Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και εγω πατρα ειμαι φιλε και οταν εχω χρειαστει το στελνω με courrier και εχουν πολυ καλη εξυπηρετηση και δεν πληρωνεισ ουτε courrier ..
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γιαννη αν ειναι προβλημα στο φακο ενα σημαδακι μπλε για παραδειγμα που βλεπω εγω στη οθονη τησ καμερσ δεν θα επρεπε να το βλεπω μετα και στην φωτογραφια που τραβαω

?????

 

Όχι δεν έχει να κάνει το ένα με το άλλο. Όπως και να χει δεν θεωρείται πρόβλημα πέρα από την άσχημη εντύπωση που σου δίνει η ύπαρξή του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
οχι φιλε μου,δεν εγινε απο πεσιμο,το κινητο το εχω παντα σε δερματινη θηκη.δυστυχως δεν εχω δικαιωμα επιστροφης χρημματων καθοτι το κινητο ειναι 2 μηνων.αλλα δεν θελω να μπλεξω με την ace.....

 

τσεκαρα λιγο το θεμα στους xda.σε οσα HD εχει φυγει το χρωμα εχει φυγει αριστερα απο την usb!!ελεος,τι αστοχια υλικου ειναι αυτη???το προηγουμενο ericsson μου μετα απο 3,5 χρονια χρησης εδειχνε καινουριο.μπορω να ζητησω αλλαγη συσκευης λογω καμμενου Pixel και αστοχιας βαφης?

απλα θελει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ προσοχη οταν βαζουμε στο usb τον φορτιστη,μερικες φορες να ακουμπησει διπλα εγινε το κακο,δυστυχως ειναι πολυ ευαισθητο στο παραμικρο:(
Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι λιγο χαζή η ερώτηση μου αλλά δεν μπορώ να βρω το fingerkey σε μαυρο με μπλε χρωμα...εκανα search κ τα λοιπά στο forum στο xda κ τπτ..ας με βοηθήσει καποιος pls... :cry:
Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι λιγο χαζή η ερώτηση μου αλλά δεν μπορώ να βρω το fingerkey σε μαυρο με μπλε χρωμα...εκανα search κ τα λοιπά στο forum στο xda κ τπτ..ας με βοηθήσει καποιος pls... :cry:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2703502#post2703502

 

εδιτ

προσεξα αργότερα το "μπλέ".. συγνώμη

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν μπορώ να βρω το fingerkey σε μαυρο με μπλε χρωμα..

 

Τι είναι αυτό; :confused:

 

EDIT: Που να πάει ο νους μου ότι επρόκειτο για το keyboard!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

απλα θελει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ προσοχη οταν βαζουμε στο usb τον φορτιστη,μερικες φορες να ακουμπησει διπλα εγινε το κακο,δυστυχως ειναι πολυ ευαισθητο στο παραμικρο:(

 

δεν αντιλεγω αλλα ειναι δυνατον ολα τα σημαδια που εχω δει να ειναι αριστερα της usb και κανενα δεξια??ειναι προφανως κατασκευαστικο λαθος...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σιγουρα,απλα σε αυτο το σημειο δεν θα εχει κατσει καλα η βαφη,δυστυχως πρεπει να το προσεχουμε σαν τα ματια μας,και με το 3600 αυτα τραβαγα το επιανα με χειρουργικα γαντια για να την γλυτωσει(και την γλυτωσε)μαθημενος ειμαι:p
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ειναι προφανως κατασκευαστικο λαθος...

 

Να ήταν και η μοναδική μας φοβία στη συγκεκριμένη συσκευή... καλά θα ήταν!

 

Το έχω ξαναπεί αρκετές φορές εδώ, έχουν περάσει από τα χέρια μου πολλά καινούργια HD... το τι έχουν δει τα μάτια μου! :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλό είναι βέβαια να είμαστε το ίδιο αναλυτικοί στη λύση των προβλημάτων, όπως είμαστε στην περιγραφή του.

 

Έτσι μπορεί να βοηθηθεί κάποιος άλλος που ενδεχομένως να ψάχνει το ίδιο πράγμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

σορυ ξεχάστηκα απο τον ενθουσιασμό μου..:O

Για το fingerkeyb με μαυρο με μπλε χρώμα skin η σελίδα είναι : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3362473&highlight=blue#post3362473

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα,απλα σε αυτο το σημειο δεν θα εχει κατσει καλα η βαφη,δυστυχως πρεπει να το προσεχουμε σαν τα ματια μας,και με το 3600 αυτα τραβαγα το επιανα με χειρουργικα γαντια για να την γλυτωσει(και την γλυτωσε)μαθημενος ειμαι:p

 

φιλε lagoudakis,το προηγουμενο κινητο μου ηταν το sony ericsson w900.το συγκεκριμενο κινητο το κρατησα 3,5 χρονια.ποτε δεν του πηρα θηκη,ποτε δεν το προσεξα ιδιαιτερα,το επαιρνα σε παραλιες ιστοριες κλπ.ε αν το δεις σημερα ειναι απλα τελειο!!σε 1 σημειο που ξεβαψε η επιστρωση το πλαστικο απο μεσα ειναι παλι μαυρο και δεν φαινεται τιποτα!ετσι,οταν παιρνω ενα κινητο,το προσεχω σαν τα ματια μου και στην 4η μερα εχει εμφανισει σημαδι τοτε δεν ξερω τι να πω..... :(

 

μετα απο 3 μηνες πως θα ειναι???

 

Να ήταν και η μοναδική μας φοβία στη συγκεκριμένη συσκευή... καλά θα ήταν!

 

Το έχω ξαναπεί αρκετές φορές εδώ, έχουν περάσει από τα χέρια μου πολλά καινούργια HD... το τι έχουν δει τα μάτια μου! :wacko:

 

φιλε Γιαννη ποια αλλη φοβια εχεις σχετικα με την συσκευη???παροτι εχεις αλλο avatar πληροφορηθηκα πως εχεις κι εσυ το hd. :)

 

το μονο σιγουρο ειναι πως οταν/αν αλλαξουν την προσοψη θα βαλω silicon case και screen protector κατευθειαν....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φιλε Γιαννη ποια αλλη φοβια εχεις σχετικα με την συσκευη???παροτι εχεις αλλο avatar πληροφορηθηκα πως εχεις κι εσυ το hd.

 

Δεν θέλω να μπω ξανά σε λεπτομέρειες γιατί σίγουρα θα χαρακτηριστώ γραφικός. Εάν κάνεις μια αναζήτηση σίγουρα θα βρεις σχετικές αναφορές μου.

 

Και ναι... έχω πάρει και εγώ HD άσχετα του γεγονότος ότι έπρεπε να επιστρέψω τα 3 πρώτα! :O

 

Και το γεγονός ότι έχω δώσει ένα ευκαταφρόνητο ποσό για να το αποκτήσω, δεν σημαίνει ότι είναι και η καλύτερη συσκευή του κόσμου!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η πικρή αλήθεια βρε παιδιά είναι ότι παρόλο που την έχω καταβρεί με τη συσκευή, μου λείπουν οι εποχες που πετούσα το κινητό μου δεξιά και αριστερά, στη τσέπη του τζιν μου, το έπιανα με τα γάντια της μηχανής μου και και .... Το ευκαταφρόνητο ποσό που έδωσα για να την αποκτήσω όπως λέει ο φίλος athanaso77 με περιορίζει και της φέρομαι σα να ναι το "μωρό μου". Όχι για να μη μου φύγει το χρώμα αλλά επειδή έχω κόλημα με την οθόνη της, θα μου τη σπάσει άσχημα και η παραμικρή γρατσζουνιά. Άλλοστε σε γενικές γραμμές μου φαίνεται και πολύ ευαίσθητη γενικώς!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.......

νεος στο forum ...νεος χρηστης wm ...ψαχνει λυσεις...:lol:

 

γιατι δεν παιζει τα βιντεακια που εχω τραβηξει με το nokia n95 8g......

 

κανει τρελλα κοψιματα...... υπαρχει καμμια λυση ????????:confused:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.......

νεος στο forum ...νεος χρηστης wm ...ψαχνει λυσεις...:lol:

 

γιατι δεν παιζει τα βιντεακια που εχω τραβηξει με το nokia n95 8g......

 

κανει τρελλα κοψιματα...... υπαρχει καμμια λυση ????????:confused:

 

Τα βιντεακια που εχω τραβήξει με Samsung τα παίζει υπέροχα. Πολύ καλύτερα από το ίδιο το samsung.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γιατι δεν παιζει τα βιντεακια που εχω τραβηξει με το nokia n95 8g......

 

Οι περιορισμένες multimedia δυνατότητες της συσκευής δεν της επιτρέπουν να ανταπεξέλθει σε τέτοιες απαιτήσεις. Μόνο με την κατάλληλη επεξεργασία.

 

Τα βιντεακια που εχω τραβήξει με Samsung τα παίζει υπέροχα. Πολύ καλύτερα από το ίδιο το samsung.

 

Παίζει ρόλο η εκάστοτε συσκευή Κώστα. Είναι γνωστή η πολύ καλή ποιότητα εγγραφής video των Ν95 και πρέπει να το συγκρίνουμε με συσκευές που έχουν αντίστοιχες δυνατότητες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι περιορισμένες multimedia δυνατότητες της συσκευής δεν της επιτρέπουν να ανταπεξέλθει σε τέτοιες απαιτήσεις. Μόνο με την κατάλληλη επεξεργασία.

 

 

Τι επεξεργασια μπορω να κανω....... καμμια καλη ιδεα...:O

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τι επεξεργασια μπορω να κανω....... καμμια καλη ιδεα...:O

 

Να μια ιδέα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=229674

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Γιάννη, τα βήματα 2 και 3 (αρχεία για download) δεν δουλεύουν, μήπως ξέρεις τι γίνεται?

 

άκυρο, έκανα post στο συγκεκριμένο νήμα.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια καπου ειχε παρει το ματι μου ενα cabaki με το οποιο εκανα το ρολοι και τα εικονιδια τις μπαρας ρου manila διαφανη,καποια βοηθεια;ευχαριστω:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...