Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά του iPhone στην Ελλάδα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο voda θες να το παρεις?

Εκει εχω συμβολαιο...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο τα παιδια που το πηραν ειχε καποια θηκη μεσα ή σας δοθηκε με το κινητο?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

εχει ηδη αναφερθει η θηκη θα δινεται μεσω εγγραφης στο αναλογο προγραμμα απο itunes.το προγραμμα θα κυκλοφορησει λογικα στις 27/8 που ειναι η επισημη ημερομηνια διαθεσης της συσκευης

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

εχει ηδη αναφερθει η θηκη θα δινεται μεσω εγγραφης στο αναλογο προγραμμα απο itunes.το προγραμμα θα κυκλοφορησει λογικα στις 27/8 που ειναι η επισημη ημερομηνια διαθεσης της συσκευης

Θα κυκλοφορησει ξεχωριστο προγραμμα για την ελλαδα; Και τις θηκες απο που θα τις παραλαμβανει ο κοσμος δλδ;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Follow these steps to apply for a Bumper or case.

 

Download the iPhone 4 Case Program app from the App Store.

Launch the app on your iPhone 4 and sign in using your iTunes Store account or Apple ID.

Select your Bumper or case.

 

Και μετά στη στέλνουν ταχυδρομικώς υποθέτω...

http://d2ffutrenqvap3.cloudfront.net/items/0H2C0G0e1g3S2M3s2C3Z/iphones9web3.gif
Link to comment
Share on other sites

Follow these steps to apply for a Bumper or case.

 

Download the iPhone 4 Case Program app from the App Store.

Launch the app on your iPhone 4 and sign in using your iTunes Store account or Apple ID.

Select your Bumper or case.

 

Και μετά στη στέλνουν ταχυδρομικώς υποθέτω...

Μαλιστα... Μακαρι να γινει κι εδω το ιδιο. Γιατι το κοβω δυσκολο να ερχεται ελλαδα....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο παιδια, οποιος προλαβει λοιπον. :lol:

 

Δελτίο Τύπου Cosmote: Tο iPhone 4 κοντά σας την Παρασκευή 27 Αυγούστου

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ με τη σειρά μου ότι πριν από λίγο με κάλεσαν από κατάστημα Γερμανός (με το οποίο έχω καλή συνεργασία γενικότερα και τους είχα πει να με ειδοποιήσουν αν έρθει η συσκευή) και μου είπαν ότι αύριο θα με ξανακαλέσουν για να παραλάβω το iPhone 4, με χρήση επιδότησης νέας συσκευής και ανανέωση του ετήσιου συμβολαίου μου.

 

Βέβαια, μου είπαν ότι "θα έχουμε μόνο την έκδοση των 32GB διαθέσιμη", δεν είπαν αν θα έχουν "πολλά ή λίγα κομμάτια".

Link to comment
Share on other sites

Στο Ηράκλειο της Κρήτης πάντος που βρίσκομαι εγώ μου είπαν από Τρίτη ή Πέμπτη, της εβδομάδας που έρχεται, όπου και γίνονται παραλαβές.
Link to comment
Share on other sites

Στο Ηράκλειο της Κρήτης πάντος που βρίσκομαι εγώ μου είπαν από Τρίτη ή Πέμπτη, της εβδομάδας που έρχεται, όπου και γίνονται παραλαβές.

 

φιλε μου το οτεσοπ απο το πρωι εχει 10 κομματια στην αποθηκη(λιονταρια)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και μερικες τιμες απο αλλα καταστηματα εκτος Cosmote και Vodafone που το εχουν επισης διαθεσιμο σε 1-2 μερες. Μιλαμε για ελληνικη συσκευη παντα. :)

 

http://www.skroutz.gr/s/274545/Apple-iPhone-4-16GB.html

http://www.skroutz.gr/s/274130/Apple-iPhone-4-32GB.html

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το οτεσοπ απο το πρωι εχει 10 κομματια στην αποθηκη(λιονταρια)

 

Εγώ πήγα σε κατάστημα της Vodafone στα Λιοντάρια και είχα την ενημέρωση που ανέφερα. Και επειδή έχω επιδότηση εκεί αναγκαστηκά θα περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αγόρασα απο Γερμανό στα Λιόσια. Εντυπώσεις μόλεις το ενεργοποιήσω. Επειδή δεν έχω ακόμα microsim αν κόψω την υπάρχουσα θα δουλέψει; και αν ξέρει κάποιος πως μπαίνει στη θήκη το chip, βλέπει πρός τα κάτω η προς τα πάνω; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Δελτίο Τύπου της Vodafone σχετικά με την επικείμενη διάθεση της συσκευής.

 

Vodafone: Φέρνει το iPhone 4 στην Ελλάδα στις 27 Αυγούστου

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Δελτίο Τύπου της Vodafone σχετικά με την επικείμενη διάθεση της συσκευής.

 

Vodafone: Φέρνει το iPhone 4 στην Ελλάδα στις 27 Αυγούστου

Στο site της vodafone που αναφερεται αυτο;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Στο site της vodafone που αναφερεται αυτο;

 

Η αλήθεια είναι πως δεν το βρίσκω ούτε και εγώ. Απλώς παρέθεσα την είδηση από την αρχική σελίδα του myphone. Προφανώς και ο συντάκτης της είδησης θα γνωρίζει περισσότερα οπότε μπορείς να απευθυνθείς στον ίδιο. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

99.9%, αύριο να είναι στα χέρια μου!!!

 

Μίλησα τηλεφωνικός με τον Γερμανό Αμφιθέας και μου είπε ότι αύριο παραλαμβάνει το 16ρι μου, και ένα 32άρι.. :)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Τιμες oteshop 16gb 603 ευρω και το 32GB 713 ευρω Αυτες ειναι και οχι σε προηγουμενα ποστ αναγραφομενες
Link to comment
Share on other sites

Τιμες oteshop 16gb 603 ευρω και το 32GB 713 ευρω Αυτες ειναι και οχι σε προηγουμενα ποστ αναγραφομενες

Γιατι τετοια διαφορα εκει; Ειναι σιγουρα αυτες;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Γιατι τετοια διαφορα εκει; Ειναι σιγουρα αυτες;

 

Θα το δεις αυριο , πριν απο μια ωρα πηρα το 32αρι Οτεσοπ Σταυρουπολης Θεσσαλονικης , εχουν προς διαθεση 9 32αρια και 40 16αρια για ολη την Κεντρικη Μακεδονια Ημουν εκει οι τιμες ειναι αυτες .................

Link to comment
Share on other sites

Τιμες oteshop 16gb 603 ευρω και το 32GB 713 ευρω Αυτες ειναι και οχι σε προηγουμενα ποστ αναγραφομενες

 

Δεν παιζουν αυτες οι τιμες. Ειναι στα ιδια επιπεδα με Γερμανο, Βοντα, ητοι 659 και 779 για 16αρι και 32αρι αντιστοιχα (εκτος αν υπαρχει η παραμικρη πιθανοτητα το καθε καταστημα να εχει διαφορετικες τιμες, αλλα αυτο θα ειναι πανελληνια πρωτοτυπια).

Για του λογου το αληθες παρτε π.χ. στο oteshop στο mall (Μαρουσι) που ειναι ανοιχτα αυτη την ωρα για να τσεκαρετε τις τιμες...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζουν αυτες οι τιμες. Ειναι στα ιδια επιπεδα με Γερμανο, Βοντα, ητοι 659 και 779 για 16αρι και 32αρι αντιστοιχα (εκτος αν υπαρχει η παραμικρη πιθανοτητα το καθε καταστημα να εχει διαφορετικες τιμες, αλλα αυτο θα ειναι πανελληνια πρωτοτυπια).

Μπορει αλλα πιστεψε με τις πηρα γραπτως απο την υπαλληλο , οποτε δεν εκανε μαλλον λαθος Παρασκευη κοντη γιορτη Θα το δεις Ελεγξε πρωτα τα oteshop !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ποιον γερμανο το πηρατε,αν μπορειτε δωστε τηλ αν εχουν διαθεσιμα κομματια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορω να καταλαβω το εξης:οι εταιρειες εχουν δωσει την 27/08/2010 ωσ ημερα διαθεσης του κινητου.πωσ καποιοι εδω μεσα πηραν ηδη την συσκευη και την διαφημιζουν?εμενα μου ακουγεται κουφο ολο αυτο το σκηνικο αλλα και παρανομο.νομιζω?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παράνομο δεν είναι, εντελώς μπάχαλο και αντιεπαγγελματικό πιστεύω ότι είναι.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...