Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά του iPhone στην Ελλάδα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γνωρίζετε εάν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής για την αγορά της συσκευής μέσα από το site της Vodafone? Η μόνο μέσω πιστωτικής - χρεωστικής κάρτας γίνεται?

Εκανα παραγγελια χθες το πρωι και ζητησα αντικαταβολη. Θα τα δωσω στο κουριερ...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τα επομενα θα ειναι μια χαρα τι εννοεις?τι αλλαγη θα εχουν δηλαδη?

 

Εχουν αναφερει οτι μαλλον θα υπαρξει μια επιπλεον επιστρωση πανω στην εξωτερικη κεραια ωστε να μην υπαρχει αυτη η "πτωση" στις μπαρες παρα το update - για τα ματια του κοσμου που λενε. Γι'αυτο το λογο, τα bumpers ειναι διαθεσιμα μεχρι 30 Σεπτεμβριου. Το iPhone 4 ειναι αυτη τη στιγμη το καλυτερο κινητο στο θεμα σηματος σε σχεση με τα υπολοιπα κινητα της αγορας - καλυτερη και του 3GS φυσικα. απλα εχει φουσκωσει το θεμα επειδη η Apple εχει ταραξει τα νερα με το iPhone γενικοτερα.

 

Sorry για το offtopic, αν και εδω λεμε για κοψε-ραψε για τις SIM κτλ σε τοπικ διαθεσης κινητου αλλα τι να κανουμε. Εβαλα κι εγω το βοτσαλακι μου στο offtopic με αυτο το ποστ. My bad! :)

Edited by energetic

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το παράγγειλα και εγώ από το vodafone.gr πιστεύω δευτέρα τρίτη να το έχω... άσχετο αλλά κυκλοφόρησε και το imovie στο ελληνικό appstore :p
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Επιτέλους το παράγγειλα και εγώ από το vodafone.gr πιστεύω δευτέρα τρίτη να το έχω... άσχετο αλλά κυκλοφόρησε και το imovie στο ελληνικό appstore :p

 

Το οποίο imovie λειτουργεί απίστευτα καλά και εύκολα!

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζετε εάν υπάρχει η δυνατότητα αντικαταβολής για την αγορά της συσκευής μέσα από το site της Vodafone? Η μόνο μέσω πιστωτικής - χρεωστικής κάρτας γίνεται?

 

Απαντάω στο ερώτημα μου για όποιον άλλον ενδιαφέρεται. Μπορεί να γίνει η αγορά με αντικαταβολή και αποστολή στο σπίτι χωρίς επιπλέον έξοδα αποστολής.

 

Μόλις το έκανα για αυτό το λέω. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Απαντάω στο ερώτημα μου για όποιον άλλον ενδιαφέρεται. Μπορεί να γίνει η αγορά με αντικαταβολή και αποστολή στο σπίτι χωρίς επιπλέον έξοδα αποστολής.

 

Μόλις το έκανα για αυτό το λέω. ;)

Και με δωρεαν τη micro sim αν θυμαμαι καλα....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα κι εγώ σ ένα κατάστημα cosmote στον Πειραιά, ρωτάω έχετε το iphone 4 , μου απάντάει ο άνθρωπος ναι και το πήρα. Τελευταίο κομμάτι 16άρι. Μπήκα και στη vodafone και πήρα τη microsim με 5 ευρώ και 2 ευρώ τον αντάπτορα.

Να δω πως θα το ενεργοποιήσω τώρα γιατί πρώτη φορά χρησιμοποιώ iphone.

Link to comment
Share on other sites

Και με δωρεαν τη micro sim αν θυμαμαι καλα....

 

Ακριβώς. Σωστά θυμάσαι! ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αυτό? Δεν είναι κλειστά?

Μεχρι το μεσημερι ειναι ανοιχτα τα καταστηματα... Αυριο ειναι κλειστα ολη μερα...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Για COSMOTE micro-sim που είναι φθηνότερα να πάω να αντικαταστήσω τη δική μου? σε oteshop θέλανε 14 ευρώ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εκανα παραγγελια απο το site της vodafone την Παρασκευη το μεσημερι (πριν τις 12), αλλα ολη μερα την Παρασκευη δε με πηραν τηλ. Πηρε κανεναν αλλο ή με ξεχασαν εμενα αραγε; Ποτε λετε να το στειλουν;;;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Για COSMOTE micro-sim που είναι φθηνότερα να πάω να αντικαταστήσω τη δική μου? σε oteshop θέλανε 14 ευρώ...

 

Νομιζω πως τα ιδια ειναι και εκει :mad:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Απαντάω στο ερώτημα μου για όποιον άλλον ενδιαφέρεται. Μπορεί να γίνει η αγορά με αντικαταβολή και αποστολή στο σπίτι χωρίς επιπλέον έξοδα αποστολής.

 

Μόλις το έκανα για αυτό το λέω. ;)

Σε πηραν κανενα τηλεφωνο για το τι γινεται με το κινητο;;;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς σύνδεση το δίνουν?!

Ολοι εκτος απο vf...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Σε πηραν κανενα τηλεφωνο για το τι γινεται με το κινητο;;;

 

Όχι ακόμα φίλε. Το παρήγγειλα Σάββατο πρωί. Εσύ πότε το παρήγγειλες?

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα φίλε. Το παρήγγειλα Σάββατο πρωί. Εσύ πότε το παρήγγειλες?

Παρασκευη στις 11:30 το πρωι. Και το κακο ειναι οτι απο τοτε, μου εχουν κοψεις τις υπηρεσιες blackberry στο κινητο, γιατι εχω κανει αιτηση αλλαγης πακετου, αλλα εχω το ιδιο πακετο που ειχα και πριν. Και λεω να παρω τωρα να μαθω τι γινεται....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελικα με πηραν τηλεφωνο απο Cosmote πριν καμια ωρα. Full story εδω! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση: έκανα jailbreak σήμερα με την 4.0.1 πάνω και τώρα δεν έχω ούτε ήχο ούτε σήμα τηλεφώνου..Σκέφτομαι οτι κάτι πήγε στραβά...ξέρει κανείς αν γίνεται restore στην 4.0.1 ξανά?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση: έκανα jailbreak σήμερα με την 4.0.1 πάνω και τώρα δεν έχω ούτε ήχο ούτε σήμα τηλεφώνου..Σκέφτομαι οτι κάτι πήγε στραβά...ξέρει κανείς αν γίνεται restore στην 4.0.1 ξανά?

 

Όχι δεν γίνεται αναγκάστηκα πας στην 4.0.2 αν μιλάμε για το 4.

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς ελλατωματικό το μοντέλο ακόμα και με τη 4.0.2.....Πίκρα. Ήχος μηδέν και η micro sim δεν ήταν ενεργοποιημένη...πάμε για αλλαγή από Vodafone και όποτε κάτσει η επόμενη παρτίδα βλέπουμε
Link to comment
Share on other sites

αυτοί στην vodafone δεν παίζονται, δεν το βρίσκω σχεδόν πουθενά και σε ένα δυο που το βρήκα με άρχισαν με προκρατήσεις και αηδίες....και στο άλλο τόπικ οι περισσότεροι τα έχουν βρει από comsote (έχε χάρη που έχω επιδότηση και δεν είμαστε για να πετάμε λεφτά γιατί αλλιώς θα τους είχα χαιρετήσει, αυτές τις βλακείες κάνουν και δυσαρεστούν τον κόσμο)... του χρόνου cosmote.

 

ειλικρινά αυτή την στιγμή θα πλήρωνα κιόλας για να φύγω από την βόδαφον, είναι απαράδεκτοι.

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

αυτοί στην vodafone δεν παίζονται, δεν το βρίσκω σχεδόν πουθενά και σε ένα δυο που το βρήκα με άρχισαν με προκρατήσεις και αηδίες....και στο άλλο τόπικ οι περισσότεροι τα έχουν βρει από comsote (έχε χάρη που έχω επιδότηση και δεν είμαστε για να πετάμε λεφτά γιατί αλλιώς θα τους είχα χαιρετήσει, αυτές τις βλακείες κάνουν και δυσαρεστούν τον κόσμο)... του χρόνου cosmote.

 

ειλικρινά αυτή την στιγμή θα πλήρωνα κιόλας για να φύγω από την βόδαφον, είναι απαράδεκτοι.

 

Ρε παιδια, γιατι δε χρησιμοποιειτε τις -ενδεχομενως καλες- επιδοτησεις που εχετε για επιδοτηση παγιου (με αλλα λογια επιμερισμο της επιδοτησης για εκπτωση στο μηνιαιο παγιο) και να παρετε τη συσκευη απο οπου σας βολευει...?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, γιατι δε χρησιμοποιειτε τις -ενδεχομενως καλες- επιδοτησεις που εχετε για επιδοτηση παγιου (με αλλα λογια επιμερισμο της επιδοτησης για εκπτωση στο μηνιαιο παγιο) και να παρετε τη συσκευη απο οπου σας βολευει...?

Αν μεχρι αυριο δεν εχω νεα απο την παραγγελια μου, θα την ακυρωσω και θα κανω αυτο που ειπες... Ελπιζω μονο να γινεται ακυρωση και να επιστρεψω στην αρχικη κατασταση, οπου να μπορω να χρησιμοποιησω την επιδοτηση για εκπτωση.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...