Jump to content

Samsung S3650 Corby


LGKU990i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα συμφωνήσω με τον gvg!!Μόνο που θέλω να προσθέσω ότι χρειάζομαι λίγες μερούλες ακόμα για να συνιθίσω την οθόνη!
:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 197
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου αρέσει πάρα πολύ, με μόνο παράπονο οτι δεν είναι 3g και ο browser είναι πολύ καλός αλλα αργός. Παρόλαυτά έχει άμμεση αποκριση στην κίνηση, κάτι που δεν έχει ο opera mini που είναι λίγο πιο γρήγορος. O bollt έχει πολύ καλή απόκριση κίνησης και είναι και ο πιο γρήγορος browser αλλα δεν υποστηρίζει ελληνικές γραμματοσειρές.

Με λίγα λόγια το μόνο παράπονο είναι το surfing και οι ποιότητα των φωτογραφιών. Μετά βέβαια υπάρχει και το preston.

Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα χτες το βράδυ από το Multirama (164 ευρώ), 3, 5 ευρώ θήκη από το ebay και 21 ευρώ bluetooth από το eshop. Παγκοσμιοποίηση!!!

Τηλέφωνο και bluetooth θα τα έχω αύριο Τρίτη 17-11-2009.

Τηλέφωνο δεν αλλάζω συχνά, το τωρινό μου μου Sony Ericsson Z550 το έχω σχεδόν 4 χρόνια και περιμένω το Samsung πως και πως!!!

==== Find your self esteem and be forever free to dream ===
Link to comment
Share on other sites

Και γω λίγο πολύ με όλες έχω πρόβλημα!Αλλά με τη Wind έχω την αίσθηση πως είναι λίγο καλύτερα!Το κινητάκι έχει αυτή την επιλογή που όταν το γυρνάς στο πλάι γυρίζει και η οθόνη?
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει πάρα πολύ, με μόνο παράπονο οτι δεν είναι 3g και ο browser είναι πολύ καλός αλλα αργός. Παρόλαυτά έχει άμμεση αποκριση στην κίνηση, κάτι που δεν έχει ο opera mini που είναι λίγο πιο γρήγορος. O bollt έχει πολύ καλή απόκριση κίνησης και είναι και ο πιο γρήγορος browser αλλα δεν υποστηρίζει ελληνικές γραμματοσειρές.

Με λίγα λόγια το μόνο παράπονο είναι το surfing και οι ποιότητα των φωτογραφιών. Μετά βέβαια υπάρχει και το preston.

 

Δεν έχει υποστήριξη 3G ταχυτήτων???

Μεγάλη πατάτα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

 

Μολις παραγγειλα τη συγκεκριμενη συσκευη για τη κοπελα μου πιο πολυ λογω πολυ καλης τιμης και πολυ καλης εμφανισης.. κ.τ.λ.

Αυτο που με προβληματισε ειναι η συνδεσιμοτητα του με PC... καλωδιο συνδεσης δεν παρεχεται απο οτι καταλαβα... Υπαρχει να το αγορασω???? και αν ναι ποσο κοστιζει... ????

Θεωρω πολυ βασικο να μπορεις να περασει ονοματα ή και FOTO απο τη παλια συσκευη στη συγκεκριμενη και γι αυτο ρωταω...

 

Αν ξερει κανεις ας βοηθεισει...

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν μπεις στις εφαρμογες που εχει οπως youtube, facebook κτλ πληρωνεις κανονικα σαν να μπαινεις στο ιντερνετ ή δεν χρεωνεσαι???

 

 

 

ευχαριστω εκ των πρωτερον :bow::bow:

Link to comment
Share on other sites

Χρεώνεσαι αφού για να λειτουργήσουν αυτές οι εφαρμογές χρειάζεται σύνδεση στο διαδίκτυο. Η χρέωση φυσικά εξαρτάται από τον όγκο των δεδομένων που θα κατεβάσεις ανά χρήση.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να εγκαταστήσεις μόνο java based παιχνίδια και εφαρμογές.

 

αυτο ισχυει 100%? δλδ μπορω να περασω π.χ. τοπ opera-mini browser και καποια παιχνιδια π.χ. σε java?

δεν εχει τα "κλειδωμαα" που εχουν αλλα samsung?:worry:

Link to comment
Share on other sites

αυτο ισχυει 100%? δλδ μπορω να περασω π.χ. τοπ opera-mini browser και καποια παιχνιδια π.χ. σε java?

δεν εχει τα "κλειδωμαα" που εχουν αλλα samsung?:worry:

Μπορείς κανονικά να περάσεις ότι java εφαρμογή θέλεις

Link to comment
Share on other sites

μμμ, τοτε λεω να αρχισω να σκεφτομαι την αγορα του, αν δεν παω σε νοκια 5800 ή 5530....

 

επισης, pdf, word, excel αρχεια μπορει να διαβασει και να τα επεξεργαστει?

Link to comment
Share on other sites

Tα Java games και οι εφαρμογές για να εγκασταθούν χρειάζονται τη διαδικασία που γίνεται και στα αλλα Samsung?Ξέρει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Απο βιντεακια πως πάει?

Παιζει τιποτα αξιοπρεπώς? Μπορει να αντικαταστησει MP4 player εστω και μερικά?

 

Θέλω να το κάνω δωρο στην κόρη μου...

Link to comment
Share on other sites

Το πηρε χθες η κοπελια μου! Θα το δω αυριο απο κοντα. Υπαρχουν java εφαρμογουλες και παιχνιδακια κυριως που θα υποστηριζουν touch οθονη?

 

Εφοσον υπαρχει υποστηριξη java να τολμησω να ρωτησω αν μπαινουν και εξτρα θεματα? Ή θα φανω ακραιως? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση γιατί ψιλοκαίγομαι? έχω κάτι πόντους από την κάρτα Alpha Bonus, και μου επιτρέπουν να πάρω και κάποια συσκευή από κατάστημα WIND, απο αυτά που δίνουν το καλύτερο είναι το corby, διάβασα όλο το thread, 1 πράγμα δεν κατάλαβα και είναι αυτό που με καίει περισσότερο, wlan ή wifi όπως θέλετε πείτε το, έχει??? δλδ. σε μια καφετέρια με ασύρματο δίκτυο, θα μπάινω internet? φεύγω ταξίδι αύριο και θέλω να προλάβω να το πάρω σήμερα το απόγευμα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση γιατί ψιλοκαίγομαι? έχω κάτι πόντους από την κάρτα Alpha Bonus, και μου επιτρέπουν να πάρω και κάποια συσκευή από κατάστημα WIND, απο αυτά που δίνουν το καλύτερο είναι το corby, διάβασα όλο το thread, 1 πράγμα δεν κατάλαβα και είναι αυτό που με καίει περισσότερο, wlan ή wifi όπως θέλετε πείτε το, έχει??? δλδ. σε μια καφετέρια με ασύρματο δίκτυο, θα μπάινω internet? φεύγω ταξίδι αύριο και θέλω να προλάβω να το πάρω σήμερα το απόγευμα!

Δυστυχώς δεν έχει wifi, ουτε καν 3G. Νομίζω οτι θα είναι και δύσκολο να το βρείς ετοιμοπαράδοτο αφού τα καταστήματα δεν δίνουν απο το stock τους, αλλα περιμένουν να στείλει η wind συσκευές ειδικά για το bonus. Πρέπει να είσαι τυχερός δηλαδή για να βρείς, αλλά πάρε τηλέφωνα πρίν πάς στα καταστήματα για σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε γμτ, βασικα ειδα οτι κυκλοφορεί στο εξωτερικό μια ειδική έκδοση GT-s 3650W που εχει wifi αλλά δεν υπάρχει εδώ, μίλησα με το κατάστημα της γειτονιάς θα τα φέρει σήμερα το μεσημέρι λέει άρα το απόγευμα μπορώ να πάω, τώρα τι κάνουμε? αξίζει? θα μου πεις "τσάμπα είναι", είχα φέρει και στην κοπελιά μου ενα 5530 λευκό-μπλε από Γερμανία, ελπίζω να την ψήσω να ανταλλάξουμε :p
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε γμτ, βασικα ειδα οτι κυκλοφορεί στο εξωτερικό μια ειδική έκδοση GT-s 3650W που εχει wifi αλλά δεν υπάρχει εδώ, μίλησα με το κατάστημα της γειτονιάς θα τα φέρει σήμερα το μεσημέρι λέει άρα το απόγευμα μπορώ να πάω, τώρα τι κάνουμε? αξίζει? θα μου πεις "τσάμπα είναι", είχα φέρει και στην κοπελιά μου ενα 5530 λευκό-μπλε από Γερμανία, ελπίζω να την ψήσω να ανταλλάξουμε :p

Εϊναι πολύ καλό τηλεφωνο για τα λεφτά του αν δεν σε ενδιαφέρει η κάμερα και το γρηγορο internet. Πάντως μπορείς να έχεις σχετικά γρήγορο Internet για τα απαραίτητα, με opera mini 5, και κάποιο πρόγραμμα data με 10 ευρώ το μήνα περίπου, Πιστέυω τα 150mb είναι πάρα πολλα για τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το επαιρνα ποτέ, ίσως για 2ο μόνο που λένε και τα παιδιά πιο πάνω, απλά είναι οι πόντοι της κάρτας που "πρέπει" να εξαργυρωθούν οπότε... το Ν95 που έχω εξακολουθεί να είναι καλύτερο κι ας έχουν περάσει και τόσα χρόνια. Απλά είναι καραγκιοζιά ρε γμτ, στο 2009-2010 να βγάζεις κινητό με touchscreen αλλά χωρίς wifi!?!?!?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S3650 Corby

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...