Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα 15gb με 10,40 ενώ η κόκκινη μου δίνει 50gb με 15.00...

 

Και εμένα μου δίνει 10GB με 10€, αλλά κάνω χρήση τα 15GB ΔΩΡΟ που μου έδωσε η co.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι το δώρο είναι το καλύτερο. Αναγκαστικά πρέπει να έχουμε 1 νούμερο από κάθε εταιρία για να γίνεται η δουλειά μας.

Βέβαια τώρα τελευταία αρχίζω να μην μπορώ να συνεννοηθώ στις κλήσεις μέσω Κιού και βλέπω να την αφήνω στο συρτάρι.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν μπορείς να συννενοηθεις;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν μπορείς να συννενοηθεις;

 

Με παίρνουν τηλ στο Κιου μου, ή καλώ εγώ άτομο από το Κιου μου και τους ακούω διακεκομμένα. Μετά τους λεω να με καλέσουν στην πράσινη και όλα μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε προσφορά στη γυναίκα μου "200' προς όλους 20 sms προς όλους και 1 gb για 30 ημέρες" για 3 ευρώ. Ενεργοποίηση μέχρι 9/03.

Οι παροχές της και το υπόλοιπο λήγουν στις 14/02. Το λες και "δώρο ταμάμ"....

 

Στο δικό μου που λήγουν παροχές και υπόλοιπο, επίσης στις 14/02, δεν μου ήρθε τέτοια προσφορά και έτσι θα βολευτώ με το countdown offer "200' προς όλους, 200 προς Q και 400 mb για 30 ημέρες" για 4 ευρώ, μέχρι την Κυριακή.

Λίγο τσουρούτικο, αλλά θα ζήσουμε και με αυτό.

 

Στο timing πάντως είμαστε από τους τυχερούς.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά άσχημο σήμα 3g είναι. Κλειδωνοντας σε 2g θα έχεις καλύτερη ομιλία τουλάχιστον.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά άσχημο σήμα 3g είναι. Κλειδωνοντας σε 2g θα έχεις καλύτερη ομιλία τουλάχιστον.

 

Θα το δοκιμάσω από βδομάδα κ θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά άσχημο σήμα 3g είναι. Κλειδωνοντας σε 2g θα έχεις καλύτερη ομιλία τουλάχιστον.
Κι εγώ για ομιλία πάντα 2G κλειδωμένο και φουλ σήμα.
Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει βρε παιδιά και οι προσφορές που υπήρχαν στο app πάνω δεξιά, εξαφανίστηκαν;

Μάλιστα πριν λήξει η προθεσμία ( 9 Μαρτίου ) που είχαν για ενεργοποίηση;

 

Κάπου θα έχει απαντηθεί αυτό στο νήμα, αλλά δεν μπορώ να το βρω.

Άκυρο τελικά. Μετά από αποσύνδεση, καθαρισμό cache και επανασύνδεση, εμφανίστηκαν πάλι.

Τι να πω;

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει βρε παιδιά και οι προσφορές που υπήρχαν στο app πάνω δεξιά, εξαφανίστηκαν;

Μάλιστα πριν λήξει η προθεσμία ( 9 Μαρτίου ) που είχαν για ενεργοποίηση;

 

Κάπου θα έχει απαντηθεί αυτό στο νήμα, αλλά δεν μπορώ να το βρω.

Άκυρο τελικά. Μετά από αποσύνδεση, καθαρισμό cache και επανασύνδεση, εμφανίστηκαν πάλι.

Τι να πω;

Αυτό θα κάνεις γιατί υπάρχουν μερικά bugs στο σύστημα. Επίσης όταν έλθει η ημερομηνία λήξης των προσφορών 1-2 μέρες έχουν θέμα μέχρι να έλθουν οι καινούργιες.
Link to comment
Share on other sites

https://www.myq.gr/gr/support/roaming/tha-taxidepso-sto-exoteriko-pos-energopio-to-roaming-sto-q-kartokinito

τώρα εξηγούνται όλα,καινούρια μακακια,αυτό το τιμ που είναι τώρα γιατί δεν πάει σπίτι του αντί να βασανίζουν τους οποίους πελάτες τους έχουν απομείνει?

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Έχει καιρό που η "ειδική προσφορά" πήγε στα 3GB;

 

Σήμερα συνειδητοποίησα ότι έχει καιρό να στείλει SMS με προσφορές και βλέπω ότι στις ρυθμίσεις επικοινωνίας έχει πάει στο Όχι η σχετική επιλογή (χωρίς να το κάνω εγώ). Θυμάμαι ότι πριν βδομάδες είχε κάνει αναγκαστικό logout (φαντάζομαι στα πλαίσια ενημέρωσης της εφαρμογής). Μπορεί να συνδέεται με αυτό. Συνέβη σε μένα ή ήταν γενικό φαινόμενο;

Edited by tetartos
Link to comment
Share on other sites

Οχι χτες ήρθε αυτο πρώτη φορά.

EXTRA GB ME TO AΓAΠHMENO ΣOY ΠAKETO! 3GB + 1.500 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ MONO ME 10,40€ KAI ΔIAPKEIA 4 EBΔOMAΔEΣ (H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI MEXPI 28/02)! ΣTEIΛE 1500 ΣTO 12410 KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO!

Link to comment
Share on other sites

countdown offer 3GB με 2 ευρώ (καλή προσφορά)

:confused::confused::confused::confused:

 

Που ειναι τα 3 GB??? οεοοο μπηκα στις 20.00 να τα παρω και χαθηκανε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ αυτό το count down.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused::confused:

 

Που ειναι τα 3 GB??? οεοοο μπηκα στις 20.00 να τα παρω και χαθηκανε!!!!!

 

20.00 είναι αργά.

Μέχρι τις 17.00 κρατάνε.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε το community? Μας άφησε χρόνους? Πληκτρολογώ την διεύθυνση και με στέλνει στην υποστήριξη... Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε το community? Μας άφησε χρόνους? Πληκτρολογώ την διεύθυνση και με στέλνει στην υποστήριξη...

 

 

Πάει ναι το είχαν ανακοινώσει προ καιρού

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφη στην Q απο Cosmote Whats up. Ουτε να τη βλεπω θελω την cosmote ξανα. Αιτηση και φοριτοτητα ηλεκτρονικα και σε 3-4 εργασιμες το πακετο των 10€ θα ειναι στην πορτα μου. Στα μαγαζια της wind ακομα το γνωστο παραμυθι οτι δεν εχουν sim ή μεχρι και οτι δεν γινεται η φοριτοτητα αν δεν παω σε συμβολαιο wind μιυ ειπαν οι αθεοφοβοι. Και επειδη το VoWiFi/Volte οπως και το 5G δεν ηταν διαθεσιμα στην τωρινη συσκευη μου ως μη πιστοποιημενη, τους χαιρετησα. Μονο marketing και απο ουσια μηδεν στην cosmote. To 5G ειναι το λιγοτερο που με νοιαζει αλλα το VoWiFi το χρειαζομουν. Οποτε δεν το ειχα που δεν τo ειχα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...