Jump to content

Ποια εταιρία λανσάρει τα καλύτερα music phones;


 Κοινοποίηση

Η καλύτερη εταιρεία στο τομέα των μουσικών κινητών  

477 members have voted

  1. 1. Η καλύτερη εταιρεία στο τομέα των μουσικών κινητών

    • Alcatel
      3
    • Apple
      70
    • HTC
      20
    • LG
      5
    • Motorola
      8
    • Nokia
      120
    • Samsung
      22
    • Sony Ericsson
      211
    • ...άλλη εταιρεία
      6
    • ΔΞ/ΔΑ
      13


Recommended Posts

Nαι έχεις δίκιο.Συγνώμη. Απλώς έχω ανοίξει και ένα αλλό θέμα και έτσι μπερδεύτικα. Το Ν81 το ανέφερε πρώτος ένας άλλος.

 

Ηχεία βάζει η απάντηση.

 

 

 

Ως προς τον music player και γενικά την χρήση του πια είναι καλύτερη εταιρεία?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εφόσον πρόκειται για επιλογή συσκευής, ο τίτλος άλλαξε.

Δεν χρειάζεται να ανοίξεις νέο θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson γιατί έχουν περισσότερες δυνατότητες στον Player και καλύτερη ποιότητα ήχου. Το άσχημο με τα περισσότερα sony είναι ότι έχουν μια περίεργη υποδοχή για ακουστικά που είναι αποκλειστικά για τα συγκεκριμένα τηλέφωνα και είναι δύσκολο να βρεις μεγάλη ποικιλία ακουστικών. Στα Nokia που έχουν την 3.5mm είναι εύκολο, γιατί συνδέετε οτιδήποτε θέλεις, αφού αυτή είναι η πιο διαδεδομένη υποδοχή για ήχο.

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν πρόκειται για επιλογή συσκευής

Μα λες πως δεν θέλεις το N81.

Με έχεις μπερδέψει...:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παντως θεωρω τον music player των Nokia S60 πολυ ανωτερο απο καθε αλλης εταιριας για εναν απλο λογο...Μπορεις να αλλάξεις στοιχεια οπως καλλητεχνης,ονομα κομματιου κτλ απο το κινητό,χωρις να χρειαζεται να γινει με τη βοηθεια PC...

Καλο στον μουσικο τομεα ειναι και το SAMSUNG INNOV8,με πολυ καλο συνδυασμο αναπαραγωγησ απο ηχεία και ακουστικα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το παλιό θέμα:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=53526

 

κλειδώνεται λόγω παλαιότητας και αντικαθίσταται από το παρόν. Καλή συνέχεια. :)

Link to comment
Share on other sites

..και με αυτό το ποστ τί εννοείς?

 

Το ανέφερε ένας άλλος χωρίς λόγο και επειδή σε ένα άλλο topic μιλούσαμε γενικα για νόκια μπερδεύτικα.

 

Τέλος πάντων.Τι πιστεύετε? Πια ΜΟΝΤΕΛΑ έχουν την ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ και ΕΝΤΑΣΗ ΗΧΟΥ και ποιά τον πιο ΚΑΛΟ,ΕΥΧΡΗΣΤΟ MUSIC PLAYER .Παράλληλα ΨΗΦΙΖΕΤΕ στην ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

Η ψήφος μου στα νοκια....Μπόρει να μην έχουν την ΄΄μουσική εμφάνιση΄΄ τόσο εξωτερικά,όσο και στο λογισμικό με τα σόνυ,αλλά έχουν πολύ καλή ποιότητα με,ή και χωρίς τα ακουστικά.........Συν τοις άλλοις, τα Ν πιο πολύ,έχουν εύχρηστο music player,και είναι και εξαιρετικοί all rounders!
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Και για music player πάλι nokia θα πω. Στα SE αν προσθέσεις ένα τραγούδι μετά θα πρέπει να κάνεις ανανέωση ολόκληρη την λίστα.. και εγώ στο παλιό μου κινητό w800i έτρωγε κολλήματα πολλές φορές.

 

Γενικώς αυτή τη στιγμή η nokia είναι πιο ολοκληρωμένη γιατί έχει τον καλύτερο συνδυασμό:

-ποιότητας ήχου από ακουστικά

-ποιότητας ήχου και έντασης από τα στερεοφωνικά ηχεία!!

-υποδοχή 3,5 mm όπου μπορείς να βάλεις απευθείας ότι ακουστικά θέλεις

Link to comment
Share on other sites

το Ν79 ΕΙΧΕ φοβερη ποιότητα Ηχου

 

 

"ΕΙΧΕ" όπως λες και ο ίδιος.Εμείς όμως μιλάμε για κινητά που είναι αυτή την στιγμή στην αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Μα αφού το Ν79 είναι νέο!:wacko::wacko::wacko::wacko: (σχεδόν)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Τι όχι, δεν είναι...;

http://igadgetlife.com/wp-content/uploads/2008/08/nokia_n79.jpg

 

Παρουσιάστηκε επίσημα τον περασμένο Αύγουστο και κυκλοφόρησε δειλά-δειλά λίγο πριν τα Χριστούγεννα.

Ουσιαστικά κανονική διαθεσιμότητα υπήρξε μετά τα Χριστούγεννα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

για κατσε ρε φιλε κινητο 5 μηνων ειναι παλιο??:hypno:τεσπα δεν θα ασχοληθω....

εγω ψηφιζω νοκια γιατι οταν ειχα παει να παρω το κινητο ειχα βαλει στο μαγαζι τσιτα τα γκαζια τραγουδια σε μερικες συσκευες και τα νοκια με φανηκαν αρκετα καλες...εκανα και μινι γκαλοπ με αλλους πελατες και αυτοι το ιδιο πιστευαν...

Link to comment
Share on other sites

Παντως θεωρω τον music player των Nokia S60 πολυ ανωτερο απο καθε αλλης εταιριας για εναν απλο λογο...Μπορεις να αλλάξεις στοιχεια οπως καλλητεχνης,ονομα κομματιου κτλ απο το κινητό,χωρις να χρειαζεται να γινει με τη βοηθεια PC...

 

Κι εμένα μ'αρέσει ο music player του S60 πολύ γιατί μπορείς να πας σε οποιοδήποτε λεπτό του τραγουδιού θες εύκολα ειδικά αν έχεις touch, αφού απλά πατάς πάνω στην μπάρα, όπως στο Windows Media Player στο PC. Αυτό με την αλλαγή στοιχείων χωρίς το PC πώς γίνετε??

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Μαλλόν εγώ άλλο μοντέλο είδα.Συγνώμη δίκιο έχετε δεν είναι παλιό.

 

Καλύτερο music player έχουν τα νοκια.Τα ακουστικά όμως δεν είναι τόσο καλά σαν των se.

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά που έχουν τα νοκια στην συσκευασία είναι όντως πολύ χάλια. Εγώ έχω κρατήσει τον αντάπτορα της νοκια και έχω συνδέσει τα ακουστικά που είχα στο παλιό μου w800i.
Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά που έχουν τα Nokia ειναι ...... αλλα αν έχεις άλλα,καλά ακουστικά,τότε ειναι μια χαρά...Αυτό με την αλλαγή στοιχείων,γίνεται αν πασ στο τραγούδι και επιλέξεις στοιχεία τραγουδιού...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά που έχουν τα Nokia ειναι ...... αλλα αν έχεις άλλα,καλά ακουστικά,τότε ειναι μια χαρά...

Ναι ρε παιδιά, αφού στην 3,5mm που έχουν τα νόκια βάζεις ότι ακουστικά θές... Μπορείς να πάρεις επαγγελματικά ακουστικά (πχ. αυτά που είναι για όργανο) και να τα συνδέσεις στο κινητό.

 

Αυτό με την αλλαγή στοιχείων,γίνεται αν πασ στο τραγούδι και επιλέξεις στοιχεία τραγουδιού...

Ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω όταν έρθει το 5800 γιατί τώρα είναι για service.

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...