Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα μου εβγαζε διαφορα λαθη κατα διαστηματα...

τελικα αδιασα παντου τα αρχεια στο C και μεσα στον φακελο που ελεγε...και σε rar οπως ηταν και extract! δεν ξερω τι και πως απλα υπεθετα...

καποια στιγμη το εκανε...

 

προσεξε να ειναι κεφαλαια τα γραμματα που θα γραψεις στο dos

 

Κανει ερορ εκει που εκανε και σε σενα.δως μου τα φωτα σου pleassse:cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

18:49:20 : [C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone] µð·ºÅ丮 »èÁ¦ ½Ãµµ

18:49:20 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone

18:49:20 : *****CheckOS Start********

18:49:20 : Microsoft_Windows_XP_Professional_

18:49:20 : *****CheckPCSyncPrograms Start*****

18:49:21 : PCSyncPrograms Not Found

18:49:21 : SetEmerModeAT()

18:49:21 : _IsConnectedPhone Call

18:49:29 : _IsConnectedPhone(0)

αααααυταααααα.!!!!

δηλαδη τιποτα..!!

παιδες,ζηταει συνεχως ΙΜΕΙ κ.λ.π.

το ξερω οτι δεν ειμαι και κανας χακερ αλλα αισθανομαι λιγο τουβλο....

μαλλον θα περιμενω να ερθει ο finaldestiny86 στο νησι να μου το φτιαξει.....

ειπα θα κερασω...!!

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

γεια..ρε παιδια λεω να παω να το χτυπησω απο voda αλλα κολλαω στο vf live menu?με αναβαθμιση βγαίνει; δεν παιζει video youtube? επίσης η πλοηγηση μεσω wifi ειναι καλή;

 

και μια ακομα πολυ σημαντικη ερώτηση...εχει ρυθμιση να κόβει το 3g και να παιζει μονο σε gsm?(λογικα ναι..αλλα?)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια..ρε παιδια λεω να παω να το χτυπησω απο voda αλλα κολλαω στο vf live menu?με αναβαθμιση βγαίνει; δεν παιζει video youtube? επίσης η πλοηγηση μεσω wifi ειναι καλή;

 

και μια ακομα πολυ σημαντικη ερώτηση...εχει ρυθμιση να κόβει το 3g και να παιζει μονο σε gsm?(λογικα ναι..αλλα?)

 

 

σε ολες τις ερωτησεις...ΝΑΙ...εκτος απο το youtube..που ναι μεν παιζει αλλα οχι μεσω wifi...το να μπει καποιος κ να χρεωθει για να δει βιντεακι μου φαινεται καπως παραλογο..!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

18:49:20 : [C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone] µð·ºÅ丮 »èÁ¦ ½Ãµµ

18:49:20 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone

18:49:20 : *****CheckOS Start********

18:49:20 : Microsoft_Windows_XP_Professional_

18:49:20 : *****CheckPCSyncPrograms Start*****

18:49:21 : PCSyncPrograms Not Found

18:49:21 : SetEmerModeAT()

18:49:21 : _IsConnectedPhone Call

18:49:29 : _IsConnectedPhone(0)

αααααυταααααα.!!!!

δηλαδη τιποτα..!!

παιδες,ζηταει συνεχως ΙΜΕΙ κ.λ.π.

το ξερω οτι δεν ειμαι και κανας χακερ αλλα αισθανομαι λιγο τουβλο....

μαλλον θα περιμενω να ερθει ο finaldestiny86 στο νησι να μου το φτιαξει.....

ειπα θα κερασω...!!

 

αμα δε τα καταφερεις μεχρι να ερθω..σοβαρα θα φερω usb stick με ολα τα αρχεια μεσα να στο φτιαξω...μιας κ θα κερασεις...χαχαχα

 

κ σε μενα εγραφε κατι για ΙΜΕΙ αλλα δε μου ζητησε πουθενα να πληκτρολογησω κατι...το περναγε αερα το σταδιο αυτο...μας βλεπω να σε παιρνω τηλ κ να το φτιαχνουμε

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε εφυγα :P

sar εχει κοιταξει κανεις το φυλλαδιο;στην voda λεει 0,6. (Συγγνωμη που σας ζαλισα.)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μποερί να μου εξηγήσει καποιος αυτό το έρορ πάνω στο φλασάρισμα:wacko::wacko::wacko:

 

******Extract Start C:\V10M_02.cab*****

18:00:01 : Model Dll Dir(C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone\)

18:00:01 : ExtractInfo Error(0)

18:00:01 : [C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone] µð·ºÅ丮 »èÁ¦ ½Ãµµ

18:00:02 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone

18:00:02 : !pUpgrade->StartProcessing ... PostMsg STEP_TYPE_ENV_ERROR

18:00:02 : CLGMobileHttp Class ¼Ò¸ê½ÃÀÛ.

18:00:02 : CLGMobileHttp Class ¼Ò¸ê...

18:00:02 : Page_Error ºÎºÐÀÔ´Ï´Ù

18:00:02 : OnStepMsg STEP_TYPE_ENV_ERROR delete m_pLGCyonUpdate

 

παιδια τα αρχεια μεσα στο C τα ριχνετε ΑΦΟΥ τα κανετε extract... το αρχειο .cab που ειναι το firmware οπως κ το ΦΑΚΕΛΟ LG UTILS με ολα τα αρχεια του μεσα...ΟΧΙ .rar...

σελιδα 92 ο οδηγος...αν υπαρχει καποιο προβλημα πειτε μου σε ποιο βημα κολλατε η δεν εχω εξηγησει καλα να λυθει το θεμα..

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε εφυγα :P

sar εχει κοιταξει κανεις το φυλλαδιο;στην voda λεει 0,6. (Συγγνωμη που σας ζαλισα.)

 

http://aktinobolia.wordpress.com/prostasia/sar/

εδω αλλα λεει.....1.1....τωρα ποιο ισχυει δε ξερω..δε το εχω ψαξει γενικα το θεμα sar...αμα ηταν ΜΟΝΟ το κινητο που μας επηρεαζει να το κοιταγα..:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

paidia kalisera sas.thelw na rwtisw kati esxeto me tis anabathmiseis.dokimase kaneis na balei san ixo mhnumatos kapoio tragoudi mp3? kai an nai anaparagetai olokliro i mono i arxi gia 10 deuterolepta?euxaristw ek twn proterwn.
Link to comment
Share on other sites

εχει φτιαξει κανεις χαρτη για την αττικη για το trekbuddy;;;;

 

 

Μια και ειπε ο φιλος μας για το προγραμματακι αυτο ξερετε ρε παιδια κανα λινκ γιατι το εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα κατι που να δουλευει.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μια και ειπε ο φιλος μας για το προγραμματακι αυτο ξερετε ρε παιδια κανα λινκ γιατι το εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα κατι που να δουλευει.

 

wiki.trekbuddy.net

BECK23
Link to comment
Share on other sites

αμα δε τα καταφερεις μεχρι να ερθω..σοβαρα θα φερω usb stick με ολα τα αρχεια μεσα να στο φτιαξω...μιας κ θα κερασεις...χαχαχα

 

κ σε μενα εγραφε κατι για ΙΜΕΙ αλλα δε μου ζητησε πουθενα να πληκτρολογησω κατι...το περναγε αερα το σταδιο αυτο...μας βλεπω να σε παιρνω τηλ κ να το φτιαχνουμε

 

ΠΕΡΙΜΕΝΩ...:cry:..!!

(για το τηλεφωνο λεω)...!!

και εσενα ...ποτε με το καλο.??

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Πολλά προβλήμα ακούω για την αναβάθμιση, χωρίς κάτι το ουσιαστικό να προσφέρει. Μήπως είναι καλύτερα αν δεν έχουμε σοβαρό πρόβλημα με το κινητό, να το αφήσουμε για αργότερα που θα προσφέρει κάτι ουσιαστικό το νέο firmware? Προφανώς αυτό δεν ισχύει για τους φίλους με το vl menu.

 

 

P.S. Προς τον/τους διαχειριστές. μετά από 96 σελίδες και 1428 repl. δεν νομίζετε ότι πρέπει να γίνει επισημασμένο το τόπικ? Λέω εγώ τώρα.... Λέω....:rolleyes:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παιδια....εχει δουλεψει κανεις το trekbuddy;;;γιατι κατι προσπαθω να κανω τωρα....αν το εχει εγκαταστησει καποιος και δουλευει ας μιλησει....
BECK23
Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΤΡΑΝΣΜΙΤΕΡ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ...!!

ετσι,ειναι ....αν δεν εχεις ο ιδιος το προβλημα πολυ που σε νοιαζει...αααααααχχχ!!!

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

wiki.trekbuddy.net

 

Έβγαλες άκρη από εκεί? Εγώ όχι! Σε στέλνει από εδώ, σε πάει από εκεί, αλλά τζίφος! :wacko:

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλες άκρη από εκεί? Εγώ όχι! Σε στέλνει από εδώ, σε πάει από εκεί, αλλά τζίφος! :wacko:

 

ειναι ψιλομπερδεμα....αλλα το προγραμμα φαινεται να δουλευει....ασε που το προγρμμα αφου κανεις εγκατασταση και το ανοιξεις πρωτη φορα σε ρωταει αν θελεις να δημιουργησει τους φακελους μονο του;),,,το μονο προβλξμα που εχω...ειναι με τους χαρτες...εχω φτιαξει της αττικης...αλλα ειναι μπερδεμα μετα τι πρεπει να κανεις:cry::blink:.....αν θελει να βοηθησει καποιος....

BECK23
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος τι ειναι το S.V.G ?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

:confused:συγκεκριμενα προσπαθοντας να κανω μεταφορα δεδομενων με το pc suite III μου βγαζει τους εξης προορισμους ...DOCUMENTS ,SVG contents,videos,sounds και pictures
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Κανει ερορ εκει που εκανε και σε σενα.δως μου τα φωτα σου pleassse:cry::cry::cry::cry:

 

δεν υπαρχουν φωτα...

προφανως μιλαμε για μια διαδικασια η οποια φαινεται μεν απλη αλλα τελικα δεν ειναι...

επεμενε...και καλυτερα...απεγκατεστησε οτι προγραμμα και driver εχεις για το LG και ξανα εγκατεστησε τα απο την αρχη... οπως και κανε exract τα αρχεια που πρεπει αφου τα διαγραψεις σαν να μην υπηρχε τιποτα στο pc σου πριν!!!

 

απλα οταν θα το πετυχεις θα σου φανει πολυ ευκολο!!!

 

εγω τηρησα καταγραμμα τις οδηγιες...http://www.mylgarena.com/index.php?topic=274.0 και εγκατεστησα την εκδοση http://209.85.135.132/translate_c?hl=en&sl=de&tl=en&u=http://rapidshare.de/files/47273265/V10M_02.cab.html&prev=hp&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhgT9Xuk4pn1pyQLrWUU5QhJJONNrg που ειπε ο finaldestiny86!

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος τι ειναι το S.V.G ?

 

Μήπως εννοεί Scalable Vector Graphics?

 

Αν εννοεί αυτό, είναι μια τεχνική δημιουργείας γραφικών στα computer. Μια άλλη τεχνική είναι τα raster graphics. Με δυο λόγια είναι ο τρόπος που χειρίζεται τα pixels η κάρτα γραφικών για να σχηματήσει γραμμές, καμπύλες και πολύγωνα. Πολύ πιθανών να την χρησιμοποιεί την τεχνική αυτή το arena, αφού έχει dedicated chip γραφικών.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργει φυσικα.Χp πρεπει να εχεις για φλασαρισμα.

 

το συνδέω με το usb, ανοιγει το pcsuite αλλα όλες οι επιλογές του suite ειναι σβηστες και δε βρισκει το τηλ στην αναζήτηση., μονο η μουσική ανοιγει......:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...