Jump to content

Ποια εταιρία λανσάρει τα καλύτερα music phones;


 Κοινοποίηση

Η καλύτερη εταιρεία στο τομέα των μουσικών κινητών  

477 members have voted

  1. 1. Η καλύτερη εταιρεία στο τομέα των μουσικών κινητών

    • Alcatel
      3
    • Apple
      70
    • HTC
      20
    • LG
      5
    • Motorola
      8
    • Nokia
      120
    • Samsung
      22
    • Sony Ericsson
      211
    • ...άλλη εταιρεία
      6
    • ΔΞ/ΔΑ
      13


Recommended Posts

Ποια είναι η καλύτερη εταιρεία στην κατασκευή μουσικών κινητών? Σε ηχείο περισσότερο αλλά και ακουστικά (για όσους ρωτάνε σε πιο από τα 2 καλύτερη).
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι δεν υπαρχει η apple στην λιστα επιλογης?

τεσπα, νομιζω οτι καμια αλλη εταιρια δεν εχει φτασει την ποιοτητα μουσικης του iphone!

απο αυτες που εχει στην λιστα, πιστευω η se με την σειρα w(alkman) τα παει πολυ καλα στον τομεα μουικης.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απορώ γτ δεν έβαλες στην λίστα την apple.Μετά από αυτήν ακολουθεί η sony ericsson.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλά λένε τα παιδιά, γίνεται από μουσικά κινητά να απουσιάζει η Apple...;

Τέλος πάντων τη πρόσθεσα εγώ!

 

Εγώ ψήφισα Nokia λόγω μόνο και μόνο του ανεπανάληπτου N91.

 

ΥΓ: Ως κάτοχος και N91 αλλά και iPhone 3G κατά το παρελθόν, έχω την εντύπωση πως το N91 είχε καλύτερη ποιότητα αναπαραγωγής από τα ακουστικά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως η apple λογω iphone που ουσιαστικα ειναι ενα ipod καθιερωνεται ως μια καλη εταιρια, ΑΛΛΑ πρεπει να βγαλει και κανα αλλο τηλεφωνο για να μας δειξει τις δυνατοτητες της σαν εταιρια δεν νομιζετε?

Εγω ψηφιζω Νοκια

http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nokia vs Apple 8α έπρεπε να ειναι το θέμα...Ή καλύτερα Ν91 vs iPhone...Εγώ πάντως λέω Ν91...Αλλά δεν έχει διευκρινίσει κανείς αν μιλάμε για αναπαραγωγή από ηχεία ή ακουστικά...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως η apple λογω iphone που ουσιαστικα ειναι ενα ipod καθιερωνεται ως μια καλη εταιρια, ΑΛΛΑ πρεπει να βγαλει και κανα αλλο τηλεφωνο για να μας δειξει τις δυνατοτητες της σαν εταιρια δεν νομιζετε?

Εγω ψηφιζω Νοκια

 

Mόνο που η συγκεκριμένη δημοσκόπηση μιλάει για μουσικά κινητά, άρα το μέτρο σύγκρισης δεν είναι οι τηλεφωνικές ή οποιεσδήποτε άλλες λειτουργίες της συσκευής αλλά το μουσικό κομμάτι.

 

Προσωπικά δεν έχω βρει καλύτερη ποιότητα αναπαραγωγής, ευχρηστία και τέτοιο interface όπως στο iPod που ενσωματώνει το iPhone. Στα θετικά βάζω και το iTunes ως εφαρμογή.

 

Εξάλλου είναι λογικό από τη στιγμή που η Apple κυριαρχεί στην αγορά των mp3 players με τα iPod (παρά τις τσουχτερές τιμές τους), αντίστοιχη ποιότητα να βλέπουμε και στο iPhone.

Link to comment
Share on other sites

Παντως, ΣΙΓΟΥΡΑ δεν πρεπει να ειναι η ΝΟΚΙΑ καλυτερη...οσα κινητα της κι εαν εχω αλλαξει (πχ τα τελευταια δυο, 6280, Ν85) εχουν τραγικα προβληματα στην αναπαραγωγη mp3...στο 6280 crashαρει συνεχεια ο player του σε ανυποπτο χρονο(και κανει reboot το κινητο απο μονο του) , ενω στο N85 κολαει κατα την χρηση του κουμπιου ffwd ΟΛΟΚΛΗΡΟ το τηλεφωνο και γλυτωνει μονο με τραβηγμα της μπαταριας. Και συμβαινει αρκετα συχνα. Για τηλεφωνο 500 ευρω το θεωρω απαραδεκτο το Player του να μην ειναι ΤΕΛΕΙΟ . Δεν ζηταω να κανει παπαδες, απλα να λειτουργει σωστα, και μεχρι στιγμης, σε ολα τα ΝΟΚΙΑ που ειχα , εχω απογοητευτει τρελα...
Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson. Πολύ καλή ποιότητα ήχου και φοβερός player.
Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα για προβλήματα στα w της se, και εκεί που είχα καταλήξει στα nokia, τώρα διαβάζω προβλήματα και στα τελευταία... :confused:

 

Είμαι έτσι :wacko:

Link to comment
Share on other sites

χαχααα! Καθυστέρησες λιγάκι να το πεις. Αν είναι έτσι τότε σίγουρα η nokia πρώτη.. και συγκεκριμένα με το δικό μου κινητό :p το Ν81 το οποίο έχει καλή ποιότητα από τα ακουστικά.. έχει και τα στερεοφωνικά ηχεία! Πιο άλλο έχει καλύτερο συνδυασμό?
Link to comment
Share on other sites

Και όσο για την apple μόνο ένα κινητό έχει βγάλει που είναι καλό στην μουσική.Δεν κατατάσσετε μέσα στις εταιρίες που κάνουν μαζική παραγωγή μουσικών μοντέλων και γενικά έχουν διάφορα μουσικά μοντέλα όπως η νόκια και η se. Γι' αυτό δεν την έβαλα αρχικά στην δημοσκόπηση.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί.. είπες οτι ψάχνεις για αγορά κινητού? ΣΥΓΚΡΙΣΗ έχεις βάλει.. και ούτε στο αρχικό ποστ αναφέρεις κάτι τέτοιο.

Ποια είναι η καλύτερη εταιρεία στην κατασκευή μουσικών κινητών? Σε ηχείο περισσότερο αλλά και ακουστικά (για όσους ρωτάνε σε πιο από τα 2 καλύτερη).

 

Μάλλον θα πρέπει να ανοίξεις νέο θέμα για ΕΠΙΛΟΓΗ συσκευής και να αναφέρεις ακριβώς τί ζητάς!

Link to comment
Share on other sites

φίλε,καλύτερα κάνε άλλο θέμα ή γράψε ένα μύνημα και ζήτα τι ακριβώς θες...

 

τώρα αν βάζει και τα ηχεία μέσα η απάντηση είναι 1...νόκια

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...