Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά του iPhone στην Ελλάδα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η φορμα για εκδήλωση ενδιαφέροντος εχει βγει απο το σαιτ της κοτε

http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=iphoneS_form

 

Υπαρχει...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

πατησα πανω και δεν με εβγαζε εκει.

οκ

λεω να παρω την παρασκευη το γερμανο εδω μυτιληνη να ρωτησω σχετικα με το iphone 4 ποτε βγαινει και τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Οπως τα ξεραμε λοιπον. :D

 

Τα νεα απο inews.gr...

http://www.inews.gr/42/erchetai-tin-paraskevi-to-iPhone-4.htm

 

Και επισης απο το twitter της Cosmote...

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Οπως τα ξεραμε λοιπον. :D

 

Τα νεα απο inews.gr...

http://www.inews.gr/42/erchetai-tin-paraskevi-to-iPhone-4.htm

 

Και επισης απο το twitter της Cosmote...

 

αργεί η παρασκευή.

δεν θα περνάνε οι μέρες με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

αργεί η παρασκευή.

δεν θα περνάνε οι μέρες με τίποτα.

 

Σιγα μη σκασω κιολας. :lol:

 

Ευτυχως το τελευταιο gadget που πηρα (βλεπε iPad) το πηρα σχετικα προσφατα. Oποτε μια χαρα με κρατα γερα κατω απο τη μπαρα μεχρι να παρω το 4αρι. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

αργεί η παρασκευή.

δεν θα περνάνε οι μέρες με τίποτα.

 

σκεψου ποσο περιμεναμε μεχρι σημερα και τι αγωνια εχουμε τραβηξει και η παρασκευη θα σου φανει παιχνιδακι!!!

Future Is What You Make Of It
Link to comment
Share on other sites

Σιγα μη σκασω κιολας. :lol:

 

Ευτυχως το τελευταιο gadget που πηρα (βλεπε iPad) το πηρα σχετικα προσφατα. Oποτε μια χαρα με κρατα γερα κατω απο τη μπαρα μεχρι να παρω το 4αρι. :P

 

εμενα ομως θα ειναι το πρώτο iphone και ανυπομονώ να το δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

εμενα ομως θα ειναι το πρώτο iphone και ανυπομονώ να το δοκιμάσω

 

Δεν εχεις αδικο αλλα οπως λεει και το γνωστο: "Για δε, του φαγαμ του γαιδαρ. Μονο η ουρα του εμεινε". Οποτε υπομονη μεχρι τη Παρασκευη. :shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις αδικο αλλα οπως λεει και το γνωστο: "Για δε, του φαγαμ του γαιδαρ. Μονο η ουρα του εμεινε". Οποτε υπομονη μεχρι τη Παρασκευη. :shifty:

:lol::lol:

 

πια παρασκευη δεν θα προλαβουμε θα πεσουν ολοι σαν της μυγα που πεφτει στο σκατο

Link to comment
Share on other sites

Εγω προβλεπω οτι περα απο την αγορα κινητων, και μια αυξηση στις αγορες σκηνων... Εχει να γινει χαμος εξω απο τα καταστηματα...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

O Αγγελος ανεβασε και το σχετικο νεο:

http://www.digitallife.gr/e-e-erxetai-to-iphone-4-stin-ellada/

 

Η αναδημοσίευση, της αναδημοσίευσης. ώωω αναδημοσίευση... :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Η αναδημοσίευση, της αναδημοσίευσης. ώωω αναδημοσίευση... :lol:

 

Δεν ειδα να εχουν δημοσιευτει καπου αλλου τιμες, αρα αυτο μαλλον λεγεται πρωτη δημοσιευση.

Αν και κινδυνευει να πεσει -οριακα- εξω...

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ παιδια υπομονη να εχετε ενα κινητο στο κατω κατω ολοι θα το παρετε αν δεν ειναι σε 1-5-10 μερες εδω.οι εταιρειες κανουν το παιχνιδι τους

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Η αναδημοσίευση, της αναδημοσίευσης. ώωω αναδημοσίευση... :lol:

 

Την πρώτη είδηση την πήρα από εσένα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειδα να εχουν δημοσιευτει καπου αλλου τιμες, αρα αυτο μαλλον λεγεται πρωτη δημοσιευση.

 

Το iphonehellas "βρωμάει" εδώ και δέκα ημέρες από φήμες περί 27 του μήνα, η ημερησία έγραψε για 2000 κομμάτια και εμείς ξεσκιστήκαμε να στοιχηματίζουμε εδώ και μήνες για το κόστος. Οπότε τι πρώτη δημοσίευση; Μια ακόμα ράδιο αρβύλλα είναι όπως τόσες και τόσες. Θα τη δούν τώρα κάποιοι άλλοι θα την αναδημοσιεύσουν βάζοντας με τη σειρά τους τις δικές τους σάλτσες και φαντασιώσεις και μέχρι το βράδυ θα έχει ολοκληρωθεί το θέατρο της παραπληροφόρησης. :lol:

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Η αναδημοσίευση, της αναδημοσίευσης. ώωω αναδημοσίευση... :lol:

 

Το να κάθεσαι και να κρίνεις χωρίς να κάνεις τίποτα μοιάζει ιδανικό. Δεν καταλαβαίνω όμως τον τρόπο που σε τρέφει.

Edited by bibon
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το να κάθεσαι και να κρίνεις χωρίς να κάνεις τίποτα μοιάζει ιδανικό. Δεν καταλαβαίνω όμως τον τρόπο που σε τρέφει.

 

Το κάνεις λίγο λιανά; :rolleyes:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Το κάνεις λίγο λιανά; :rolleyes:

 

Προσωπικά, υιοθετώ το μοτό στην υπογραφή σου και συμπληρώνω ότι για αυτό πληρώνομαι, επί 10 συναπτά έτη. Το ότι οι υπάρχουν παντού γνώστες πάλι, δεν μου κάνει εντύπωση, για τη χώρα μας άλλωστε είναι φυσιολογικό: η γνωστή ατάκα "εμένα άκου" δεν ειπώθηκε τυχαία. Απλώς επιβεβαιώνεται και εδώ η μνημειώδη ρήση του μεγάλου Dirty Harry. «Opinions are like assholes. Everybody has one».

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, υιοθετώ το μοτό στην υπογραφή σου και συμπληρώνω ότι για αυτό πληρώνομαι, επί 10 συναπτά έτη. Το ότι οι υπάρχουν παντού γνώστες πάλι, δεν μου κάνει εντύπωση, για τη χώρα μας άλλωστε είναι φυσιολογικό: η γνωστή ατάκα "εμένα άκου" δεν ειπώθηκε τυχαία. Απλώς επιβεβαιώνεται και εδώ η μνημειώδη ρήση του μεγάλου Dirty Harry. «Opinions are like assholes. Everybody has one».

 

:D +10000000 και να συμπληρωσω οτι οχι μονο επικρατει παντου το ''εμενα ακου'' αλλα και το οτι κανεις δεν εχει την υπομονη να ακουει τον αλλον

Link to comment
Share on other sites

να κανω φορητοτητα τωρα σε βοντα και να περιμενω να ερθει, η να περιμενω πρωτα να πανε στα καταστηματα και την ιδια μερα να κανω φορητοτητα;Το λεω γιατι αν εχω κανει ηδη την φορητοτητα θα εχω ηδη γινει «κοκκινος» και ισως να μην εχω την προτεραιοτητα του νεου
Link to comment
Share on other sites

να κανω φορητοτητα τωρα σε βοντα και να περιμενω να ερθει, η να περιμενω πρωτα να πανε στα καταστηματα και την ιδια μερα να κανω φορητοτητα;Το λεω γιατι αν εχω κανει ηδη την φορητοτητα θα εχω ηδη γινει «κοκκινος» και ισως να μην εχω την προτεραιοτητα του νεου

 

Βασικα για το ασπρο δεν εχει γινει καμια συζητηση??????Παλι μαυρο εχω ξενερωσει .....Υπαρχει περιπτωση να μην κυκλοφορησει καθολου η ασπρη εκδοση??

Link to comment
Share on other sites

Βασικα για το ασπρο δεν εχει γινει καμια συζητηση??????Παλι μαυρο εχω ξενερωσει .....Υπαρχει περιπτωση να μην κυκλοφορησει καθολου η ασπρη εκδοση??

 

Αργεί η άσπρη έκδοση γιατί υπάρχει πρόβλημα στην παραγωγή με την συγκεκριμένη έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Σε oteshop θα παραλαβουν;

 

Η μονο ΓΕΡΜΑΝΟΣ;

 

(Φιλοι να σου τυχουν, δουλευουν στον ΓΕΡΜΑΝΟ και θα παρουν τα πρωτα κομματια αυτοι..! :lol: :lol: :p )

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...