Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα, εβγαλε προβλημα το κιν.

Δε ξερω αν εχει σχεση αλλα πριν γινει ο αδελφος μου επαιζε το παιχνιδι με τα ζαρια πολυ ωρα, την επομενη μερα αρχισε να πεταει στο κλεισιμο/ανοιγμα εφαρμογων την εικονα vodafone ή να την φλασαρει συνεχομενα.ακομα και στην καμερα, αντι να δειχνει κανονικα το αντικειμενο που θελεις να φωτογραφησεις, δειχνει την εικονα της voda.

ξερει κανεις τπτ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα, εβγαλε προβλημα το κιν.

Δε ξερω αν εχει σχεση αλλα πριν γινει ο αδελφος μου επαιζε το παιχνιδι με τα ζαρια πολυ ωρα, την επομενη μερα αρχισε να πεταει στο κλεισιμο/ανοιγμα εφαρμογων την εικονα vodafone ή να την φλασαρει συνεχομενα.ακομα και στην καμερα, αντι να δειχνει κανονικα το αντικειμενο που θελεις να φωτογραφησεις, δειχνει την εικονα της voda.

ξερει κανεις τπτ?

 

αν μη τι αλλο...πρωτοφανες το προβλημα..!! σε μενα δεν ειχε εμφανιστει ποτε οσο ειχα vodafone επανω κ επαιζα αρκετες φορες ζαρια...

στη θεση σου θα φλασαρα σε αλλη εκδοση...(σε ολους ατο προτεινω βεβαια...!! χαχαχ)

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ πολύ!τωρα το προγραμμα ανοίγει μια χαρά.

 

τωρα που σε βρήκα, να σε ρωτήσω και κάτι άλλο.

για να μπορώ να βλέπω χαρτες (κυρίως με ενδιαφέρουν οι δορυφορικές φωτογραφίες) χωρις την χρήση του GPS και σε επίπεδο zoom 17 για παράδειγμα, θα πρέπει να κατεβάσω και τα υπόλοιπα επίπεδα zoom δηλ 16, 15 κτλ και επίσης έχεις δεί στο πρόγραμμα κουμπιά για zoom in και για zoom out?

 

ευχαριστώ και πάλι

 

δεν εχω δει zoom in zoom out στο προγραμμα...αποτι εχω καταλαβει αποθηκευει καθε επιπεδο ξεχωριστα..οποτε αμα θες μονο το 17 κατεβαζεις μονο αυτο...

αυριο θα δοκιμασω να το αφησω να βρει δορυφορο κ θα σας πω νεα γιατι δεν εχω ασχοληθει πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos το κινητό μου με τα το φλασαρισμα ,σήμερα μου έκανε επανεκκίνηση και έχουν χαθεί η γραμματοσειρές από το κινητό ..περά από εικονίδια τίποτα Άλο.. το βάζο στο ps μήπως

Μπορέσω να το σώσω αλλά το βλέπει μόνο σας δίσκο τη μπορώ να κανό………

:(:(

 

 

εγω το επαθα αυτο...

οπως ειπε ο φιλος φακτορι ρεζετ απο το κρυφο μενυ εκει σου δειχνει τους χαρακτηρες (χανεις τα παντα αλλα το επαναφερει)

εδω και 3-4 μερες που το εκανα! το κινητο ειναι μια χαρα!!! με την εκδοση V10M_02

με τρανσμιτερ και τα ολα του (το δοκιμασα δουλευει, αν και λιγο δυσκολα να βρεις κενη συχνοτητα στην Αθηνα, ελπιζω στην επαρχια που το θελω να ειναι μια χαρα)

Link to comment
Share on other sites

μακαρι με ενα factory reset να στρωσει κ στον αλλο φιλο...αποψη μου ειναι πως πριν το φλασαρισμα κανουμε ΠΑΝΤΑ backup σε περιπτωση που γινει καποιο λαθος...κ μετα το φλασαρισμα ειναι προαιρετικο (αλλα μαλλον επιβεβλημενο μετα τις 2 αυτες περιπτωσεις με τα γραμματα) το factory reset...μαλλον βοηθαει να στρωσει το κινητο με τη νεα αναβαθμιση λογισμικου που εχει...το φλασαρα συνολικα 3-4 φορες κ δεν ειχα κανενα προβλημα στη λειτουργια του κινητου...

 

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα και απο εμενα...

Να πω οτι η μπαταριουλα που πολυ κραζουν με εβγαλε 3 ολοκληρες μερες το πσκ...βεβαια ειπαμε ποικιλει με τη χρηση του καθενος...

Να ρωτησω κατι αλλο...

Υπαρχει καποιος τροπος μεσα απο το μυστικο μενου να δυναμωσουμε τον ηχο οταν ακουμε μουσικη απο το κινητο?...οχι απο τα ακουστικα(εκει ειναι φανταστικος ο ηχος)...

Στο renoir και στο viewty γινεται και λεω μηπως το εχει ψαξει κανεις και για το δικο μας..!!!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

με τη μπαταρια ειμαι πολυ ικανοποιημενος κ με τον ηχο ακομα περισσοτερο...σε σημειο που σκεφτομαι να αγορασω 2η μπαταρια για να ακουω μονο μουσικη κ να αντικαταστησω το mp3 μου με το κινητο...!

οσο για το ηχειο...δεν εχω δει κατι κ δεν με καιει κιολας να το ψαξω γιατι μουσικη απο το ηχειο δεν ακουω..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω φάει τον τόπο για να βρω για ένα φίλο που έχει το arena παιχνίδια αλλά όλο προβληματικά βρίσκω java που δεν κάνουν απόλυτα γι'αυτό. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω φάει τον τόπο για να βρω για ένα φίλο που έχει το arena παιχνίδια αλλά όλο προβληματικά βρίσκω java που δεν κάνουν απόλυτα γι'αυτό. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

Ευχαριστώ

 

http://www.davidpye.com/wap/jar

 

Μπορειτε να μπειτε απο το κινητο σας στην ανωτερω διευθυνση και θα βρειτε παρα πολλα java games...τα περισσοτερα ειναι compatible με το κινητο μας...

Εχω περασει παρα πολλα μεχρι στιγμης... και η σελιδα ανανεωνεται καθε μερα...

Ουσιαστικα εκει ανεβαζουν διαφοροι παιχνιδια-εφαρμογες για να τις περασουν οποτε μπορουμε και εμεις να τις παρουμε...

Φανταζομαι αν και δεν το εχω δοκιμασει οτι μπορειτε να τα κατεβασετε και στο pc http://www.davidpye.com/index.php?page=freewap και μετα να τα περασετε στο κινητο...εγω εχω συνηθησει να τα κατεβαζω οn line λογω του f480 Που ειχα πριν...

Καλο θα ειναι να μπειτε μεσω wifi για να μην χρεωνεστε εκτος αν εχετε καποιο δωρεαν ογκο απο την εταιρεια σας...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

http://www.mylgarena.com εχει ειδικο τοπικ μονο με παιχνιδια κ διαφορες κατηγοριες...ψαξε εκει κ θα βρεις αρκετα
Link to comment
Share on other sites

Φιλέ finaldestiny86 σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά για την βοήθεια σου

Πάλι θα το φλασάρο και βλέπουμε…

:confused::confused:

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

καλη τυχη ευχομαι...κ χωρις κανενα προβλημα απο εδω κ περα...!
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, αγοράσατε κινητό γιά να φλασάρετε και να κάνετε factory reset? Δεν πολυκαταλαβαίνω, αν το κινητό έχει κάποιο πρόβλημα, το πετάτε στα μούτρα του πωλητή, αν δεν τηρεί τις προδιαγραφές, στέλνετε γράμμα στην LG, αν η vodafon έβγαλε το FMtransmiter ρίχτε μπινελίκια στη vodafon. Με τις ταρζανιές που κάνετε το σίγουρο είναι πως θα βγείτε εκτός εγγύησης και θα το χαλάσετε.

Οσο για τη μπαταρία, εγώ το χρησιμοποίησα σαν τηλέφωνο σε ταξίδι μου από την Παρασκευή, και μέχρι σήμερα που γύρισα είναι ακόμα ζωντανή. Λογικό είναι αν το βάλετε να ψάχνει δορυφόρους να τα παίζει γρήγορα. Εδώ το GPS MIO που έχω αν το βγάλω από το αυτοκίνητο, η μπαταρία του κρατάει 3-4 ώρες μόνο. Μη ζητάτε ζωή από μιά μπαταρία που η κύρια δουλειά της είναι οι τηλεφωνικές κλήσεις, όταν τη χρησιμοποιείτε γιά τόσο εξοντωτικές δουλειές. Ενα κινητό όσα έξτρα και νάχει δεν είναι ούτε GPS, ούτε φωτογραφική, ούτε βιντεοκάμερα, ούτε παιχνιδομηχανή, ούτε home cinema, ούτε jukebox. Μη τρελλαθούμε κιόλας. Εχουμε ξεφύγει τελείως και έχουμε γίνει θύματα τεχνητών αναγκών γιά να τα κονομάνε κάποιοι. Είναι δυνατόν να μπεί κάποιος στο λούκι να ψάχνει γιά υπότιτλους σε ταινίες που θα δει .....στο κινητό του? Δηλαδή θα κάτσει σε μια γωνιά να στραβωθεί κοιτώντας το οθονάκι και παρακολουθόντας ...ταινία? Ελεος. Η ταινία αν μη τι άλλο θέλει την οθονάρα της, την ηχάρα της, την παρέα .....

Αυτό το τηλέφωνο έχει μερικά πολύ χρήσιμα πράγματα που δεν χρειάζονται κανένα update γιά να δουλέψουν. Ωραίο mp3 player, αποστολή/λήψη email, FMtransmiter, συμπαθητική φωτογραφική και βιντεο, μετεωρολογικό κανάλι, καλό συγχρονισμό με PC, ημερολόγιο, ραδιόφωνο, 8giga μνήμη, τέλεια οθόνη, όμορφο interface, φυσιολογική μπαταρία, internet κλπ

Μην είμαστε άπληστοι.............

www.kyris.gr
Link to comment
Share on other sites

πομπο ραδιοφωνου δεν εχει σχεδον κανενας απο την αρχη γιατι οι περισσοτεροι παιρνουν vodafone live συσκευες...

το φλασαρισμα δε χαλαει καμια εγγυση γιατι μπορεις να το επαναφερεις ανετα στην αρχικη του κατασταση...κ στην τελικη μας αρεσει να παιζουμε με το κινητο μας αφου μπορουμε να το κανουμε καλυτερο...!:lol:

οσο για τις υπολοιπες λεθτουργιες του...προσπαθουμε να μεγιστοποιησουμε την ευκολια χρησης τους ψαχνοντας διαφορες εφαρμογες κ τροπους...κ ισχυει κ για τους υποτιτλους αφου το κινητο εχει τη δυνατοτητα αυτη αλλα κ για το gps που μας παιδευει τελευταια...

ολα αυτα δε λεγονται απληστια...αλλα ενδιαφερον για το κινητο που αγορασαμε...

Link to comment
Share on other sites

πομπο ραδιοφωνου δεν εχει σχεδον κανενας απο την αρχη γιατι οι περισσοτεροι παιρνουν vodafone live συσκευες...

το φλασαρισμα δε χαλαει καμια εγγυση γιατι μπορεις να το επαναφερεις ανετα στην αρχικη του κατασταση...κ στην τελικη μας αρεσει να παιζουμε με το κινητο μας αφου μπορουμε να το κανουμε καλυτερο...!:lol:

οσο για τις υπολοιπες λεθτουργιες του...προσπαθουμε να μεγιστοποιησουμε την ευκολια χρησης τους ψαχνοντας διαφορες εφαρμογες κ τροπους...κ ισχυει κ για τους υποτιτλους αφου το κινητο εχει τη δυνατοτητα αυτη αλλα κ για το gps που μας παιδευει τελευταια...

ολα αυτα δε λεγονται απληστια...αλλα ενδιαφερον για το κινητο που αγορασαμε...

Απόλυτα σεβαστή άποψη γιά όσους έχουν ΥΠΟΜΟΝΗ και ΧΡΟΝΟ που εγώ μάλλον δεν διαθέτω.

Πάντως είμαι ευγνώμων στο φόρουμ αυτό γιατί διαβάζοντας το από την αρχή, σώθηκα αγοράζοντας unbranded συσκευή αν και είχα συμβόλαιο vodafon.

www.kyris.gr
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου...υπομονη επιμονη κ χρονος ειναι τα πιο σημαντικα εργαλεια για να ξεκινησει κανεις το ψαξιμο..!!! κ διαθεση πανω απολα....

προσωπικα ετυχε να ειμαι απο τους πρωτους που το πηραν κ ειμαι κ συνδρομητης vodafone οποτε απο την αρχη ειχα ενα λογο παραπανω να ψαχνομαι για να το αλλαξω οπως μπορω....

χαιρομαστε που σε βοηθησαμε στην επιλογη σου παντως...κ οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε...!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, εχει σεταρει κανεις το email (για hotmail)? μιλαμε παντοτε για wi-fi καταστασεις. τι να πω? εκανα other εβαλα τα στοιχεια του account μου και οποτε ειμαι με wifi και σινδεδεμενος μου γραφει κατι για νετγουορκ και τετοια. α, επισης απο περιεργεια σεταρα και το yahoo mail αλλα παλι τιποτες οποτε μαλλον παλι καποια εξυπναδα θα εχω κανει. any ideas παιδες?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μη ζητάτε ζωή από μιά μπαταρία που η κύρια δουλειά της είναι οι τηλεφωνικές κλήσεις, όταν τη χρησιμοποιείτε γιά τόσο εξοντωτικές δουλειές. Ενα κινητό όσα έξτρα και νάχει δεν είναι ούτε GPS, ούτε φωτογραφική, ούτε βιντεοκάμερα, ούτε παιχνιδομηχανή, ούτε home cinema, ούτε jukebox.

Συμφωνω γενικα με τους λογους για τους οποιους αγανακτεις, αλλα μια ενσταση για τη μπαταρια! Σαφως και το κινητο φτιαχνεται με κυριο σκοπο τη χρηση του σαν τηλεφωνο, ομως εφοσον του βαζουν πανω οθονη υψηλης αναλυσης, ειδικο επεξεργαστη γραφικων, dolby surround και..μηχανη του γκαζον:pπρεπει να εχει και την αντιστοιχη μπαταρια για να τα "σηκωνει" ολα αυτα! Εδω βγαινουν κινεζικα κινητα(απομιμησεις του i-phone κλπ.)που κοστιζουν τα μισα χρηματα απο το αρενα, κανουν παπαδες και εχουν μπαταριες οι οποιες βγαζουν μεχρι 5 μερες! Τι να λεμε τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Η διαδικασία του φλασαρίσματος δεν μπορει να γίνει, προς το παρόν, σε Vista για τον απλούστατο λόγο ότι η εφαρμογή Flash USB που απαιτείται δεν είναι συμβατή με αυτό το λειτουργικό.Μόνο με τα ΧΡ.Επίσης σχετικά με τα e-mail,εγώ έκανα δοκιμή με hotmail και λειτουργεί κανονικά.Το ίδιο και το Gmail.Όσον αφορά στο yahoo mail,έχω την εντύπωση πως πλέον δεν παρέχεται μέσω ΡΟΡ3 μόνο μέσω web.Γενικά όμως με το θέμα mail στο ARENA δεν είμαι ευχαριστημένος,κυρίως με την μορφή με την οποία τα λαμβάνω, σε αντίθεση με Nokia N96 το οποίο ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!Αυτά!Finaldestiny νομίζω πως επάξια κερδίζεις τον τίτλο MR LG ARENA!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Η διαδικασία του φλασαρίσματος δεν μπορει να γίνει, προς το παρόν, σε Vista για τον απλούστατο λόγο ότι η εφαρμογή Flash USB που απαιτείται δεν είναι συμβατή με αυτό το λειτουργικό.Μόνο με τα ΧΡ.Επίσης σχετικά με τα e-mail,εγώ έκανα δοκιμή με hotmail και λειτουργεί κανονικά.Το ίδιο και το Gmail.Όσον αφορά στο yahoo mail,έχω την εντύπωση πως πλέον δεν παρέχεται μέσω ΡΟΡ3 μόνο μέσω web.Γενικά όμως με το θέμα mail στο ARENA δεν είμαι ευχαριστημένος,κυρίως με την μορφή με την οποία τα λαμβάνω, σε αντίθεση με Nokia N96 το οποίο ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!Αυτά!Finaldestiny νομίζω πως επάξια κερδίζεις τον τίτλο MR LG ARENA!!!

 

ισχυουν τα παραπανω που ειπε ο φιλος babis..για να εχεις ΡΟΡ3 σε yahoo πρεπει να πληρωσεις το premium πακετο τους...στο gmail η υπηρεσια ειναι δωρεαν...!

οσο για τον πολυ τιμητικο τιτλο που μου εδωσες...ηδη εχω βαλει τα καλα μου για να κονταροχτυπηθω στη διεθνη πασαρελα με τους αντιστοιχους MR IPHONE κτλ...χαχχαχαχαχα:lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, εχει σεταρει κανεις το email (για hotmail)? μιλαμε παντοτε για wi-fi καταστασεις. τι να πω? εκανα other εβαλα τα στοιχεια του account μου και οποτε ειμαι με wifi και σινδεδεμενος μου γραφει κατι για νετγουορκ και τετοια. α, επισης απο περιεργεια σεταρα και το yahoo mail αλλα παλι τιποτες οποτε μαλλον παλι καποια εξυπναδα θα εχω κανει. any ideas παιδες?

 

ευχαριστω

 

Εγώ φίλε μου επειδή ούτε χρόνο έχω ούτε ρισκάρω να "παίξω" με το arena, πήγα στα κεντρικά της cosmote (Κηφισίας) και μου το σετάρανε τέλεια για gmail. Aν έχεις cosmote, είναι η καλύτερη λύση. Αλλά και άλλο δίκτυο αν έχεις, πήγαινε εκεί. Είναι υποχρεωμένοι να στο σετάρουν.

www.kyris.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Η διαδικασία του φλασαρίσματος δεν μπορει να γίνει, προς το παρόν, σε Vista για τον απλούστατο λόγο ότι η εφαρμογή Flash USB που απαιτείται δεν είναι συμβατή με αυτό το λειτουργικό.Μόνο με τα ΧΡ.Επίσης σχετικά με τα e-mail,εγώ έκανα δοκιμή με hotmail και λειτουργεί κανονικά.Το ίδιο και το Gmail.Όσον αφορά στο yahoo mail,έχω την εντύπωση πως πλέον δεν παρέχεται μέσω ΡΟΡ3 μόνο μέσω web.Γενικά όμως με το θέμα mail στο ARENA δεν είμαι ευχαριστημένος,κυρίως με την μορφή με την οποία τα λαμβάνω, σε αντίθεση με Nokia N96 το οποίο ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!Αυτά!Finaldestiny νομίζω πως επάξια κερδίζεις τον τίτλο MR LG ARENA!!!

 

Μπoρεις ανετα και σε βιστα αφoυ βγηκε νεo λoγισμικo για τo usb πoυ υπoστηριζει και βιστα. Θα τo βρειτε στo mylgarena.com

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

LG Arena tip – Gmail setting Step by step: LG-Arena info

 

User Name=your email address

Password=your password

My name=blank

Email address=your email address

Reply email address=your email address

Outgoing mail server=smtp.gmail.com

Incoming mail server=pop.gmail.com Please note: Not POP3, JUST POP

Maximum receive size=1MB

 

Mailbox type-POP3

Save to server=on

Download option=I have used ‘Header Only’ and ‘All’, both worked OK

Access point=(for me it’s 02 pay monthly) or wifi

Advanced settings

SMTP port number=465

SMTP TLS/SSL=on

Incoming server port=995

Incoming TLS/SSL=on

APOP secure login=off

SMTP authentication=on

SMTP username=your email address

SMTP password=your login password

 

Now you could send and receive mail completely. hope it’s helpful, enjoy!

 

οπως τις βρηκα ετσι κ τις ποσταρα...οποιος εχει gmail account ας το δοκιμασει να μας πει...(αν κ βασικα ψηνομαι κ εγω να φτιαξω ενα)

και φιλε kyris δε σε υπορεωσε κανενας ουτε να διαθεσεις χρονο ουτε να ρισκαρεις κατι με το κινητο...αφου η cosmote παρεχει τετοια υπηρεσια προς τιμη της ειναι...! κ εγω τις επομενες μερες θα το κοψω το αθλημα γιατι ξεκιναει εξεταστικη..

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, αγοράσατε κινητό γιά να φλασάρετε και να κάνετε factory reset? Δεν πολυκαταλαβαίνω, αν το κινητό έχει κάποιο πρόβλημα, το πετάτε στα μούτρα του πωλητή, αν δεν τηρεί τις προδιαγραφές, στέλνετε γράμμα στην LG, αν η vodafon έβγαλε το FMtransmiter ρίχτε μπινελίκια στη vodafon. Με τις ταρζανιές που κάνετε το σίγουρο είναι πως θα βγείτε εκτός εγγύησης και θα το χαλάσετε.

Οσο για τη μπαταρία, εγώ το χρησιμοποίησα σαν τηλέφωνο σε ταξίδι μου από την Παρασκευή, και μέχρι σήμερα που γύρισα είναι ακόμα ζωντανή. Λογικό είναι αν το βάλετε να ψάχνει δορυφόρους να τα παίζει γρήγορα. Εδώ το GPS MIO που έχω αν το βγάλω από το αυτοκίνητο, η μπαταρία του κρατάει 3-4 ώρες μόνο. Μη ζητάτε ζωή από μιά μπαταρία που η κύρια δουλειά της είναι οι τηλεφωνικές κλήσεις, όταν τη χρησιμοποιείτε γιά τόσο εξοντωτικές δουλειές. Ενα κινητό όσα έξτρα και νάχει δεν είναι ούτε GPS, ούτε φωτογραφική, ούτε βιντεοκάμερα, ούτε παιχνιδομηχανή, ούτε home cinema, ούτε jukebox. Μη τρελλαθούμε κιόλας. Εχουμε ξεφύγει τελείως και έχουμε γίνει θύματα τεχνητών αναγκών γιά να τα κονομάνε κάποιοι. Είναι δυνατόν να μπεί κάποιος στο λούκι να ψάχνει γιά υπότιτλους σε ταινίες που θα δει .....στο κινητό του? Δηλαδή θα κάτσει σε μια γωνιά να στραβωθεί κοιτώντας το οθονάκι και παρακολουθόντας ...ταινία? Ελεος. Η ταινία αν μη τι άλλο θέλει την οθονάρα της, την ηχάρα της, την παρέα .....

Αυτό το τηλέφωνο έχει μερικά πολύ χρήσιμα πράγματα που δεν χρειάζονται κανένα update γιά να δουλέψουν. Ωραίο mp3 player, αποστολή/λήψη email, FMtransmiter, συμπαθητική φωτογραφική και βιντεο, μετεωρολογικό κανάλι, καλό συγχρονισμό με PC, ημερολόγιο, ραδιόφωνο, 8giga μνήμη, τέλεια οθόνη, όμορφο interface, φυσιολογική μπαταρία, internet κλπ

Μην είμαστε άπληστοι.............

 

καταρχας για το fmtransmiter πλεον οπως καταλαβες αν διαβασες δεν ειναι μονο οσοι εχουμε vl συσκευη αλλα και οσοι καναν απλα update το χασανε... οποτε το μενυ το unbranded εξωτερικου λυνει τα προβληματα μας!!!

οσο για όλα τα άλλα...

αν απο μικρος εβλεπες james bond... δεν ήθελες να εχεις κι εσυ όλα τα gajet του???

επισης...αφου ξεκινανε να δινουν πολλες επιλογες σε μια...γιατι να κουβαλαω σακιδιο..για να έχω μαζι μου την φωτογραφική, το Mp3 player, την βιντεοκαμερα, την παιχνιδομηχανη και το GPS????

ειναι η πρωτη φορα που φλασαρω κινητο!!! κι εχει την πλακα του...νοιωθεις οτι γινεσαι χακερ...ε κι αν παθεις κατι ανεπανωρθωτο...οτι κι αν εχεις κανει...παντα θα υπαρχει καποιος να το διορθώσει με το καταλληλο κοστος!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...