Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia II (I8000)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι ρε ****το...κοιτουσα και τα 2 θρεντ και κατα λαθος το εβαλα εδω..παω να το βαλω στο αλλο..σορυ :)
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας και παλι παλικαρια μου. εν μεσω διακοπων βρηκα ενα πισι και σας καταθετω την πλοηγητικη εμπειρια μου με το ομνια. με destinator , igo8 , ndrive το κινητο δουλευει αψογα και μετα το αρχικο μαγκανοπηγαδο της πρωτης ενεργοποιησης τωρα πια κλειδωνει ως και σε 5-6 sec αναλογα το που εισαι και εχω δει και 8 δορυφορους μια φορα που κοιταξα. αψογο ειμαι τρομερα ενθουσιασμενος με το κινητακι. μονο με το κολο αλμπουμ φωτογραφιων σπαζομαι που μου δειχνει ολα τα φακελακια και τα εικονιδια απο τα απο τα gps και ολα μου τα παιχνιδια και για να βρω τις φωτο μου ψαχνω μια ωρα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι και για τα καλα νεα απ' τον τομεα gps !!

 

Με το θεμα της συνδεσης Ευρειας Ζωνης το κοιταξε κανεις ??:worry:

 

Μιλαμε δεν μπορω αλλο αυτη την αναμονη για να μαθουμε επιτελους ποτε ερχεται !! Ετσι μου ερχεται να στειλω mail στη samsung να ρωτησω !!

http://i1221.photobucket.com/albums/dd471/m_RS/myStuff/FordTEAMRS-2.png?t=1304075987
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα επειδη σκοπευω να το αγορασω υπαρχουν προγραμματα σαν το Total recall που ηχογραφει τις συνομιλιες για το omnia 2 ? Thanks
Link to comment
Share on other sites

Σε κανένα μήνα το κόβω... έτσι δεν γίνεται πάντα με τα φυλλάδια;;;

 

Πάντως το ευχάριστο είναι ότι δεν το δώσαν μόνο σε μία εταιρεία "αποκλειστικά"

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλά από ό,τι ξέρουμε το ΙΙ έχει 5 ΜΡ κάμερα. Στη φωτό του ΟΤΕ γιατί έχει 8 ΜΡ; Έγινε το νέο θαύμα της Κανά;
Link to comment
Share on other sites

Καλά από ό,τι ξέρουμε το ΙΙ έχει 5 ΜΡ κάμερα. Στη φωτό του ΟΤΕ γιατί έχει 8 ΜΡ; Έγινε το νέο θαύμα της Κανά;

 

Πρόσθεσαν και τα Mpixels της μπροστά κάμερας και στρογγυλοποίησαν προς τα πάνω! :lol::lol::lol::p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μετρητης για τον ογκο δεδομενων δηλαδη οταν μπενουμε ιντερνετ εχει το ομνια2;
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

μετρητης για τον ογκο δεδομενων δηλαδη οταν μπενουμε ιντερνετ εχει το ομνια2;

 

Όχι αλλά μπορείς να προσθέσεις, υπάρχουν αρκετά προγράμματα που κάνουν αυτή τη δουλειά!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

ειχα στο ομνια 1 μεχρι τουλαχιστον που παρεδωσε πνευμα απο βλακεια μου το home screan ++ το οποιο ομως δεν δουλευε με τα widget . υπαρχει καποιο προγραμμα το οποιο απλα να μετραει data και αν μπορει και τα αλλα κλεισεις και μνμ και να μην χρειαζεται να απενεργοποιησω τα widget; ρωτω γιατι ειναι να παρω αυτην την εβδομαδα το ομνιατο 2 και ως τωρα ειχα ενα iphone που ειχε μετρητη και με βολευε στο data plan.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

ειχα στο ομνια 1 μεχρι τουλαχιστον που παρεδωσε πνευμα απο βλακεια μου το home screan ++ το οποιο ομως δεν δουλευε με τα widget . υπαρχει καποιο προγραμμα το οποιο απλα να μετραει data και αν μπορει και τα αλλα κλεισεις και μνμ και να μην χρειαζεται να απενεργοποιησω τα widget; ρωτω γιατι ειναι να παρω αυτην την εβδομαδα το ομνιατο 2 και ως τωρα ειχα ενα iphone που ειχε μετρητη και με βολευε στο data plan.

 

Ουπς γράψε λάθος, έχει!

Περιλαμβάνετε στα ενσωματωμένα προγράμματα του TouchWiz!

 

Το παλιό όμνια με ένα hard reset δεν στρώνει; :rolleyes:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

το παλιο ομνια πριν περιπου 2 μηνες μου επεσε απο το 4!!! οροφο και δεν εμεινε οχι οθωνη ουτε κουμπακι επανω... μου δωσε ενα παλικαρι ενα iphone αλλα δεν με ικανοποιησε πολυ και τωρα παω για το ομνια 2 που απο οτι διαβαζω ειναι τεφαρικι. απλα το μονο που ηθελα να ρωτησω σαν εξτρα ηταν αυτο για τον μετρητη. αυτοσ ο μετρητης που εχει μετραει και κλεισεις και μνμ;
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

το παλιο ομνια πριν περιπου 2 μηνες μου επεσε απο το 4!!! οροφο και δεν εμεινε οχι οθωνη ουτε κουμπακι επανω... μου δωσε ενα παλικαρι ενα iphone αλλα δεν με ικανοποιησε πολυ και τωρα παω για το ομνια 2 που απο οτι διαβαζω ειναι τεφαρικι. απλα το μονο που ηθελα να ρωτησω σαν εξτρα ηταν αυτο για τον μετρητη. αυτοσ ο μετρητης που εχει μετραει και κλεισεις και μνμ;

Υπάρχει μετρητής κλήσεων, βιντεο-κλήσεων, δεδομένων. Για μηνύματα δεν έχει κάτι! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

 

cosmote συντομα κοντα σας!!!

http://img178.imageshack.us/img178/7021/727m.jpg

 

Στο Link γραφει διαθέσιμο απο 14/9 !!!

Λογικα αν εχει ερθει η cosmote δεν θα καθυστερισει να το φερει !!

 

Τωρα για την καμερα...γιατι η cosmote αναφαιρει 8mp??

 

Με τα WM 6.5 θα ερθει ?? στο VNP ετσι λεει...;)

http://i1221.photobucket.com/albums/dd471/m_RS/myStuff/FordTEAMRS-2.png?t=1304075987
Link to comment
Share on other sites

Nice! Αντε να δουμε κ την τιμουλα του...

 

θα κλάψουν μανούλες....

 

ΜΕ βαθιά ανάσα, πάμε παιδιά!!!

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

θα κλάψουν μανούλες....

 

ΜΕ βαθιά ανάσα, πάμε παιδιά!!!

 

Για κανένα 600,00€ το βλέπω!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Για κανένα 600,00€ το βλέπω!

 

Αμα το φέρουν με 600 τότε υπάρχει και το ebay και να δούμε πόσα θα πουλήσουν με 600 μετά.

Link to comment
Share on other sites

Και εκτος απο το ebay υπαρχει και multilanguage rom πλεον :D

Και το modaco κ.α ελληνικα!

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

εχοντας ενα χρονο iphone, απο τοτε που βγηκε η εκδοση 3 σε λειτουργικο και πλεον δεν υπαρχει λυσει με πληκτρολογιο για 160 χαρακτηρες με αποτελεσμα να χρεονωμαι 2-3 μυνηματα καθε φορα.

μπορεις να στειλεις μυνημα με 160 χαρακτηρες; αυτοι που το εχουν ας δωσουν τα φωτα τους.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

εχοντας ενα χρονο iphone, απο τοτε που βγηκε η εκδοση 3 σε λειτουργικο και πλεον δεν υπαρχει λυσει με πληκτρολογιο για 160 χαρακτηρες με αποτελεσμα να χρεονωμαι 2-3 μυνηματα καθε φορα.

μπορεις να στειλεις μυνημα με 160 χαρακτηρες; αυτοι που το εχουν ας δωσουν τα φωτα τους.

 

Συγνώμη για το off topic, αλλά δεν υπάρχει κάποιο φιξ για αυτό? Γιατί γλυκοκοιτάζω ενός γνωστού που το πουλάει.

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

εχοντας ενα χρονο iphone, απο τοτε που βγηκε η εκδοση 3 σε λειτουργικο και πλεον δεν υπαρχει λυσει με πληκτρολογιο για 160 χαρακτηρες με αποτελεσμα να χρεονωμαι 2-3 μυνηματα καθε φορα.

μπορεις να στειλεις μυνημα με 160 χαρακτηρες; αυτοι που το εχουν ας δωσουν τα φωτα τους.

 

Συγνώμη για το off topic, αλλά δεν υπάρχει κάποιο φιξ για αυτό? Γιατί γλυκοκοιτάζω ενός γνωστού που το πουλάει.

 

Πιστεύω να μιλάτε για το Omnia II το οποίο γράφει κανονικότατα μηνύματα στα ελληνικά με 160 χαρακτήρες!!!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Στο παλιό omnia όταν άλλαζες προφίλ από εκτός σύνδεσης σε σύνδεση έπρεπε να δόσεις ξανά το pin στο omnia 2 ισχύει πάλι αυτό ;

Ακόμα στο παλιό omnia υπήρχε σοβαρό πρόβλημα με καμένα πιξελς σε καινούργιες συσκευές. Τώρα σε τέτοιου είδους οθόνες μπορούν να υπάρχουν καμένα πιξελς ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...