Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΩς ΑΚΡΙΒΩς ΤΟ ΚΑΝΕΙς ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΠΟΙΕς ΡΥΘΜΙΣΕΙς?:worry:

 

Ρυθμισεις-Συνδεσιμοτητα-ρυθμισεις browser-προφιλ-wifi

" " - " "- java-προφιλ-wifi

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά για να μην έχετε εμφράγματα με τους λογαριασμούς και να μην αγχώνεστε κάθε φορά που χρησιμοποιείται μια εφαρμογή μπορείτε να απενεργοποιήσετε το 3g αν δε το χρειάζεστε για κάτι.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον γεια και χαρα σε ολα τα παιδια !!!!

 

οντας χρηστης πλεον του κινητου εδω και μια εβδομαδα περιπου να σας πω τις πρωτες εντυπωσεις μου!!!

 

καταρχην να διευκρινησω οτι δεν ειμαι φανατικος με τετοιες συσκευες μαλλον πρεπει να πω οτι ειναι η πρωτη μου!!!

 

ειμαι της γνωμης οτι το κινητο πρεπει να το κανουμε χρηση κινητου αλλα και απο την αλλη οταν δινεις και τοσα λεφτα θελεις να αξιοποιησεις και καποιες δυνατοτητες

του !!!!

 

αυτο για τα παιδια που διαφωνουν σχετικα με την χρηση του εκαστοτε κινητου!!!

 

οταν το πηρα στα χερια ομολογω οτι και μονο που ειναι ολη η προσοψη γυαλινη και τεραστια με εντυπωσιασε μιας και παντα αυτο κοιταω πρωτα στα κινητα!!!

 

το κινητο ομως γλιστραει και εδω νομιζω οτι θα επρεπε να εχει και καποια σημεια που να εχουν κατι σαν στοπ γιατι κανενας δεν θα ηθελε να το δει να κανει παρεα με τα μαρμαρα!!!

 

μετα απο περιπου 3 μερες καταλαβα και εγω τα αυτοκολλητακια που χει για προστασια γυρω γυρω και τα εβγαλα γιατι οπως και να το κανουμε γυαλιζει ετσι περισσοτερο !!!

 

το ανοιξα και εντυπωσιαστηκα με τα χρωματα και το μενου!!!

η καμερα για μενα πολυ καλη οπως και η φωτογραφικη μηχανη!!!

τις φωτο που θελω απο ενα κινητο τις εχω ανετα !!!!

 

απο ηχο ομολογω οτι ειχα καποιες ανυσηχιες αλλα τελικα διαψευστηκα!!!

μια χαρα χτυπαει και μια χαρα ακουω!!!

 

το dolby πολυ καλο!!!

 

ο πομπος ραδιο τωρα σε εμενα δουλεψε κατευθειαν!!! το κλειδωσα στη συχνοτητα 88.3 θεσσαλονικη και ακουγα ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ το τραγουδι που του εβαλα να παιξει!!!

 

εδω βεβαια ειναι κατι που κοροιδευα οταν ειδα το ποσο ενδιαφερει μερικους αλλα το ¨¨κομματι ¨¨ μου και εγω το εκανα στους φιλους!!!:lol::lol:

 

η οθονη αφης αριστη και αμεση ανταποκριση!!!

 

απο κολληματα μονο 1 και αυτο σε μεγαλη ζεστη !!!αναγκαστικα να βγαλω μπαταρια!!!

επισης επειδη απο την μεταφορα τον τηλ καταλογο μου τον εβγαλε αλα νταλον αναγκαστικα και αλλαξα απο μερικες επαφες μου το πρωτο γραμμα στα ελληνικα και ηρθαν ολες αλφαβητικα!!!!

 

εδω ειναι και ενα τρωτο σημειο μιας και με τα χοντροδακτυλα μου αντε να το

βαλω αναμεσα απο εκει που ηθελα να σβησω!!!

 

κακο για μενα που μετα την επεξεργασια σε παει στην αρχη και εισαι αναγκασμενος να κατεβεις και παλι εκει που ησουν πριν!!!!

 

απο μπαταρια νομιζω οτι με ηπια χρηση κραταει 2-2.5 μερες !!!!

 

βεβαια για μενα νομος ειναι οτι το κινητο το βραδυ μπαινει στην μπριζα και το πρωι ειναι φουλ!!!

 

το κανω απο ανεκαθεν και ποτε δεν εμεινα απο μπαταρια!!!

 

ο κυβος μια χαρα !!!του εβαλα οτι πιο χρησιμο για μενα και ειμαι οκ!!!!

 

δεν εχω δει ακομα την συνδεση με το pc εκτος απο λιγα πραγματα και δεν το εχω συνδεσει ακομα με την lcd tv!!!

 

απο παιχνιδια δοκιμασα και του περασα μερικα παο το σονυ που ειχα αλλα ενω τα ανοιξε κανονικα δεν μπορουσα να παιξω ανετα μιας και ηθελα την γρηγοραδα που μου προσεφεραν τα κουμπια!!!

 

το wifi συνδεεται αμεσα αλλα ακομα δεν μπορεσα να δω utube !!!

νομιζω οτι ο browser ειναι για τ'αναθεμα!!!!

 

το gps δεν το ειδα καθολου ακομα οποτε δεν εχω γνωμη!!!

 

μεγαλο μειον για μενα ειναι οτι το bluetooth τις itech που εχω κανει την τελευταια κληση με ενα και μονο πατημα σε σχεση με το σονυ που ηθελε 2 πατηματα οποτε εχω κανει πολλες αθελες κλησεις!!!

 

πανω κατω αυτα παιδια !!!

παντως για μενα το κινητο ειναι super ειδικα αν το παρεις και κουτρα με την επιδοτηση!!!!;););)

 

 

ααααα ξεχασα να πω οτι το κινητο ειναι απο cosmote!!!

Link to comment
Share on other sites

SOS παιδιά,

 

τραβάω φωτογραφίες και βίντεο. κάθε φορά πατάω το βελάκι που μοιάζει σαν "enter" για να ξανατραβήξω. όλα οκ αλλά όταν πηγαίνω στο folder "βίντεο" ή "εικόνες" δεν βλέπω τα αρχεία! Σύνδεσα το κινητό με το pc μέσω usb αλλά και πάλι τίποτα. έβγαλα την κάρτα μνήμης, ξανατράβηξα και πάλι τίποτα.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα? καμμιά ιδέα τί μπορεί να φταίει?

 

ευχαριστώ

 

ΥΓ: έχω branded cosmote

Link to comment
Share on other sites

SOS παιδιά,

 

τραβάω φωτογραφίες και βίντεο. κάθε φορά πατάω το βελάκι που μοιάζει σαν "enter" για να ξανατραβήξω. όλα οκ αλλά όταν πηγαίνω στο folder "βίντεο" ή "εικόνες" δεν βλέπω τα αρχεία! Σύνδεσα το κινητό με το pc μέσω usb αλλά και πάλι τίποτα. έβγαλα την κάρτα μνήμης, ξανατράβηξα και πάλι τίποτα.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα? καμμιά ιδέα τί μπορεί να φταίει?

 

ευχαριστώ

 

ΥΓ: έχω branded cosmote

επειδη εχω και εγω cosmote νομιζω οτι το κινητο ειναι unbranded...δεν νομιζω οτι ειναι branded...αν και στο site της lg εχει για drivers με cosmote....

BECK23
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα να επισημάνω ότι η διαδικασία του φλασαρίσματος γίνεται σε λειτουργικό Windows XP και μόνο εκεί έχει δοκιμαστεί από εμένα. ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ BACKUP ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!

 

Ξεκινάμε λοιπόν...

 

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΑΡΧΕΙΑ

1)Pc suite (περιλαμβάνεται στο cd)

2)Flash usb http://uk.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf (KM900 open europe)

3)LG utils http://www.assembla.com/spaces/ks360/documents/aEZLwobzar3RzFeJe5afGb/download?filename=LG-Utils.zip

4)B2C app http://csmg.lgmobile.com:9002/client/app/B2CAppSetup.exe

5)Firmware: Open Europe V10A_02 http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/KM900/ANEUSV/V10a_02/V10A_02.cab

German V10M_02 http://74.125.43.132/translate_c?hl=en&sl=de&tl=en&u=http://rapidshare.de/files/47273265/V10M_02.cab.html&prev=hp&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhh1Lg4yh4ns1ndV3HkEdsWutDlicQ

 

Αφού κατεβάσετε τα παραπάνω αρχεία συνεχίζετε με τα βήματα που ακολουθούν...

Πρώτα απ'όλα συνδέετε το κινητό σε λειτουργία pc suite

1)Κάνετε εγκατάσταση τα αρχεία από το flash usb (και εκείνα στο φάκελο flash usb καθώς και το exe lg usb modem driver)

2)Ανοίγετε το B2C App

3)Αποσυμπιέζετε τα αρχεία από το LG utils και τα τοποθετείτε μέσα στο σκληρό δλδ: my computer-> C: drive -> LG utils θα είναι το path (ή αλλιώς φτιάξτε φάκελο LG utils στο c και κάντε βάλτε τα αρχεία κατευθείαν εκεί)

3) Το αρχείο του firmware δε το αποσυμπιέζετε αλλά το αφήνετε ως έχει σε μορφή .cab και το βάζετε όπως και τον παραπάνω φάκελο στο C: δλδ C:\V10M_02 (να τονίσω ότι και τα 2 υποστηρίζουν ελληνικά και έχουν fm transmitter) OXI ΑΠΟΣΥΜΠΙΕΣΗ ΑΠΛΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ-ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ..!!!

4)Ανοίγετε το LG utils και συγκεκριμένα το KM500 EN

5) Εμφανίζεται ένα παράθυρο τύπου dos.. την πρώτη φορά πληκτρολογείτε I

6)Αμέσως μετά πληκτρολογείτε KM900

7)Μετά C:\V10M_02.cab

8)Μετά V10M_02

9)Εμφανίζεται ένα νέο παράθυρο...εκεί επιλέγετε Different Country και Greek

10)Αυτό ήταν όλο...η διαδικασία ξεκίνησε και σε 10-15 λεπτά το LG ARENA θα έχει αναβαθμιστεί στην έκδοση που επιλέξατε...

 

Χρήσιμες σημειώσεις...

αν για κάποιο λόγο σταματήσει η διαδικασία και σας βγάλει σφάλμα αποσυνδέετε το κινητό βγάζετε μπαταρία και μετά ΑΦΟΥ ανοίξετε και συνδέσετε πάλι σε ps suite πατάτε retry

 

σε περίπτωση που το φλασάρισμα πάει καλά όμως στο τέλος βγάλει σφάλμα κάπου στο 99-100% καλό είναι να κάνετε factory reset( 1809#*900# και μετα στην επιλογη factory reset) και μετά πάλι φλασάρισμα από την αρχή

 

τα ευχαριστήρια στο my lg arena για όλες τις πληροφορίες και την υποστήριξη κάποιων παιδίων από εκεί...

 

για οτιδήποτε απορία έχετε μη διστάσετε να με ρωτήσετε

 

εκανα ολα τα παραπανω αλλα μου βγαζει συνεχεια σφαλμα. εβγαλα την μπαταρια το ξαναεκανα αλλα τπτ. εκανα factory reset αλλα παλι τπτ. τι να κανω?? help pls. thnx

Link to comment
Share on other sites

SOS παιδιά,

 

τραβάω φωτογραφίες και βίντεο. κάθε φορά πατάω το βελάκι που μοιάζει σαν "enter" για να ξανατραβήξω. όλα οκ αλλά όταν πηγαίνω στο folder "βίντεο" ή "εικόνες" δεν βλέπω τα αρχεία! Σύνδεσα το κινητό με το pc μέσω usb αλλά και πάλι τίποτα. έβγαλα την κάρτα μνήμης, ξανατράβηξα και πάλι τίποτα.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα? καμμιά ιδέα τί μπορεί να φταίει?

 

ευχαριστώ

 

ΥΓ: έχω branded cosmote

 

Ίσως βοηθήσω. Οι φωτογραφίες (απ'όσο θυμάμαι) πρέπει να αποθηκεύονται στη Συλλογή. Από εκεί τις μεταφέρεις στους φακέλους που λες. Για δοκίμασε και πες αν είναι...

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Μυστήρια πράγματα συμβαίνουν με το ΑΡΕΝΑ μου.

 

Έβγαλα την κάρτα μνήμης.

σύνδεσα το κινητό σε λειτουργία "εξωτερικού δίσκου".

το έθεσα ξανά σε κανονική λειτουργία.

τράβηξα ξανά φωτό και βιντεο τα οποία ήταν και πάλι αόρατα.

έβγαλα-εβαλα μπαταρία.

ξανά αόρατες φωτο-βίντεο

ξανά συνδεση σε λειτουργία "εξωτερικού δίσκου" και ΜΟΝΟ τότε μου εμφάνισε τα 3gp βίντεο και τις σημερινές φωτό. Όχι τιποτα άλλο αλλά είχα τραβήξει δοκιμαστικο - για την ποιότητα της κάμερας του Αρενα - βίντεο με την διαδρομή από Σπάρτη-Καλαμάτα μέσω Ταύγετου και θα τρελαινόμουν αμα το έχανα. Πολύ ωραία διαδρομή!

 

Τί να πώ. το παράδοξο είναι ότι παλαιότερα βίντεο και φωτό τα εμφάνιζε κανονικά. καί μέσα από την "Συλλογή αλλά και μέσω της επιλογής "τα αρχεία μου" (υποfolders του οποίου είναι τα "βίντεο" και "εικόνες".

Ίσως να πρέπει να κάνω firmware update, δεν ξέρω.

 

Το κινητό το πήρα από cosmote (με "επιδοτούμενη επιδότηση" λόγω αίτησης φορητότητας) και έχει στο μενού το "my view", γιαυτό θεωρώ οτί είναι branded cosmote. μπορεί να κάνω και λάθος

 

Σε κάθε περίπτωση, σας ευχαριστώ για την άμμεση ανταπόκριση σας.

 

ΥΓ: η ανάλυση και η ποιότητα των βιντεο του κινητού μας πιστεύω οτι είναι ΠΑΡΑ πολύ καλή. Άλλο ένα από τα πολλά συν που έχει.

Link to comment
Share on other sites

Μυστήρια πράγματα συμβαίνουν με το ΑΡΕΝΑ μου.

 

Έβγαλα την κάρτα μνήμης.

σύνδεσα το κινητό σε λειτουργία "εξωτερικού δίσκου".

το έθεσα ξανά σε κανονική λειτουργία.

τράβηξα ξανά φωτό και βιντεο τα οποία ήταν και πάλι αόρατα.

έβγαλα-εβαλα μπαταρία.

ξανά αόρατες φωτο-βίντεο

ξανά συνδεση σε λειτουργία "εξωτερικού δίσκου" και ΜΟΝΟ τότε μου εμφάνισε τα 3gp βίντεο και τις σημερινές φωτό. Όχι τιποτα άλλο αλλά είχα τραβήξει δοκιμαστικο - για την ποιότητα της κάμερας του Αρενα - βίντεο με την διαδρομή από Σπάρτη-Καλαμάτα μέσω Ταύγετου και θα τρελαινόμουν αμα το έχανα. Πολύ ωραία διαδρομή!

 

Τί να πώ. το παράδοξο είναι ότι παλαιότερα βίντεο και φωτό τα εμφάνιζε κανονικά. καί μέσα από την "Συλλογή αλλά και μέσω της επιλογής "τα αρχεία μου" (υποfolders του οποίου είναι τα "βίντεο" και "εικόνες".

Ίσως να πρέπει να κάνω firmware update, δεν ξέρω.

 

Το κινητό το πήρα από cosmote (με "επιδοτούμενη επιδότηση" λόγω αίτησης φορητότητας) και έχει στο μενού το "my view", γιαυτό θεωρώ οτί είναι branded cosmote. μπορεί να κάνω και λάθος

 

Σε κάθε περίπτωση, σας ευχαριστώ για την άμμεση ανταπόκριση σας.

 

ΥΓ: η ανάλυση και η ποιότητα των βιντεο του κινητού μας πιστεύω οτι είναι ΠΑΡΑ πολύ καλή. Άλλο ένα από τα πολλά συν που έχει.

 

Branded ειναι.Αν συνεχισει,κανε ενα factory reset απο το κρυφο μενου, αφου πρωτα παρεις back up

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Branded ειναι.Αν συνεχισει,κανε ενα factory reset απο το κρυφο μενου, αφου πρωτα παρεις back up

 

ειστε σιγουροι;;;;δηλαδη οταν θα κανω αναβαθμιση(απο το επισημο παντα προγραμμα και οχι φλασαρισμα) θα πρεπει να ψαξω για firmware με cosmote...;;;Να τονισω οτι το κινητο δεν εχει κανενα κλειδωμα....

BECK23
Link to comment
Share on other sites

φιλε funky τι ακριβως σφαλμα σου βγαζει? σε ποιο σημειο?
Link to comment
Share on other sites

φιλε funky τι ακριβως σφαλμα σου βγαζει? σε ποιο σημειο?

 

otan ftanei h mpara sto 53% tote m vgazei oti h suskeuh den mporei na pragmatopoihsei anavathmish logo sfalmatos.auto.

Link to comment
Share on other sites

τους drivers τους εχεις βαλει σωστα? δοκιμασες να τους βγαλεις κ να τους ξαναβαλεις?

λεει τπτ αλλο στο σφαλμα? αν μπορει να διαβασει κατι η περι συνδεσιμοτητας?

Link to comment
Share on other sites

τους drivers τους εχεις βαλει σωστα? δοκιμασες να τους βγαλεις κ να τους ξαναβαλεις?

λεει τπτ αλλο στο σφαλμα? αν μπορει να διαβασει κατι η περι συνδεσιμοτητας?

 

otan les tous drivers ennoeis to V10M_02?? genika akolouthisa katagramma tis odhgies s!! san sfalma m vgazei auto:

 

00:57:52 : ExtractInfo Error(0)

00:57:52 : [C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone] µð·ºÅ丮 »èÁ¦ ½Ãµµ

00:57:52 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\Phone

00:57:53 : !pUpgrade->StartProcessing ... PostMsg STEP_TYPE_ENV_ERROR

00:57:53 : CLGMobileHttp Class ¼Ò¸ê½ÃÀÛ.

00:57:53 : CLGMobileHttp Class ¼Ò¸ê...

00:57:53 : Page_Error ºÎºÐÀÔ´Ï´Ù

00:57:53 : OnStepMsg STEP_TYPE_ENV_ERROR delete m_pLGCyonUpdate

 

k twra p to ksanaekana h mpara petaxthke grhgora apo to 57% sto 100% k pali m evgale auto to sfalma.

Link to comment
Share on other sites

V10M_02 ειναι η εκδοση του λογισμικου...αυτο σε τι μορφη το εχεις βαλει μεσα? .cab η κατι αλλο?
Link to comment
Share on other sites

V10M_02 ειναι η εκδοση του λογισμικου...αυτο σε τι μορφη το εχεις βαλει μεσα? .cab η κατι αλλο?

 

opws to katevasa,san arxeio rar to eriksa mesa ston C:

Link to comment
Share on other sites

αφου ειναι οπως το κατεβασες καλα εκανες...αρα με αυτο δεν εχεις προβλημα...

με drivers κτλ παλεψες καθολου? να βγαλεις κ να ξαναβαλεις flash usb? το pc suite τρεχει απο πισω κανονικα ετσι? (δε ξερω αν εχεις δει τις τελευταιες σημειωσεις που λενε οτι πρεπει να το βαλεις σε λειτουργια pc suite το κινητο)

Link to comment
Share on other sites

αφου ειναι οπως το κατεβασες καλα εκανες...αρα με αυτο δεν εχεις προβλημα...

με drivers κτλ παλεψες καθολου? να βγαλεις κ να ξαναβαλεις flash usb? το pc suite τρεχει απο πισω κανονικα ετσι? (δε ξερω αν εχεις δει τις τελευταιες σημειωσεις που λενε οτι πρεπει να το βαλεις σε λειτουργια pc suite το κινητο)

 

otan les na palepsw me drivers?? me pc suite sundeomai k trexei k auto apo pisw kanonika.

 

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.
Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελανει αυτο το κινητο τι ηθελα και το πηρα!!!Επειδη βλεπω πολλα γραφτηκαν για το κινητο μπορει να μου πει καποιος.

1ον Πως μπορω να ρυθμισω το κινητο να φαινεται στο PC σαν Hard Disk ενα τραγουδι θα στειλουμε μια ωρα ταλεπωρια.

2ον Καποιο site να κατεβασω ανανεωσεις?

Ευχαριστω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να βγαλεις κ να ξαναβαλεις το pc suite...να βγαλεις κ να ξαναβαλεις το flash usb..κανε κ καμια επανεκκινηση στον υπολογιστη...αφου ακολουθησες ολες τις οδηγιες τα αρχεια που πρεπει να εχεις τα εχεις..απο εκει κ περα ειναι θεμα με drivers...

αμα κατα τη διαρκεια της διαδικασιας σου βγαλει πουθενα εντοπιστηκε νεο υλικο να πατησεις πανω κ να το προχωρησεις με next κτλ μεχρι να πει οτι εγκατασταθηκε σωστα...

αυτα απο μενα..δεν ειναι κατι αλλο που μπορω να σου πω αυτη τη στιγμη...δοκιμασε τα κ αυριο θα στειλω msn να τα πουμε καποια στιγμη αν δεν εχει βγει κατι οκ?

καλη σου τυχη κ καλο βραδυ..

Link to comment
Share on other sites

egine,na sai kala k se euxaristw polu k gia to xrono s k gia thn upomonh s.

kalo vradu..

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.
Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελανει αυτο το κινητο τι ηθελα και το πηρα!!!Επειδη βλεπω πολλα γραφτηκαν για το κινητο μπορει να μου πει καποιος.

1ον Πως μπορω να ρυθμισω το κινητο να φαινεται στο PC σαν Hard Disk ενα τραγουδι θα στειλουμε μια ωρα ταλεπωρια.

2ον Καποιο site να κατεβασω ανανεωσεις?

Ευχαριστω!!!!!!!

 

μιας κ ειναι το πρωτο σου μηνυμα στο φορουμ να σε καλοσορισω φιλε μου...!

οσο για τις ερωτησεις σου...μια αναγνωση στις προηγουμενες σελιδες θα σε βοηθησει αρκετα...στο 1) σου βγαζει επιλογη μαζικης αποθηκευσης με το που το συνδεεις...κ στο 2) εξαρταται απο την εκδοση του κινητου σου....branded = μαλλον ποτε...αρα θελει φλασαρισμα κ unbranded= καπως πιο συχνα..αλλα κ παλι μπορεις να το φλασαρεις σε αλλες εκδοσεις

Link to comment
Share on other sites

egine,na sai kala k se euxaristw polu k gia to xrono s k gia thn upomonh s.

kalo vradu..

 

να με ευχαριστησεις μονο οταν βρεις ακρη κ το φλασαρεις με επιτυχια...!! μεχρι τοτε μεινε στην προσπαθεια..!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

να με ευχαριστησεις μονο οταν βρεις ακρη κ το φλασαρεις με επιτυχια...!! μεχρι τοτε μεινε στην προσπαθεια..!!! :lol:

 

Καλημέρα και από μένα. Βρε παιδιά στο δικό μου που και που δεν ενεργοποιείται με τίποτα η οθόνη δηλαδή δείχνει σαν σβηστό και μετά από 2-3 λεπτά ανάβει πάλι από μόνο του. Το έχει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...