Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έκαναν πρόταση καρτο προγραμα: απεριόριστα λεπτά, 6000 sms και 3GB στα 8€ τελική τιμή για 24 μήνες.

Τα ΜΒ είναι λίγα αλλά το σκέφτομαι.

Είχα διαβάσει κατά καιρούς ότι έδιναν και 100GB το 1" εξάμηνο.

Το βασικό ερώτημα είναι πώς θα γίνεται η χρέωση: θα έρχεται λογαριασμός και πώς θα πληρώνω?

Πώς θα βάζω κάθε μήνα τα 8€ ? Και αν τα βάλω τι θα γίνει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 915
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

13 minutes ago, GREGORYMO said:

Πώς θα βάζω κάθε μήνα τα 8€ ? Και αν τα βάλω τι θα γίνει?

Πού να τα βάζεις; Λογαριασμός θα εκδίδεται.

Και θα πληρώνεις όπως όλους τους λογαριασμούς.. είτε online είτε.. είτε.. είτε..

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Μου έκαναν πρόταση καρτο προγραμα: απεριόριστα λεπτά, 6000 sms και 3GB στα 8€ τελική τιμή για 24 μήνες.

Τα ΜΒ είναι λίγα αλλά το σκέφτομαι.

Είχα διαβάσει κατά καιρούς ότι έδιναν και 100GB το 1" εξάμηνο.

Το βασικό ερώτημα είναι πώς θα γίνεται η χρέωση: θα έρχεται λογαριασμός και πώς θα πληρώνω?

Πώς θα βάζω κάθε μήνα τα 8€ ? Και αν τα βάλω τι θα γίνει?

Να υποθέσω χωρίς σταθερό. Σε ποια εταιρεία έχεις το κινητό; Αν επιτρέπεται. Ψάχνω για συγγενή μου που είναι σε q.  

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, belial said:

Να υποθέσω χωρίς σταθερό. Σε ποια εταιρεία έχεις το κινητό; Αν επιτρέπεται. Ψάχνω για συγγενή μου που είναι σε q.  

Το έχω στην vodafone αλλά ΔΕΝ έγινε συζήτηση.

Εξάλλου είναι κάποιος εξωτερικός συνεργάτης 

2 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Πού να τα βάζεις; Λογαριασμός θα εκδίδεται.

Και θα πληρώνεις όπως όλους τους λογαριασμούς.. είτε online είτε.. είτε.. είτε..

Το καρτοπρογραμμα μετέχει στα δώρα που δίνουν κατά καιρούς, Χριστούγεννα Πάσχα κτλ ?

Επίσης, καλοκαίρι μπορείς να ενεργοποιήσεις το πακέτο με τα απεριόριστα η πχ 50ΜΒ ?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, belial said:

Να υποθέσω χωρίς σταθερό. Σε ποια εταιρεία έχεις το κινητό; Αν επιτρέπεται. Ψάχνω για συγγενή μου που είναι σε q.  

Η voda δίνει συμβόλαιο αυτό, που μοιάζει πολύ με την πρόταση του συμφορουμίτη

Screenshot_2024-05-30-22-55-06-14_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, sou_d said:

Η voda δίνει συμβόλαιο αυτό, που μοιάζει πολύ με την πρόταση του συμφορουμίτη

Screenshot_2024-05-30-22-55-06-14_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Αισχρο το πολυ μεχρι ταλιρο.. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sou_d said:

Η voda δίνει συμβόλαιο αυτό, που μοιάζει πολύ με την πρόταση του συμφορουμίτη

Screenshot_2024-05-30-22-55-06-14_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Είναι για ΟΛΟΥΣ?

Δεν μου δίνει τα 100GB

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GREGORYMO said:

Είναι για ΟΛΟΥΣ?

Δεν μου δίνει τα 100GB

Το έδωσε καμιά 20αριά μέρες, μετά την ενεργοποίηση του αριθμού μου

2 ώρες πριν, CamuCamu said:

Αισχρο το πολυ μεχρι ταλιρο.. 

Ε, σε βρίσκω λίγο υπερβολικό

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πέρυσι μου ήρθε μια πολυ καλή προσφορά ,απεριόριστη ομιλία και 5GB με 8,40. Με κάλυπτε απόλυτα γιατι ηταν για μέλος της οικογενείας. Στο συμβόλαιο που υπέγραψα μου είπαν οτι στον 13ο μηνα θα αυξηθεί κατα 1,5 ευρώ . Βέβαια ο πωλητής μου ειπε οτι αυτο δεν γίνετε σχεδόν ποτε. Τελικά η αυξηση εγινε...μου ηρθε λογαριασμος στα 9,90. 

Link to comment
Share on other sites

Και 1,5€ κιολας! Ακραίο, την ώρα που ο ΔΤΚ είχε αυξηθεί 3,1% από το 23 στο 24 και άρα με τον τρόπο υπολογισμού των άλλων εταιριών θα ήταν η αύξηση μόνο 0,30€. 
Αυτό επιβεβαιώνει και αυτό που σας έλεγα τότε, ότι μπορεί ο τρόπος της Vodafone να θέτει ανώτατη τιμή το ενάμιση ευρώ αλλά δεν εξηγεί το πως προκύπτει αυτή η μεταβολή. Στις άλλες εταιρείες μπορεί όντως το μέγιστο να είναι 3 € αλλά ξεκάθαρα βασίζονται στον δείκτη τιμών καταναλωτή.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, polaris3 said:

Πέρυσι μου ήρθε μια πολυ καλή προσφορά ,απεριόριστη ομιλία και 5GB με 8,40. Με κάλυπτε απόλυτα γιατι ηταν για μέλος της οικογενείας. Στο συμβόλαιο που υπέγραψα μου είπαν οτι στον 13ο μηνα θα αυξηθεί κατα 1,5 ευρώ . Βέβαια ο πωλητής μου ειπε οτι αυτο δεν γίνετε σχεδόν ποτε. Τελικά η αυξηση εγινε...μου ηρθε λογαριασμος στα 9,90. 

Και πάλι καλά είναι 

Πάντως σε εμένα και σε άλλα παιδιά εδώ μέσα και γνωστούς δεν έχει γίνει κάποια αύξηση 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Και πάλι καλά είναι 

Πάντως σε εμένα και σε άλλα παιδιά εδώ μέσα και γνωστούς δεν έχει γίνει κάποια αύξηση 

Εμενα στους γονεις μου που εχουν σταθερο και κινητο βονταφον σε ολα αυξηθηκε η τιμη κατα 1,5€

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, spoukos said:

Εμενα στους γονεις μου που εχουν σταθερο και κινητο βονταφον σε ολα αυξηθηκε η τιμη κατα 1,5€

Σε όσους ξέρω δεν έχει αυξηθεί σε κανέναν. Λυπηρή εξέλιξη

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο στο σταθερό. Όταν είχα κλείσει τη συμφωνία για την ανανέωση μου είχαν πει ότι δεν πρόκειται να πάρει πάνω από 40 λεπτά αύξηση, γιατί δεν θα ανέβει τόσο πολύ ο πληθωρισμός. Το έφαγα ολόκληρο όμως. Τώρα αν θα έπρεπε να έχω κάνει κάποια κίνηση και να έχω διαμαρτυρηθεί δεν ξέρω, μπορεί να μου προέβαλλαν τη δικαιολογία των επενδύσεων του δικτύου....

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ σε 2 κινητά unlimited red ultra πριν 6-7 μήνες πήραν την αύξηση, μαζί με σταθερό στον ίδιο ΑΦΜ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...