Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 απανωτές προσφορές με διαφορά μιας ημέρας! Έχω σχεδόν ενάμισι μήνα να ανανεώσω και σχεδόν 3 βδομάδες δουλεύει αραιά και που 646222db08ee26eb199220e2070a24ff.jpg

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα τυρί μόνο στη φάκα...

είναι για να σου πάρει εκείνο το έξτρα ποσό, το χαράτσι που δεν το παίρνει στο δεκάρικο, αλλά όταν βάλεις 12 €. Να "γίνεις" σου λέει εσυ, αλλά είμαστε κι εμείς εδω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα τυρί μόνο στη φάκα...

είναι για να σου πάρει εκείνο το έξτρα ποσό, το χαράτσι που δεν το παίρνει στο δεκάρικο, αλλά όταν βάλεις 12 €. Να "γίνεις" σου λέει εσυ, αλλά είμαστε κι εμείς εδω... ;)

 

Δε χρειάζεται να κάνεις ανανέωση 12€. Τα μπόνους τα δίνει και με ανανέωση των 6€ (αν προλάβεις εν μέσω countdown).

 

Είμαστε κι εμείς εδώ. :p

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να βάλεις 2Χ6αρες και να παρεις το μπόνους 500 λεπτών και 2gb; Ρωτάω επειδή και σε μένα ήρθε η συγκεκριμένη προσφορα ανανεωσης.
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να βάλεις 2Χ6αρες και να παρεις το μπόνους 500 λεπτών και 2gb; Ρωτάω επειδή και σε μένα ήρθε η συγκεκριμένη προσφορα ανανεωσης.

 

Λέει 12€ ανανέωση, αλλά γίνεται με οποιαδήποτε ανανέωση, δηλαδή και σκέτη εξάρα. Τουλάχιστον μέχρι πρόσφατα έχει αναφερθεί και συνέβη και σε μένα. Βέβαια το επόμενο countdown θα αργήσει τώρα... Δευτέρα.

Edited by tetartos
Link to comment
Share on other sites

Ενώ γράφει "εντός 2 ημερών", δίνει κανονικά τα bonus και μετά από τέσσερις ημέρες δοκιμασμένα.

Ίσως και περισσότερες.

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Έχω πακέτο weekend 3 γιγα και δεν μπαίνει στο ίντερνετ. Όταν αγόρασα πακέτο και δοκίμασα να μπω με χρέωσε ένα ευρώ για 50 mb γιατί δεν είχα υποτίθεται δεδομένα. Με αυτά όμως σερφαρα κανονικά. Με το πακέτο όχι
Link to comment
Share on other sites

Έχω πακέτο weekend 3 γιγα και δεν μπαίνει στο ίντερνετ. Όταν αγόρασα πακέτο και δοκίμασα να μπω με χρέωσε ένα ευρώ για 50 mb γιατί δεν είχα υποτίθεται δεδομένα. Με αυτά όμως σερφαρα κανονικά. Με το πακέτο όχι

Γιατί όμως;

Μιλά με την εξυπηρέτηση, μήπως βγάλεις άκρη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο ελέγξε το APN όλα καλά. Έκανα και επανεκκίνηση τίποτα. Γράφει 4g ότι έχω δεδομένα και δεν μπαίνει. Η εξυπηρέτηση πελατών μου είπε να ξανά κάνω επανεκκίνηση και θα με πάρει τηλέφωνο σε δέκα λεπτά και έχουν περάσει δύο ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ήρθε και μένα μήνυμα αυτό με τα 500 λεπτά προς όλους και 2gb δώρο με ανανέωση 12 ευρώ! Είστε σίγουροι ότι θα τα δώσει και με 10 ευρώ?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ήρθε και μένα μήνυμα αυτό με τα 500 λεπτά προς όλους και 2gb δώρο με ανανέωση 12 ευρώ! Είστε σίγουροι ότι θα τα δώσει και με 10 ευρώ?
Ανανέωσα το απόγευμα 10 ευρώ και μου έδωσε τα 500 λεπτά συν τα 2 gb και το καθιερωμένο gb που έδινε πάντα συν τα 1500 λεπτά προς q

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ , με ανανέωση 10 ευρώ πήρα τα 500Λ προς όλους , τα 2gb και τα σχετικά!Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!

Εν τω μεταξύ παρόλο που διαβάζω το θέμα αυτό δε το ήξερα και τη συγκεκριμένη προσφορά την έχω πάρει στο παρελθόν άλλες τρείς φορές!Δλδ την έχετε πάρει και με 6 ευρώ σε countdown απο ότι διαβάζω?

Edited by boltsis
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πρόσφατα με 6ρα ανανέωση δεν πήρα παρόλο που μου είχαν στείλει το μήνυμα, το οποίο συνεχίζουν να το στέλνουν κάθε μερικές μέρες από τότε.
Link to comment
Share on other sites

Τις προσφορές τύπου βάλε κάρτα 12€ τις επομενες 2 μέρες και πάρε ΜΒ και ομιλία δώρο τις δίνουν σίγουρα με 10€ ανανέωση ενώ κάποιες φορές την δίνουν ακόμα και μετά το πέρας των 2 ημερών (για 1-2 μέρες ακόμα). Με 6€ δεν μου τις έχει δώσει ποτέ έως τώρα. Ίσως σε άλλους συνδρομητές Q να τις έχει δώσει.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Ε με βάλατε σε περιέργεια να ανατρέξω σε αρχεία... Δεν σβήνω τα SMS της Q και στο myq.gr κρατάει από μόνο του αρχείο με τις ανανεώσεις, οπότε μετά από αντιπαραβολή μπορώ να πω μετά βεβαιότητος ότι: τον Αύγουστο πήρα το "100 + 1GB για 15 μέρες με ανανέωση 12€ στις επόμενες 2 μέρες" κάνοντας εξάευρη ανανέωση και το Σεπτέμβριο την ίδια προσφορά κάνοντας οκτάευρη ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Στο Q νουμεράκι που διατηρώ έχω επιλέξει να αποδίδονται τα 120' λόγω σταθερού. Εχθές την ώρα που κάλεσα ένα φίλο να μιλήσω, ασυναίσθητα ανοίγω την εφαρμογή και βλέπω πως δεν είχαν μπει, παρά το ότι είχα χρηματικό υπόλοιπο που λήγει το Δεκέμβρη. Ευτυχώς το πήρα χαμπάρι νωρίς και δεν έχασα παρά 25 λεπτά του ευρώ.

Σήμερα δοκιμάζω να μιλήσω μαζί τους μέσω messenger. Τα ζώα μου αργά γενικά μέχρι να απαντήσουν, αλλά οκ χρόνο είχα. Μετά από κανένα 40λεπτο απάντησε άνθρωπος. Αφού είπα τι θέλω, μετά από 5 λεπτά μου απαντάει ότι δίνονται μόνο σε f2g και ο αριθμός μου είναι Q και για αυτό δεν γίνεται να τα πάρει, και μήπως κάνω λάθος και μου τα έδιναν σε άλλο νούμερο... Της απαντάω πως δεν γίνεται αυτό, κάθε φορά σε αυτόν τον αριθμό τα λαμβάνω αν έχω υπόλοιπο, και ανέκαθεν τα έδιναν σαν δυνατότητα και σε q εκτός από f2g. Μετά από 15 λεπτά μου ζήτησε τον αριθμό του σταθερού, και μου ζήτησε να περιμένω γιατί θέλει χρόνο... Μετά από καμιά ώρα μου απάντησε ότι έκανε τις απαραίτητες ενέργειες για να τα λαμβάνω κανονικά, πράγμα που όντως έγινε. Αλλά πολλή προχειρότητα ρε παιδί μου...

Προσοχή, όσοι το χρησιμοποιούν, γιατί από ότι φαίνεται απενεργοποιείται χωρίς ειδοποίηση...

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως φορτώθηκαν κανονικά εχθές. Μήπως είχε μηδενίσει το υπόλοιπο σου κάποια στιγμή νωρίτερα λόγω παρέλευσης του διμήνου χωρίς ανανέωση?
Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο δεν θυμάμαι αν είχε μηδενίσει. Αλλά είχα βάλει κάρτα αρχές Οκτωβρίου. Όλο τον Οκτώβριο είχα και μιλούσα από τα λεπτά που μου είχε δώσει στην αρχή του μήνα(Δηλαδή 1/10 είχα υπόλοιπο). Δεν περίμενα να δίνει κάτι τέτοιο, κυρίως γιατί στο παρελθόν μου είχε μηδενίσει αρκετές φορές, και όποτε έβαζα κάρτα τον επόμενο μήνα έπαιρνα κανονικά τα λεπτά.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Οντως παρόλο που έχει countdown, δεν εμφανίζεται η 6€ ανανέωση. Θα δειξει στο επόμενο countdown αν πρόκειται για bug ή κατάργηση
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...