Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμα τους συμφέρει ή όχι ας το αποφάσιζαν πριν το εισάγουν στα καταστήματα τους...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πήγε η κοπέλα μου σήμερα στο κατάστημα Αμπελοκήπων Θεσ/νίκης με τα ίδια ακριβώς αποτελέσματα...Από το cc με ενημέρωσαν πως λογικά του έχει γίνει σύσταση για την πολιτική που ακολουθεί το κατάστημα του...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πήγε η κοπέλα μου σήμερα στο κατάστημα Αμπελοκήπων Θεσ/νίκης με τα ίδια ακριβώς αποτελέσματα...Από το cc με ενημέρωσαν πως λογικά του έχει γίνει σύσταση για την πολιτική που ακολουθεί το κατάστημα του...

 

Την Τρίτη θα περάσω μια βόλτα πρώτα ο Θεός νήσσα γελάσω λίγο

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Το πιο κορυφαιο το ειχα δει πριν 1-2 μηνες στην Wind πλατεια κυψελης, οπου για να παρεις καρτοκινητο πρεπει να πας με μια φωτοτοιπια της ταυτοτητας σου!!!!!! Αλλιως δε μπορεις να παρεις καρτοκινητο!!!

 

Το επιβεβαιώνω κι εγώ.

Όταν πήγα να πάρω νούμερο Q για εναν φίλο, εδώ στον Βολο, μου είπαν πως χωρίς ταυτότητα γιοκ, δεν γινεται να πάρω!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Το επιβεβαιώνω κι εγώ.

Όταν πήγα να πάρω νούμερο Q για εναν φίλο, εδώ στον Βολο, μου είπαν πως χωρίς ταυτότητα γιοκ, δεν γινεται να πάρω!

 

Δε ξερω αν το καταλαβες, εγω την ειχα την ταυτοτητα μου μαζι, απλα ηθελαν να την εχω σε φωτοτυπια γιατι αυτοι προφανως δεν εβγαζαν!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν το καταλαβες, εγω την ειχα την ταυτοτητα μου μαζι, απλα ηθελαν να την εχω σε φωτοτυπια γιατι αυτοι προφανως δεν εβγαζαν!!!

 

χαχαχα αυτό κι αν ειναι αστείο!!

Σ'εμας εδώ δεν είχαν βγάλει φωτοτυπία, πέρασαν τα στοιχεία μεσα στο σύστημά τους κ αυτό ηταν.

Μου είχε κανει κι εμενα εντύπωση που δεν έβγαλαν φωτοτυπία.

Κατάστημα με κατάστημα τελικά έχει διαφορά.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα αυτό κι αν ειναι αστείο!!

Σ'εμας εδώ δεν είχαν βγάλει φωτοτυπία, πέρασαν τα στοιχεία μεσα στο σύστημά τους κ αυτό ηταν.

Μου είχε κανει κι εμενα εντύπωση που δεν έβγαλαν φωτοτυπία.

Κατάστημα με κατάστημα τελικά έχει διαφορά.

 

Ειναι για τα πανηγυρια αυτη η εταρεια σε ολα τα επιπεδα τελικα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ειναι για τα πανυγηρια η εταιρεια

Εγω που παρηγγειλα το 30 gb στην σαντορινη ηταν αψογη εξυπηρετηση

Βεβαια τωρα τελευταια η ταχυτητα τις ωρες αιχμης ειναι 20k/sec αλλα αν μπεις 4 το πρωι ειναι 100k/sec

Μονο αυτο να φτιαξουν κ ειναι τελιοι.

Ακομα κ στην Βλυχαδα επιασε ιντερνετ.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ημουν στην Αθήνα αυτές τις μέρες και κάθε μέρα έβρισκα μπροστά μου παιδιά

που δίναν κάρτες wind και Q δωρεάν.

Φυσικά πήρα μερικές για να δίνω σε φίλους.

Επίσης στο mall στο Μαρούσι ζήτησα να μου βάλουν 10 € κάρτα και είπα στον υπάλληλο οτι αν θέλει για μπόνους μπορεί να μου βάλει και 11 € και αυτός αρνήθηκε πολύ ευγενικά.

Αυτό το αναφέρω για να μην βάζουμε όλους τους υπαλλήλους στο ίδιο τσουβάλι, οι περισσότεροι βέβαια είναι για το τσουβάλι.

Link to comment
Share on other sites

ναι, κι εγώ θα διαφωνίσω. Δεν θα έλεγα την εταιρία για τα πανηγύρια. Τουλάχιστον δεν ειναι τόσο οσο οι αλλες 2.

Για την ωρα με τις προσφορές και τα bonus που δίνει την θεωρώ μονόδρομο για την οικονομία.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ο υπάλληλος παίρνει μπόνους για 1 ευρώ επιπλέον και αν βάζουμε 10€ τα χάνει; Μα τι πολιτική είναι αυτή!!! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Τηλεφώνησα στο κατάστημα και ο υπευθυνος μου παραδέχτηκε ότι είναι παρανομο αυτο που κάνει αλλά δεν συμφέρει να σπαταλά μελάνι για 1 ευρώ. Μου είπε κι άλλα πολλά που σηκώνουν μήνυση..

ας βγάζουν απλες αποδείξεις

Ειναι για τα πανηγυρια αυτη η εταρεια σε ολα τα επιπεδα τελικα.

και λιγα λες:lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην εφαρμογή My#2 του Βαγγέλη Μίχα, μετά την τελευταία αναβάθμιση, όταν πατάω το πλήκτρο για ενημέρωση γράφει σαν ώρα τελευταίας ενημέρωσης 2 ώρες πριν.

Το κάνει και σε σας αυτό ;

Είναι προφανώς θέμα της εφαρμογής ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

προφανως έχει να κάνει με τις διαφορετικες ζωνες ωρων :)

το υπολοιπο των πακετων ειναι σωστο παντως

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μου έχει έρθει κάμποσες φορές μήνυμα από Wind που αναφέρει:

"Μοναδική προσφορά 60' προς όλη τη Wind/Q με 5€ ανανεώνοντας από κατάστημα με διάρκεια 30ημέρες"

Και ερωτώ τι στο καλό μου το στέλνει κάθε τρεις και λίγο; Νέο είναι αυτό; Ούτως ή άλλως με ανανέωση από κατάστημα από 5€ και άνω πάντα δεν έχουμε και το ανάλογο μπόνους; Τι μοναδική προσφορά και κολοκύθια;

 

Και κάτι άλλο ένας φίλος θέλει να κάνει φορητότητα στην Q. Μπορεί μέσω τηλεφώνου ή πρέπει να πάει σε κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.com.gr/gr/q/ela-stin-q/online-paraggelia/

επιλεγεις πακετο ανανεωσης και επειτα επιλεγεις θελω να κρατησω τον αριθμο μου

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μου έχει έρθει κάμποσες φορές μήνυμα από Wind που αναφέρει:

"Μοναδική προσφορά 60' προς όλη τη Wind/Q με 5€ ανανεώνοντας από κατάστημα με διάρκεια 30ημέρες"

Και ερωτώ τι στο καλό μου το στέλνει κάθε τρεις και λίγο; Νέο είναι αυτό; Ούτως ή άλλως με ανανέωση από κατάστημα από 5€ και άνω πάντα δεν έχουμε και το ανάλογο μπόνους; Τι μοναδική προσφορά και κολοκύθια;

 

Εμένα γιατί μου στέλνει ακριβώς το ίδιο, αλλά με τη διαφορά ότι ζητάει 10€; :confused: Τι "ρατσισμός" είναι αυτός; :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.com.gr/gr/q/ela-stin-q/online-paraggelia/

επιλεγεις πακετο ανανεωσης και επειτα επιλεγεις θελω να κρατησω τον αριθμο μου

 

Θα πρέπει να κάνουμε εγγραφή; Γιατί έτσι όπως τσέκαρα μια επιλογή δεν κάνει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να κάνουμε εγγραφή; Γιατί έτσι όπως τσέκαρα μια επιλογή δεν κάνει κάτι.

 

Τικάρεις το κουτάκι αριστερά από κάθε πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

έχει κάποιο πρόβλημα η σελίδα. χτες ηταν οκ. με το που το επελεγες, απο κατω ειχε πεδια να βαλεις τα στοιχεια σου
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα. είμαι στη q απ οταν ξεκινησε να υπάρχει...

και πηρα νεο κινητο που παίρνει microsim και μαθαίνω οτι η q

ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ!!... εχει κανένας καμία λύση? γιατί μου είπανε

οτι και να τη κόψω, δε θα λειτουργει στο lumia....

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα. είμαι στη q απ οταν ξεκινησε να υπάρχει...

και πηρα νεο κινητο που παίρνει microsim και μαθαίνω οτι η q

ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ!!... εχει κανένας καμία λύση? γιατί μου είπανε

οτι και να τη κόψω, δε θα λειτουργει στο lumia....

 

Δυστυχώς η μόνη σου επιλογή εάν θέλεις microsim και Q ειναι να κόψεις την κανονική σου sim. Δεν νομίζω να μην λειτουργήσει με το Lumia αλλα καλού κακού πήγαινε σε κατάστημα WIND να σου την κόψουν ώστε εάν δημιουργηθεί πρόβλημα να βγάλεις νέα κάρτα.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...