Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά του iPhone στην Ελλάδα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ακριβέστατη η πληροφορία και χίλια ευχαριστώ στον φίλο που τη δημοσίευσε.

 

Πήγα πριν μισή ώρα και τσίμπισα ένα 16αρι 659€, σκέτη συσκευή, ούτε επιδότηση, ούτε τπτ!! :D:D:D

 

Ορμάτε!! :)

 

Η τιμη ομως ειναι 659 για το 16αρι...

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ πήρα και εγώ,iphone 4 32gb απο Γερμανο στην Σταδιου, εξυπηρετικό το παλικάρι να'ναι καλά.

 

Ειχα και εγώ μια περιπετεια να ψάχνω το τηλέφωνο σε vodafone/cosmote/γερμανος στην αθήνα μέχρι που μπήκα σε αυτόν τον γερμανο.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα!! απο βονταφον ηλιουπολης. Επισης τσεκαρατε εδω οσοι δεν το γνωριζετε.

 

http://www.apple.com/gr/iphone/case-program/

 

Φιλε μου χίλια ευχαριστώ. Πάνω που αναρωτιομουν τι θα γίνει με τις θήκες στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα!! απο βονταφον ηλιουπολης. Επισης τσεκαρατε εδω οσοι δεν το γνωριζετε.

 

http://www.apple.com/gr/iphone/case-program/

Σε ευχαριστώ πολύ, μόλις τη συμπλήρωσα, ομολογώ πως δεν γνώριζα. Ζήτησα την bumper σε μαύρο χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη κέντρο και ανατολικα δεν υπάρχει πουθενά ρε γμτ...

300 τηλέφωνα έχω πάρει από το πρωι...

2 τηλέφωνα έκανα όλα κι όλα. Ένα στον Γερμανό Γιαννιτσών και ένα στον Γερμανό Κουφαλίων. Αυτό έγινε Τετάρτη πρωί. Πέμπτη απόγευμα (χθες) είχα το νέο iPhone 4 32GB από τα Κουφάλια. Ούτε προεγγραφές ούτε από Απρίλιους ούτε τίποτα. :cool:

 

Α όσο για την microSIM, μπορείτε με προσοχή να την κόψετε και μόνοι σας αν δε σας εξυπηρετεί η Γουίντ για καρτοκινητό (Βόνταφον, Γουίντ συμβόλαιο και Κοσμοτέ είχαν προνοήσει)

Edited by minovg
Link to comment
Share on other sites

2 τηλέφωνα έκανα όλα κι όλα. Ένα στον Γερμανό Γιαννιτσών και ένα στον Γερμανό Κουφαλίων. Αυτό έγινε Τετάρτη πρωί. Πέμπτη απόγευμα (χθες) είχα το νέο iPhone 4 32GB από τα Κουφάλια. Ούτε προεγγραφές ούτε από Απρίλιους ούτε τίποτα. :cool:

 

Α όσο για την microSIM, μπορείτε με προσοχή να την κόψετε και μόνοι σας αν δε σας εξυπηρετεί η Γουίντ για καρτοκινητό (Βόνταφον, Γουίντ συμβόλαιο και Κοσμοτέ είχαν προνοήσει)

Δυστυχώς μόνο ανατολικά με εξυπηρετεί...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις το πήρα κι εγώ, 779 ευρώ μείον την επιδότηση που είχα, στο συγκεκριμένο κατάστημα είχαν μόλις 4 κομμάτια, δυο 16GB και δυο 32GB και μου είχαν κρατήσει το ένα!

 

Τώρα το συγχρονίζω ήδη με το 3GS, θα πάρει λίγη ώρα, σαν πρώτη εικόνα όμως η οθόνη τα σπάει, είναι πράγματι ευκρινέστατη! Αλλά αυτό το γυαλί πάνω κάτω σε πανικοβάλλει και μόνο που το βλέπεις να αγγίζει άλλες επιφάνειες! Εμπρός καλό μου bumper!

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη κέντρο και ανατολικα δεν υπάρχει πουθενά ρε γμτ...

300 τηλέφωνα έχω πάρει από το πρωι...

 

Εχει στην Cosmote στη Βενιζελου

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ, μόλις τη συμπλήρωσα, ομολογώ πως δεν γνώριζα. Ζήτησα την bumper σε μαύρο χρώμα.

 

Ναι ειναι δωρεαν για μεχρι 30 Σεπτεμβριου, για το θεμα του σηματος της κεραιας. Τα επομενα που θα ερθουν με την επομενη φουρνια θα ειναι μια χαρα στο θεμα αυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν μπορώ να βρώ κάπου micro sim cutter tool στη Θεσσαλονίκη; Γιατί ομολογώ ότι δε θέλω να μπλέξω με ψαλίδια και μαχαίρια ;)

 

Το πηρα!! απο βονταφον ηλιουπολης. Επισης τσεκαρατε εδω οσοι δεν το γνωριζετε.

 

http://www.apple.com/gr/iphone/case-program/

 

 

Να 'σαι καλά για το link φίλε μου.

 

Μόλις παράγγειλα την Belkin Shield Micra Clear :rolleyes:

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα ,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν μπορώ να βρώ κάπου micro sim cutter tool στη Θεσσαλονίκη; Γιατί ομολογώ ότι δε θέλω να μπλέξω με ψαλίδια και μαχαίρια ;)

Αν αντέχεις να περιμένεις καλώς. Αν όχι, είναι πανεύκολο. Χάρακας, ψαλιδάκι, μαρκαδοράκι με λεπτή μύτη και είσαι έτοιμος. Το σχεδιάγραμμα που έδωσα παραπάνω κάνει τη διαδικασία πανευκολη.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν μία βόλτα στο mall,και ρώτησα από περιέργεια.

Το Πλαίσιο έχει λίγα κομμάτια 16άρια μου είπαν,κανένα 32άρι,και διαθέσιμα για νέες συνδέσεις.

Η Vodafone δίπλα,δεν είχε κανένα απολύτως κομμάτι,από Δευτέρα θα παραλάβουν μου είπαν

Link to comment
Share on other sites

Αν αντέχεις να περιμένεις καλώς. Αν όχι, είναι πανεύκολο. Χάρακας, ψαλιδάκι, μαρκαδοράκι με λεπτή μύτη και είσαι έτοιμος. Το σχεδιάγραμμα που έδωσα παραπάνω κάνει τη διαδικασία πανευκολη.

 

Χμμ, θα σου ήταν εύκολο να μου δώσεις link για το σχεδιάγραμμα που λες; Έψαξα παραπάνω, αλλά δε βρήκα κάτι.. :O

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω τα ιδια πραγματα και εδω και στο Apple iPhone 4 τοπικ. Τα περι "τεχνικων θεματων" δεν τα γραφουμε στο αλλο τοπικ καλυτερα? Ας παραμεινει η κουβεντα εδω για τη διαθεση του κινητου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Χμμ, θα σου ήταν εύκολο να μου δώσεις link για το σχεδιάγραμμα που λες; Έψαξα παραπάνω, αλλά δε βρήκα κάτι.. :O

http://www.buy-microsim.com/pub/How to make MicroSIM - EN.pdf

 

Εκτύπωσε το συγκεκριμένο pdf και βάλε την ΣΙΜ κάρτα σου πάνω στο χαρτί. Τράβα τις γραμμές με έναν λεπτό μαρκαδόρο και μετά απλά κόβεις γύρω γύρω. Είναι απλή διαδικασία, θέλει λιγάκι προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

το πηρα επιτελους πριν λιγο απο υποκαταστημα cosmote χωρις να χω κανει καμια κρατηση,χτες πηγα και σημερα μου το χαν στο καταστημα τους,σε αλλα καταστηματα εδω τα χαν κλεισει ολα για τους γνωστους των μαγαζατορων.καλα κανω κι εχω ριξει μαυρη πετρα στα εδω καταστηματα...

το τηλ φοβερο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

βαζοντας την sim πανω ακριβως στις γραμμες το κοψιμο θα «φαει» και λιγο (απο την μια πλευρα) το τσιπακι.Θα ειναι οκ μετα;

Όχι, καθόλου τσιπάκι δε τρώει. Προσοχή! Εφάρμοσε την ΣΙΜ πάνω στο εκτυπωμένο χαρτί/πρότυπο που σου έδωσα. Δεν κόβεται καθόλου τσιπάκι! Μόνο το γύρω-γύρω.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πήρα το 32αράκι από κατάστημα Γερμανός!!!

Aπόδειξη κόπηκε κανονικά; Χθες που το πήρα δεν μπορούσε καν να κοπεί για το 32άρι στον Γερμανό επειδή δεν... είχε περαστεί καν το 32άρι στο σύστημα!! Το απόγευμα θα πάω να την πάρω.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...