other sites

Έχει το google maps που κατεβάζει τους χάρτες από το internet οπότε σε χρεώνει.

 

Παιδιά, όσοι έχετε το Corby pro, έψαξε κανείς αν μπορεί να μπει άλλο πρόγραμμα πλοήγησης; πχ We-travel που βάζουνε σε LG; Το συγκεκριμένο είναι σε java οπότε, λογικά, δεν χρειάζεται το κινητό να έχει λειτουργικό και λειτουργεί αυτόνομα, σαν GPS, χωρίς χρέωση. Ρίξτε και μια ματιά εδώ. http://we-travel.co.cc/joomla/

Αν κάτι βρείτε, πείτε και σε μας που δεν το πήραμε ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

θα ηθελα ενα navigator το οποιο να εχει κ φωνητικεσ εντολες αλλα δεν θελω να χρεωνομαι επιπλεον απο το internet.

μπορειτε να με βοηθησετε??

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα ενα navigator το οποιο να εχει κ φωνητικεσ εντολες αλλα δεν θελω να χρεωνομαι επιπλεον απο το internet.

μπορειτε να με βοηθησετε??

 

θα μπορουσα να βαλω το we-travel?? και αν ναι πως??

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα όλες τις σελίδες αλλά δεν βρήκα και πολλές πληροφορίες για το προ , επειδή σκέφτομαι να το πάρω τώρα με την επιδότηση που έχω μπορεί να μου περιγράψει κάποιος μια γενική εικόνα? ( πχ από φωτογραφίες, ήχους , μπαταρία , κτλ) ευχαριστώ Edited by samih
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα όλες τις σελίδες αλλά δεν βρήκα και πολλές πληροφορίες για το προ , επειδή σκέφτομαι να το πάρω τώρα με την επιδότηση που έχω μπορεί να μου περιγράψει κάποιος μια γενική εικόνα? ( πχ από φωτογραφίες, ήχους , μπαταρία , κτλ) ευχαριστώ

 

Αν θες τεστ, έχει αναλυτικό εδώ: http://www.gsmarena.com/samsung_b5310_corbypro-2944.php

Άλλες πληροφορίες ούτε εγώ βρήκα. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το αγόρασα χθες, καλό φαίνεται προς το παρών , ευχαριστώ πάντως που έψαξες φίλε μου
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια .... μηπως εχει βγει καποιο προγραμμα(freeware ή και ας το πληρωσω) που να βοηθαει στην οθονη αφης .... το κινητο το εχει η αδερφη μου,και δεν την βολευει η αφη... εδω που τα λεμε ουτε εμενα με βολευει που χρησιμοποιω 5-6 μηνες το sony satio.... με αποτελεσμα να καθεται το κινητο ... το σπαστικο ειναι οτι για να μην πατηθει κατι, θελει να κρατας πατημενη την οθονη,ενω το καθε κουμπι πατιεται με το παραμικρο ... αν πας να γραψεις μηνυμα σιγουρα θα σου σπασουν τα νευρα επειδη θα πας να πατησεις το η και θα σου βγει το π !(τουλαχιστον σε εμενα ειναι το πιο συχνο φαινομενο).αυτο γινεται επειδη ακουμπει ελαφρα το δακτυλο το π και το νυχι πιεζει το η!ε αυτο δεν διορθωνεται με τιποτα ? μηπως με κανα update ?
Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλά δοκίμασε να μην "σημαδεύεις" με το νύχι αλλα με το δάχτυλο (εννοώ άκρη δαχτύλου)

 

δεν έχει την ιδια τεχνολογία με κάποια LG ουσιαστικά δεν θέλει πίεση απλά άγγιγμα.. οπότε όταν θες να πατησεις το 4 ας πούμε τοτε το νυχι σ θα δείχνει το 1 ώστε με το δάχτυλο να πατηθεί το 4 :p:p

 

ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ

Link to comment
Share on other sites

καλήσπερα στην παρέα

άργησα λίγο να πάρω το συγκεκριμένο κινητακι αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ :)

 

όλα καλά, για τα λεφτά του είναι μια χαρά και μικρο πολλή ωραίο

 

έχω ένα πρόβλημα όμως: όταν έχω αναπάντητη ή όταν λαμβάνω ένα sms

 

μου έρχεται και μια ειδοποιήσει από " ΑΓΝΩΣΤΟ " και είναι ενοχλητικό να πηγαίνεις να το σβήνεις και δεν έχει και καμιά πληροφορία να πεις ότι αξίζει ;)

 

έχετε καμία ιδέα πώς το απενεργοποιούμε αυτό, έχω ψάξει αλλά σαν φρέσκος κάτοχος δεν βρήκα κάτι :O

Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm - Samsung Galaxy S21 Ultra 512 - Samsung Galaxy S10+ 1ΤΒ - Samsung Galaxy Watch - Samsung S8+ - Gear S3 - Xperia M2 - NEO V Xperia Ultimate HD 4.0 + ROOT+CMW5

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά μία βοήθεια, έχω κάρτα μνήμης και usb αντάπτορα, πώς περνάω στο corby παιχνίδια που έχω κατεβάσει στο pc (είναι συμπιεσμένα σε μορφή .jar);

http://www.youtube.com/watch?v=Sv5HEJfq7nc μπεσ και τα προγραμματα ποθ εχει ειναι ξαδμακερ και σαμσθνγ στουντιο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μού έφερε ο αδερφός μου από Ισπανία το κινητό αυτό κλειδωμένο από τη movistar.

Δεν δέχεται άλλη κάρτα.

Πού μπορώ να το ξεκλειδώσω?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κατα τυχη, βρήκα ενα game για το corby μου : Splinter Cell Conviction, to opoio einai Full touch screen...Τι ενοώ? Σε ολα σχεδον τα παιχνιδια π κατεβάζω, εχει ενα πανελάκι με κατι βελάκια, ενα οκ, επιλογη δεξια-αριστερα, και αν θέλω, παταω ενα κουμπι για αριθμους :worry: ....Μπορείτε παρακαλώ να μου πειτε, οχι που μπορο να βρω απλα παιχνιδια, αλλα, αλλα full touch (xwris panelaki) ??

 

Το παιχνιδι που κατεβασα, το βρηκα στο : mobile9.com

Εχει πολλα, αλλα 1 μονο βρηκα το οποιο να μην εχει πανελ...

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδιά τη βοήθειά σας λίγο.

πήρα πριν μερικές μέρες το κινητό για τον αδελφό μου και μου παραπονιέται ότι η μπαταρία κρατάει μια μέρα. σε μερικά ποστ διάβασα πως η μπαταρία του είναι αρκετά καλή, οπότε κάτι δεν πάει καλά. υπάρχει περίπτωση να είναι προβληματική. και αν ναι υπάρχει περίπτωση να μου την αλλάξουν; οι μπαταρίες δεν έχουν εγγύηση 6 μήνες νομίζω;

τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γεια σας! αποφασισα να παρω και εγω ενα corby και ειναι η πρωτη φορα που παιρνω samsung και δη touch! προσπαθω να ανακαλυψω δυνατοτητες αλλα φαινεται να κολλας σε πολυ βασικα πραγματα οπως στον ηχο μηνυματος! δεν μπορεσα να τη βρω πουθενα την επιλογη αυτη και μαλιστα σημερα κατι προσπαθησα να αλλαξω στο προφιλ τηλεφωνου και δε ξερω τι εκανα αλλα πλεον ειναι και στο αθορυβο τα μηνυματα!αν καποιος ξερει να με βοηθησει με συμβουλες η καποιο σχετικο λινκ θα το εκτιμουσα! ευχαριστω και συγνωμη εκ των προτερων αν η απορια μου ειναι γελοια! :p
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια εχω 2 ερωτισεις για το κορμπι μου.....1) υπαρχουν μηπως θεματα που εστω να αλλαζουν τα εικονιδια και το πλαισιο στο μενου;;;;;;;2) καποια παιχνιδια που κατεβαζω και τα κανω εγκατασταση και παω να τα παιξω μου λενε οτι δν υπαρχει καμια διαθεσιμη μνημη και αλλα οτι ειναι μη εγκυρη μορφη τζαβα....καμια λυση/βοηθεια;;;;;;;

 

ειναι εικονα.....πηγαινε μενου....ρυθμισεις.....οθονη και φωτισμος....στυλ βασικου μενου...στυλ (διαλεξε προσαρμοσμενη)....φοντο (βρες την εικονα που θες να εχει το μενου)

Edited by eLeKtriK EyE
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τη βοήθειά σας λίγο.

πήρα πριν μερικές μέρες το κινητό για τον αδελφό μου και μου παραπονιέται ότι η μπαταρία κρατάει μια μέρα. σε μερικά ποστ διάβασα πως η μπαταρία του είναι αρκετά καλή, οπότε κάτι δεν πάει καλά. υπάρχει περίπτωση να είναι προβληματική. και αν ναι υπάρχει περίπτωση να μου την αλλάξουν; οι μπαταρίες δεν έχουν εγγύηση 6 μήνες νομίζω;

τι λέτε;

Η μπαταρία τουτ είναι πολύ καλή..Εγώ κάνω αρκετή χρήση και μου κρατάει τουλάχιστον 2 μιση μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Help και εμένα όποιος ξέρει..Έχω θέμα με τα μηνύματα..Δεν χωράνε και δεν έχω πολλά.Υπάρχει τρόπος να αποθηκεύονται στην κάρτα μννήμης και όχι στο κινητό..Δεν βρίσκω αυτή τη ρύθμιση και δεν χωράνε άλλα στο κινητό..
Link to comment
Share on other sites

Μού έφερε ο αδερφός μου από Ισπανία το κινητό αυτό κλειδωμένο από τη movistar.

Δεν δέχεται άλλη κάρτα.

Πού μπορώ να το ξεκλειδώσω?

Τελικά το ξεκλείδωσες ?

Εαν όχι στείλε pm ή στο msn : e-gsmshop@hotmail.com

 

Φιλικά

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S3650 Corby

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...