Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H Σλοβακία ανήκει στην Ε.Ε. οπότε ισχύει το roaming like home.

Χρησιμοποιείς τα λεπτά ομιλίας και τα SMS και τα ΜΒ προς όλους σαν να είσαι στην Ελλάδα και μιλάς με όλη την Ε.Ε. .

Λεπτά ομιλίας και SMS προς το ίδιο δίκτυο δεν ισχύουν .

Δωρεάν πακέτα ΜΒ δεν ισχύουν , αλλά όλα τα αγορασμένα ακόμα και με 1 ευρώ ισχύουν, συνήθως με μικρώτερο όριο.

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Η μάνα μου θα πάει Λέσβο σύντομα, τι ρύθμιση να της κάνω στο κινητό για να μην γυρίσει σε Τούρκικο δίκτυο και της φάει κάρτα λόγω Roaming δεδομένων; Χειροκίνητη επιλογή δικτύου παίζει;
Link to comment
Share on other sites

Πάλι εκτός λειτουργίας η εφαρμογή της Q. Όσοι δεν έχετε πολύ χρόνο ομιλίας ή ΜΒ να προσέχετε...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο επανήλθε. Όλα οκ τώρα.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

καλή εβδομάδα. έχω q και μου ενεργοποιήσανε εδώ και λίγο καιρό την προσφορά 1500' προς όλους και 1.5GB Internet με ~8€. Υπάρχει τρόπος να το ενεργοποιώ χωρίς sms? πχ μέσω φωνητικής επιλογής με dtmf?

Ο λόγος είναι επειδή το έχω πάνω σε usb 3g stick σε fritzbox και δεν υποστηρίζει sms.

Link to comment
Share on other sites

καλή εβδομάδα. έχω q και μου ενεργοποιήσανε εδώ και λίγο καιρό την προσφορά 1500' προς όλους και 1.5GB Internet με ~8€. Υπάρχει τρόπος να το ενεργοποιώ χωρίς sms? πχ μέσω φωνητικής επιλογής με dtmf?

Ο λόγος είναι επειδή το έχω πάνω σε usb 3g stick σε fritzbox και δεν υποστηρίζει sms.

Ναι, καλείς 12200 και πληκτρολογείς 9 και στη συνέχεια 1. Μέσω εφαρμογής ή site δε γίνεται. Κοστίζει 8,57€, με φόβο να αυξηθεί σε 10€ από 1η Νοεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/1526312431750/

κοιτα προς το τελος εκει στο πινακακι,που λεει απο 1η Σεπτεμβριου...

Εν ολιγοις ναι θες 12 ευρω για να παρεις mb μπονους απο καταστημα.

Οnline ισχυουν ολα κανονικα,δεν εχει αλλαξει κατι μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο από το 1GB/8μήνες/8€;

 

Δοκίμαζα τελευταία επίτηδες το 8G στο 12000 και ενώ μέχρι χθες έπαιρνα απάντηση "η περίοδος ενεργοποίησης της προσφοράς έληξε", σήμερα το γύρισε σε "η αποκλειστική data προσφορά είναι ήδη ενεργή" (που ισχύει στην περίπτωσή μου δηλαδή μέχρι αρχές Οκτωβρίου).

 

Μήπως το άνοιξαν ξανά; Ψήνεται κανείς να δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

αν το ανοιξαν μου φαινεται νωρις το εκαναν,εγω π.χ. εχω να παρω αλλη μια δοση 27/9.Το ερωτημα ειναι ποσο ευκολα θα βρεθει καποιος εδω που να μην το εχει ενεργο για να δοκιμασει...
Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/1526312431750/

κοιτα προς το τελος εκει στο πινακακι,που λεει απο 1η Σεπτεμβριου...

Εν ολιγοις ναι θες 12 ευρω για να παρεις mb μπονους απο καταστημα.

Οnline ισχυουν ολα κανονικα,δεν εχει αλλαξει κατι μεχρι τωρα.

 

Ευχαριστώ.απο το κακό στο χειρότερο.

Link to comment
Share on other sites

αν το ανοιξαν μου φαινεται νωρις το εκαναν,εγω π.χ. εχω να παρω αλλη μια δοση 27/9.Το ερωτημα ειναι ποσο ευκολα θα βρεθει καποιος εδω που να μην το εχει ενεργο για να δοκιμασει...

 

Εγώ το έβαλα 4 Φεβρουαρίου και δεν ήμουν από τους πρώτους, αφού ούτε καν είχα λάβει μήνυμα. Δεν νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς. Ούτως ή άλλως παιχνίδι δοκιμών κάνουμε... :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έβαλα 4 Φεβρουαρίου και δεν ήμουν από τους πρώτους, αφού ούτε καν είχα λάβει μήνυμα. Δεν νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς. Ούτως ή άλλως παιχνίδι δοκιμών κάνουμε... :p

Κι'όμως, είσαι από τους πρώτους φίλε μου. Η πρώτη φουρνιά ενεργοποιήσεων της προσφοράς, ξεκίνησε στις 2 Φεβρουαρίου και εννοείται ότι συμπεριλαμβάνει και εμάς τους δύο (εγώ την ενεργοποίησα στις 3 Φεβρουαρίου και το τελευταίο GB μου λήγει στις 9 Οκτωβρίου).

Link to comment
Share on other sites

Τι φοβερή προσφορά είναι αυτή που μου ήρθε στο Q νούμερο, τρέχω να ανανεώσω για να την ενεργοποιήσω....

 

450MB ΓIA INTEPNET ΣTO KINHTO MONO ME 4€! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE ΔΩPEAN 12200. ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Τι φοβερή προσφορά είναι αυτή που μου ήρθε στο Q νούμερο, τρέχω να ανανεώσω για να την ενεργοποιήσω....

 

Δεν είναι προσφορά, είναι κανονικό πακέτο. Αλλά δεν ξέρω τι σκέφτονται και στέλνουν τέτοια SMS.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι προσφορά, είναι κανονικό πακέτο. Αλλά δεν ξέρω τι σκέφτονται και στέλνουν τέτοια SMS.

 

Σκέφτονται "ας στείλουμε κανένα SMS μήπως ψαρώσει κανένας και το πάρει"

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι προσφορά, είναι κανονικό πακέτο. Αλλά δεν ξέρω τι σκέφτονται και στέλνουν τέτοια SMS.

Είναι κανονικό πακέτο μόνο για τις γιαγιάδες που δε μπαίνουν στο internet, αφού μέσω site ή εφαρμογής, το πακέτο δίνει 1GB, ανντί για 450MB. Το θέμα όμως είναι, η γιαγιά που δεν ξέρει από internet, γιατί να το αγοράσει? Anyway, από Δευτέρα το πακέτο θα δίνει 750MB με 0,9€ επιπλέον, ελπίζω να διατηρηθεί και το online bonus, ώστε να παραμείνει το πακέτο στο 1GB.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε χθες το γνωστό μηνυμα

 

AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA! MONO ME 8€ EXEIΣ 1GB KAΘE MHNA ΓIA 8 MHNEΣ! ΣTEIΛE TΩPA 8G ΣTO 12000. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ KAI 27/09! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Το δοκιμασα σε αλλη συνδεση αλλα δεν ενεργοποιηθηκε.

Edited by vassilhs
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη? Την ειχε ενεργη απο την προηγουμενη φορα ή εγραφε οτι έληξε/δεν ειναι διαθεσιμη?
Link to comment
Share on other sites

Καλά και σε μένα τώρα λέει ότι η υπηρεσία δήθεν δεν είναι διαθέσιμη στο πρόγραμμά σας. Κάποιο πρόβλημα θα έχουν.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα λέει, "η αποκλειστική data προσφορά είναι ήδη ενεργή".
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα λέει, "η αποκλειστική data προσφορά είναι ήδη ενεργή".
Περιμένεις να λήξει πρώτα το 8μηνο και μετά δοκιμάζεις να την ενεργοποιήσεις.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περιμένεις να λήξει πρώτα το 8μηνο και μετά δοκιμάζεις να την ενεργοποιήσεις.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Στις 9 Οκτωβρίου λήγει. Και αν δεν ξανα-ανοίξει τότε η ενεργοποίηση της προσφοράς? Την πάτησα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...