Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά του iPhone στην Ελλάδα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά, εσυ το τερμάτισες.

Δεν ξέρεις όμως πότε πέρασε το αμάξι της google από εκεί, πχ στη δίκη μου γειτονιά στην Αλεξάνδρεια, έχει να περάσει από το 2014.

Αρκετά ασχοληθήκαμε με το παλιομαγαζο αυτό, όμως.

Καλό θα ήταν να συνεχίσουμε στο θέμα του κινητού που μας ενδιαφέρει.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προσφορά iPhone X

Καλημέρα , σήμερα στο Facebook είδα μια διαφήμιση από ένα μαγαζί στον Βόλο με όνομα istock House , που έχει το x 770€ - 24% εάν κοπεί τιμολόγιο σε εταιρεία . Γενικά μου φάνηκαν πολύ φθηνές οι τιμές πχ το xr 800€ Και το xs 900. Για τρόπο πληρωμής έχει μόνο κατάθεση σε τραπεζικο λογαριασμό

 

Πολύ απλά, μακρυά από κάτι τέτοιες "προσφορές"!!!

Κ μόνο που διαβάζεις ως μοναδικό τρόπο την κατάθεση,δεν χρειάζεται κάτι άλλο!!!!

 

Αυτό με την κατάθεση, δεν μου άρεσε, αλλά σε πρόσφατη βόλτα μου στο Βόλο, είδα το κατάστημα και ήταν και σε κεντρικότατο δρόμο.... δε χάνεις τίποτε να κάνεις ένα τηλεφώνημα. Κάποιος από Βόλο για να μας δώσει περισσότερες πληροφορίες;

Μήπως οι τιμές είναι ήδη χωρίς ΦΠΑ;

 

Παιδιά αυτό το κατάστημα που αναφέρετε πιο πάνω είναι απατη!!

Έχει αναφερθεί στο fb ότι το εν λόγω μαγαζί δεν υπάρχει κ ότι προσπαθεί να κοροιδεψει ανυποψιαστους πελάτες!!!

 

Θα βγουμε λιγο offtopic αλλα ασχετως αν ειναι απατη ή οχι, ενημερωτικα μπορει να γινει αγορα συσκευης στη καθαρη του αξια, δηλαδη διχως ΦΠΑ απο εταιρεια οπου αυτη να εμπιπτει σε καθεστως ΦΠΑ με το σχετικο δικαιολογητικο οπου το αποδεικνυει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...