Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατα τη διάρκεια του countdown εκτος από την προσφορά, δίνεται η δυνατότητα ανανέωσης με 6€. Συγκεκριμένα σήμερα ως τις 4 θα είναι.
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο με τα 1500' έγινε 4 εβδομάδες... Από 30 μέρες 28...

Το ειπαμε στη σελιδα 1312

Link to comment
Share on other sites

λογω countdown ειναι.

Πράγματι, μόλις εξαφανίστηκε η δυνατότητα ανανέωσης με 6€. Κρίμα, τζάμπα χάρηκα, ελπίζοντας πως η Wind/Q, θέλησε να χτυπήσει το καρτέλ.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, μόλις εξαφανίστηκε η δυνατότητα ανανέωσης με 6€. Κρίμα, τζάμπα χάρηκα, ελπίζοντας πως η Wind/Q, θέλησε να χτυπήσει το καρτέλ.

Εε..τώρα είσαι άδικος τόσα countdown βγαίνουν

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εε..τώρα είσαι άδικος τόσα countdown βγαίνουν

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

ΠΟΛΥ καλό, είναι το 6€, έστω και κατά την διάρκεια του countdown.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους! Πρόσεξε κανείς την ευχάριστη έκπληξη? Επανήλθε η ανανέωση των 6€, αλλά μόνο στην Q, όχι στο F2G. Για να λέμε και τα θετικά της Wind, όχι μόνο τα αρνητικά.

 

Την ανανέωση 6€, στο F2G, που την ΕΙΔΕΣ ?

Link to comment
Share on other sites

H XPEΩΣH ΓIA TH XΘEΣINH ΣYNΔEΣH ΣOY ΣTO INTERNET EΩΣ 50MB EINAI 1,20E. ΓIA OIKONOMIA ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO DATA ΠOY ΣOY TAIPIAZEI ΣTO http://WWW.MYQ.GR

 

Δεν έχω ενεργοποιήσει κάποιο πακέτο και χτες μπήκα για ένα δευτερόλεπτο στο ίντερνετ κατά λάθος.

Σήμερα μου ήρθε αυτό το sms.

Μπορω κάπως να απενεργοποιησω αυτή την υπηρεσία; για να μη μου τρώει τζάμπα 1.2;

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

H XPEΩΣH ΓIA TH XΘEΣINH ΣYNΔEΣH ΣOY ΣTO INTERNET EΩΣ 50MB EINAI 1,20E. ΓIA OIKONOMIA ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO DATA ΠOY ΣOY TAIPIAZEI ΣTO http://WWW.MYQ.GR

 

Δεν έχω ενεργοποιήσει κάποιο πακέτο και χτες μπήκα για ένα δευτερόλεπτο στο ίντερνετ κατά λάθος.

Σήμερα μου ήρθε αυτό το sms.

Μπορω κάπως να απενεργοποιησω αυτή την υπηρεσία; για να μη μου τρώει τζάμπα 1.2;

Τι είπες τώρα !δεν υπάρχει καμία περίπτωση,απλά μη ανοίγεις τα data ή να έχεις πάντα πακέτο ενεργό

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H XPEΩΣH ΓIA TH XΘEΣINH ΣYNΔEΣH ΣOY ΣTO INTERNET EΩΣ 50MB EINAI 1,20E. ΓIA OIKONOMIA ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO DATA ΠOY ΣOY TAIPIAZEI ΣTO http://WWW.MYQ.GR

 

Δεν έχω ενεργοποιήσει κάποιο πακέτο και χτες μπήκα για ένα δευτερόλεπτο στο ίντερνετ κατά λάθος.

Σήμερα μου ήρθε αυτό το sms.

Μπορω κάπως να απενεργοποιησω αυτή την υπηρεσία; για να μη μου τρώει τζάμπα 1.2;

 

Να φτιάξεις ένα κενό apn και να το επιλέξεις.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το σωστό είναι να έχει πακέτο ενεργό.

Τα δεδομένα χρειάζονται την σήμερον ημέρα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 καρτο τηλ και ένα μήνα κάνω ανανέωση στην q τον άλλο ανανέωση στο Wats up.

Έτσι ένα μήνα μια κάρτα κάθεται χωρίς καπιο πακέτο. Έχουν όμως χρηματικό ποσό.

Γι αυτό έλεγα αν ειναι κάποια υπηρεσία στην q να την απενεργοποιησω. Πχ ίσως με καπιο sms

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 καρτο τηλ και ένα μήνα κάνω ανανέωση στην q τον άλλο ανανέωση στο Wats up.

Έτσι ένα μήνα μια κάρτα κάθεται χωρίς καπιο πακέτο. Έχουν όμως χρηματικό ποσό.

Γι αυτό έλεγα αν ειναι κάποια υπηρεσία στην q να την απενεργοποιησω. Πχ ίσως με καπιο sms

Με sms δεν γίνεται, μόνο ζητώντας το από την εξυπηρέτηση πελατών.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το σωστό είναι να έχει πακέτο ενεργό.

Τα δεδομένα χρειάζονται την σήμερον ημέρα.

 

Για μας, που τα χρησιμοποιούμε. Όχι για όλους.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

τελικά το VoLTE ήρθε στην Q?

 

Τι είναι το VOLTE?

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι σήμερα, οι κλήσεις γινόντουσαν με 2G/3G. Πλέον η Wind υποστηρίζει και κλησεις μέσω 4G αν το υποστηρίζει η συσκευή σου. Στην Wind έχει ενεργοποιηθεί θεωρητικά, στην Q οχι ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

H XPEΩΣH ΓIA TH XΘEΣINH ΣYNΔEΣH ΣOY ΣTO INTERNET EΩΣ 50MB EINAI 1,20E. ΓIA OIKONOMIA ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO DATA ΠOY ΣOY TAIPIAZEI ΣTO http://WWW.MYQ.GR

 

Δεν έχω ενεργοποιήσει κάποιο πακέτο και χτες μπήκα για ένα δευτερόλεπτο στο ίντερνετ κατά λάθος.

Σήμερα μου ήρθε αυτό το sms.

Μπορω κάπως να απενεργοποιησω αυτή την υπηρεσία; για να μη μου τρώει τζάμπα 1.2;

 

Σε αντίστοιχη περίπτωση (σε αριθμό Wind) και κατόπιν επικοινωνίας με την εταιρεία το πρόβλημα λύθηκε επιλέγοντας ως προτιμούμενο τύπο δικτύου στην κάρτα sim που αναλογεί για internet το 2g.Η χρέωση γίνεται γιατί με επιλογή 3g ή 4g ως προτιμούμενο δίκτυο και πάρα την επιλογή μας για απενεργοποίηση των δεδομένων, κάποιες εφαρμογές ανοίγουν από μόνες τους στο παρασκήνιο και καταναλώνουν συνήθως μόνο kb αλλά δυστυχώς αυτό φαίνεται ως κίνηση δεδομένων στην εταιρεία οπότε κάνει και τη σχετική χρέωση στο διαθέσιμο υπόλοιπο... Στην Cosmote υπάρχει αντίστοιχη υπηρεσία που ουσιαστικά κάνει φραγή στο Internet όταν δεν έχεις υπόλοιπο σε κάποιο πρόγραμμα με δεδομένα οπότε δεν υπάρχει και η αντίστοιχη (άδικη) χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα και στην σύζυγο μας ήρθε μήνυμα από .....COSMOTE που μας καλοσορίζει στο δίκτυο της.

Έκανα chat με Cosmote και μου είπαν να το αγνοήσω

 

Έτυχε σε κανέναν άλλον;

 

Υ.Γ. Πριν ρωτήσετε, δεν έκανα καμία κίνηση για να αλλάξω δίκτυο, κανείς δεν με πήρε κάποιο τηλέφωνο και γενικά δεν έχω εμπλακεί σε τέτοιο πράγμα

Link to comment
Share on other sites

Ξανά countdown με 250 λεπτά και 500mb για 4€ και εξάευρη ανανέωση.

Με άνεση χρόνου.

 

Ελαχιστη χρεωση 3λεπτο;

Πάντως πρέπει στα κεντρικά τους να βλέπουν μείωση στις ανανεώσεις για να αυξάνουν τη συχνότητα των προσφορών.

Link to comment
Share on other sites

Ελαχιστη χρεωση 3λεπτο;

 

Πάντως πρέπει στα κεντρικά τους να βλέπουν μείωση στις ανανεώσεις για να αυξάνουν τη συχνότητα των προσφορών.

Που το είδες το 3λεπτο?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...