Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia II (I8000)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν κλειδωνει με τπτ ....... στην com7 ψαχνει και στα 9600 απο τα settings που ειδα ....εκει πρεπει να ειναι ; να το βαλω στο auto ; και το αλλο να το αφησω 9600 ;

Εμένα το iGo κλειδώνει στην com7 στα 4800.

Δεν χρειάστηκε να τρέξω το GPS Test. Την πρώτη φορά να είσαι αρκετά υπομονετικός..Μετά κλειδώνει αρκετά γρήγορα..;)

http://i1221.photobucket.com/albums/dd471/m_RS/myStuff/FordTEAMRS-2.png?t=1304075987
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα το iGo κλειδώνει στην com7 στα 4800.

Δεν χρειάστηκε να τρέξω το GPS Test. Την πρώτη φορά να είσαι αρκετά υπομονετικός..Μετά κλειδώνει αρκετά γρήγορα..;)

 

 

thx ! μου δουλεψε !

 

Κατι αλλο , με hard reset χανονται προγραμματα που εχουν εγκατασταθει ; γενικα τι χανεται αν γινει αυτο ; γιατι κατι εκανα και δεν εχω εικονιδιο απο τη μπαταρια....δεν ξερω ποση μπαταρια εχει

 

H καποια λυση να μου εμφανιζει ποση μπαταρια εχω ;;;;

Edited by MAFIA

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κατι αλλο , με hard reset χανονται προγραμματα που εχουν εγκατασταθει ; γενικα τι χανεται αν γινει αυτο ;

 

Επανέρχεται η συσκευή σε κατάσταση όπως όταν την πρωτοάνοιξες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

thx ! μου δουλεψε !

 

Κατι αλλο , με hard reset χανονται προγραμματα που εχουν εγκατασταθει ; γενικα τι χανεται αν γινει αυτο ; γιατι κατι εκανα και δεν εχω εικονιδιο απο τη μπαταρια....δεν ξερω ποση μπαταρια εχει

 

H καποια λυση να μου εμφανιζει ποση μπαταρια εχω ;;;;

 

Τίποτα! :)

 

Με το hard reset όπως είπε και ο athanaso77 επανέρχεται η συσκευή όπως όταν την αγόρασες..

Μην κάνεις όμως hard reset γι' αυτό! Λογικά για να μην σου εμφανίζεται η μπαταρία θα έχεις επιλέξει να εμφανίζεται το ρολόι παντού. Αυτό φταίει και δεν βλέπεις την μπαταρία. Κάπου στις ρυθμίσεις ρολογιού είναι αυτή η επιλογή, δεν θυμάμαι που ακριβώς τώρα..

http://i1221.photobucket.com/albums/dd471/m_RS/myStuff/FordTEAMRS-2.png?t=1304075987
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω 2 πράγματα

1. υπάρχει τρόπος να μην εμφανίζονται κάθε λίγο και λιγάκι τα καινούργια ασύρματα δίκτυα που υπάρχουν; ας εμφανίζεται μόνο η κεραία επάνω και αν θέλω να τα βρίσκω εγώ.

2. κάπου στις προηγούμενες σελίδες, όταν τις διάβασα όλες στην αρχή, θυμάμαι πως υπήρχε κάποιος δωρεάν μετρητής δεδομένων για σύνδεση gprs. Δεν μπόρεσα να το βρω. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει για να μην ψάχνω όλες τις σελίδες ξανά μία-μία;

Samsung Galaxy S8+

Galaxy Watch 46mm

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.

ξαφνικα το κινητο μου παρουσιασε ενα προβλημα και δεν μου παιζει τα αρχεια βιντεο ουτε με τον wmp αλλα ουτε και με τον player της samsung.αν και μυριζομαι hard reset μηπως εχει καποιος καμια ιδεα μηπως κ το αποφυγω?

Link to comment
Share on other sites

Κλαημερα κι απο μενα, το disable driver signature που βρισκετε στα win 7 χ64? Στο BIOS δεν το βρισκω, εχω ρωτησει δυο φορες αλλα καμια απαντηση, δεν νομιζω πως καποιος δεν μπορει να απαντησει αφου τοσοι και τοσοι κανετε αναβαθμισεις. Με F2 μπαινω στο BIOS αλλα πουθενα....

Τι λαθος κανω? Πρεπει ντε και καλα να βαλω ΧΡ μονο και μονο για αναβαθμιση του κινητου? HELP PLS !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κλαημερα κι απο μενα, το disable driver signature που βρισκετε στα win 7 χ64? Στο BIOS δεν το βρισκω, εχω ρωτησει δυο φορες αλλα καμια απαντηση, δεν νομιζω πως καποιος δεν μπορει να απαντησει αφου τοσοι και τοσοι κανετε αναβαθμισεις. Με F2 μπαινω στο BIOS αλλα πουθενα....

Τι λαθος κανω? Πρεπει ντε και καλα να βαλω ΧΡ μονο και μονο για αναβαθμιση του κινητου? HELP PLS !!!!

 

Δεν ειναι στο bios. Την ωρα που ξεκιναν τα win πατας F8 συνεχομενα αν θυμαμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ταινιες βλεπεις ανετα στο ομνια2 ειχα psp και εβλεπα χαλαρα ταινιες με υποτιτλους....τωρα σε αυτο θα μπορω(μπαινω στρατο και αν ειναι να το φορτωσω με ταινιες....η μονο στο htc hd2???)

 

δεν μπορω στο ιντερνετ να βρω ποσο μεγαλη ηταν η οθονη που ειχε το psp για να συγκρινω....αλλα ετσι οπως το βλεπω και θυμαμαι πρεπει να ειναι στανταρ πιο μεγαλη!!!

 

το βρηκα μονος οποτε απλα το γραφω εδω εαν ενδιαφερθει κανενας....

PSP-3000 480 x 272, pixels 4.3-inch display

Samsung I8000 Omnia II 480 x 800 pixels, 3.7 inches

Edited by sakisdani

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

παιδια ταινιες βλεπεις ανετα στο ομνια2 ειχα psp και εβλεπα χαλαρα ταινιες με υποτιτλους....τωρα σε αυτο θα μπορω(μπαινω στρατο και αν ειναι να το φορτωσω με ταινιες....η μονο στο htc hd2???)

 

δεν μπορω στο ιντερνετ να βρω ποσο μεγαλη ηταν η οθονη που ειχε το psp για να συγκρινω....αλλα ετσι οπως το βλεπω και θυμαμαι πρεπει να ειναι στανταρ πιο μεγαλη!!!

 

το βρηκα μονος οποτε απλα το γραφω εδω εαν ενδιαφερθει κανενας....

PSP-3000 480 x 272, pixels 4.3-inch display

Samsung I8000 Omnia II 480 x 800 pixels, 3.7 inches

 

βλεπεις ανετα ταινιες κ με υποτιτλους!η οθονη του OMNIA 2 ειναι αψογη!!! στην αρχη πριν το παρω ελεγα γιατι ομως εχει μονο 65Κ χρωματα..??? ειναι ΑΨΟΓΗ! Θα σου πω κ κατι αλλο κινητο παιρνεις,το HTC HD2 δε το ξερω αλλα το εχω δει.. 4,3 ιντσες ειναι υπερβολη κ ειναι αβολο...

 

Y.Σ:τα ματια σου 14 στο στρατο..

Link to comment
Share on other sites

βλεπεις ανετα ταινιες κ με υποτιτλους!η οθονη του OMNIA 2 ειναι αψογη!!! στην αρχη πριν το παρω ελεγα γιατι ομως εχει μονο 65Κ χρωματα..??? ειναι ΑΨΟΓΗ! Θα σου πω κ κατι αλλο κινητο παιρνεις,το HTC HD2 δε το ξερω αλλα το εχω δει.. 4,3 ιντσες ειναι υπερβολη κ ειναι αβολο...

 

Y.Σ:τα ματια σου 14 στο στρατο..

 

μην ανησυχεις 2φορα μπαινω τωρα ξερω!!!!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
στην αρχη πριν το παρω ελεγα γιατι ομως εχει μονο 65Κ χρωματα..???

 

Έχουμε πει επανειλημμένως, ας μην παρασυρόμαστε από τα μαρκετίστικα κόλπα που μιλάνε για εκατομμύρια χρώματα. Άλλοι είναι οι παράγοντες που φέρνουν ένα καλό αποτέλεσμα σε μια οθόνη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι στο bios. Την ωρα που ξεκιναν τα win πατας F8 συνεχομενα αν θυμαμαι καλα.

 

Σε χιλιο ευχαριστω για την απαντηση. Αυτο ειναι τελικα, το παρατεταμενο πατημα του F8 και οχι απλα παταμε F8 .

Δεν θυμαμε ποσο καιρο και ποσες φορες το εχω ρωτησει και καμια απαντηση για κατι που κανουν πολλοι.....

Ευχαριστω και παλι πολυ , με γλυτωσες απο εκγατασταση ΧΡ μονο και μονο για ενημερωση κινητου!

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει επανειλημμένως, ας μην παρασυρόμαστε από τα μαρκετίστικα κόλπα που μιλάνε για εκατομμύρια χρώματα. Άλλοι είναι οι παράγοντες που φέρνουν ένα καλό αποτέλεσμα σε μια οθόνη.

 

στη συνεχεια γραφω πως ειναι αψογη..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Πριν λίγο καιρό πήρα κ γω το Omniα i8000 κ ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα.

 

1) Γίνεται σε μία επαφή να εισάγουμε 2 κινητά τηλέφωνα? Ξέρω οτι υπάρχουν αρκετές επιλογές για τύπους τηλεφώνων αλλά μπορώ να εισάγω μόνο ένα κινητό τηλ. κ αυτό είναι λίγο πρόβλημα όσον αφορά την αποστολή μυνημάτων αφού όταν επιλέγω μία επαφή για να στείλω sms μου δίνει τη δυνατότητα να το αποστείλω μόνο στο κινητό τηλ.

 

2) Το κινητό έχει σε χρήση σχεδόν όλη του τη μνήμη RAM. Αφήνει περίπου 30-45 mb ελεύθερα. Από τα υπόλοιπα, τα μισά είναι κατειλημένα κ τα άλλα μισά χρησιμοποιούνται κ αυτό με όλα τα progs κλειστά. Επηρεάζεται η ταχύτητα του κινητού έτσι? Υπάρχει τρόπος να ελευθερωθεί καθόλου μνήμη? Ήδη έχω ενεργοποιήσει την επιλογή κάθε prog να κλείνει όταν πατάω x κ πάλι όμως η μνήμη που χρησιμοποείται είναι σχεδόμ 100 mb.

 

3) Έχω κατεβάσει διάφορα progs από το net και σε μερικά δεν φαίνονται τα γράμματα, είναι στη θέση τους κάτι τετραγωνάκια. Αυτό μέχρι στιγμής μου συμβαίνει στο Google Maps και στο Facebook Mobile, όχι εκείνο που έχει προεγκατεστημένο αλλά αυτό από το Windows Marketplace. Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί? Δεν νομίζω ότι είναι θέμα εγκατάστασης...

 

4)Πως γίνεται στα γενέθλια μιας επαφής να υπάρχει υπενθήμιση και να φαίνονται στο ημερολόγιο???

 

5)Κάποιο pm για CorePlayer? :)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Panasonic X60 --> Sony Ericsson W700i --> Sony Ericsson G900 --> Samsung Omnia GT-i8000 --> Apple iPhone 4s :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ενω στην οθονη του κινητου, ο player της μαμας μου βγαζει τους srt υποτιτλους, στην οθονη της τηλεορασης δεν βγαζει τιποτα.... Υπαρχει καποιος τροπος να τους εμφανιζει στην τηλεοραση ΧΩΡΙΣ να τους συνχωνευσω στο αρχειο βιντεο με καποιο προγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους OMNIAcs!!

 

σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάρω το κινητό σε λευκό χρώμα...και επειδή όσο και να έψαξα καθαρη απάντηση δεν βρήκα..στην συσκευασία του κινητού σε λευκό χρώμα θα υπάρχει η θήκη προστασίας που απ'οσο έχω δεί υπάρχει στο μαύρο??

 

Υ.Γ. δεν ξέρω αν παίζει ρόλο από που θα το πάρεις στο τί θα έχει μέσα η συσκευασία,αλλα να σας πω οτι θα το πάρω απο wind...Please heeeeelp!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Εγώ το παράγγειλα εδώ και μια εβδομάδα απο wind και ακόμα δεν έχει έρθει.Μου λένε ότι δεν έχει η Samsung.Λογικό είναι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους θα το πάρουν από wind. Μην ακούτε τι σας λένε, ότι κ καλά υπάρχει έλλειψη. Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Δε ξέρω τι παίζει κ αργουν τόσο αλλά εμένα έκανε να έρθει 17 μέρες κ με πήγαιναν από Δευτέρα σε Τετάρτη-Παρασκευή κ μετά Δευτέρα πάλι.

 

Όποιος είναι να πάρει το Omnia από wind ας πάει καλύτερα μία βόλτα από τα Saturn να το πάρει κ να κάνει κ τη σύνδεση επί τόπου. Σκεφτείτε ότι επειδή πήρα το κινητό με σύνδεση, η πωλήτρια την ενεργοποίησε τη μέρα της αγοράς με αποτέλεσμα 3 μέρες μετά να μου έρθει κ το πρώτο πάγιο, ενώ εγώ δεν είχα τηλέφωνο για να μιλήσω και πλήρωσα 17 μέρες πάγιο για μία υπηρεσία που δεν χρησιμοποιούσα.

 

Βέβαια, όταν πηγα στο κατάστημα να κάνω παράπονα και όταν πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών (την οποία δε μπορεις να καλέσεις από σταθερό αλλά μονο από κινητό wind!!) η απάντησή τους ήταν "καλά δεν έχετε κάποιο άλλο κινητό τηλέφωνο να βάλετε τη κάρτα?'' και "άλλο η σύνδεση, αλλο το κινητό, δεν έχει σημασία που εσείς τα πήρατε μαζί"!!! Ό,τι να'ναι δλδ.

 

Προσοχή λοιπόν..

 

P.S. Ας απαντήσει κάποιος στις παραπάνω ερωτήσεις μου. Ευχαριστώ.

Panasonic X60 --> Sony Ericsson W700i --> Sony Ericsson G900 --> Samsung Omnia GT-i8000 --> Apple iPhone 4s :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετιζω το φορουμ και θα ηθελα τη βοηθεια σας σχετικα με τη πρωτη φορτιση της μπαταριας. Α) Με την ενεργοποιση της συσκευης αδειαζω τη μπαταρια και τη βαζω για φορτιση για ποσες ωρες; B) Με το που αγοραζω το κινητο το βαζω κατευθειαν για φορτιση; Ευχαριστω

 

Πάντα όταν παίρνουμε ένα νεο κινητό το ανοίγουμε και το χρησιμοποιούμε κανονικότατα μιας και έχει την εργοστασιακή του τη φόρτιση και στην πρώτη αυτή χρησιμοποίηση το αφήνεις ώσπου να κλείσει τελείως και μετά το φορτίζεις ώσπου να δείξει η οθόνη ότι το φόρτισες. Τώρα όσον αφορά για τις επόμενες φορτίσεις πρέπει να γίνονται ΠΑΝΤΑ με κλειστή τη συσκευή - και εννοειται πριν αδειασει τελειως η μπαταρια- .. Αυτές είναι συμβουλές φίλου μέσα στη Nokia και ισχύουν για OΛΑ τα κινητά και βοηθάνε στη βελτιστοποίηση της μπαταρίας και μεγαλύτερης διάρκειας και απόδοσης..

 

Καλησπέρα σε όλους τους OMNIAcs!!

 

σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάρω το κινητό σε λευκό χρώμα...και επειδή όσο και να έψαξα καθαρη απάντηση δεν βρήκα..στην συσκευασία του κινητού σε λευκό χρώμα θα υπάρχει η θήκη προστασίας που απ'οσο έχω δεί υπάρχει στο μαύρο??

 

Υ.Γ. δεν ξέρω αν παίζει ρόλο από που θα το πάρεις στο τί θα έχει μέσα η συσκευασία,αλλα να σας πω οτι θα το πάρω απο wind...Please heeeeelp!!!

 

Εγώ το λευκό που πήρα έχει και τη θήκη και όλα κομπλέ.. Γενικά έχω δει πολλά ωραίες συσκευές σε χρώμα μαύρο αλλά δυστυχώς για το συγκεκριμένο κινητό δε θα μπορούσα σε καμία περίπτωση να το πω εκτός αν ήμουν συγκαταβατική.. Το άσπρο είναι πολύ πιο "μουράτο" και Lux χαχα :D

 

Παιδιά καλημέρα. Πριν λίγο καιρό πήρα κ γω το Omniα i8000 κ ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα.

 

1) Γίνεται σε μία επαφή να εισάγουμε 2 κινητά τηλέφωνα? Ξέρω οτι υπάρχουν αρκετές επιλογές για τύπους τηλεφώνων αλλά μπορώ να εισάγω μόνο ένα κινητό τηλ. κ αυτό είναι λίγο πρόβλημα όσον αφορά την αποστολή μυνημάτων αφού όταν επιλέγω μία επαφή για να στείλω sms μου δίνει τη δυνατότητα να το αποστείλω μόνο στο κινητό τηλ.

 

Γίνεται, να εισάγεις 2 τηλέφωνα και πολλά περισσότερα απλά το θέμα με τα σμσ όσο το έχω ψάξει, το μόνο που μπορώ και εγώ να κάνω είναι να στέλνω σμσ μέσα από την επαφή, ανοίγοντας την και μετά να πατάω παρατεταμένα πάνω στο νούμερο που θέλω να στείλω σμσ και απλά να πατάω την επιλογή αποστολή σμσ.. Τώρα κάτι άλλο δεν έχει υποπέσει στην αντίληψη μου..

 

 

3) Έχω κατεβάσει διάφορα progs από το net και σε μερικά δεν φαίνονται τα γράμματα, είναι στη θέση τους κάτι τετραγωνάκια. Αυτό μέχρι στιγμής μου συμβαίνει στο Google Maps και στο Facebook Mobile, όχι εκείνο που έχει προεγκατεστημένο αλλά αυτό από το Windows Marketplace. Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί? Δεν νομίζω ότι είναι θέμα εγκατάστασης...

 

Και μένα το παθαίνει αυτό ειδικά με το F/B που απλά το απεγκατέστησα γιατί με το που το έτρεχα πέρα από τα τατραγωνάκια μου έβγαζε μετά σφάλμα και να γίνει αποστολή στη Microsoft..

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τώρα όσον αφορά για τις επόμενες φορτίσεις πρέπει να γίνονται ΠΑΝΤΑ με κλειστή τη συσκευή .. Αυτές είναι συμβουλές φίλου μέσα στη Nokia και ισχύουν για όλα τα κινητά και βοηθάνε στη βελτιστοποίηση της μπαταρίας και μεγαλύτερης διάρκειας και απόδοσης..

 

Δεν ξέρω εάν ισχύει στα nokia αυτό αλλά εδώ δεν ισχύει σίγουρα. Μπορείς να φορτίζεις τη συσκευή όσο και όποτε θέλεις και σε γενικές γραμμές καλό είναι να μην αφήνουμε την μπαταρία να πέφτει κάτω του 10%.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.

ξαφνικα το κινητο μου παρουσιασε ενα προβλημα και δεν μου παιζει τα αρχεια βιντεο ουτε με τον wmp αλλα ουτε και με τον player της samsung.αν και μυριζομαι hard reset μηπως εχει καποιος καμια ιδεα μηπως κ το αποφυγω?

 

 

σωστα το καταλαβες ...καποιο προγραμμα καθαρισμου των windows απο τα διαφορα "σκουπιδια που συσσωρευονται με την χρηση ,εσβησε καποιο αρχειο απο την registry.

 

μαλον κανενας δεν γνοριζει τιποτα σχετικα με το προγραμα του που περνεις κανεις αγοραζοντας την συσκευη .

 

ΓΙΑ το προγραμα GPS ροταω παιδια ετσι ,που το περνεις σε μια μικρη καρτα μνημεις και το τοποθετεις στο πεισο μεροσ της συσκευης

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

 

Αν εννοεις το sygic τοτε απλα βαζεις την καρτουλα στην υποδοχη και το προγραμμα κανει αυτοματα εγκατασταση.Αν δεν κανει ψαχνεις να βρεις το αρχειο .exe στην καρτουλα και το τρεχεις.Ειναι ευκολο.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορει να μου εξηγησει καποιος τι ακριβως ειναι και τι κανει το Spb Mobile Shell? Ειναι δωρεαν?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...