Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μηπως ειναι απλα κλειδωμενη.???

πατα ενα απο τα κουμπια ηχου πανω δεξια και μετα συνεχωμενα το κεντρο της οθονης για να ξεκλειδωσει...εκτος αν δεν καταλαβα καλα:worry:

 

καλησπερα σε ολους. ειμαι και εγω κατοχος της εν λογω συσκευης. σε γενικες γραμμες ειμαι ικανοποιημενος. αυτα που ηθελα τουλαχιστον τα βρηκα (να στελνω e-mail και να βγαζω καλες φωτογραφιες - και τα 2 για τη δουλεια μου). Εχω ομως το ιδιο προβλημα με τον φιλο που δεν ανοιγει η οθονη. Συγκεκριμενα εμενα το κανει οταν δεχομαι κληση. Κραταει περιπου 20 δευτερολεπτα. Οχι παντα αλλα συγκεκριμενα εχθες το εκανε 3 φορες. Δεν ανταποκρινεται κανενα κουμπι, ουτε η αφη. Η ενταση μπορει να αυξομειωθει (ευτυχως γιατι με κοιταζουν ολοι και λενε απο μεσα τους "καλα γιατι δεν το σηκωνει?" αλλα η οθονη παραμενει σβηστη.Προσεξα ομως οτι μεσω bluetooth μπορω να απαντησω. Μετα το τηλεφωνημα ξεμπλοκαρει. Νομιζω οτι ειναι πολυ σημαντικο προβλημα και μιας και το εχει απο οτι καταλαβα κι αλλος .... δεν ξερω. Η μονη εξηγηση που μπορω να βρω ειναι μια πτωση που ειχε απο τα χερια μου. Αλλα και παλι ... δε θα επρεπε να ισχυει κατι τετοιο. Απο τα χερια μου επεσε. Οχι απο τον 1ο οροφο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν σήμερα το αγόρασα μαζί με τεσσάρα μνήμη!Ήδη το φόρτισα!Από φωτογραφική και μουσική που το χρησιμοποίησα προς το παρρόν ένα έχω να πω!ΑΨΟΓΟ!!!!

Για ότι απορίες έχω και λοιπά θα σας έρθω σύντομα!!!:D

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

paidia apo pou mporw na vrw gia to lg arena efarmoges paixnidia kai diafora alla??

an kserete kamia selida peite mou..

 

γεια σου βαλερια κ καλως μας ηρθες...

http://www.mylgarena.com ειναι ενα φορουμ που εχει πολυ πραγμα να ψαξεις κ να ασχοληθεις...αμα βρεις καποιο καλο παιχνιδι μιας κ θα τα δεις πες μας κ μας...καλη αναζητηση λοιπον..!

Link to comment
Share on other sites

Nα ξαναρρωτησω μιας και το θυμηθηκα

 

Εχει χαλασει το ντραιβ του σι-ντι μου και δεν μπορω να εγκαταστησω το pc suite απο το δισκο. Mπορω απο καπου να το κατεβασω?

Link to comment
Share on other sites

Nα ξαναρρωτησω μιας και το θυμηθηκα

 

Εχει χαλασει το ντραιβ του σι-ντι μου και δεν μπορω να εγκαταστησω το pc suite απο το δισκο. Mπορω απο καπου να το κατεβασω?

 

Εγω προσωπικα που χρησιμοποιω netbook και δεν εχει cd drive οταν το συνδεσα το κινητο πρωτη φορα...στις επιλογες του κινητου πατησα pc suite...τοτε αρχιζε στον υπολογιστη να μου περναει διαφορους drivers και μαλιστα με ρωτησε θελετε να κατεβασετε το pc suite η να το περασετε απο το cd...πατησα να κατεβει και πλεον ηταν κομπλε....πραγματικα το lg pc suite με εχει εντυπωσιασει μιας και εχω περασει και απο nokia kai apo samsung...!!!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Ρε destiny να σε ρωτησω κατι...ειχες πει σε εναν φιλο να παει στα profil και να βαλει την επιλογη wifi sto προφιλ ιντερνετ και java...

Απο τη στιγμη ομως που το κινητο οπου συνδεεται σε ρωταει με ποιον τροπο θες να μπεις...wifi ή gprs και εμεις επιλεγουμε wifi υπαρχει περιπτωση να σε χρεώνει?

Επειδη μου φαινεται λιγο κουλο...και εγω οσο εχω χρησιμοποιησει ιντερνετ κτλ και εχω συνδεθει μεσω wifi δεν βλεπω να λειτουργει κανα gprs...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους. ειμαι και εγω κατοχος της εν λογω συσκευης. σε γενικες γραμμες ειμαι ικανοποιημενος. αυτα που ηθελα τουλαχιστον τα βρηκα (να στελνω e-mail και να βγαζω καλες φωτογραφιες - και τα 2 για τη δουλεια μου). Εχω ομως το ιδιο προβλημα με τον φιλο που δεν ανοιγει η οθονη. Συγκεκριμενα εμενα το κανει οταν δεχομαι κληση. Κραταει περιπου 20 δευτερολεπτα. Οχι παντα αλλα συγκεκριμενα εχθες το εκανε 3 φορες. Δεν ανταποκρινεται κανενα κουμπι, ουτε η αφη. Η ενταση μπορει να αυξομειωθει (ευτυχως γιατι με κοιταζουν ολοι και λενε απο μεσα τους "καλα γιατι δεν το σηκωνει?" αλλα η οθονη παραμενει σβηστη.Προσεξα ομως οτι μεσω bluetooth μπορω να απαντησω. Μετα το τηλεφωνημα ξεμπλοκαρει. Νομιζω οτι ειναι πολυ σημαντικο προβλημα και μιας και το εχει απο οτι καταλαβα κι αλλος .... δεν ξερω. Η μονη εξηγηση που μπορω να βρω ειναι μια πτωση που ειχε απο τα χερια μου. Αλλα και παλι ... δε θα επρεπε να ισχυει κατι τετοιο. Απο τα χερια μου επεσε. Οχι απο τον 1ο οροφο.
Καλημέρα και από μένα! Εμένα δεν έχει πέσει ποτέ κάτω αλλά το κάνει σε απροσδιόριστο χρόνο....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους.... το πρόγραμμα LG PC Suite III μου λέει ότι υπάρχει νέα αναβάθμιση για το arena..να το Κάνο η δεν αξίζει ο κόπος....
Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

παιδια αθλιο το Τ9 του arena παντως ετσι? σε σχεση με το renoir παντα

και πολυ λιγοτερες λεξεις/προτασεις και περιμενει να τελειωσεις μια λεξη για να προτεινει!

και συνηθως λαθος! ενω το renoir και την ωρα που πληκτρολογουσες και πολυ περισσοτερες

λεξεις σου προτεινε.

 

επισης το πληκτρολογιο του ειναι πιο δυσχρηστο σε σχεση με του renoir...

 

και παιδια δε βλεπω πολυ κινηση στα forums σε σχεση με το renoir...

που ειναι οι χακεριες, τα icons , τα themes, τα custom firmwares?

 

η δεν το εχουν πολλοι ακομα ή το interface ειναι πιο δυσκολο να επεμβεις...

 

αυτα....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους.... το πρόγραμμα LG PC Suite III μου λέει ότι υπάρχει νέα αναβάθμιση για το arena..να το Κάνο η δεν αξίζει ο κόπος....

 

να την κανεις δεν εχεις να χασεις τιποτα παρα να δεις καποια βελτιωση στο τηλ σου...ουτως η αλλως δεν προκειται να χασεις τιποτα...ουτε επαφες ουτε αποθηκευμενα προγραμματα κτλ...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

παιδια αθλιο το Τ9 του arena παντως ετσι? σε σχεση με το renoir παντα

και πολυ λιγοτερες λεξεις/προτασεις και περιμενει να τελειωσεις μια λεξη για να προτεινει!

και συνηθως λαθος! ενω το renoir και την ωρα που πληκτρολογουσες και πολυ περισσοτερες

λεξεις σου προτεινε.

 

επισης το πληκτρολογιο του ειναι πιο δυσχρηστο σε σχεση με του renoir...

 

και παιδια δε βλεπω πολυ κινηση στα forums σε σχεση με το renoir...

που ειναι οι χακεριες, τα icons , τα themes, τα custom firmwares?

 

η δεν το εχουν πολλοι ακομα ή το interface ειναι πιο δυσκολο να επεμβεις...

 

αυτα....

 

Ας αρχισουμε απο την αρχη....το T9 δουλευει σχεδον αψογα...απο τα πρωτα γραμματα βρισκει παρα πολλες λεξεις ενω πολυ ευκολα μπορεις να προσθεσεις και οποιες δεν εχει...

Το μονο που με χαλαει στο πληκτρολογιο ειναι οτι πανω απο το σβησιμο ειναι το κουμπι που κατεβαζει το πληκτρολογιο και καμια φορα μπερδευομαι και παταω αυτο...

Χακεριες? σε ενα εντελως καινουργιο κλειστο λειτουργικο?

Ασε που με το interface που εχει πρεπει ολοι οι ρενοιρ να χακεριαψουν το δικο τους μπας και παρουν λιγο απο την αιγλη του interface arena...:lol:

Θεματα δεν παιρνει προς το παρων....για icons να πουμε τι δηλαδη?

Custom firmware για ενα μηνα που κυκλοφορει το κινητο ηδη εχουν βγει αρκετα και συνεχιζουν να βγαινουν...

Σε καμια περιπτωση δεν μπορω να συγκρινω απο θεμα ομορφιας interface στοιβαροτητας το arena με το renoir...το arena ειναι αλλου και ειμαι σιγουρος οτι oi renoir ιδιοκτητες θα ζηλευουν λιγακι...:lol:

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

να την κανεις δεν εχεις να χασεις τιποτα παρα να δεις καποια βελτιωση στο τηλ σου...ουτως η αλλως δεν προκειται να χασεις τιποτα...ουτε επαφες ουτε αποθηκευμενα προγραμματα κτλ...

 

fm transmitter δεν χάνεται;

Link to comment
Share on other sites

Ας αρχισουμε απο την αρχη....το T9 δουλευει σχεδον αψογα...απο τα πρωτα γραμματα βρισκει παρα πολλες λεξεις ενω πολυ ευκολα μπορεις να προσθεσεις και οποιες δεν εχει...

Το μονο που με χαλαει στο πληκτρολογιο ειναι οτι πανω απο το σβησιμο ειναι το κουμπι που κατεβαζει το πληκτρολογιο και καμια φορα μπερδευομαι και παταω αυτο...

Χακεριες? σε ενα εντελως καινουργιο κλειστο λειτουργικο?

Ασε που με το interface που εχει πρεπει ολοι οι ρενοιρ να χακεριαψουν το δικο τους μπας και παρουν λιγο απο την αιγλη του interface arena...:lol:

Θεματα δεν παιρνει προς το παρων....για icons να πουμε τι δηλαδη?

Custom firmware για ενα μηνα που κυκλοφορει το κινητο ηδη εχουν βγει αρκετα και συνεχιζουν να βγαινουν...

Σε καμια περιπτωση δεν μπορω να συγκρινω απο θεμα ομορφιας interface στοιβαροτητας το arena με το renoir...το arena ειναι αλλου και ειμαι σιγουρος οτι oi renoir ιδιοκτητες θα ζηλευουν λιγακι...:lol:

φιλε μου ισως να το πηρα και λιγο στραβα...

αλλα σε μενα δεν το κανει αυτο που λες με το Τ9 ...ειναι θεμα ρυθμισης?

εται ακριβως που περιγραφεις το ειχα στο renoir για αυτο και με χαλασε...

 

custom firmwares? που φιλε μου? εχεις καποιο λινκ?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ισως να το πηρα και λιγο στραβα...

αλλα σε μενα δεν το κανει αυτο που λες με το Τ9 ...ειναι θεμα ρυθμισης?

εται ακριβως που περιγραφεις το ειχα στο renoir για αυτο και με χαλασε...

 

custom firmwares? που φιλε μου? εχεις καποιο λινκ?

 

Κατσε για να μην μπερδευτουμε....

custom firmwares εννοεις update του firmware που φοραει το κινητο σωστα?

Αν ναι...εχουν αναφερθει στις πιο πισω σελιδες αναλυτικοτερα...

Αν οχι...εξηγησε το μου αν μπορεις...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

fm transmitter δεν χάνεται;

 

Αν η συσκευη σου ειναι unbranded οχι δεν χανεται...και εμενα απο την 10i μου περασε την 10m και δεν χαθηκε τιποτα...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Κατσε για να μην μπερδευτουμε....

custom firmwares εννοεις update του firmware που φοραει το κινητο σωστα?

Αν ναι...εχουν αναφερθει στις πιο πισω σελιδες αναλυτικοτερα...

Αν οχι...εξηγησε το μου αν μπορεις...

ναι εγω εχω τωρα cosmote...

τι βαζω και ποιες εχουν βγει μεχρι τωρα?

 

και βασικα τι διορθωνουν ξερεις?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ναι εγω εχω τωρα cosmote...

τι βαζω και ποιες εχουν βγει μεχρι τωρα?

 

και βασικα τι διορθωνουν ξερεις?

 

Αν εχεις δει τις προηουμενες σελιδες θα δεις οτι μπορεις να το βγαλεις το cosmote και να βαλεις καποια unbranded...κι αυτο γιατι ετσι βγαινουν περισσοτερες αναβαθμισεις...

Μεχρι στιγμης αυτο που εχει παρατηρηθει μετα την αναβαθμιση ειναι οτι μεγαλωσε ο αριθμος της μνημης των java...στα τραγουδια και στα video μπορεις πλεον να τα προχωρησεις μπρος πισω και απο τη μπαρα...εχει γινει λιγο πιο γρηγορο πιο λειτουργικο και καποια παιδια παρατηρησαν και βελτιωση στις φωτογραφιες...

Υπαρχει ενα παλιοτερο Post στα αγγλικα που αναφερει ολες τις διορθωσεις...

Παντως μη κανεις update μεσω pc suite γιατι θα σου περασει την ελληνικη αναβαθμιση της cosmote και πιθανονατα να χασεις το fm transmitter αν ειναι κατι που σε ενδιαφερει...

Αν δεν εχεις καποιο σημαντικο προβλημα περιμενε τοτε να βγουν και καποιες πιο καινουργιες αναβαθμισεις που ισως εχουν πιο αισθητες διαφορες...

Αλλα για μενα βγαλε το cosmote και καντο unbrabded...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Ρε destiny να σε ρωτησω κατι...ειχες πει σε εναν φιλο να παει στα profil και να βαλει την επιλογη wifi sto προφιλ ιντερνετ και java...

Απο τη στιγμη ομως που το κινητο οπου συνδεεται σε ρωταει με ποιον τροπο θες να μπεις...wifi ή gprs και εμεις επιλεγουμε wifi υπαρχει περιπτωση να σε χρεώνει?

Επειδη μου φαινεται λιγο κουλο...και εγω οσο εχω χρησιμοποιησει ιντερνετ κτλ και εχω συνδεθει μεσω wifi δεν βλεπω να λειτουργει κανα gprs...

 

Ελπιζω να μην εχεις κατεβασει κανα μεηλ απο τα accounts(οχι απο browser)

Εκει να δεις γελια. Εχει default το vodafone live(αν εχεις vl) και σε σκιζει στις χρεωσεις αν δεν το εχεις αλλαξει σε Σημειο Προσβασης=wi fi

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις δει τις προηουμενες σελιδες θα δεις οτι μπορεις να το βγαλεις το cosmote και να βαλεις καποια unbranded...κι αυτο γιατι ετσι βγαινουν περισσοτερες αναβαθμισεις...

Μεχρι στιγμης αυτο που εχει παρατηρηθει μετα την αναβαθμιση ειναι οτι μεγαλωσε ο αριθμος της μνημης των java...στα τραγουδια και στα video μπορεις πλεον να τα προχωρησεις μπρος πισω και απο τη μπαρα...εχει γινει λιγο πιο γρηγορο πιο λειτουργικο και καποια παιδια παρατηρησαν και βελτιωση στις φωτογραφιες...

Υπαρχει ενα παλιοτερο Post στα αγγλικα που αναφερει ολες τις διορθωσεις...

Παντως μη κανεις update μεσω pc suite γιατι θα σου περασει την ελληνικη αναβαθμιση της cosmote και πιθανονατα να χασεις το fm transmitter αν ειναι κατι που σε ενδιαφερει...

Αν δεν εχεις καποιο σημαντικο προβλημα περιμενε τοτε να βγουν και καποιες πιο καινουργιες αναβαθμισεις που ισως εχουν πιο αισθητες διαφορες...

Αλλα για μενα βγαλε το cosmote και καντο unbrabded...

ευχαριστω για την ενημερωση

σιγουρα θα δω ολο το thread αλλα ειμαι πολυ νεος κατοχος και ειχα τις πρωτες

διαπιστωσεις/αποριες.

εκτος pcsuite εννοεις προφανως να μη αναβαθμιστω μεσα απο αυτο και να κανω την

αναβαθμιση με τους τροπους που περιγραφονται εδω ?

 

ολες οι ξενες εκδοσεις εμπεριεχουν τα Ελληνικα ετσι?

 

θετικες οι βελτιωσεις που περιγραφεις .....εχει καποια αλλα κτυπητα προβληματα που περιμενουν

τη λυση τους?

 

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ξαναδοκιμασα να συνταξω μηνυμα με το Τ9 ...παλι δεν συμπεριφερεται οπως περιγραφεις.

δηλαδη γραφω οποιαδηποτε λεξη και αφου τελειωσω ΤΟΤΕ και μονο τοτε προτεινει μια και αυτη

δεν ειναι και σωστη....μηπως εχει καποια ρυθμιση που πρεπει να αλλαξω?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα ξαφνικα μου εμφανισε πανω ψηλα αναμεσα στην μπαταρια και το ξυπνητηρι ενα εικονιδιο που μοιαζει με καρτα. οταν αφαιρω την καρτα μνημης εξαφανιζετε και οταν την ξαναβαζω εμφανιζετε. Η θηκη της καρτα ειναι "κλειδωμενη" αλλα παλι τα ιδια. Δοκιμασα και με αλλη καρτα αλλα καμμια διαφορα. Ξερει κανεις τι παιζει να ειναι?Το εχω 3 βδομαδες και δεν ειχε ξαναπαρουσιασει κατι τετοιο...
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην εχεις κατεβασει κανα μεηλ απο τα accounts(οχι απο browser)

Εκει να δεις γελια. Εχει default το vodafone live(αν εχεις vl) και σε σκιζει στις χρεωσεις αν δεν το εχεις αλλαξει σε Σημειο Προσβασης=wi fi

 

Κοιτα να δεις γενικα εμενα εχει default το vodafone gprs(δεν ειναι vl η συσκευη)...δεν ασχολουμε με email και τετοια...συνηθως μπαινω στο internet απο το σπιτι μεσω wifi...αλλα οταν ανοιγω τον browser με ρωταει και του βαζω να συνδεθει μεσω wifi..εκει υπαρχει περιπτωση να μου κανει μπινια και να με χρεωνει? δεν νομιζω....

Βεβαια εχω και καβαντζα το προγραμμα της vodafone 3,5 ευρω 30mb το μηνα για οταν θελω να βλεπω κατι μεσω vodafone internet και δεν εχει wifi εκει που ειμαι...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την ενημερωση

σιγουρα θα δω ολο το thread αλλα ειμαι πολυ νεος κατοχος και ειχα τις πρωτες

διαπιστωσεις/αποριες.

εκτος pcsuite εννοεις προφανως να μη αναβαθμιστω μεσα απο αυτο και να κανω την

αναβαθμιση με τους τροπους που περιγραφονται εδω ?

 

ολες οι ξενες εκδοσεις εμπεριεχουν τα Ελληνικα ετσι?

 

θετικες οι βελτιωσεις που περιγραφεις .....εχει καποια αλλα κτυπητα προβληματα που περιμενουν

τη λυση τους?

 

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ξαναδοκιμασα να συνταξω μηνυμα με το Τ9 ...παλι δεν συμπεριφερεται οπως περιγραφεις.

δηλαδη γραφω οποιαδηποτε λεξη και αφου τελειωσω ΤΟΤΕ και μονο τοτε προτεινει μια και αυτη

δεν ειναι και σωστη....μηπως εχει καποια ρυθμιση που πρεπει να αλλαξω?

 

Ναι αν θες να βγαλεις το cosmote πρεπει να ακολουθησεις τους τροπους εδω...σιγουρα ο final destiny θα μπορει να σε βοηθησει...

Ολες οι ξενες εκδοσεις open europe εμπεριεχουν ελληνικα κανονικοτατα..

Χτυπητα προβληματα και ιδιαιτερα κολληματα οχι δεν υπαρχουν...

Οσο για το t9 τι να σου πω με βολευει μια χαρα και δεν εχω περασει καποια αλλη ρυθμιση...

Να σου πω μονο οταν γραφεις μια λεξη απο τα πρωτα γραμματα αν δεν στη βγαλει αυτοματα μπορεις να πατησεις πανω στο βελακι που σου εμφανιζει και να διαλεξεις την οποια λεξη θες εσυ...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα ξαφνικα μου εμφανισε πανω ψηλα αναμεσα στην μπαταρια και το ξυπνητηρι ενα εικονιδιο που μοιαζει με καρτα. οταν αφαιρω την καρτα μνημης εξαφανιζετε και οταν την ξαναβαζω εμφανιζετε. Η θηκη της καρτα ειναι "κλειδωμενη" αλλα παλι τα ιδια. Δοκιμασα και με αλλη καρτα αλλα καμμια διαφορα. Ξερει κανεις τι παιζει να ειναι?Το εχω 3 βδομαδες και δεν ειχε ξαναπαρουσιασει κατι τετοιο...

 

Αν και δεν εχω βαλει καρτα μιας και δεν τη χρειαζομαι..εχει 8 γιγα απο μονο του θεωρω λογικο αυτο που σου κανει και νομιζω οτι μου το ειχε εμφανισει και σε εμενα οταν ειχα βαλει μια καρτα μου καποια στιγμη...

Σου εμφανιζει τη καρτα στο πανω μερος ωστε σε προειδοποιει οτι υπαρχει καρτα μνημης μεσα...και οταν τη βγαζεις φευγει και το εικονιδιο αφου πλεον δεν υπαρχει καρτα...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν θες να βγαλεις το cosmote πρεπει να ακολουθησεις τους τροπους εδω...σιγουρα ο final destiny θα μπορει να σε βοηθησει...

Ολες οι ξενες εκδοσεις open europe εμπεριεχουν ελληνικα κανονικοτατα..

Χτυπητα προβληματα και ιδιαιτερα κολληματα οχι δεν υπαρχουν...

Οσο για το t9 τι να σου πω με βολευει μια χαρα και δεν εχω περασει καποια αλλη ρυθμιση...

Να σου πω μονο οταν γραφεις μια λεξη απο τα πρωτα γραμματα αν δεν στη βγαλει αυτοματα μπορεις να πατησεις πανω στο βελακι που σου εμφανιζει και να διαλεξεις την οποια λεξη θες εσυ...

σε ευχαριστω και παλι

δεν το ηξερα αυτο για το Τ9 θα το δοκιμασω...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα ξαφνικα μου εμφανισε πανω ψηλα αναμεσα στην μπαταρια και το ξυπνητηρι ενα εικονιδιο που μοιαζει με καρτα. οταν αφαιρω την καρτα μνημης εξαφανιζετε και οταν την ξαναβαζω εμφανιζετε. Η θηκη της καρτα ειναι "κλειδωμενη" αλλα παλι τα ιδια. Δοκιμασα και με αλλη καρτα αλλα καμμια διαφορα. Ξερει κανεις τι παιζει να ειναι?Το εχω 3 βδομαδες και δεν ειχε ξαναπαρουσιασει κατι τετοιο...

ναι είναι απόλυτα λογικό και δείχνει πως του έχεις βάλει μέσα κάρτα μνήμης!!!

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...