Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η προσφορά 8 γιγα με 8 ευρώ μπορεί να ενεργοποιηθεί και 2 φορές στο ίδιο νούμερο; δηλαδή με 16 ευρώ να έχεις γιγα το μήνα;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά 8 γιγα με 8 ευρώ μπορεί να ενεργοποιηθεί και 2 φορές στο ίδιο νούμερο; δηλαδή με 16 ευρώ να έχεις γιγα το μήνα;

 

Δεν έχει ακουστεί ποτέ ότι κάτι τέτοιο είναι δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά 8 γιγα με 8 ευρώ μπορεί να ενεργοποιηθεί και 2 φορές στο ίδιο νούμερο; δηλαδή με 16 ευρώ να έχεις γιγα το μήνα;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Όχι. Σου λέει η προσφορά είναι ήδη ενεργή.

Link to comment
Share on other sites

Το economy talk ειναι στα 4.6 και δεν αλλάζει (ακόμα). Τα υπόλοιπα αυξάνονται από αύριο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρει καποιος να μου πει πως απενεργοποιω το daily internet στην q?
Δεν απενεργοποιείται.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν απενεργοποιείται.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

 

Απενεργοποιείται το κως σε θυμάμαι, έχω τρεις αριθμους q στο όνομα μου ο ένας για την γυναίκα μου, μόνο στον έναν της γυναίκας μου υπάρχει ακόμη αλλά δε θυμάμαι πως το είχα απενεγοποεισει πριν τέσσερα χρόνια στις αλλες δυο καρτες :( ίσως καλέσω στην εξυπηρέτηση πελατών πάντως ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να απενεργοποιηθει εντελως το ιντερνετ καλωντας 1231.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να απενεργοποιηθει εντελως το ιντερνετ καλωντας 1231.

Όχι, δε μπορείς να καλέσεις 1231 από Q, αλλά μόνο από Wind (συμβόλαιο ή F2G).

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο data ΣQ ισχύει στην περιαγωγή;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιείται το κως σε θυμάμαι, έχω τρεις αριθμους q στο όνομα μου ο ένας για την γυναίκα μου, μόνο στον έναν της γυναίκας μου υπάρχει ακόμη αλλά δε θυμάμαι πως το είχα απενεγοποεισει πριν τέσσερα χρόνια στις αλλες δυο καρτες :( ίσως καλέσω στην εξυπηρέτηση πελατών πάντως ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις

 

Άλλαξε το APN.;)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

αλλαξαν οι τιμες και στην q. Κατα τα αναμενομενα,στην εφαρμογη/σελιδα δινει λιγα παραπανω στις ιδιες τιμες σε σχεση με το 12200. Το πακετο του 1 γιγα εχει παει στα 4,9. Κατα τα αλλα,online τα πακετα (ομιλιας/μηνυματων) δινουν 1400 προς wind/q πλεον στα 4,9. Ομιλια προς ολους 160' και το πακετο μηνυματων με 120 sms και τα 2 στα 5,9€.Τα supreme πηγαν στα 8,5 και νομιζω οτι με το πακετο του 1 γιγα ειναι αυτα που δεν αυξησαν τις παροχες μαζι με την τιμη.

Το πακετο της εφαρμογης (150' προς ολους & 150' προς wind/q) παραμένει προς το παρον χωρίς αλλαγές στα 4,6€.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πακέτο των 4,6€ αυξηθεί, θα είναι το κερασάκι στην τούρτα. Φορητοτητες, ειδικά τώρα που ξαναγιναν δωρεαν...
Link to comment
Share on other sites

αλλαξαν οι τιμες και στην q. Κατα τα αναμενομενα,στην εφαρμογη/σελιδα δινει λιγα παραπανω στις ιδιες τιμες σε σχεση με το 12200. Το πακετο του 1 γιγα εχει παει στα 4,9. Κατα τα αλλα,online τα πακετα (ομιλιας/μηνυματων) δινουν 1400 προς wind/q πλεον στα 4,9. Ομιλια προς ολους 160' και το πακετο μηνυματων με 120 sms και τα 2 στα 5,9€.Τα supreme πηγαν στα 8,5 και νομιζω οτι με το πακετο του 1 γιγα ειναι αυτα που δεν αυξησαν τις παροχες μαζι με την τιμη.

Το πακετο της εφαρμογης (150' προς ολους & 150' προς wind/q) παραμένει προς το παρον χωρίς αλλαγές στα 4,6€.

Εμένα, που έχω Q International, το πακέτο προς όλους, εξακολουθεί να μου δίνει 150' με 4€, αλλά μόνο μέσω κλήσης στο 12200.

Link to comment
Share on other sites

θα την βγάζουμε με τα πακέτα του countdown οφφερσ.

 

To 8,57 για 1500 αλλαξει κι αυτό όπως στην wind?

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Αγνωστο ακόμα. Η εν λογω προσφορα ακολουθεί την λογικη των υπολοιπων που διατιθενται στο 12410. Δεν ανακοινωθηκε επισημα ποτε,οπότε και οι τροποποιησεις της μαθαινονται στην πραξη,επι της εφαρμογής τους.
Link to comment
Share on other sites

θα την βγάζουμε με τα πακέτα του countdown οφφερσ.

 

Κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν με το φόβο μόνο μην τα αλλάξουν κι αυτά...

 

Πάρτε και το σημερινό : 1GB με 2€ για 30 μέρες (πολύ συχνό τελευταία).

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν με το φόβο μόνο μην τα αλλάξουν κι αυτά...

 

Πάρτε και το σημερινό : 1GB με 2€ για 30 μέρες (πολύ συχνό τελευταία).

Ευχαριστώ φίλε το τσίμπησα.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θα την βγάζουμε με τα πακέτα του countdown οφφερσ.

 

To 8,57 για 1500 αλλαξει κι αυτό όπως στην wind?

Έχω καιρό να αγοράσω κανονικο πακέτο,με λίγη υπομονή μόνο προσφορές η countdown...

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ πρέπει να έκλεισε ξανά η προσφορά του 1/8/8 για αυτή τη βδομάδα με την ελπίδα να ανοίξει ξανά στο δεύτερο κύμα την ερχόμενη. Κάτι τέτοιο νομίζω είχε συμβεί τέλη Ιανουαρίου - αρχές Φεβρουαρίου.
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο ειχε συμβει. Λαβετε υποψη οτι εκτος απο το 1/8/8 υπηρχαν πολλοι που ειχαν λαβει (σε f2g και q) το 2/4/8 (88 στο 12000) το οποιο σταματησε να δινεται μεσα Ιουλιου,οποτε καποια στιγμη ισως ανοιξουν και αυτο,αν οχι αυτο το μηνα,τουλαχιστον τον επομενο. Εφοσον φυσικα θελησουν να το ξαναδωσουν.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το τελευταίο τετράμηνο βάζω μόνο 5€ όταν είναι να λήξει και οπότε έχει countdown με 1GB και πάνω το χτυπάω. Άλλωστε πλέον το δουλεύω για δεύτερο νούμερο οπότε αν κοπούν και τα Countdown το παρατάω. Άλλωστε δωράκια πλέον δεν δίνει τους τελευταίους μήνες όπως οι άλλοι, αυξάνει και τις τιμές των πακέτων, σε λίγο αν συνεχίσει έτσι θα είναι η ακριβότερη καρτοκινητή από όλες...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...