Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι προσωποποιημένη προσφορά μάλλον.

Σε εμένα στέλνει πίσω η προσφορά δεν ειναι διαθέσιμη στο οικονομικό σας πρόγραμμα... :confused:

 

Προσωποποιημένη είναι, αλλά λογικά θα έρθει και σε άλλους. Το ανέφερα γιατί δεν θυμάμαι να είχαμε ξαναδεί δεκαπενθήμερη προσφορά του 12410.

Link to comment
Share on other sites

Πήρε παράταση το οφφερ με τα 20 gb και 1000 λεπτά μεχρι 18 του μήνα. Αρχίζεις να το σκέφτεσαι αν αξίζει σιγα σιγα Edited by johnny_htc
Link to comment
Share on other sites

Και για όσους θέλουν 4GB με 4€ για 30 ημέρες το Countdown offer λήγει στις 5 το απόγευμα.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ AΠOKTHΣEΣ 2GB ME ΔIAPKEIA 7 HMEPEΣ ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN! ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO http://WWW.MYQ.GR, H ΣTO MYQ APP H TO 1225.

 

 

Επιασαν οι ζεστες κ η Q θελει να μας τρελανει

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι στο άλλο που δεν έχω βάλει λεφτά. Περνάνε δύσκολα μάλλον.

 

ΔΩPO 200Λ ΠPOΣ OΛOYΣ K 1GB KAΘE MHNA ΓIA 3 MHNEΣ! ΣTEIΛE 23 ΣTO 12410 MEXPI 18/5! EΠIΠΛEON 10GB ΔΩPO ME THN ANANEΩΣH ΣOY MEΣA ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ! ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ http://bit.ly/WIND-epikoinonia

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι στο άλλο που δεν έχω βάλει λεφτά. Περνάνε δύσκολα μάλλον.

 

ΔΩPO 200Λ ΠPOΣ OΛOYΣ K 1GB KAΘE MHNA ΓIA 3 MHNEΣ! ΣTEIΛE 23 ΣTO 12410 MEXPI 18/5! EΠIΠΛEON 10GB ΔΩPO ME THN ANANEΩΣH ΣOY MEΣA ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ! ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ http://bit.ly/WIND-epikoinonia

 

Χαχαχαχα μολις μου ηρθε κ εμενα πρεπει να περνανε πολυ δυσκολα

Στο ιδιο νουμερο που μου στειλανε τα 2 γιγα μου ηρθε

Τους πεσαν βαρια τα 6€ καθε 2 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Μπα για κατευνασμό τα κάνουν όλες οι εταιρίες και στέλνουν δωράκια μετά τα τελευταία γεγονότα.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα μολις μου ηρθε κ εμενα πρεπει να περνανε πολυ δυσκολα

Στο ιδιο νουμερο που μου στειλανε τα 2 γιγα μου ηρθε

Τους πεσαν βαρια τα 6€ καθε 2 μηνες

Μου απάντησαν

 

H ΠPOΣΦOPA ΔEN MΠOPEI NA ENEPΓOΠOIHΘEI ΛOΓΩ MHΔENIKOY YΠOΛOIΠOY. ANANEΩΣE TO XPONO OMIΛIAΣ ΣOY KAI ΠPOΣΠAΘHΣE ΞANA.

για πόσα λεφτα?
Προφανώς ότι βάλω.

Αν είναι καουντντάουν 6 € φαντάζομαι αλλά δεν έχω σκοπό να βάλω τίποτα. :lol:

Αυτό το νούμερο το έχω σε ένα ρολόι, μόνο για εισερχόμενες από εκτροπή του κανονικού μου αριθμού να μην κουβαλάω την παντόφλα όπου πάω.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Αν τα πάρει κανένας με 6 ευρώ π.χ. αύριο που έχει countdown ας ενημερώσει.
Link to comment
Share on other sites

Αν τα πάρει κανένας με 6 ευρώ π.χ. αύριο που έχει countdown ας ενημερώσει.

 

Γιατί να μην τα πάρει; σαν προσφορά του 12410 είναι. Το θέμα είναι ότι ο προλαλήσας έχει τη sim μόνο για εισερχόμενες και αφήνει μηδενικό υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Μου έβαλαν 1 λεπτό του ευρώ και μου έδωσαν 2gb στο q νουμεράκι που είχα να ανανεώσω πάνω από 4μηνο. Η ημερομηνία λήξης πήγε τον Ιούνιο, και επειδή είχα επιλέξει να μπαίνουν και τα 120' λόγω σταθερού, τα πήρε και αυτά. Καλή φάση. Κρίμα που δεν τα χρειάζομαι για να τα έτρωγα...

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην τα πάρει; σαν προσφορά του 12410 είναι. Το θέμα είναι ότι ο προλαλήσας έχει τη sim μόνο για εισερχόμενες και αφήνει μηδενικό υπόλοιπο.

 

Δεν λεω για αυτό του 12410 εννοούσα για τα 10 giga που δίνονται με ανανέωση. Η απορία ήταν αν δίνονται και με ανανέωση 6 ευρώ από το countdown.

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

120' προς όλους και 100sms με 3 ευρώ στο countdown

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω για αυτό του 12410 εννοούσα για τα 10 giga που δίνονται με ανανέωση. Η απορία ήταν αν δίνονται και με ανανέωση 6 ευρώ από το countdown.

 

Α σωστό αυτό, αλλά δεν τον βλέπω να το κάνει. Πρέπει να αλλάξει θέσεις στη sim. Να τη βγάλει από το ρολόι ή να την κάνει δώρο στον Laz.

Link to comment
Share on other sites

Μου έβαλαν 1 λεπτό του ευρώ και μου έδωσαν 2gb στο q νουμεράκι που είχα να ανανεώσω πάνω από 4μηνο. Η ημερομηνία λήξης πήγε τον Ιούνιο, και επειδή είχα επιλέξει να μπαίνουν και τα 120' λόγω σταθερού, τα πήρε και αυτά. Καλή φάση. Κρίμα που δεν τα χρειάζομαι για να τα έτρωγα...

 

Sent from my XT1580

Κατακοπηκαν πάλι ρε Μαρκ και εγώ αντιμετώπιζω πρόβλημα με το σταθερό και έστειλαν αυτά με χρέωση ανά δευτερόλεπτο σε αριθμό F2G

f8fb29f71c5b1a25e4d1e77deda9beab.jpg

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Α σωστό αυτό, αλλά δεν τον βλέπω να το κάνει. Πρέπει να αλλάξει θέσεις στη sim. Να τη βγάλει από το ρολόι ή να την κάνει δώρο στον Laz.

 

Σε εμένα αναφερεσαι; Επειδη δεν καταλαβα το ποστ σου.

Link to comment
Share on other sites

10GB ME 10€ K ΔIAPKEIA 30 HMEPEΣ! ΣTEIΛE 94 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 9/6! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Α σωστό αυτό, αλλά δεν τον βλέπω να το κάνει. Πρέπει να αλλάξει θέσεις στη sim. Να τη βγάλει από το ρολόι ή να την κάνει δώρο στον Laz.
Ναι δεν βάζω τίποτα σε αυτή.

 

Πριν 30 ημέρες έβαλα την προσφορά καουντντάουν την σημερινή, ως αντικατάσταση της ίδιας που έληξε μία μέρα πριν σε κινητό συγγενικό.

Είχα ανεβάσει λεπτομέρειες αλλά δεν το βρίσκω, ίσως σβήστηκε.

Σήμερα ξανά έρχεται σε αντικατάσταση αυτού που έληξε εχθές.

 

 

 

120' προς όλους και 100 sms προς όλους με 3 € για πεντέμισι περίπου ώρες ακόμη.

 

 

 

Δείχνουν μια τακτική επανάληψη και καλό θα είναι όσοι προγραμματίζουν να το έχουν υπόψιν τους.8bb6091d23c5ff08a748701cc40d0927.jpgbd13ed227287aed63e1d015f55b77bd0.jpg

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κι εμένα αυτό με τα 10GB και σε SMS αλλά και στα μωβ δωράκια καθώς και ένα για μηνύματα με 1,5€ αλλά και το αγαπημένο μου τελευταία για 400' προς όλους και 1GB με 5€, όλα με λήξη στις 9/6. Το τελευταίο το είχα πάρει και τέλος Απριλίου και μόλις θα λήγει θα το ξαναπάρω.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μου έβαλαν 1 λεπτό του ευρώ και μου έδωσαν 2gb στο q νουμεράκι που είχα να ανανεώσω πάνω από 4μηνο. Η ημερομηνία λήξης πήγε τον Ιούνιο, και επειδή είχα επιλέξει να μπαίνουν και τα 120' λόγω σταθερού, τα πήρε και αυτά. Καλή φάση. Κρίμα που δεν τα χρειάζομαι για να τα έτρωγα...

 

Sent from my XT1580

 

Και μένα το ίδιο και μου έκαναν ακόμα 2gb εντελώς δωρεάν για 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Ελάχιστη ανανέωση πόση έχει και πόσο κρατάει το υπόλοιπο; Υπόλοιπα από αγορασμένα πακέτα μεταφέρει, κι αν ναι, πέραν του μήνα (αν κάνεις >=2 μήνες να πάρεις πακέτο); Σε σχέση με άλλες καρτοκινητές ως προς τα παραπάνω χαρακτηριστικά, πώς πάει;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...